Czy miałyscie okazję kiedys uczestniczyc w warsztatach wizażu?? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » WIZAŻ - STUDIO MODY I WIZAŻU » Czy miałyscie okazję kiedys uczestniczyc w warsztatach wizażu??

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

Temat: Czy miałyscie okazję kiedys uczestniczyc w warsztatach wizażu??

jakie wrażenia ? czy płaciłyscie za to? pozdrawiam Ania

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Czy miałyscie okazję kiedys uczestniczyc w warsztatach wizażu??

ja chodziłam do szkoły wizażu tongue Nie wiem jak jest z warsztatami ale kursy jak wiadomo są płatne więc tamto pewnie też

3

Odp: Czy miałyscie okazję kiedys uczestniczyc w warsztatach wizażu??

super:)  jestes zadowolona?? wykorzystujesz to dla własnych potrzeb czy zawodowo

4

Odp: Czy miałyscie okazję kiedys uczestniczyc w warsztatach wizażu??

To było studium i być może wybrałam po prostu złe ale stwierdziłam że nigdy więcej do takich szkół ! :] Akurat moja charakteryzowała się przeterminowanymi kosmetykami itd Miesiąc kosztował 450 zł Niewiele się tam nauczyłam przez pół roku( bo w porę przejrzałam na oczy i odeszłam stamtąd) Wydaję mi się że sporo możesz nauczyć się z różnych gazet lub filmików poważnie :] Nie zajmuję się tym zawodowo Czasem jakaś koleżankę maluję ale rzadko ;] Tak czy inaczej fajne hobby smile

5 Ostatnio edytowany przez London69 (2010-08-06 20:00:00)

Odp: Czy miałyscie okazję kiedys uczestniczyc w warsztatach wizażu??

Ja miałam okazję, płaciłam 50zł, ale niestety dzień przed kurs został odwołany... Oczywiście pieniążki nam zwrócono. Wielka szkoda, bo bardzo bym chciała uczestniczyć w takim kursie. smile

6

Odp: Czy miałyscie okazję kiedys uczestniczyc w warsztatach wizażu??

Moja przyjaciółka chwaliła mi się jakiś czas temu, ze załapała się na taki kurs. Jej znajoma wygrała zaproszenie (dwuosobowe) i ją ze sobą wzięła. Trwało to kilka godzin i prowadząca pokazywała im podstawowe techniki makijażu, jak przygotowywać twarz do tego, pokazywała im jakieś masaż. Ogólnie przyjaciółka była bardzo zadowolona, bo spotkanie upłynęło w przyjaznej atmosferze i wyniosła z niego wiele cennych rad.

7

Odp: Czy miałyscie okazję kiedys uczestniczyc w warsztatach wizażu??

Ja również ukończyłam roczne studium STYLIZACJI I WIZAŻU i jestem zadowolona smile

8 Ostatnio edytowany przez Lena (2010-09-07 21:55:36)

Odp: Czy miałyscie okazję kiedys uczestniczyc w warsztatach wizażu??

Zastanawiam się nad kursem dla lingeristek. Czy ktoś ma jakieś doświadczenie  w tym temacie. Czytałam, że dobrze szkolą w centrum .... w Warszawie. Zależy mi żebym miała później jakiś dokument czy certyfikat, który będzie respektowany we wszystkich salonach oni taki wydają. Czy znacie inne podobne kursy, które takie potwierdzenie wydają?

zapoznaj się z regulaminem forum

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » WIZAŻ - STUDIO MODY I WIZAŻU » Czy miałyscie okazję kiedys uczestniczyc w warsztatach wizażu??

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024