Jak walczyć o nasz zwiazek? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Jak walczyć o nasz zwiazek?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 18 ]

1

Temat: Jak walczyć o nasz zwiazek?

Witam
Mam 39 lat, jestem kawalerem i od kilku lat nie miałem stałego związku. Jak to stary kawaler mam swoje przyzwyczajenia. Ale 4 miesiące temu poznałem wspaniałą kobiete (32 lata) i zyskałem jej zainteresowanie. Przez 3 miesiące było super ale potem niestety ja spocząłem na laurach, zacząłem tęsknić za swoim kawalerskim życiem. Widziałem ze jest jej przykro z tego powodu, zaczęła mi bardziej okazywać swoje uczucia a ja nie odwzajemniałem jej tego.
Byłem tak pewny swego ze i tak będzie przy mnie pomimo moich przyzwyczajeń ze przestałem dbać o nasz związek. Kiedyś jednak doszło do rozmowy i powiedziała mi ze ona nie chce być dale w takim związku ze potrzebuje żeby cos się w nim działo. Nie rozstała się ze mną ale widzę ze nabrała do mnie dystansu, ja za to zauważyłem ze mogę ja strącić. Dopiero do mnie dotarło jakim byłem palantem. Przemyślałem sobie wszystko i chce to naprawić, wiem ze nie zmienię się całkowicie ale chce walczyć i wybierac ja zamiast swoich przyzwyczajeń. Ona jest osoba konkretna, nie lubi ?ciepłych kluch? i dla tego nie wiem jak mogę jej teraz okazać to co czuje by nie wyszło ze przesłodziłem. Dziś mam się z nią spotkać pierwszy raz od naszej rozmowy, powiedziała mi ze niczego obiecać mi nie może ale szanse zawsze mam. Widzę ze nadal coś do mnie czuje ale boje się ze może jej rozsądek podpowie cos innego niż utrzymanie związku. Jak działać, czy pisać ze tęsknie, ze brakuje mi jej. Czy to ze jest teraz taka oziębła to może  być jej świadoma postawa bym przejrzał na oczy?
Dziękuję za wszystkie rady

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Jak walczyć o nasz zwiazek?

Pisać, działać, walczyć się i starać:)) Powodzenia:))

3

Jest oziębła bo widzi ze jednak za duzo serca włożyła w związek z kimś komu nie zależy.
Musisz jej pokazać ze jest ważna. A przede wszystkim zastanów sie czy chcesz z nią być czy wolisz sobie dalej skakać gdzie popadnie.

Reklama

4

Teraz ty musisz o nią walczyć.. ona będzie teraz zimna i obojętna, bo nie jest pewna twoich uczuć..Już się wystarczająco starała, to ty spanikowałeś.. Nie dziw się kobiecie, że w wieku 32 lat nie kręcą jej wolne związki...Kobieta potrzebuje stałości, pewności, bezpieczeństwa.. Musisz się zastanowić, czy pragniesz stabilnego związku.. jeśli naprawdę czujesz, że tak, to walcz całym sobą o nią i pokaż jej, że Ci na niej zależy. Powodzenia!:)

5

Zalezy mi na niej bardzo, i nie mam juz zamiaru zyc bestrosko w stanie frywolnym. Chodzi mi jednak o to jak teraz nie popasc ze skrajnosci w skrajnosc, tzn z oziebłego w nadczułego faceta, bo to moze zemdlic. Jak to wywazyc a zarazem pokazac ze mi zależy

Reklama

6

Zaproponuj spotkanie, zabierz ze soba kwiaty od czasu do czasu, przytulaj ją, całuj, mów komplementy -ważne żeby to nie było non- stop.
Powiedz jej to co nam napisałeś. Przede wszystkim patrz na jej reakcje - nie rób niczego na siłę.

