1

Temat: Bio-C.L.A z zieloną herbatą - odchudzanie oczyszczanie

Bio-C.L.A z ziel.herbatą



Opis producenta
Producent: PHARMA NORD

Działa nawet, gdy ty już wypoczywasz...
Potrójne działanie odchudzające:
- hamuje głód,
- wspomaga spalanie tłuszczów także podczas spoczynku,
- przeciwdziała efektow jo-jo.

Bio-C.L.A z zielona herbatą to kompozycja dwóch aktywnych składników, C.L.A (sprzężony kwas linolowy) i ekstraktu z zielonej herbaty, które wspomagają spalanie tłuszczu, budują zdrową tkankę mięśniową i zwiększają poziom energii.
C.L.A hamuje absorpcję tłuszczu do komórek tłuszczowych. Tłuszcz zostaje skierowany bezpośrednio do komórek mięśniowych, gdzie jest przetwarzany na energię.
Ekstrakt z zielonej herbaty zwiększa wydatek energii i utlenianie tłuszczów (ich przetwarzanie w energię). Badania naukowe wykazały, że zielona herbata zwiększa wydatkowanie energii o 4% a utlenianie tłuszczów o 12%.

Moja opinia:

Preparat kosztuje ok.30 zl, wiec w sumie cena przecietna jesli chodzi o tabletki na odchudzanie. Musze powiedziec, ze przy regularnym stosowaniu zauwazylam,przyspieszenie przemiany materii.Nie obylo sie bez stosowania dietki,ale przyznaje ze polaczenie zdrowego odzywiania z zazywaniem tych tabletek, przynioslo oczekiwany przeze mnie rezultat shcudlam 2 kilo w ciagu 2,5 tygodnia. Zmniejszyl mi sie tez cellulitis, choc wspomagalam sie peelingiem z cukru i soli. Najwazniejsze bylo to ze po zakonczeniu dietki nadal zazywalam, zeby  utrzymac efekt. Wydaje mi sie, ze jest to skuteczny srodek i polecalaybm go innym paniom z czystym sumieniem.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Bio-C.L.A z zieloną herbatą - odchudzanie oczyszczanie

Stosowałam - niestety ubytek wagi żaden choć łaknienia na słodkie nie było i przez 3 m-ce nie zjadłam nawet tic taka ;-))

3

Odp: Bio-C.L.A z zieloną herbatą - odchudzanie oczyszczanie

ja własnie kończe pierwsze opakowanie bio cla jak na razie 3 kilo w dół po około 3 tygodniach brania, ale i tak najbardziej widać po ubraniach spodnie mi wiszą, wiadomo że się ciesze ale przeraża mnie że nie mam w co się ubrać, cellulit praktycznie zanika, apetyt mam dość dobry chce mi się czesto jeść tylko najadam się małymi porcjami więc jem 5-6 razy dziennie. zobaczymy jak będzie dalej jutro ide po druga paczuszke bo dziś łykam ostatnie tabletki z pierwszej. trzymajcie kciuki!

4

Odp: Bio-C.L.A z zieloną herbatą - odchudzanie oczyszczanie

JA jestem w trakcie stosowania, narazie nie widze zadnych efektów hmm mam nadzieje ze to sie zmieni. A jaka diete przy tym stosujecie? wogole u mnie to tem preparat kosztuje ok 45 zł.

5

Odp: Bio-C.L.A z zieloną herbatą - odchudzanie oczyszczanie

Ja stosowałam ale bez żadnych większych efektów:(

6

Odp: Bio-C.L.A z zieloną herbatą - odchudzanie oczyszczanie

Ja stosowałam bardzo podobny preparat tyle, że firmy CaliVita - muszę przyznać, że jakieś efekty były. Jasne, że nie można się spodziewać cudów, bo musimy też zadbać o odpowiednią dietę, ruch itd., ale jako porządny wspomagacz bardzo się sprawdziły. Jednocześnie odradzam stosowanie preparatów firm, które wydają się byś podejrzane i bardzo tanie - to zwykle jakaś ściema...