praca na swoim, czy to dobry pomysł? - Netkobiety.pl

Witaj na Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone przez kobiety dla aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Porozmawiasz na takie tematy jak : miłość, związki, psychologia, edukacja, finanse, religia, zdrowie i uroda...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

#1 2010-09-17 15:53:17

anka27
Niewinne początki

praca na swoim, czy to dobry pomysł?

Witam,
od kilku miesięcy poszukuję pracy, niestety jak na razie bez efektów:(

Zaczęłam zastanawiać się na założeniem własnej firmy.
Chciałabym projektować i szyć woreczki zapachowe do bielizniarek, szaf, torebek oraz zawieszki do samochodów. Wszystkie kompozycje miałby składać się z ziół tj. np. lawenda, jaśmin, zielona herbata, trawa cytrynow, drzewo sandałowe, cytrusy.

Czy same zwróciłybyście uwagę na taki produkt?

Proszę napiszcie co o tym sądzicie?

#2 2010-09-17 16:38:57

niki
100% Netkobieta

Re: praca na swoim, czy to dobry pomysł?

jeśli chodzi o mnie to tylko na zawieszki do samochodów, może dlatego, że lubię kiedy ubrania pachną mi świeżym praniem suszonym na wietrze. no a jeśli juz przestaną, to wiadomo, używa się perfum i dezodorantów, co mogłoby mieszać się z zapachami ubrań, które przeszły pachnidełkami
pomysł jest fajny, jednak ja raczej bym nie zwróciła uwagi na te woreczki

każdego dnia człowiek walczy o przeżycie

#3 2010-09-17 18:01:16

FollowMe
Przyjaciółka Forum

Postaraj się o dotację z UP w twoim mieście. Łatwo je teraz dostać szczególnie kobietom do 25 r.ż. Samozatrudnienie niesie wiele korzyści, wiem z doświadczenia.
Twój pomysł jest dobry ale powiększ asortyment, wymyśl coś czego nie mają inni i zadbaj o dobrą reklamę:)

"No cóż, ten, który kocha, powinien dzielić los tego, kogo kocha." /Woland

#4 2010-09-18 09:38:43

anka27
Niewinne początki

dzięki za opinie:) proszę o więcej smile)

W moim mieście (12tyś mieszkańców) praktycznie nie można dostać takich woreczków zapachowych, najczęstszą formą zakupu  są aukcje internetowe ( towar + koszty przesyłki = zbyt wysoka cena).

Można kupić różne odświeżacze elektryczne czy zawieszki ale one jak dla mnie są zbyt intensywne, dlatego sama robię takie woreczki i mam w szfkach, świetnie się sprawdzają. Pomyślałam, że mogłabym zająć się tym na poważnie.

A co sądzicie o zapachach do torebek??

Ostatnio chciałam kupić taką szaszetkę zapachową do torebki, ale po zapoznaniu się z informacją na opakowaniu zrezygnowałam ponieważ made in china sad to jest przerażające bo produkty z chin są na każdym kroku a jakość daje wiele do życzenia!!!

#5 2010-09-18 10:04:41

iziaaaaak
100% Netkobieta

ania ja preferuje takie zapachowe głupotki wink sama w kuchennych szafkach mam taki woreczek z cynamonem, imbirem i czymś tam jeszcze. Zawsze jak otwieram szafkę i poczuję ten aromat to usmiecham sie do siebie smile w szafach też lubie jak ładnie pachnie, tymbardziej, że dzisiejsze płyny do płukania są "tandetne i badziewne", niby ulepszają je, a tak naprawde szybko tracą zapach.

Także działaj wink Pomysł z zapachem do torebki tez mi sie podoba wink Ja bym sobie pewnie kupiła smile Gdzieś natknęłam sie tez na takie małe maskoteczki zapachowe wink

Ja podobnie jak Ty mysle nad czymś swoim smile właśnie dzis ide w tej sprawie do mojej przyjaciółki wink

Nie trać wiary w marzenia, tylko dąż do ich spełnienia !!!

