1

Temat: Chrom plus - zmniejsza ochotę na słodycze

Chrom plus - zmniejsza ochotę na słodycze - 100 tab.

http://img233.imageshack.us/img233/1308/chromtn6.jpg




Opis producenta:

Preparat chrom plus uzupełnia niedobory chromu, a dzięki wzbogaconej formule w jod i błonnik preparat jeszcze skuteczniej pobudza metabolizm, przyspiesza spalanie i zapewnia uczucie sytości. Preparat pomaga zmniejszyć nadwagę. Hamuje łaknienie i zmniejsza ochotę na słodycze.
Dzialanie: reguluje gospodarkę węglowodanową, hamuje łaknienie, zmniejsza ochotę na słodycze.


Moja Opinia:

Uwazam, ze to dobry i skuteczny srodek zmniejszajacy ochote na slodycze. Mialam ogromny problem z powstrzymaniem ochoty na slodkosci, probowalam zamiennie podjadac bakalie, ale to nie to samo co czekolada, dlatego wlasnie siegnelam po Chrom plus. Przyznam, ze pragnienie zjedzenia czegos slodkiego po tygodniu stosowania powoli zaczelo przemijac, a co za tym idzie nawet nie czulam potrzeby by po slodycze siegac. Dzieki temu udalo sie opanowac apetyt i udalo mi sie zrzucic az trzy kilo!

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Chrom plus - zmniejsza ochotę na słodycze

Nie wiem ale na mnie te środki nie działają. Był czas, że łykałam chrom i podjadałam słodycze. To bardziej zależy od nas samych

3

Odp: Chrom plus - zmniejsza ochotę na słodycze

Ja tam mysle, ze duza role odgrywa nasza autosugestia.
Ale pomijajac to moja mama stosowala Chrom plus, i w ogole miala wrazenie ze zmniejszyl sie jej apetyt, nie tylko na slodycze ale w ogole. Chyba warto od czasu do czasu zrobic sobie taka chromowa kuracje, kazdemu moze wyjsc na zdrowie, tak mi sie przynajmniej wydaje.

4

Odp: Chrom plus - zmniejsza ochotę na słodycze

A ja tam nie mam juz siły do mojego niepochamowanego apetytu na słodycze,dlatego zelków akuku nie odmawia.I nawet mi chrom tutaj nie bardzo pomaga.

5

Odp: Chrom plus - zmniejsza ochotę na słodycze

Ja dzięki chromowi nie straciłam apetytu ale zamiast czegoś słodkiego wole zjeśc np jabłko lub jakiś inny owoc, więc i tak wyszło mi to na dobre big_smile

6 Ostatnio edytowany przez London69 (2009-10-13 20:32:50)

Odp: Chrom plus - zmniejsza ochotę na słodycze

Nie wiem... Często spotkałam sie z opiniami osób które brały chrom, było ok, przestały brać i przytyły dwa razy więcej.

7

Odp: Chrom plus - zmniejsza ochotę na słodycze

myśle że to działanie psychiki choć ja biorąc l-karnityne z chromem schudłem 7kg i nie odczuwam od 2 lat chęci na słodycze:)tylko czsami dla towarzystwa

8

Odp: Chrom plus - zmniejsza ochotę na słodycze

Czy próbowałyście ten chrom? Od zawsze mam niepohamowany apetyt na czekoladę i wszelkiego rodzaju słodycze. Czy pomaga on na to aby trochę opanowac swoj apetyt?

9

Odp: Chrom plus - zmniejsza ochotę na słodycze

Stosowałam Chrom plus przez dłuższy okres czasu jak również Chrom organiczny czy pomaga? hm... powiem tak: apetyt na slodycze i tak musiałam sama poskromic mino przyjmowanych środków zmniejszających łaknienie na słodycze i nieodpartej ochoty na male co nieco.;-) A było to bardzo ważne dla mojej wagi i zdrowia.

10

Odp: Chrom plus - zmniejsza ochotę na słodycze

Chrom plus w jakiej cenie on jest już coś słyszałam na ten temat w aptece jak stałam w kolejce jedna dziewczyna kupowała jakiś czas temu.

11 Ostatnio edytowany przez London69 (2011-06-23 11:51:26)

Odp: Chrom plus - zmniejsza ochotę na słodycze

.

12

Odp: Chrom plus - zmniejsza ochotę na słodycze

Stosowałam różne preparaty z chromem,bez efektów.
Lepsze działanie w  moim przypadku ma ocet jabłkowy,oczywiście domowej roboty.
A może to wszystko autosugestia???

13

Odp: Chrom plus - zmniejsza ochotę na słodycze

Ostatnio stałam w kolejce w aptece i babka chciała coś na to żeby nie mieć właśnie łaknienia na słodycze i Pan farmaceuta (podejrzewam), powiedział, że nic takiego nie ma. Tylko są na odchudzanie a na słodycze nie ma nic. A ja wtedy mówię a chrom jak działa? Poszedł poszukał i przeczytał.... O boże....
A był ktoś u swojego lekarza ?? Przecież lekarz też może coś przepisać np. na odchudzanie...

14

Odp: Chrom plus - zmniejsza ochotę na słodycze

Na mnie chrom nic a nic nie działa. Nadal mam ochotę na słodycze i nie zmniejsza łaknienia.

15

Odp: Chrom plus - zmniejsza ochotę na słodycze

Zupełnie nie działa smile

16

Odp: Chrom plus - zmniejsza ochotę na słodycze

Mi też nie pomogło :-(

17

Odp: Chrom plus - zmniejsza ochotę na słodycze

ja probowalam chrom i chrom plus.
Pomogl mi j?dyni?i chrom,i pami?tam ni? jadlam slodyczy, widzialam chipsy to naw?t ochoty ni? mialam czujac z jaki?go tluszczu sa zrobion?,dlat?go zwykly chrom pol?cam
Chrom plus ni? pomogl mi ani troch?

18

Odp: Chrom plus - zmniejsza ochotę na słodycze

Kochani, w organizmie chromu jak tak malenki odsetek procenta, ze organizm nie potrzebuje uzupelniac go. to po prostu tylko i wylacznie nasze lakomstwo i chec zbicia kasy na grubaskach takich jak my przez firmy farmaceutyczne wink

19

Odp: Chrom plus - zmniejsza ochotę na słodycze
brunecia90 napisał/a:

Kochani, w organizmie chromu jak tak malenki odsetek procenta, ze organizm nie potrzebuje uzupelniac go. to po prostu tylko i wylacznie nasze lakomstwo i chec zbicia kasy na grubaskach takich jak my przez firmy farmaceutyczne wink

nie zgadzam się,mi chrom pomógł
nie jest drogi ,za 100 tab chromu z zieloną herbatą zapłaciłam 20 zł
łyka się jedną na dzień

20

Odp: Chrom plus - zmniejsza ochotę na słodycze

Ciekawa jestem czy to rzeczywiście działa...

21

Odp: Chrom plus - zmniejsza ochotę na słodycze

placebo! trochę silnej woli i efekt będzie !!!!