Nagniotki - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: Nagniotki

Walczę z nimi już dwa miesiące. Używałam jakiejś maści, preparatu duofilm i obecnie używam Acerin. Mam je na trzech palcach u stóp i nie wiem już jak ich się do końca pozbyć. hmm Próbowałyście czegoś skutecznego?

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez kotoko (2010-08-01 20:45:34)

Odp: Nagniotki

Mówisz o nagniotkach na podbiciach palców?
Kiedyś pod dużym palcem u stopy miałam taki nagniotek, smarowałam czym się dało, ścierałam, natłuszczałam, robiłam z nim wszystko. A on dalej tam był. Bolał mnie palec kiedy go zginałam podczas chodzenia. W końcu poszłam do chirurga, wyciął mi tego nagniotka, ale powiedział, że strasznie głębokie miał korzenie, dosłownie musiał mi wbijać skalpel w palec i wykręcać go, żeby udało mi się ten korzeń wyciągnąć. To brzmi strasznie, ale tak było.
Moja mama też miała kiedyś wycięty nagniotek na małym palcu, czasami nie da się ich samodzielnie pozbyć...

3

Odp: Nagniotki

Keratolysin, Callous, Saliderm Gel, Hasco,Plastry na odciski Compeed,Miniderm (Viscoplast), Salvequick. Niewielkie nagniotki usuwamy sami. Najlepiej zacząć walczyć z nagniotkami zanim się rozrosną. W tym celu stosuje się specjalne plastry, kremy, maści bądź żele na odciski. Bardzo dobrze rozmiękczają one skórę, na tyle skutecznie, że po wymoczeniu nóg łatwo usunąć odcisk razem z korzeniem Nagniotki duże i głębokie powinien jednak usuwać chirurg.

4

Odp: Nagniotki

Dziękuję, zobaczymy co z tego będzie. smile Czy komukolwiek udało się je usunąć całkowicie? Walczę z nimi i walczę..

5

Odp: Nagniotki

Posty przeniesione

miriaam napisał/a:

Witam dziewczyny wink

Czy któraś z Was ma na palcach od stóp odciski, które nie zeszły?
Ja na dwóch paluszkach mam takie odciski...
Jak stopy są wypoczęte, to nie są one tak widoczne, ale
najczęściej są czerwone. A to brzydko wygląda...
Czy da się je usunąć? Mam je już kilka lat sad

CupraFR napisał/a:

Eh, też mam ten problem, paskudztwo nie chce zejść..

reni1087 napisał/a:

Jej odciski mogą zostać na kilka lat?? Nawet o tym nie wiedziałam... Mi odciski robią się przy zmianie butów, np. z wiosennych na letnie (niekoniecznie muszą być to nowe buty), ale chodzi chyba o to, że noga sie przyzwyczaja do określonego obuwia i później tak sie dzieje.

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024