Jak zrobić laskę? - Netkobiety.pl

Witaj na Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone przez kobiety dla aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Porozmawiasz na takie tematy jak : miłość, związki, psychologia, edukacja, finanse, religia, zdrowie i uroda...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

#1 2008-07-08 21:13:05

niunieczka
Gość Netkobiet

Jak zrobić laskę?

Proszę poradźcie jak zrobić laskę chłopakowi? Wiem, że to dla mężczyzn wyjątkowo ważne, wyraz pełnej akceptacji przez kobietę i  jak też chciałabym mojemu dać wyraz tej akceptacji. Nigdy nie odważyłam się, bojąc że się nie uda, ale teraz chyba już na tyle ufamy sobie, że nawet jak nie wyjdzie, to chociaż sama próba będzie istotna dla nas obojga. dziękuję serdecznie za poradę!

#2 2008-07-08 21:38:22

drtg
Gość Netkobiet

Re: Jak zrobić laskę?

Internet jest pełny materiałów szkoleniowych na ten temat poszukaj ;-)

#3 2008-07-08 23:12:25

xibalbaa
Netbabeczka

ojoj, a nie mógłby ktoś napisać?...smilesmilesmile

Co dręczyło mnie we śnie
Niech zachwyci mnie na jawie

#4 2008-07-09 09:37:50

kaśka 22
Wkręcam się coraz bardziej

niunieczka no wiesz...hm... smilesmile
Zacznę może od tego, że chyba dojrzałaś do tego, bo sex oralny dla partnera jest nie tylko aktem i wyrazem Twojej akceptacji w stosunku do niego. Jest czymś znacznie większym. Jak sama pisałaś, nie robiłaś tego nigdy wcześniej. Powiem Ci, że jak zaczniesz sprawiać mu przyjemność w ten sposób to zapomnisz całkowicie o tych poradach-gwarantuje Ci. Poniżej przesyłam Ci linka, bo prosiłaś o pomoc.  Życzę szczęścia w waszym związku smile

http://seksporady.info/poradnik/jak_zrobic_laske.html

#5 2008-07-09 23:52:08

hana
100% Netkobieta

Odważ się i zrób to. Gdy zaczniesz to samo przyjdzie i nie będziesz potrzebowała żadnych porad.
To będzie nie tylko przyjemność dla niego ale również dla ciebie.
Chyba żadna z nas się tego nie uczyła, to jest samo życie...

Pozdrawiam

Człowiek żyje po to, aby kochać. Jeśli nie kocha-to nie żyje...

#6 2008-07-19 21:31:18

koko
Gość Netkobiet

spytaj partnera, jak on to sobie wymarzył wink

#7 2008-07-25 18:11:07

Katerina
Niewinne początki

Ja pamętam, że nie mogłam się przełamać. Sporo czasu minęło zanim się odważyłam, ale warto było, bo widziałam jaką to przyjemność sprawia mojemu mężczyźnie.

#8 2008-07-25 23:04:26

Verissimo
Przyjaciółka Forum

no to jakiś idiota i nie był ciebie wart !

#9 2008-07-25 23:31:01

Verissimo
Przyjaciółka Forum

Facet powinien okazac zrozumienie i podejśc do sprawy psychologicznie nie groźbą tylko wyczuciem.
Mój małżonek czekał najpierw 2 lata na sex a potem z rok na przyjemnośc i musze powiedziec że nie należy to do moich ulubionych zabaw jednak robie to bo jemu to sprawia przyjemnośc.

#10 2008-07-26 13:59:10

cinimini
O krok od uzależnienia

MOJ BYLY NIBY MI MOWIŁ, ZE JAK NIE CHCE TEGO ROBIC TO LUZ NIE MA PROBLEMU ... JEDNAK W MOMENTACH ZBLIZEN NALEGAL, ABYM SIE "PRZELAMALA"...Z KOLEI JAK JUZ SIE PRZELAMALAM TO POJAWIL SIE KOLEJNY PROBLEM, MIANOWICIE, ZE ROBIE TO ZBYT DELIKATNIE, A ON BY CHCIAL Z PAZUREM ... ;/ ... wYNKI TEGO BYL TAKI , ZE KOMPLETNIE SIE DO TEGO ZNIECHECILAM.

