Silne bóle nóg - nie wiem od czego - Netkobiety.pl

Witaj na Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone przez kobiety dla aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Porozmawiasz na takie tematy jak : miłość, związki, psychologia, edukacja, finanse, religia, zdrowie i uroda...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

#1 2010-07-26 20:34:33

Aneć
Zbanowany

Silne bóle nóg - nie wiem od czego

Od dłuższego czasu , bardzo bolą mnie nogi. Zazwyczaj dzieje mi się to kiedy jestem z 3 tygodnie przed okresem , czasem budząc się rano czuje jak kości w środku żywcem mnie bolą. Wstając , podnosząc się sprawia mi to ból , największy w udach jak i zarówno w kolanach.

Ale czasem miewam takie dni , że budzę się i każda kość mnie boli nogi , ręce , całe plecy .
Zauważyłam , że kiedy w nocy odczuwam ostry ból brzucha to rano mi się tak dzieje .
Nie mogę się podnieć ani chodzić , ledwo ledwo zdołam wstać , ludzie patrząc z boku pewnie myślą , a przeżywa , wymyśla sobie , ale to naprawdę jest okropne uczucie .
Już miałam robione badania , usg i nic mi nie wykryli wszystko w porządku jest. Nie wiem co mam sobie już myśleć. Jest to dla mnie bardzo uciążliwe. Myślałam nad tym , żeby iść do ginekologa , zapytać się.

A wy ? . Może również macie takie bóle i możecie mi w jakiś sposób pomóc , podpowiedzieć parę wskazówek , czekam z niecierpliwością .

Pozdrawiam smile

#2 2010-07-27 09:39:18

pola6080
Zaglądam tu coraz częściej

Re: Silne bóle nóg - nie wiem od czego

Witaj:)
A czy badana była borelioza? Warto sprawdzić to. Bóle stawów często spowodowane jest tą chorobą. A sprawdzić i wykluczyć nie zaszkodzi. Jeżeli to też nie będzie ,to powinnaś również udać się do ortopedy.
Pozdrawiam:)

#3 2010-07-27 11:57:36

carboczar
Net - EKSPERT

Aneć
Proszę sprecyzować jakie badania(EKG,badanie krwi(jakie) i moczu,TSH?Czy są jakieś problemy z  układem moczowym,czy występuje opuchlizna,czy badano przepływy.Czy diagnozowano kardiologiczne i neurologiczni(Kręgosłup)

#4 2010-07-27 18:41:32

Aneć
Zbanowany

Nie EKG nie miałam robione , a miała być skierowana , bo mam kłucie serca , po czym boli mnie cała lewa ręka i w tle plecy.  Badanie krwi było ogólnie robione wszystko. Miałam jakieś drobne bakterie w moczu , ale lekarz powiedział , że to nic takiego i przepisał mi jakieś tabletki . Nie , nie ma żadnej opuchlizny , nie badano przepływy . Nie skierowano mnie do tej pory na badania kardiologiczne choć miałam je mieć .

#5 2010-07-27 19:00:02

carboczar
Net - EKSPERT

Aneć
Proszę wykonać wymienione  badania(kardiologiczne i neurologiczne dot ,kręgosłupa)Proszę naciska na lekarza.

#6 2010-07-27 20:49:06

Aneć
Zbanowany

Jak przyszłam na drugi dzień kiedy już ze mną było lepiej po tych boleściach kości ,
to powiedziałam mu , że miałam 37 stopni gorączki , to lekarz do mnie , że to na przeziębienie.
Zrobiło mi się aż źle kiedy znów lekarz mi nie wierzy i wmawia mi , że od przeziębienia ,
skoro ja wiem jak bolą podczas choroby , a właśnie podczas tak okropnego dnia,  kiedy każda kostka mnie boli . Myślisz , że mogło by to być coś od kręgosłupa ?

#7 2012-03-05 14:30:42

kobieta52
Wkręcam się coraz bardziej

Ja tez tak mysle bo mialam podobne objawy .Lekarz pierwszego kontaktu musi Ci dac skierowanie do neurologa ustal termin i powiedz lekarzowi  co sie dzieje.Borelioza tez ma podobne objawy  stawy sa spuchniete i mam wrazenie ze zaraz skora peknie.No i goraczka sie utrzymujePrzypomnij sobie czy nie mialas kleszcza kiedys, moja borelioza wyszla po 2 latach od ukaszenia.A moze zrob badania przeplywowe zyl tzw.doplerowskie,mozliwe ze zle napisalam to slowo ale tak sie je wymawia.Takie objawy to tez miazdzyca konczyn dolnych

#8 2012-03-05 18:08:57

jablonka
Przyjaciółka Forum

mnie często bolą żyły na rękach,szczególnie w zgięciach sad

Michal 14.01.2009.  Mateusz 11.04.2010.  Milosz 11.08.2011
09:25  4040g 61cm.21:05 3200g 53cm.  11:20 3700g 54cm

#9 2012-03-05 23:00:50

coolka
Dobry Duszek Forum

mnie często bolą nogi - tak od kolan w dół. Bardzo nieprzyjemny i silny ból. Zaczęło się od kiedy duzoczasu spędzalam na siedząco (praca + studia zaoczne). Pomaga tylko ruchi leżenie z nogami w górze. I to też tylko w niewielkim stopniu

#10 2012-05-31 04:00:38

annqq
Powoli się zadomawiam

Czy masz jeszcze jakieś objawy? Ból głowy, osłabienie, ogólne przemęczenie? Może tak jak pisała osoba wcześniej chodzić o borelioze. Miałam kiedyś i podobne objawy co Ty, tyle, że jeszcze głowa. Wszystkie stawy bolały, mięśnie, kości, nie maiłam na nic siły i nie wiedziałam z czego to się bierze. Można zrobić badanie krwi na borelioze. a na te bolące stawy to może teraz maści przeciwbólowe lub kąpiele w soli jodowo-bromowej. Ale konieczna jest konsultacja lekarska. pozdrawiam.

#11 2012-06-01 23:08:02

Catwoman
Redaktor Działu Kultura i Religia

ja mam podobnie od 2 dni- dlatego też tu weszłam, szukałam tematu dot.bólu nóg, mnie bola zwłaszcza nogi w udach, poniżej posladków, wręcz biorę dziennie 1 tabletkę przeciwbólową, wczo.panadol  dziś aspirynę- wątpię bym miała miażdżycę czy zakrzepicę, ale no...zastanawiam się co to. mnie tylko nogi.

#12 2012-11-09 12:11:41

Aster05
Mój jest ten kawałek podłogi

witam. miewam czasami nieprzyjemne bóle łydek. W ciągu dnia większość czasu to albo gdzieś biegam i chodzę, albo stoję. A jak przyjdzie weekend to z kolei na odwrót - siedzę w szkole nawet przez 12h. No i nogi bolą, są obrzmiałe i ciepłe - nie chcę sie szprycować tablekami p/zapalnymi tak od razu - wiec zaczęłam masować wieczorami nóżki taką chłodzącą, trzaskającą pianką z oriflame feet-up. Powiem wam że użyłam jej dopiero któryś raz, a da się odczuć ulgę:) Fajne wrażenie mrożenia i odprężenia:)

Stopka forum