#6 2010-09-20 11:40:16

anka27
Niewinne początki

smile komentujcie, wyrażajcie swoje opinie!!! smile

To dla mnie ważne, gdyż traktuję Wasze opinie jako część mojej ankiety, zaczęłam prowadzić wywiad wsród rodziny, znajomych - poprosiłam aby zapytali swoich znajomych itd. co myślą o tych woreczkach zapachowych. Chcę się dowiedzieć czy są szanse aby zaistnieć na rynku nie tylko lokalnym, czy będzie zainteresowanie na aukcjach internetowych.

Piszcie co o tym sądzicie;)

Z góry dziękuje:)

#7 2010-09-21 00:26:28

tn
Netchłopak

anka27 napisał:

Chcę się dowiedzieć czy są szanse aby zaistnieć na rynku nie tylko lokalnym, czy będzie zainteresowanie na aukcjach internetowych.

Po prostu zrób kilka sztuk i wystaw na allegro. Firma nie jest Ci do tego potrzebna.

Na zapotrzebowanie w Twoim mieści bym specjalnie nie liczył, gdyż przy rynku o rozmiarze

R =12k mieszkańców * zainteresowanie * marża

(gdzie zainteresowanie << 100%) tycoonem biznesu raczej nie zostaniesz. Sorry, ekonomia skali.

Generalnie nie zamykaj się na jeden pomysł. Aukcje internetowe stanowią prawie darmowy kanał dystrybucyjny, więc możesz przy jego pomocy eksperymentować z innymi rzeczami, od haftowanych toreb zacząwszy na koszulkach z politycznymi
hasłami kończywszy.

Ostatnio edytowany przez tn (2010-09-21 00:29:06)

#8 2010-09-29 22:49:15

BajkoweUpominki
Niewinne początki

anka27 napisał:

Witam,

Chciałabym projektować i szyć woreczki zapachowe do bielizniarek, szaf, torebek oraz zawieszki do samochodów. Wszystkie kompozycje miałby składać się z ziół tj. np. lawenda, jaśmin, zielona herbata, trawa cytrynow, drzewo sandałowe, cytrusy.

Myślę, że to dobry pomysł, ale mało dochodowy.  Pomyśl o szerszej ofercie: np woreczki na suszone zioła, grzyby, pieczywo. Można połączyć szycie i haft komputerowy. Warto też zainteresować się w UP dotacją. Naprawdę, to nie jest trudne.

#9 2010-10-05 15:51:59

marlenka55
Na razie czysta sympatia

Witam,szukam pracy od jakiegoś czasu i tak myslałam o otworzeniu działalności gospodarczej,tylko nie mam pojecia co to za branża i co tak naprawdę by mi cię opłaciło.

#10 2010-10-06 17:00:50

Martha88
Na razie czysta sympatia

Marlenka raczej nikt Ci nie powie jaki typ działalności powinnaś otworzyć smile musisz zbadać rynek, na którym chcesz działać smile musisz wiedzieć czy Twój pomysł spodoba się klientom danego rynku, jak dużą konkurencję będziesz mieć no i czy będziesz w stanie utrzymać się na tym rynku. Jeżeli już znajdziesz taką działalność warto powalczyć o dofinansowanie w UP to jest bodajże 40.000 zł. Zawsze się przydaje na start smile

"Idealna żona - to kobieta,
która ma idealnego męża."
Booth Tarkington

#11 2010-10-13 00:39:59

Agnieszka2626
Wkręcam się coraz bardziej

Up daje takie dofinansowanie Ok.40.000zł,ale tylko Tym którzy przedstawią najlepszy biznes-plan(musi być dobrze napisany)
I oczywiście musi nam wyjść ta działalność chyba przez 1.5 lub 2 latka aby nie trzeba było zwracać pieniążków.
Powodzenia