#11 2008-07-26 21:04:59

Verissimo
Przyjaciółka Forum

No i pewnie dlatego jest były  (między innymi )

#12 2008-07-26 23:06:03

Katerina
Niewinne początki

Bo faceci strasznie lubią dominować i chcieliby, żeby było tak jak oni to sobie zaplanowali. Ja na szczęście mam jeszcze jakiś wpływ na swojego. Często jak on chce, zebym się nim zajęła, to staram się tak obejść sytuację, żeby to on się mną zajął tongue Zazwyczaj się udaje.

#13 2008-07-26 23:18:43

laska
Gość Netkobiet

Robienie laski to tak na prawdę dla kobiety nic przyjemnego .. Przynajmniej - dla mnie nie jest, ale czasem się poświęcam dla idei bo nie chcę żeby mi mój marudził ... Ani ładnie pachnie, ani dobrze smakuje - gdzie tu jakaś przyjemność ... Jak na złość facetów to czasem najbardziej kręci ... ehhh ...

#14 2008-07-27 12:07:06

Verissimo
Przyjaciółka Forum

ja to czasami myśle że oni to wolą od sexu

#15 2008-07-28 15:24:33

walkiria
Na razie czysta sympatia

laska napisał:

czasem się poświęcam dla idei bo nie chcę żeby mi mój marudził ... Ani ładnie pachnie, ani dobrze smakuje - gdzie tu jakaś przyjemność ... Jak na złość facetów to czasem najbardziej kręci ... ehhh ...

"żeby nie marudził" - słodko to zabrzmiało wink

ale jak to, ani ładnie pachnie? - chyba wystarczy podstawowa higiena, ja nigdy tego problemu ze swoim partnerem nie zauważyłam. z tego co się orientuję, odpowiednia dieta zmienia smak spermy - ale dokładnie jaka nie powiem, nie pamiętam, zalecam poszukać w internecie.

co do tematu wątku, to fakt, sporo jest tych filmików w internecie, chociaż nie sa to typowe filmy instruktażowe big_smile jeżeli szukasz czegoś takiego, to może kup jakiś film erotyczny? nie wiem, Kamasutra, sto-ileś pozycji albo np. Miłosny Przewodnik - film ciekawy, i wszystko grzecznie opisane co i jak smile

#16 2008-07-28 18:23:33

cinimini
O krok od uzależnienia

aga25* napisał:

No i pewnie dlatego jest były  (między innymi )

Jest byly, bo odeszłam od niego, ale na to złozyly sie zupełnie inne aspekty...ale o tym juz bylo...

#17 2008-08-01 22:06:44

Kaya
Słodka Czarodziejka

musze powiedziec że nie należy to do moich ulubionych zabaw jednak robie to bo jemu to sprawia przyjemnośc.

A On o tym wie ?
Bo jeśli tak to dziwię się, że jeszcze na to pozwala. Moim zdaniem i zdaniem mojego partnera w sprawach łóżkowych powinno byc wszystko 'sprawiedliwie ' i nic z przymusu.
Ty oczywiście niby z przymusu tego nie robisz, ale przecież chętnie byś z tego zrezygnowała, gdyby nie upodobania Twojego partnera ?

dla mnie nie jest, ale czasem się poświęcam dla idei bo nie chcę żeby mi mój marudził ... Ani ładnie pachnie, ani dobrze smakuje - gdzie tu jakaś przyjemność ...

Jak dla mnie, to bardzo źle robisz. A on wie, o tym, że nie bardzo podobają Ci się tego typu pieszczoty ?

