Faceci z czatu-czyli kto siedzi z drugiej strony monitora? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ZWIĄZEK NA ODLEGŁOŚĆ, MIŁOŚĆ PRZEZ INTERNET » Faceci z czatu-czyli kto siedzi z drugiej strony monitora?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 17 ]

1 Ostatnio edytowany przez noelle (2010-07-26 13:56:20)

Temat: Faceci z czatu-czyli kto siedzi z drugiej strony monitora?

Nie mam slow, wczoraj cos mi odbilo i weszlam na chat, troche z nudow, troche z ciekawosci.
Czy nie sadzicie,ze tam sa sami debile??
Podlaczylo sie kilku ale chodzilo pajacom o spotkanie,foty,i mieli wiadome mysli. Tam sa same zboki. oczywiscie fot im nie wysyllam.

Sluchajcie w koncu gadalam z jednym, myslalas ze jest w porzadku , wymienilismy sie fotami, no i powiedzialam ze musze konczyc, bo jak zobaczyl fote przestal gadac,domyslilam sie ze nie spodobalam sie.

po godzinie weszlam na chat o innym nicku,zgadnijcie kto sie podlaczyl?
Ow chlopak, zaczelam go podpytywac czy bajerowal lasski przede mna?
wiecie co ten pajac powiedzial i jak mnie wkurzyl. Powiedzial, ze 3 wyslaly mu zdjecia ,a ta ostatnia byla brzydka i wg niego gruba(wiem ze chodzi o mnie)
Ale bylam zla
Nikt mi nigdy nie powiedzial, ze jestem nieciekawa z wygladu. Poza tym ja wcale nie jestem gruba! i nie widzial mnie calej , zdj bylo w zblizeniu, ale tak wywnioskowal
ale bylam zla. Tam nie ma normalnych ludzi. Czulam taki niesmak.zaluje ze wyslalam te fotke

Aha dodam, ze nie jestem prozna, ale znam swoja wartosc i taka brzydka nie jestem. A oni po tamtej stronie wcale nie sa modelami tylko zboczencami z dysleksja

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Faceci z czatu-czyli kto siedzi z drugiej strony monitora?

Nieprawda. Tam są też normalni faceci. Tyle, że rzadziej występują smile Ale nie osądzaj wszystkich po kilku nietrafionych rozmowach. Rada na przyszłość - nigdy nie wysyłaj fotek facetom z chata. Jeśli któryś Cię zainteresuje - przejdź z nim na rozmowę przez gg. Po jakimś czasie uznasz, czy warto mu fotkę wysłać. Jeżeli faceta interesuje coś więcej niż przelotna znajomość z modelką to nie będzie się upierał przy wymianie fotek, tylko skupi na rozmowie.

3

Zgadzam się,że bywają naprawdę wyjątkowi mężczyźni. Nie wysyłajmy wszystkim swoich zdjęć.

Reklama

4

Dziekuje za odpowiedzi;), mam nadzieje ze sa , tylko rzeczywiscie jest ich baaardzo niewielu. Ale ludzi trzeba poznawac, a fotek naturalnie nie wysyla sie wszystkim, czesto po 3 pytaniach wiadomo z kim sie ma do czynienia. Pozdrawiam

5

Wszyscy na czatach są wielce odważni, bo są przecież anonimowi- myślę, że w tym tkwi ich 'siła' tongue

Też czasem zaglądam w takie miejsca i przyznam, że tylko raz udało mi się pogadać z facetem dłużej, przejść na gg i nawiązać dość poważną znajomość. Niestety, trwała ona niecały rok... nasz kontakt nagle zaczął się psuć, aż w końcu całkowicie się urwał.

Reklama

6

niektorzy wchodza z nudow na chaty poznalam kilkutakich  hmm z jednym mialam przelotny romans , gdyby nie byl wybredny sam do iebie to pewnie bylabym z nim swietnie calowal ... ale coz jestesmy kolegami ^^  ale przyznac trzeba ze wiekszosci zalezy tylko na jednym ... ale coz poradzic ...

"Nie tęsknimy za ludźmi , których kochamy
Tęsknimy za tą cząstką nas samych, którą oni ze sobą zabierają"

7

Ja staram sie nie wchodzic na chaty ,ale czasami to robie i nie wszyscy faceci to palanty ,choc o wiekszosci z nich mozna tak powiedziec....