#12 2010-10-13 10:04:16

anka27
Niewinne początki

Wczoraj byłam w UP i rozmawiałam w sprawie otrzymania dotacji na otwarcie sklepu internetowego, sprawa wygląda dość korzystnie i najważniejsze, że są pieniądze w UP (niedawno dostali dotacje z Unii i muszą do końca roku je rozdysponować).
Działalność trzeba prowadzić przez 12m-cy, jeśli wszystko będzie ok to pnieniędzy nie trzeba zwracać.
Kobieta, z którą rozmawiałm przyznała, że pomysł jest dobry, a to bardzo ważne i żebym się na tym dobrze zastanowiła bo mam szanse otrzymać dotacje, a pózniej trzeba zrobić kurs "abc przedsiębiorczości" organizowany przez UP ( za darmo).
Jednak mam trochę obaw ale wiadomo, że nikt ani nic nie jest w stanie dać nam 100% że wszystko się powiedzie smile trzeba wierzyć i ciężko pracowć smile)
Dofinansowanie jest w kwocie 19.000zł i trzeba mieć dwóch żyrantów lub można się starać o 9.500zł z jednym żyrantem. Mnie w zupełności by wystarczyła ta mniejsza kwota.

#13 2010-10-13 10:09:36

BajkoweUpominki
Niewinne początki

Proponuję się zastanowić nad całą kwotą dotacji. Wymagania dla żyrantów nie są duże, może to być ktoś z rodziny. Możesz poszerzyć trochę profil dzialalności, przelicz dokładnie co ci jest potrzebne- możesz kupić lepszy sprzęt. Pieniędzy nie trzeba oddawać, a drugi raz nie będziesz już mogła wziąć dotacji na rozp.działalności. Naprawdę nie jest trudno wydać 20 tys smile
Powodzenia

#14 2010-12-12 22:05:11

psycholożka ;)
Niewinne początki

Mi także wydaje się, że warto zawalczyć o całą kwotę dotacji - ani się obejrzysz a wydasz te 19tys.

Acha - dość ważna sprawa (być może oczywista choć dla mnie nie do końca) - dopytaj się koniecznie w UP kto może zostać twoim żyrantem - mojej znajomej odrzucili wniosek, ponieważ żyrant miał kredyt (dodam, że rata kredytu wynosiła około 300zł przy zarobkach ok. 3500zł)

pozdrawiam

#15 2010-12-13 23:53:55

martia7
Niewinne początki

Ja chcę założyć firmę budowlaną. Mam już trochę własnych środków trwałych. Wiem, że konkurencja w tej branży jest ogromna ale liczę na powodzenie przedsięwzięcia. Co Wy o tym myślicie?

#16 2010-12-15 09:06:29

psycholożka ;)
Niewinne początki

Nadzieję na powodzenie trzeba mieć zawsze smile inaczej nie ma sensu zaczynać żadnej działalności
Jeśli chodzi o branżę budowlaną to ekspertem nie jestem, ale pewnie jeśli masz odpowiednie środki, doświadczenie, kontakty i znasz rynek, to takie przedsięwzięcie ma spore szanse na sukces