Wiesz ... ja też .. chciałabym umrzeć z Miłości ..  <3

#18 2008-08-14 02:09:05

ripley
Zaglądam tu coraz częściej

A ja to bardzo lubię robic, bo kocham mojego chlopaka i chce mu sprawic przyjemnośc. Tym bardziej,że on równiez stara sie o to,żebymi ja byla zadowolona.

#19 2008-08-18 12:01:42

Daga_23

CookieBitch napisał:

pozniej sie dowiedzialam ze poprzednia dziewczyna tez nie chciala tego zrobic i tez ja zostawil. eh. jak chlopak nalega i sie wkurza ze tego nie robisz... to gosc nie wart uwagi.

jakiś pajac ... przepraszam Coocie ale na milsze okreśłenie nie zasługuje....

co do tematu...spróbuj a samo przyjdzie big_smile

Ostatnio edytowany przez Daga_23 (2008-08-18 12:02:54)

#20 2008-08-18 12:29:07

lumos
Dobry Duszek Forum

ripley napisał:

A ja to bardzo lubię robic, bo kocham mojego chlopaka i chce mu sprawic przyjemnośc. Tym bardziej,że on równiez stara sie o to,żebymi ja byla zadowolona.

Zgadzam się z wypowiedzią Ripley

Ja uważam, że kobieta musi dojrzeć do tego aby czerpać radość z tego,że może doprowadzić swojego partnera do ekstazy...
Ja na samym początku też nie lubiłam takich zabaw, a wręcz uważałam je za wulgarne. sporo czasu minęło jak się odwarzyłam. Dzisiaj jak o tym pomyślę to mi się chce śmiać. ponieważ znalazłam takiego partenra z którym czułam się cudownie w łużku.

I dzisiaj mogę się przyznać,że uwielbiam zadowalać go w taki sposób.

... podobno nie można żyć bez miłości?
Ja osobiście uważam, że tlen jest ważniejszy...

#21 2008-08-18 22:40:40

Ansja
100% Netkobieta

Ja nie potrafię się przełamać, mój facet nie nalegał nigdy, do niczego mnie nie zmuszał, jednak odpycha mnie zapach i sama myśl.. I chyba na razie to dobrze, że nic na siłę nie dzieje się w naszym łóżku.Poczekam na odpowiedni moment.

"...a także ludzie pomniejsi, pasikoniki i ważki.. Lampy, puste ramy i grzechotki mają swoją wieczność.. I są raz na zawsze..."

#22 2008-09-11 18:59:35

ang3laa
Na razie czysta sympatia

laska napisał:

Robienie laski to tak na prawdę dla kobiety nic przyjemnego .. Przynajmniej - dla mnie nie jest, ale czasem się poświęcam dla idei bo nie chcę żeby mi mój marudził ... Ani ładnie pachnie, ani dobrze smakuje - gdzie tu jakaś przyjemność ... Jak na złość facetów to czasem najbardziej kręci ... ehhh ...

Gdy facet ( bynajmniej moj )jest po kapieli to nie ma zadnego problemu ani z zapachem ani ze smakiem. Wtedy 'robielnie laski' nie jest niczym obrzydliwym, wrecz przeciwnie smile ale to zalezy tez od higieny osobistej partnera...Gdy robilam to pierwszy raz, moj facet mowil mi co chcialby zebym robila i poprostu spelnialam jego zyczenia, teraz juz wiem co lubi smile

#23 2008-09-11 19:01:50

ang3laa
Na razie czysta sympatia

a jesli chodzi o smak czy zapach spermy, to sie nie wypowiadam bo moj facet nigdy 'nie konczy' w moich ustach smile

#24 2008-09-12 13:07:10

Ansja
100% Netkobieta

No cóż..Ja zrobiłam to raz i nie powiem, nie było tak strasznie smile Miło było popatrzeć na mojego mężczyznę, który "wił" się z podniecenia.. Jednak przyznam, że jeszcze brak mi wprawy, ale to kwestia czasu i praktyki tongue

"...a także ludzie pomniejsi, pasikoniki i ważki.. Lampy, puste ramy i grzechotki mają swoją wieczność.. I są raz na zawsze..."

