Ręcznie robiony prezent - Netkobiety.pl

Witaj na Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone przez kobiety dla aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Porozmawiasz na takie tematy jak : miłość, związki, psychologia, edukacja, finanse, religia, zdrowie i uroda...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

#1 2010-09-05 21:33:03

FollowMe
Przyjaciółka Forum

Ręcznie robiony prezent

Hej dziewczyny!
Może podsuniecie mi jakiś ciekawy pomysł na prezent ręcznie wykonany? Wymyśliliśmy sobie z narzeczonym, że tym razem na zbliżającą się rocznicę podarujemy sobie coś co sami od początku do końca ręcznie wykonamy. Materiały do tego wykonania to max 15zł. Także budżet jest dość mocno ograniczony i liczy się głównie inwencja twórcza big_smile
Niestety nie jestem zbyt dobra w szyciu czy malowaniu farbkami, chociaż jakbym się bardzo postarała może by coś z tego wyszło smile Bardzo żałuję, no ale niestety prace plastyczne nigdy nie były moją najmocniejszą stroną sad
Najbardziej frustrujące jest to, że on już coś wymyślił, chowa się po kątach i coś tam knuje smile Nie mam pojęcia jakim cudem tak szybko wpadł na jakiś pomysł, ale strasznie mu zazdroszczę big_smile a ja nie mogę wpaść na nic bajeranckiego, co powaliłoby go na kolana.

Macie kochane, jakieś oryginalne pomysły?  Błagam, pomóżcie smile)

"No cóż, ten, który kocha, powinien dzielić los tego, kogo kocha." /Woland

#2 2010-09-28 16:04:32

anela
Do zakochania jeden krok

Re: Ręcznie robiony prezent

Mam nadzieje, ze "problem" aktualny smile My tez sobie z chlopakiem robiliśmy takie prezenty i wyszło całkiem nieźle smile Co prawda oboje wpadliśmy na to, żeby podarować sobie zdjęcia smile On zrobił ciekawy kolaż na komputerze, a ja wywołałam widok ze wspólnych wakacji i ozdobiłam ramkę. Banalne, ale oboje byliśmy bardzo zadowoleni smile Ważne, żeby to było bardzo osobiste - tylko dla Was smile

#3 2010-09-28 19:34:40

FollowMe
Przyjaciółka Forum

Aktualny, zostało mi parę dni:). U nas zdjęcia już były więc to odpada. Ale wymyśliłam z braku pomysłów i natchnienia,że upiekę mu ciasteczka i ozdobię je różniście. Nie jest to niestety oryginalne ale cóż... smile

#4 2010-09-28 20:22:30

yadgaa
Cioteczka Dobra Rada

To może zrób ciasteczka o dziwnych smakach np. pikantne ciasteczka. smile Albo umieść w środku ciasteczka jakieś niespodzianki.

#5 2010-09-29 09:04:24

FollowMe
Przyjaciółka Forum

Hmmm ciekawe:) A niespodzianki to jakie masz na myśli yadgaa? smile

Stopka forum