#17 2010-12-21 20:48:40

reniapo40
Niewinne początki

A ja miałam swoją firmę, trzy razy, raz była to "ciucharnia" tylko najwyższej jakości firmowe ciuchy używane. Niezbyt szło bo ludzie chcieli płacić za to tylko grosze, a niestety najwyższe sorty są drogie, teraz takich sklepów w Krakowie już prawie nie ma bo wykosiły nas "sieciówki" a te lepsze ciuchy (sortowane)są tak samo droższe jak i u mnie sad tylko do panienki za ladą już nie ma co marudzić bo przecież ona i tak nie może obniżyć ceny.
Druga firma to zakład fryzjerski, tak jestem fryzjerką - stylistką, działał kilka lat (od tego trzebabyło zacząć), niestety trudno mi było w tamtych czasach znaleźć kogoś do pracy (chyba wszyscy wyjechali:)), miałam kłopoty z dzieckiem, a przy braku współpracowniczki na którą mogłabym liczyć, musiałam zamknąć firmę, bardzo żałowałam bo to fajna praca i nigdy się nie nudzi.
Po jakimś czasie postanowiłam spróbować jeszcze raz, tym razem zaufałam koleżance, nie udało, się wszystko poszło źle, teraz nie mam pieniędzy, nadziei i nie wiem co dalej ze sobą robić. Mam ponad 40 lat, nie bardzo chcą mnie ztrudniać, chociaż wiem że potrafię dużo (od zadowolonych klientów) pracodawcy uważają że osoby w moim wieku już się nie chcą rozwijać i nie warto w nie inwestować, a przecież zawsze szkolenia opłacałam sobie sama, bo chciałam znać najnowsze trendy. Przykro mi bo wygląda na to, że przez to że chciałam mieć swoją firmę, w oczach potencjalnych pracodawców raczej się zdegradowałam, a ja zawsze o przedsiębiorczych osobach miałam dobre zdanie

#18 2010-12-22 20:04:10

Allana
Dobry Duszek Forum

Hej! Ja chciałabym ostrzec wszystkie kobiety, które chca otworzyć własny interes, zeby bardzo dokładnie przemyślały sprawę. Oczywiście nakłaniam do tego gorąco, ale trzeba naprawdę być ostrożnym i nie stawiać wszystkiego na jedną kartę. Zawsze trzeba pozostawić sobie wyjście awaryjne, tak w razie czego. Ja nie mogłam znaleźć pracy, dlatego postanowiłam otworzyć własną firmę. Brak odpowiednich funduszy nie stanowił dla mnie problemu. Uznałam, że pieniądze można zdobyć i zrobiłam to. Nastepnie otwarłam firmę. Po ok. 8 miesiącach otwarłam drugą firmę, ale na większą skalę i w innej branży. I wiecie co? Nie jestem do końca szczęśliwa. Z poczatku byłam zadowolona, ze jakoś daję sobie radę, ale teraz mam wrazenie, ze za duzo wzięłam na swoje barki. Prowadzę dwie firmy (tę drugą na razie rozkręcam), dbam o dom, zajmuję się dziećmi i w ogóle wszystkimi domowymi sprawami (same wiecie). I czasami -tak jak dziś - mam dość. Najchętniej wyjechałabym stąd, zeby odetchnąć, ale nie mogę, no i na razie nie mam na to kasy, bo zainwestowałam w drugą firmę. Może kogoś moje wynurzenie zdegustuje, moze kogoś natchnie, moze kogoś zachęci do refleksji. Ale cieszę się, ze to napisałam, lepiej się teraz czuję. Hej!

Wiki ur.4.10.2003
Maja ur. 6.04.2007
Patryk termin 17.05.2012

#19 2010-12-28 20:39:54

reniapo40
Niewinne początki

Wtedy gdy pracowałam sama, też tak czułam, ale nie poddawaj się, Ja właśnie w takim trudnym momencie (choroba dziecka, brak pomocy) załamałam się i sprzedałam firmę i teraz bardzo tego żałuję myślałam że udało się raz, to uda się i później, ale wygląda na to że dobra passa minęła i ile razy można zaczynać od początku. Będzie dobrze, wytrwaj !!

#20 2010-12-28 21:04:43

maddlen
Netbabeczka

psycholożka wink napisał:

Mi także wydaje się, że warto zawalczyć o całą kwotę dotacji - ani się obejrzysz a wydasz te 19tys.