8

W sumie co to za różnica czy koleś na czacie powiedział Ci, że jesteś dla niego nieatrakcyjna, czy w rzeczywistości jakby Cię zobaczył i by to powiedział? Co to Ci robi za różnicę? Wiadomo, że jednym się podobasz, innym nie. Nie widze w tym nic nienormalnego, a w sieci no cóż, za oczy robią kamerki internetowe i fotki.

Start(28.06): 166cm || 77kg
I  Faza: 75kg      (-2,0 kg)
II Faza: 66,0kg    (-9,0 kg)

9

witam...
98% tam to zboczeńcy..wieczni poszukiwacze, ale jakoś im nie wychodzi skoro te sam osoby non stop szukają....takiemu ignor i do przodu.
Kiedyś bywałam...na czacie

Wiesz, po 100 ignoków może trafic się i perełka, ale czujnnośc najważniejsza.
Nie możesz byc pewna, że ta opinia była o Tobie.

Oni przebierają, jakby mieli taki duży wybór....a pamiętaj....to i tak my wybieramy;)
Palantem nie warto zawracac sobie główki:)

10

Kilka razy w swoim życiu weszłam na czata. Tylko i wyłącznie z nudów i żeby po prostu pogadać z kimś sensownym. Czasem bywało tak, ze przez cały czas zagadywali do mnie sami zboczeńcy, ale zdarzało się, że trafiało się mnóstwo bardzo kulturalnych i wartościowych facetów.
Już od ponad roku nie byłam na czacie, ale ostatnio jak tam wchodziłam, to żeby zrobić sobie jaja z tych zboczeńców (droczyłam się z nimi i ich wkurzałam tongue), a z tymi sympatycznymi normalnie sobie rozmawiałam. Może ze dwoma takimi normalnymi facetami wymieniałam się numerami gg i jeszcze kilka razy tak sobie rozmawialiśmy ale obecnie padły te "znajomości".

11

Witam. Ja też czatuje i owszem zdarzają się niestety zboczeńcy, ale mam paru znajomych z którymi klikam i są w porządku. Niestety nie możemy ufać tam ludziom, przekonałam się o tym, zawiódł mnie nawet ktoś kogo miałam za przyjaciela. Pod żadnym pozorem nie wysyłam zdjęć, nawet jeśli ktoś bardzo prosi, nie wiem kto siedzi po drugiej stronie i wole być ostrożna. W necie lepiej pozostać anonimowym.

Nie krzywdź, a nie będziesz krzywdzony..
Szanuj innych, jak siebie samego...

12

A ja jestem od ponad roku z mężczyzną poznanym na czacie i jesteśmy oboje bardzo szczęśliwi smile nie generalizujmy, bo można się tam natknąć na normalną osobę... niektórzy wchodzą tam z nudów po prostu smile

Tylko wariaci są normalni.

13

o ludzkich zachowaniach na chacie można by pewnie książkę napisać, faktycznie nie brakuje palantów i facetów którzy mają bardzo bogate życie erotyczne, szkoda że tylko on-line :-)
wypowiedz beatuchny podbudowuje i niesie wiarę w normalność co niektórych przypadków ale jeżeli mamy być szczerzy to chyba jest tysiąc innych miejsc gdzie można poznać drugą osobę, chat na swój sposób jest wynaturzony, są ciche myszki, osoby prawdziwie szukające rozmówcy ale tak naprawdę skreślamy ludzi po "brzydkich" zdjęciach, kilku zdaniach źle napisanych o sobie, nieciekawym nicku, ten nie pasuje, ten też, klik następny, klik dalej dalej.. można klikać, przebierać i oddalać się od rzeczywistości..

drogę wytycza się idąc....