#25 2008-09-12 15:03:25

mdzik
Niewinne początki

Myślę że to zależy od twojej wyobrazni, jak mu zrobisz to i tak dla niego bedzie super wink pamietaj o tym że dla chłopaków wszystko jest fajne cokolwiek by to nie było.

#26 2008-09-15 15:50:49

Facet
Przyjaciel Forum

Pattt fajnie, że masz inne zdanie, ale nie używaj słów typu "żałosne"... ehhhh...
No niektóre dziewczyny tak kojarzą się  przez robienie lasek gdzie i komu popadnie. Jednak tu chodzi o zabawę ze stałym partnerem/mężem itd, dlatego nie widzę w tym nic złego.
A nawet uważam za dobre, bo taka pieszczota wynika z oddania się partnerowi, zrobieniu czegoś tylko dla niego.
Tak więc ogarnij się Ty dziewczyno, bo obrażasz innych. Jeżeli Ci się nie podoba taka zabawa - nie rób, a na temat na forum ewentualnie wypowiedz się z KULTURĄ.

I'll die alone, afraid and hated
I'll lie unwanted, unburied and godless...

#27 2008-09-15 19:17:25

atina
Przyjaciółka Forum

facet,masz rację a może Pattt ma jakieś nieprzyjemne doświadczenia w tym temacie...
do uprawiania tego typu miłości trzeba zufania i obopólnej zgody a przede wszystkim nic na siłę...

Miłość - to dwie dusze w jednym ciele. Przyjaźń - to jedna dusza w dwóch ciałach. A gdy miłość łączy się z przyjaźnią, powstaje wówczas jedność podwójna i zupełna.

#28 2008-09-15 23:43:41

hana
100% Netkobieta

Ale pattt ostro pojechała. mad  Zastanawiam się dlaczego ona uważa, że kobieta w ten sposób ulega facetowi. To ciekawe co powie na pozycję 69? wink

Człowiek żyje po to, aby kochać. Jeśli nie kocha-to nie żyje...

#29 2008-09-15 23:58:24

Jeanne
Zbanowany

Oj pojechala ostro , pojechala ...Robienie " laski " jest dla niej obrzydliwe i wyraza brak szacunku do samej siebie , ale co powie o sposobie , w jaki sie wyraza na tym forum ?
Nawiazujac do tematu , to nie mysle , zeby to bylo cos , co przynosi ujme nie tylko kobiecie , jak i mezczyznie.W sypialni wszystko jest dozwolone , co nie narusza godnosci drugiej osoby.Kiedy oboje cos lubia i sprawia im to przyjemnosc , to dlaczego nie ? To swiadczy tylko o ich ogromnym zaangazowaniu uczuciowym i zaufaniu.Pisze to majac na uwadze dwoje ludzi , ktorzy sie kochaja , a nie takich , ktorzy to robia w innym celu.

#30 2008-09-16 12:14:31

Ansja
100% Netkobieta

Wypowiedz pattt mnie rozśmieszyła.. big_smile Bo co można wiedzieć o takiej części pożycia sexualnego, skoro być może nie ma się pojęcia czym jest miłość do partnera, zaufanie.. "Napierd..." lache facetowi- ciekawe stwierdzenie, takie jakby pozostało jeszcze z czasów ocemnienia smile smile
Co do braku kultury, to niestety nie można jej kupić, co widać... smile

