niezależność finansowa kobiet w związkach - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA KARIERY - MOJA KARIERA ZAWODOWA » niezależność finansowa kobiet w związkach

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

1

Temat: niezależność finansowa kobiet w związkach

Uważam że bez niezalezności fiannsowej, tzn gdy kobieta nie pracuje nie można stworzyć fajnego związku.
Co byście powiedziały facetowi który mówiłby do swojej kobiety ze  nie musi pracować?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: niezależność finansowa kobiet w związkach

nie ze mną te numery wink kieszonkowe od faceta na waciki mnie nie zadowala, lubię pracować i mieć swoje pieniądze...
może jeszcze bym miała pytać o pozwolenie na kupno nowej torebki wink
pracujemy oboje, nikt nikomu do portfela nie zagląda, jest potrzebne coś do domu - kupujemy, chcemy coś dla siebie to też nie ma problemu...

3

Odp: niezależność finansowa kobiet w związkach

Że chyba przeskoczył w czasie całkiem nie świadomie bo teraz to już nie ta bajka i takich głupot się na tej planecie już nie wygaduje :0) Serio, jak bym wiedziała że jest to typ kolesia który nigdy ale to nigdy mi tego nie wypomni i faktycznie będzie w stanie utrzymać rodzinę przy tym nie wypruwając sobie flaków nie wiem czy bym nie przemyślała propozycji smile

4

Odp: niezależność finansowa kobiet w związkach
nimfa napisał/a:

Co byście powiedziały facetowi który mówiłby do swojej kobiety ze  nie musi pracować?

"Nie musi" czy "nie powinna"? To dosyć istotna różnica. Ja osobiście uważam, że kobieta nie powinna "musieć pracować". Czy chce -- to inna sprawa.

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA KARIERY - MOJA KARIERA ZAWODOWA » niezależność finansowa kobiet w związkach

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024