7

Jeśli ona Cię kocha i dobrze Cię poznała na pewno zrozumie twoje pewne kawalerskie przyzwyczajenia. Najważniejsze żebyś jej nie oszukiwał, był szczery i lojalny..Interesuj się jej życiem, wspieraj ją, ale miej też swoje zdanie, nie zawsze ona musi mieć rację:).. Zgadzam się z alaclaudie, kwiaty od czasu do czasu to dobra rzecz, komplementy też, byle nie cały czas, bo to się szybko nudzi

8

Ciężko żeby kochała po 3 miesiącach wink
Kawalerskie przyzwyczajenia- to baaaardzo pojemne określenie i nie byłabym tak liberalna jeśli chodzi o akceptację.
Ważne co konkretnie się za tym pojęciem kryje.

9

W sumie racja z tym kochaniem po 3 mies.:), no ale po takim czasie kobieta jest w stanie pierwszego, często silnego zauroczenia..może więc już wiedzieć czy jej zależy. A co do przyzwyczajeń też nie miałam na myśli wszystkich, dlatego napisałam "pewne", czyli niektóre, na pewno nie zalicza się do nich flirtowanie z innymi kobietami czy rozrzucanie brudnych skarpetek po całym mieszkaniu;):) Tu można by spytać autora wątku jakie "przyzwyczajenia" miał na myśli w swym pierwszym poście

10

skoro mowisz ze jest konretna to i ty badz
powiedz jej to co i nam, ze byles glupi ze zalujesz, ze bedzie ciezko bo masz swoje nawyki ale dla niej chcesz je zmienic.-ja bym takie slowa pamietala do konca zycia.
a pzoa tym musisz zdawac sobie sprawe ze chyba z wiekiem co raz trudniej jest znalesc se partnerke i nie mowie brac co daja ale skoro se kogos znalazles i cos czujesz to chyba warto sie starac.
powodzenia i napisz jak idzie

11

Hey, Lakers:)...związek czy małżeństwo, to niestety poświecenie:)...rezygnowanie z własnej przyjemności dla dobra partnera:)... oczywiście nie myślę tu o jakiejś udręce, ale o umiejętności pójścia na kompromis:)
Jestem pewna, ze jeśli pokażesz dziewczynie jak bardzo Ci na niej zależy, to wszystko wróci do normy:)
Musisz się starać, a nie spoczywać na laurach:)
Powodzenia:))

12

Dzięki za rady i wasze poglądy. Obecnie jest tak, ze odbyłem z nią szczerą rozmowę  żeby wiedzieć na czym stoję. Najgorsza jest niepewność. Powiedziała mi ze ten ostatni miesiąc czuła się odpychana i ze przez to cierpiała. Mówi, ze nie chce już więcej takiej monotonii i stagnacji ze potrzebuje powera takiego jak na początku znajomości. Mówi ze nie wie jeszcze  jak będzie dalej ale nie chce mi powiedzieć wprost ze to koniec. Mówi ze musi jeszcze to przemyśleć żeby potem nie żałować swojej decyzji. Nie rozumiem jej.
Ja jej jasno postawiłem sprawę, ze nie mam zamiaru się tak zachowywać jak ostatnio i ze mi na niej bardzo zależy. Ze zmieniam nastawienie i walcze z przyzwyczajeniami. Ona to widzi. Ale zmusić jej do niczego nie mogę, mogę tylko probować wpłynąć, ale jak?
Mam wrażenie ze chce nie chce mnie zranić konkretnym definitywnym końcem. Ale ja wole wiedziec co jest grane. Po co mi mówi, ze ?lubie sie do mnie przytulać?, po co trzyma moje rzeczy u siebie? Po co rozdmuchuje moje nadzieje?
Sam nie wiem jak mam teraz postępować. Wiem, że ona nie lubi jak się ktoś narzuca i jak pokazuje jak jest mu źle. Ja tego nie robie. Ale jak mam o nią walczyć kiedy mam wrażenie ze ona to odbiera jako przyciąganie jej na siłę. Zamilknąć, czy się odzywać? Kiedy proponuje spotkanie to mówi ze ma już plany, sama się tez nie odzywa.
Podpowiedzcie, co o tym myśleć.

