nerwowy maz - Netkobiety.pl

Witaj na Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone przez kobiety dla aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Porozmawiasz na takie tematy jak : miłość, związki, psychologia, edukacja, finanse, religia, zdrowie i uroda...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

#1 2010-08-18 18:22:19

zuzia7
Do zakochania jeden krok

nerwowy maz

moj maz jest strasznie nerwowy i do tego wstyd mi za niego,bo jak z kims rozmawiamy,to on mowi wszystko na przekor i chce pokazac,ze rozmowca nie ma racji itp....czesto we wredny ,agresywny sposob. dzis kobieta cofala i uderzyla go autem ,a on podobno byl niemily i niekulturalny l.jechal sluzbowym autem i jest to relacja kolezanki z pracy ,ktora z nim jechala (dzwonila do mnie i mowila mi jak sie zachowal i ze powinnien sie jakos kontrolowac)...ja zauwazlylam to dawno temu i przyznam szczerze ,ze mam tego dosyc ! mamy male dziecko i nie chce zeby wychowywal sie w atmosferze awantur.kiedy zwracam mu uwage ,ze cos zle zrobil ,albo krzyczy ,albo mowi,ze ja tez tak robie ....nie jest dla mnie agresywny w sensie fizycznym,ale to,ze wszystko wie najlepiej,zachowuje sie okropnie wzgledem innych ludzi bardzo mnie meczy.nawet zona mojego taty zauwazyla,ze nie moze prowadzic z nim dyskusji,bo zaraz na nia napada.tak jest za kazdym razem ,gdy ktos ma inne zdanie ....robi to w okropnie wredny sposob....teraz chce mi sie plakac,bo sprawa doszla do szefostwa i boje sie,ze straci prace przez swoje zachowanie. pisze chaotycznie,bo jestem zdenerwowana.
nie wiem,moze on ma jakas chorobe? denerwuje go najmniejsza rzecz,nawet ,ze rowerzysta jedzie przed nim itp albo,ze komputer wolno chodzi ..to nie jest chyba normalne,zeby az tak sie denerwowac pierdolami ....jego zachowanie doprowadza mnie do szalu ....dlaczego nie moze byc normalny,tylko wkurzac sie wszystkim dookola.mam dosc i jest mi za niego wstyd .zachowuje sie jak ostatni burak !

#2 2010-08-18 18:39:06

chollerka
Dobry Duszek Forum

Re: nerwowy maz

Zuzia jak to czytam to jakbym widziała mojego przyjaciela.... Zawsze ma rację,nawet czarne dla niego jest białe... Masz rację, to nie jest normalne i trzeba mu to chyba uświadomić... Może sam nie widzi tego jak jest chamski i zapalczywy.... Współczuję Ci bo wiem,że niełatwo żyć z taka osobą...

#3 2010-08-18 19:06:58

klaud_m_88
Niewinne początki

szczerze powiem, ze ta sytuacja przypomina mi troche moja. Moj maz ma takie same usposobienie - troszke dluzsza z tym historia... jedno wiem, pomagaja mu wizyty u psychologa i chyba to moge ci  radzic. tylko ze on sam musi chciec i musi widziec  probem bo inaczej to nic nie przyniesie dobrego.

#4 2010-08-18 23:40:26

zuzia7
Do zakochania jeden krok

wlasnie z nim na ten teraz rozmawiam ,ale jest bardzo zdenerwowany i zdolowany po tym dzisiejszym zajsciu .oczywiscie twierdzi,ze kolezanka przesadza (akurat u niej to mozliwe) ale napewno musial byc niezle zly skoro to zauwazyla ,wiec ja tej wymowki nie akceptuje.wlasnie mu to wygarnelam,ze robi sie taki jak jego mama (zachowuje sie tak samo jak on a nawet gorzej ) i ze za kilka lat nie da sie z nim wytrzymac.przy mnie sie chamuje i mi nigdy nie dogryza ,bo ja sobie na to nie pozwole,ale wstyd mi za niego w towarzystwie ,bo nawet jak ktos nie ma racji ,to czy warto sie spierac o bzdury?
co do psycholologa to super pomysl tylko,ze mieszkamy za granica ,a jego jezyk jeszcze nie jest na tyle dobry (chyba ,ze z nim bym chodzila ,ale to chyba bez sensu )....sama juz nie wiem co z nim zrobic sad dlaczego on musi sie czepiac innych i wytykac im bledy ? powiem Wam,ze jest to dobry czlowiek,ale ta jego wada okropnie mi ciazy sad

#5 2010-08-19 09:20:02

Kobietka48
Netbabeczka

Zuzia,ty go nie zmienisz .On sam musi dostrzec to ze zachowuje sie jak .....
Musi stracić,znajomych,przyjacioł,musi zostać sam i dopiero zobaczy ze nie tędy droga. Ty od siebie mozesz mu pokazywać sytuacje w których nie miał racji,mozesz z nim to przedyskutować,mozesz mu zapowiedzieć,ze jezeli nie zmieni swojego zachowania nie bedziesz z nim chodziła na spotaknia towarzyskie bo ci jest za niego wstyd. Powiedz ze to nie jest tylko twoje zdanie,ale ze wszyscy w koło maja go dosyć! Oczywiscie bedzie sie na Ciebie wydzierał,ze nie masz racji,ale moze w jego głowie pozostanie cześć tej waszej rozmowy i zacznie coś do niego docierać. Poproś tez znajomych niech utemperują mu nos!!

#6 2010-08-19 13:57:00

zuzia7
Do zakochania jeden krok

Kobietka48 masz racje ,sam musi zrozumiec. zauwazylam,ze tych na ktorych mu zalezy (znajomych itp) inacze traktuje tzn nie dogryza im...a takim np sasiadam ,co mu sa obojetni potrafi niezle dopiec ;/ ale ja nie rozumiem po co to? wczoraj z nim rozmawialam i obiecal ,ze bedzie sie kontrolowal,choc oczywiscie on tego nie widzi ;/ w pracy np jest calkiem inny (pracujemy razem )...jest bardzo mily,uczynny i pomocny ....widze,ze jak chce to potrafi sie normalnie zachowywac ...

ale np mojego brata lubi ,a tez potrafi byc czasami chamski i to mi sie nie podoba

Ostatnio edytowany przez zuzia7 (2010-08-19 13:58:18)

#7 2010-08-19 14:23:13

Kobietka48
Netbabeczka

No widzisz,jak chce to potrafi byc miły i uprzejmy:)

#8 2010-08-19 14:32:09

zuzia7
Do zakochania jeden krok

teraz tylko,zeby zechcial byc taki na co dzien ha ha

Ostatnie tematy :

Stopka forum