14

Ja tez poznałam chłopaka na czacie. Dzieliła nas spora odległość i nie wydawało się ze coś z tego będzie. Teraz jesteśmy 2 lata po ślubie smile Owszem na czatach jest sporo palantów i erotomanów ale są tez normalni, tacy na którego ja trafiłam smile

15 Ostatnio edytowany przez martyna2010 (2010-11-03 14:21:15)

Ja uważam, że jeśli wchodzi się na czata, to raczej nie z nastawieniem, że znajdzie się tam tę jedną jedyną osobę. Miłości nie proponowałabym tam szukać. Oczywiście, są wartościowi mężczyzni. Ale ilu takich jest? Niewiele. Owszem, można wejść, porozmawiać. Jednak wydaje mi się,że lepiej omijać takie miejsca. Dlaczego?
Otóż dlatego, że:
a) można poznać wartościową osobę, a potem cierpieć, że nagle z dnia na dzień przestała pisać
b) będzie dzielić spora odległość ( nie wspomnę już o tym, że bardzo źle ona wpływa na związki, nie raz było to przyczyną rozpadów związków)
c) można się baaardzo rozczarować
d) można się strasznie wkręcić w tę znajomość, podczas gdy druga osoba będzie się w tym czasie z owej znajomości wykręcać, a potem ból i cierpienie.
e) poznana osoba może nas okłamywać,a my nie będziemy  w stanie tego sprawdzić.

Jeśli nie wierzycie mi na słowo, to przeczytajcie sobie kilka wątków na tym forum w dziale "miłość przez internet".
Chyba muszę się Wam przyznać, że też poznałam raz chłopaka przez internet. Zupełnie przypadkowo. I powiem Wam, że więcej tego błędu nie popełnię wink
Tak więc, dziewczyny, zdarzały się przypadki, że ludzie poznali się przez internet, połączyła ich wielka miłość, a potem zostali małżeństwem. Jednak o wiele więcej jest sytuacji, w których znajomość się urywała.
Lepiej wyjść na spacer /do parku /do kina, może właśnie tam spotkamy jakąś ciekawą, wartościową osobę? smile

Czasami leżę w trawie i wcale mnie nie widać. I świat wydaje się taaki piękny. A potem ktoś przychodzi i pyta: "Jak się dzisiaj czujesz?" I okazuje się, że okropnie.

16 Ostatnio edytowany przez wtajemniczona (2010-12-23 12:19:28)

Ja wlasnie w ten sposob poznalam swojego partnera.jakis spontan ciekawosc i samotnosc popchnely mnie na chat ..i wkoncu jest moj ksiaze z bajki:))
Mieszkamy razm i chyba na niego caly czas czekalam...pozdrawiam i powodzenia;)

No i czar prysl...Na czacie siedza dwulicowi, rozkapryszeni, znudzeni kobietami, zarozumiali i apodyktyczni Panowie ktorym od wzdychan malolat po drugiej stronie monitora pomieszalo sie w glowie..:)))
Maja za duzo wirtualnych adoratorek ktore na zywo nawet by nie spojrzaly na nich.
Albo niedojrzali emocjonalnie pajace i pamietliwi...bo pielegnuja w sercu swojej wielkiej milosci sprzed10lat ktora zrobila ich w konia wiec chca dac nauczke innym a nawet (i najlepiej) calej reszcie kobiet. Niedowartosciowani i zakompleksieni goscie z syndromem Piotrusia Pana.
A i jeszcze zadufani w sobie,tak naprawde; tchorze ,ktorzy boja sie stawic czolo rzeczywistosci..:)

...;no to sobie ulzylam i zawsze tak myslalam ale cos mi sie w glowe zrobilo;)

Krolowa swego zycia, ksiezniczka wlasnej bajki...;)

17

głupio  zrobiłaś
wysyłajac  zdjecie   !
wiekszość  to czubki
na drugi raz  uważaj  ?
do nas pieknych  kobiet  tez głupie  tekst faceci walą 
ale pani piekna   i piękne  ma pani nogi ?
niezwracać na czubków uwagi i tyle
albo odpowiedzcie im tak  a pan za to  ma niezwykłą pamieć  co do moich nogów ?
to idiotowi   głupio się zrobi  !
dziewczyny na durne pytanie  odpowiedzcie dunrą odpowiedzia    tak radzą   madre kobiety   nie z tąt

Posty [ 17 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZWIĄZEK NA ODLEGŁOŚĆ, MIŁOŚĆ PRZEZ INTERNET » Faceci z czatu-czyli kto siedzi z drugiej strony monitora?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016