Acha - dość ważna sprawa (być może oczywista choć dla mnie nie do końca) - dopytaj się koniecznie w UP kto może zostać twoim żyrantem - mojej znajomej odrzucili wniosek, ponieważ żyrant miał kredyt (dodam, że rata kredytu wynosiła około 300zł przy zarobkach ok. 3500zł)

pozdrawiam

odrzucili, bo nie doczytała i źle dobrała poręczyciela - to jest jedno z wymagań, by poręczyciel miał dochód w wysokości 1500,- bez obciążeń... szkoda, że nie spełniła kryteriów, bo tak naprawdę za mały błąd odrzucili... sad a nie może spróbować jeszcze raz? chyba szkoda trochę, a taki głupi błąd się wkradł... niech złoży wniosek jeszcze raz, tylko zmieni poręczyciela...

a kwota obecnie jest 17500,- a 19500,- dla jakiejś grupy ludzi <niepełnosprawnych chyba>
wiem, bo właśnie otrzymałam dotację i od nowego roku działam smile

CHWILA PRZYJEMNOŚCI W USTACH, CAŁE ŻYCIE W BIODRACH. smile

CEL: 68 kg      początkowa (05.11.2010): 98 kg       obecnie (28.01.2011): 83,5 kg
                    wcześniej<wrzesień `10>: 103,9 kg i więcej...i duuuużo więcej....115 - 120 KG??!!! NIGDY WIĘCEJ POTWOREM BYĆ!!!!

#21 2011-01-10 00:53:06

orszulik
Przyjaciółka Forum

maddlen możesz zdradzić w jakiej branży zaczynasz?
i czy tej kwoty nie można bez żyrantów? mając wkład własny?

,,Narzekałem, że nie mam butów,
dopóki nie zobaczyłem człowieka, który nie miał stóp."

,,Tylko dziecko potrafi wbić patyk w ziemię, nazwać go i pokochać.''

#22 2011-01-14 12:09:39

adela11
Na razie czysta sympatia

zawsze warto próbować, dotacje dają możliwość startu nie za swoje pieniądze, jeśli nawet interes nie wypali po roku likwidujesz działalność i tyle, gorzej jeśli zainwestujesz również swoje pieniądze.  Pomysł z pachnącymi torebkami jest moim zdaniem fajny, ale trzeba zbadać rynek (co czynisz wśród forumowiczek:-)) i napisać solidny biznesplan, to ci pozwoli przemyśleć, sprawdzić i zaplanować dokładnie, krok po kroku przyszłą działalność (wiem ze skromnego doświadczenia) życzę powodzenia:)

#23 2011-01-14 16:08:28

Przemek Walter
Net-facet

anka27 napisał:

Witam,

Aniu,

W przypadku małych firm warto zawsze najpierw mieć klientów a dopiero potem opracować produkty - może nawet ich modyfikację, ulepszenie itd. Jeśli chcesz sprawdzić czy osoby w Polsce poszukują tego typu produktów to polecam Tobie google keyword tools - to jest narzędzie propozycji słów kluczowych, które może dać Tobie wstępny rozpoznanie ile osób w Polsce poszukuje takich lub podobnych produktów. Wiele osób zakładających firmy robi ten błąd, że najpierw tworzy produkt, a dopiero potem poszukuje klientów. To błąd - należy robić odwrotnie.

Pomagam ludziom odkrywać zasoby o których już dawno zapomnieli, że o nich nie pamiętają.

#24 2011-01-18 18:14:51

stokrotka79
Zbanowany

anka27 napisał:

Witam,

Może to i dobry pomysł, ale szczerze powiedziawszy ja nie zwracam uwagi na takie produkty uwagi. Z drugiej strony historia zna przypadki wielkich fortun zrobionych na „dziwnych” pomysłach:) Powodzenia

#25 2011-02-03 09:43:49

kala321
Na razie czysta sympatia

uważam że to super pomysł,ja właśnie założyłam niedawno działalność trochę załatwiania,ale idzie to przeżyć.otworzyłam sklep internetowy z biżuterią-zapraszam można sobie oglądnąc jak to wygląda cudowny-kuferek

uważam ,że to super pomysł z tymi saszetkami,a pomysł z skorzystania z dotacji super,gdyby co służę radą

#26 2011-02-03 09:49:50

cisowianka
Przyjaciółka Forum

kala321 podasz link do Twojej biżuterii ?

