mleko nutramigen - Netkobiety.pl

Witaj na Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone przez kobiety dla aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Porozmawiasz na takie tematy jak : miłość, związki, psychologia, edukacja, finanse, religia, zdrowie i uroda...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

#1 2010-08-30 15:11:42

dominika25
Netbabeczka

mleko nutramigen

co wiecie o tym mleku mój syn jakiś czas je pił słyszałam ze mleko to rozpycha żołądek nie wiem czy to prawda ,ale mój syn na okrągło by coś jadł jest chudy ale apetyt ma straszny potrafi wyrywać jedzenie z rak

#2 2010-08-30 18:32:41

Yvette
100% Netkobieta

Re: mleko nutramigen

dominika, wiem, że chcesz, żeby ktoś Ci odpowiedział, ale zakładanie tematu "Czy ktoś mi odpowie na pytanie odnośnie mleka" wcale tego nie przyśpieszy, a robi tylko bałagan na Forum smile
Zapoznaj się proszę z regulaminem.
Pozdrawiam
Moderatorka Yvette

... Mam serce w ogniu i niewiele mam w tym życiu czasu, by żałować czegoś...

REGULAMIN Forum Netkobiety.pl - przeczytaj smile

#3 2011-02-09 14:40:43

malwinaka9
Zaglądam tu coraz częściej

hej moja corka tez jadla dlzszy czas nutramigen to okropne mleko poprostu smak tego mleka i zapach tragedia słuchaj a mam pytanie do ciebie czy twoja pociecha dostaje krople lup kapsułki zyrtec????????jesli je to mleko to musi miec albo skaze bialkowa albo alergikiem jest???moja corka tak jadla jak brala zyrtec to dziadostwo sama na wlasne zyczenie przestalam jej podawac to i jest spokoj je tak jak powinna a wczesniej co 5minut moglaby jesc

#4 2011-02-11 12:53:56

monia84
Wkręcam się coraz bardziej

Ja dwoje moich dzieci karmiłam nutramigenem ze względu na alergię. Również podawałam zyrtec i nie zauważyłam , żeby chciały na okrągło jeść. Myślę Dominiko, ze Twoje dziecko po prostu ma apetyt. Może , kiedy zauważysz, że znowu chce jeść, to przepajaj go np. przegotowana wodą, a nie soczkiem czy herbatą (słodkie napoje zwiększają apetyt).
Być może dziecko dostaje za małą ilość mleka i dlatego szybko staje się głodne.

"Nasze zachowanie jest jedynym dowodem szczerości naszego serca".
Thomas Wilson

Stopka forum