#31 2008-09-16 12:22:12

niki
100% Netkobieta

pattt  kobiety wypowiadające się w temacie mają stałych partnerów, albo mężów- nie jest to przypadkowo spotkany mężczyzna, a jesli ci się to nie podoba, to trzeba było ograniczyć się do słowa ,,nie lubię''
jeanne dobrze to opisałas

każdego dnia człowiek walczy o przeżycie

#32 2008-09-16 16:05:16

ang3laa
Na razie czysta sympatia

ja mysle, ze kolezanka pattt jest poprostu zazdrosna, ze my mamy stalych partnerow i ze ufamy sobie na tyle, zeby pozwolic sobie na tego typu milosc. Poza tym dziewczyno jak masz ochote nas obrazac to zaloz moze oddzielny temat, bo ten nie jest od tego zeby komukolwiek ublizac ;] A 'zalosna' to Ty jestes wypowiadajac sie w ten sposob  roll Moim zdaniem albo jestes tzw '15-stka' ktora pojecia nie ma o prawdziwym zyciu, albo 'ryczaca 40', ktora rozpaczliwie szuka partnera i obiawiasz tu swoja zazdrosc wink

a w ogole to po co wchodzisz na tego typu fora skoro 'robienie laski' Cie podobno tak obrzydza ?? ;>

#33 2008-09-18 14:50:22

majuszka

ang3laa napisał:

a w ogole to po co wchodzisz na tego typu fora skoro 'robienie laski' Cie podobno tak obrzydza ?? ;>

Wiesz to jej prawo. Co innego jak zapanować na głupotą smile. Kwestia dojrzałości.

#34 2008-09-18 15:19:33

ang3laa
Na razie czysta sympatia

No ja wiem ze ma do tego prawo,ale ja nie interesuje sie tematami ktore mnie obrzydzaja... Np. brzydze sie pajakow wiec nie mam ochoty o nich czytac czy ich ogladac...To chyba logiczne

#35 2008-09-18 17:29:48

CookieBitch
100% Netkobieta

\pattt napisał:

Ja nie moge co wy wogole gadacie ogarnijcie sie !!!!!!!!!
dla mnie dzieczyny ktore robia laske facetowi wogole sie nie szanuja!!\
Jak mozna uledz facetowi z czyms takim ???? ja tego nie rozumiem
?????? neutral jestescie załosne pomyslcie nad tym co oni o was mysla?
i z kim kojazy sie taka co napierdala lache facetowi??

a jak facet kobiecie robi minete to wszystko jest ok?
to jest indywidualna sprawa. a nie szanuja sie kobiety ktore kaza placic za cos takiego.
i zalosna to jestes Ty ze tak po prostu, nie zanjac ktorejs a wiedzac Tylko ze zrobila laske obrazasz.
;/
rownie dobrze te ktore lubia to robic moga powiedzec do Ciebie 'ogarnij sie! co mysli o Tobie facet ze Ty mu tak nie robisz!?'

szanuj innych.

Świat to potwór zębaty, gotowy gryźć, gdy tylko zechce.

#36 2008-09-20 17:34:57

fryc08
Wkręcam się coraz bardziej

CookieBitch popieram jej zdanie:) obydwie strony sobie maja dawac nawzajem przyjemnosc a nie tylko jedna drugiej. jestem chlopakiem i tak rzecz dla mnie by była rzecza naprawde podniecajaca:P

#37 2008-09-20 18:52:29

andrew
Niewinne początki

z pktu faceta laska to swietna sprawa i kwestia zaufania. I ten wytrysk w ustach jesli druga strona pozwoli. Potem jest juz z twój

#38 2008-09-24 18:00:09

dziewczyna.szamana
Na razie czysta sympatia

ripley napisał:

I to jest dobrze powiedziane! Ciekawe, czy dziewczyny, które nie lubią być stroną aktywną w seksie oralnym, równie zapamiętale bronią się przed tym, kiedy ich pan chce je tak zaspokoić wink

Ja śpiewam i tańczę, i jem pomarańcze....

Ostatnie tematy :

Stopka forum