#27 2011-02-03 09:51:35

joedlka78
Wróżka Bajuszka

Witaj ja jestemn 4 miesiąc  na rynku i kochana nie jest łatwo  ja szyje i projektuję suknie slubne i wieczorowe  i narazie przez te  3 pełne miesiące jedyne co mam to wieeelki kredyt

#28 2011-02-13 22:12:55

kala321
Na razie czysta sympatia

ale kto nie próbuje to nic nie ma
pracuje u kogoś i najczęściej nie realizuje się,nie spełnia marzeń
więc jeśli jest choćby cień szansy ,że się uda to moim zdaniem trzeba próbować

#29 2011-11-16 07:48:39

mia1983
Zaglądam tu coraz częściej

Zdecydowanie praca na swoim. Kiedyś już tak pracowałam. Niestety etat skusił mnie pieniędzmi i "stabilnością". Po kilku latach kiedy okazuje się, że zarząd chce jeszcze więcej. Dobre pieniądze skończyły się, a o stabilności można tylko pomarzyć. Dlatego złożyłam wypowiedzenie i idę na swoje. Przynajmniej będę miała motywację, że pracuję dla siebie i realizuje swoje plany, a nie czyjeś. Praca na swoim nie jest łatwa, ale daje o wiele więcej przyjemności.

Nowy dzień, nowe możliwości, nowa filiżanka herbaty.

#30 2011-11-24 12:51:18

Szklany Sufit
Niewinne początki

Prowadzenie własnego biznesu to spore wyzwanie, ale moim zdaniem warto spróbować. Pamiętaj jednak, że wbrew wielu powszechnym wypobrażeniom na ogół, przynajmniej w początkowym okresie, własny biznes wymaga znacznie więcej determinacji i pracy niż bycie na etacie. Trzeba mieć sporo dyscypliny. Dobrze jest mieć kogoś kto nas mentalnie a najlepiej jeszcze merytorycznie wspiera. Plusem jest to, że stale się rozwijasz i uczysz czegos nowego. Minusem jest to że zakładając biznes, który się nie powiedzie ryzykujesz stratę pieniędzy i czasu. Dobrze jest rozpocząć od mało-kosztowego biznesu. W każdym biznesie kluczem są klienci. Czy masz już pomysł jak dotrzeć ze swoją ofertą do klienta, jak go do siebie przekonać? Powinnaś stworzyć choćby na jedej kartce paieru własny biznes plan, zanim rozpoczniesz działaność. Jesli interesują Cię zagadnienia związane z założeniem i uruchominiem własnej firmy możesz też zamówić darmowy e-book na stronie Bazar Idei w dziale e-publikacje, który może pomóc Ci w stawianiu pierwszych kroków w biznesie. Powodzenia!

Ostatnio edytowany przez Szklany Sufit (2011-11-24 12:52:05)

[url=http://szklanysufit.blog.iwoman.pl/]Odwiedź mój blog Szklany Sufit[/url]

#31 2011-12-07 02:35:37

Wanda666
Niewinne początki

Witajcie o nocnej porze.

Dostałam od kumpeli informacje że powstało forum dla bezrobotnych,którzy szukają pracy,lub pomysłu na własny biznes.

Ona znalazła tam dla siebie dwa pomysły tj:

Produkcja pachnącej biżuterii

Przedstawicielstwo w rozprowadzaniu Plastrów Rozgrzewających.

Zarabia całkiem nie zle i poleciła mi pracę w tym samym kierunku.

Poszukajcie w internecie Forum Biznesy Sopla com

Co ciekawe to można tam całkiem bezpłatnie uzyskać,darmową pomoc prawną np w napisaniu pozwu o rozwód.