13

Lakers są 2 rozwiązania:
1- chce sobie Ciebie wychować- że będziesz za nią biegał a ona łaskawie od czasu do czasu to zaakceptuje
2- chce się dowiedzieć czy Twoja przemiana jest na stałe. Nie zabiera rzeczy od Ciebie bo nie chce sie rozstawać.
Co zrobić - proponuje się postarac jeszcze przez jakiś czas. Jesli zaproponujesz spotkanie a ona odmówi odpowiedz "w porządku w takim razie czekam na sygnał od Ciebie".
Nie lubi jak ktos okazuje słabość- oczywiście jesli okazuje ją stale- taki człowiek nie jest mile widziany w żadnym towarzystwie. Ale będąc z kimś blisko powinniśmy przed sobą nie udawać, szczere relacje to wielki skarb.

14

Witam
Pisze ponownie po jakimś czasie by opisać jak jest u mnie teraz.
Na wstępie podziękuje wam wszystkim za rady i wskazówki oraz wasze spostrzeżenia, bardzo mi one pomogły.
Obecnie jest taka sytuacja, że spotykamy się znów 2 -3 razy w tygodniu. Inicjatywa spotkania zawsze wypływa ode mnie, ale i przed ?kryzysem? tak było. Spędzamy ze sobą weekendy, nocujemy u siebie, jest sex, przytulania, pocałunki i wspólne wariactwa.
Swoje zachowanie tez zmieniłem i ona to zauważyła. Nie mam leniwych wymówek, jestem zaskakujący a nie przewidywalny, staram się by czuła ze jest doceniona i ważna dla mnie.
Jednak cały czas nie mam swoje wątpliwości. Czy to jest u niej szczere, czy kobieta może tak się zachowywać do faceta do którego nic nie czuje? Czy może go traktować jako przyjaciela a za razem robić te wszystkie opisane przeze mnie wcześniej rzeczy? Widzę jak się w nocy tuli do mnie, jak nie ucieka od mojego dotyku, ale ja wciąż szukam dziury w całym. Nadal czuje że jednak ona wie, że ma nade mną lekka przewagę i że to ja teraz bardziej się staram.
Co o tym sadzicie, czy można być z kimś i tak się zachowywać tylko po to by nie być samej, lub bo mi tak wygodnie?
Wiem, że nie znacie jej, ani jej charakteru ale czy kobieta potrafi tak grac? A może to ja sobie wciąż cos wymyślam ponieważ boje się kolejnego odtrącenia. Dodam że obecne nasze wspólne weekendy są o niebo lepsze niż były przed naszym ?kryzysem?
Zgodziła się iść że mną na wesele za miesiąc i ostatnio przedstawiła mnie swoim koleżankom
Dziękuję za wszelkie opinie
Pozdrawiam

15

a ja mysle ze ona jest zaanazowana i nawet nie wyobrazasz sobei jak bardzo. kobiety umial grac i to bardzo ale po co zakladac najgorsze??
moze porostu badz i spytaj jak co czuje do ciebie i czy wiarze z toba jakies plany na przysc
testy typu"nie odzywaj sie pare dni zobacz czy ona sie odezwie" nie wiem czy sa dobre
porozmawiaj to bedzi enjalepsze, pewnie twoj wiek tez ci"przeszkadza" i masz wiecej watpliwosci, a ty zapytaj tak sam siebie, chcialbys z nia byc na zawsze? co ty masz jej do zaoferowania? czy ty ja kochasz?

16

"testy typu"nie odzywaj sie pare dni zobacz czy ona sie odezwie" nie wiem czy sa dobre" - a kto tak doradzał??

Lakes oczywiście że potrafią grać. Bardzo możliwe jest też to że jesteś przewrażliwiony na tym punkcie.
To dobry znak - zapoznanie Ciebie z jej koleżankami, wspólne wyjscie na wesele.
Musisz sam wyczuć czy ona to robi bo ma interes czy chce.

17

Juz na samemym poczatku...dobrze ze zdales sobie z tego sprawe amm nadzieje ze w pore

Posty [ 18 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Jak walczyć o nasz zwiazek?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016