Jej dyskoteki gdy ja wole metal - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » Jej dyskoteki gdy ja wole metal

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 10 ]

1 Ostatnio edytowany przez jaqubek (2010-07-23 21:17:08)

Temat: Jej dyskoteki gdy ja wole metal

Staneła przedemną mroczna wizja ""gdybysmy wieczorkiem gdzies wyszli rozerwać się?" w znaczeniu pobawic>tanczyc wiec dyskoteka. Nienawidze dyskotek, juz raz sie przemelczylem dla niej na jednej, mam w tym roku następna. Jeszcze ten moj sposób myslenia, xx za bilety, kupil bym sobie za to to czy tamto. xx przejechac ale to pikus, strach auto zostawic na parkingu. Potem tancz i sie baw i udawaj ze ci sie podoba. a BARDZO mi sie NIE podoba. Nie podoba mi sie muzyka, tłok, każdy się świeci, i tanczy jak baran w wiekszym czy mniejszym kółeczku.
Na samym poczatku zwiazku mowilem ze naprawde, szczerze i bardzo NIE lubie dyskotek, i ich NIE polubie.I wtedy pasowało. Owszem moge byc okrutnikiem i powiedziec NIE, ale to zapoczatkuje 'ciche dni' Wiec jeśli nic mi się nie stanie do soboty wieczorem będę się ?dobrze bawił? ?
Po co to pisze? Chciałęm wyładować swoją złość (nawet nieco mi lepiej) i mieć nadzieje że ktos mnie przekona, że nie będzie tak zle
Swoja drogą jak sobie radza pary gdy jedno lubi ruskie kanikuły i gage a drugie np sabatona?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Jej dyskoteki gdy ja wole metal

Może warto otworzyć się na to, co nowe? Taniec jest bardzo fajną sprawą, pozwala pozbyć się negatywnych emochi, bo po prostu się je "wyskacze". Poza tym, dla dobra związku trzeba wypracować kompromisy. Jeśli kochasz tę dziewczynę, to postaraj się może nie polubić, ale zaakceptować, to co dla niej ważne. W innym wypadku nie wróżę dobrze waszemu związkowi.
Odpowiedz sobie też na pytanie, co dla Ciebie ważniejsze: miłość czy własne przyzwyczajenia i ograniczenia?
Ja lubię każdą muzykę, która wpda w serce, nie koniecznie taką do tańczenia, ale czasem też. Lubię wiele gartunków i rodzajów, słucham tego na co w danej chawili mam ochotę. Nie idzie za tym żadna ideologia ani nic takiego. Natomiast mój partner ma nieco odmienny gust, lubi męski wokal o specyficznej barwie, dla mnie nieco "gejowskiej", mam nadzieję, że czujesz co mam na myśli wink. Słucha też antyradia, którego szczerze nienawidzę (mam je na okrągło w pracy i nie mogę zmienić, bo się współpracownikom narażę). Cóż, mamy kompromisy. On słucha tego co lubi, kiedy jestem w pracy. W domku zmieniamy stacje co pół godziny, godzinkę. W samochodzie nasze gusta muzyczne się zbliżają, więc słuchamy tego co akurat leci. Najważniejsza jest dobra wola, akceptacja inności i chęć do wypracowania kompromisu smile.

3

Odp: Jej dyskoteki gdy ja wole metal

Jeżeli naprawdę nie masz zamiaru polubić dyskotek (a może warto by się przejść do kulturalnego klubu? Nie wszędzie się gra lady gage) to nie zmieniaj tego z powodu kobiety. Można pracować nad swoimi wadami dla innej osoby, ale nie zmieniać upodobania albo się do czegoś zmuszać.

4

Odp: Jej dyskoteki gdy ja wole metal

Związek nasz ma 2 lata z hakiem, I mogę go nazwać sinusoida, raz dobrze, raz mniej dobrze. Już mi nerwy przeszły nawet śniła mi sie dyskoteka  i zniszczenie pokrywy bagażnika ;/  Co do lokalu, tamto miejscu chodzi za kulturalne.  Same nerwy ze wczoraj mi juz przeszły no i bede mogł zobaczyć mojego Skarba w wersji 'pikatnej' Co mi sie podoba a mam rzadko. Trzeba jakos szukac plusow.

5

Odp: Jej dyskoteki gdy ja wole metal

Jaqubek - po prostu się poświęć smile Wielkim plusem będzie wdzięczność Twojej dziewczyny i jej zadowolona minka. Przecież nie ciąga Cię na te "wydarzenia kulturalne" co tydzień...

Swoja drogą nie rozumiem takiej absolutnej nietolerancji innej muzyki niż metal. Sama słucham punka, różnych klasycznych rockowych kawałków, czasem folku. I...bardzo lubię dyskoteki. To po prostu coś takiego specyficznego, gdzie nie pasuje inny rodzaj muzyki. Można się wytańczyć, mają taką jakąś unikalną atmosferę. A gdyby mi ktoś puścił w domu jakiś dyskotekowy przebój? O fuj! smile smile smile

6

Odp: Jej dyskoteki gdy ja wole metal

Współczuję! Też nie przepadam za tym klubowym "bydłem", ale koncerty lubię... Pewnie dla tego, że grają na nich żywi utalentowani ludzie. No niech będzie, że DJ też ma talent, ale on tylko miksuje tak czy siak. Ludzie często mnie próbują wytargać na imprezę i naprawdę mi głupio odmawiać raz za razem, ale po prostu to nie dla mnie. Czuję się przez to aspołeczna, bo teraz tylko to się liczy... Chlanie i wygibasy w klubach. Ja chyba nie z tej epoki jestem sad Tak jak Ty słucham cięższych rzeczy, a mój chłopak hip-hopu i kolejny atak w moją stronę, jestem tolerancyjna na tyle ile mogę, ale kiedy próbuje mi puszczać kawałki i pyta, które mi się podobają, to zaczynam mieć nerwy. Na szczęście mamy takie gatunki które lubimy oboje, np. jakieś romantyczne kawałki albo muzyka filmowa typu Hans Zimmer.
Myślę, że nie powinna mieć pretensji do Ciebie o niechęć do takich wyjść, bo jeśli czujesz się tam niekomfortowo, to wydaje mi się to bezduszne kazać Ci się "bawić". Choć wyjście raz w roku to jeszcze nie tragedia, w końcu ją kochasz smile

Muzyka ponoć łagodzi obyczaje, ale chyba nie w XXI w. smile

7

Odp: Jej dyskoteki gdy ja wole metal

Nie tylko metal (w zasadie to niewiele z tego), bardzo lubie Kaczmarskiego smile. poswiećić sie muszę, choć zawsze jest szansa ze się jej odwidzi. Wieczoem sie wszytko okaze, albo jutro rano.

8

Odp: Jej dyskoteki gdy ja wole metal

A może ufasz jej na tyle, że puścisz ją samą z koleżankami?

9

Odp: Jej dyskoteki gdy ja wole metal

Czulem ze mi sie upiecze (tego dnia musiala wstac o 7 rano) i mimo moich 'szykuj sie na dyskoteke' nie chciala jechac, czuje ze naczej jej się juz nie chcialo niz nie chciała bo ja nie chce. Zaufanie nie ma tu nic do rzeczy bo gdy facet pyta sie laski na imprezie gdzie masz faceta, ta albo powie ze gdzies sie kreci, albo ze nie ma, albo ze zostal w domu. Ja skarbów wole pilnować:)

Posty [ 10 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » Jej dyskoteki gdy ja wole metal

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024