Bezpłatna Pomoc Prawna jest tam udzielana 24 h

#32 2012-02-15 14:03:26

kw
Niewinne początki

witam serdecznie:) czy jest ktoś chętny kto pomoże mi wypełnić wniosek na dofinansowanie na działalność gospodarczą?  gg 10661557

#33 2012-02-23 11:59:52

Zielona Linia 19524
Niewinne początki

kw napisał:

witam serdecznie:) czy jest ktoś chętny kto pomoże mi wypełnić wniosek na dofinansowanie na działalność gospodarczą?  gg 10661557

Najlepiej jest poszukać punktów informacyjnych, nieodpłatnie udzielających porad. W Warszawie chociażby działają takie punkty dla dzielnicy Ursynów i Śródmieście. Kontakt do tych instytucji można otrzymać dzwoniąc na Zielona Linię, tam też są udzielane odpowiedzi na pytania odnośnie środków i warunków otrzymania dotacji na rozpoczęcie działalności, tel. to 19524.

#34 2012-02-27 15:22:46

nonii
Dobry Duszek Forum

Witaj Anka!Jak tam twoj pomysl na biznes?Daj znac czy dzialasz.Pozdrawiam smile

#35 2012-03-03 03:14:46

Aduśśśka
Zbanowany

Dobrym pomysłem jest sklep internetowy smile
Można połączyć przyjemne z pożytecznym smile
Ja zakładam teraz swój własny (wcześniej pomagałam w tak owym u siostry).
Sporo podpatrzałam,w sumie najważniejsza jest strona.Ale mamy sprawdzonych specjalistów
link usunięty - za przystępną cenę można mieć pełny pakiet usług w jednym miejscu smile
Jeszcze muszę wynegocjować kuriera. Póki co rozmawiam z GLS,ale może znacie lepszą firmę kurierską???

Ostatnio edytowany przez Anemonne (2012-03-05 08:28:06)

#36 2012-04-01 09:53:54

janek23
Niewinne początki

Proponuję przystąpić do pracy w systemie mlm.
Dominują tu od lat kobiety i jest ich  podobno ponad 85%.
Kobiety mają specyficzne podejście do ludzi i w pracy
mlm uzyskuja największe  sukcesy.
System mlm ma wiele zalet i można tu jeśli się chce, przyzwoicie zarobić.

Mam w internecie kilka   stronek  przedstawiających  bez namawiania na siłę,
bez  wodolejstwa i bez prymitywnego rozpisywania się o tym że moje jest lepsze
niż to z innej firmy.
Na stronach tych przedstawiam moja wiedzę o budowaniu biznesu mlm.
Chcesz dowiedzieć się jak buduje swoje struktury  mlm człowiek, który  robi to od
prawie 14 lat będąc przy tym wiernym jednej Firmie ? 
Napisz do mnie list (adres E-mail jest generowany automatycznie w ramce z lewj
strony tego wpisu).
   Pracy w biznesie mlm należy uczyć się przez naśladownictwo od swojego sponsora.
Dobry przykład najlepiej działa. To jest tak,  jak w wychowywaniu dzieci. Jeśli wybierzesz kogoś "zielonego" to będzie pewnie tak jak w starym polskim porzekadle: "Uczył Marcin
Marcinka a sam głupi jak świnka". Przepraszam za wyrażenie, ale to tzw. mądrość ludowa.
Najlepiej uczyć się od kogoś doświadczonego, od  kogoś  kto od wielu lat para się tym biznesem.
Ja do dyspozycji stawiam moje 14 letnie doświadczenie  w MLM w branży Welness,
czyli zdrowy styl życia.
Do tego dodam, że już bardzo długo jestem na pozycji menadżera  (10 lat nieprzerwanie).
W swojej grupie zgromadziłem już blisko 1000 ludzi (a najwięcej mam kobiet) i wszystkie są zadowolone.

Ostatnio edytowany przez janek23 (2012-04-01 10:15:14)

Stopka forum