brodawki - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 10 ]

1

Temat: brodawki

Witam. Jestem przerażona na czole wyskoczyła mi brodawka. Byłam u dermatologa i pani dermatolog powiedziała mi , że prawdopodobnie będę musiała ją wypalić. Słyszałam jednak ,że są inne metody. Wiem ,ze to może zabrzmi śmiesznie ale koleżanka opowiadała mi ,ze zrobiła węzełek na nitce zakopała go w ziemi i jak ta nitka zniknęła to brodawka jej też zniknęła. Oczywiście mi też trudno - bardzo trudno w to uwierzyć, ale może znacie jakiś inny sposób niż wypalanie jak się pozbyć tego dziadostwa ?

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: brodawki

Ja wlasnie jakis tydzien temu pozbylam sie tego swinstwa z palca. Mialam brodawke przypaznokciowa...tak wredna i uporczywa , ze musiala byc przeprowadzona dwokrotna elektrokalgulacja - nie pomogla , troche tylko zmniejszyla i za trzecim raem mialam krioterapie no i dopiero to pomoglo ... Wiec coz droga kicia26 musle, ze nitka na brodawce da Ci przyslowiowy "guzik z pentelka" co najwyzej wink Idz dziewczyno do dermatologa, zrob co Ci radzi, bo jesli masz to dziadostwo na twarzy to nie ma co kombinowac.

3

Mam nadzieję, że propozycja rozwiązania problemu przez koleżankę to jakiś żart!

Lekarza należy SŁUCHAĆ, ewentualnie dopytać się o inne metody, równie "inwazyjne" jak wypalanie.

Reklama

4

Ja miałam kurzajkę na palcu przez wiele lat, stosowałam Lapis i nic, Brodacid i nic, niedawno kupiłam Wartix i wymroził mi to świństwo. Wystarczyło raz psiknąć.
A ja tak strasznie się męczyłam, bo drażniło mnie to i bolało.

5

Też zastosowałam Wartix na kurzajkę na palcu. Trochę piekło ale nie zbyt mocno da się przeżyć.
Kurzajka jeszcze nie odpadła ale wymrażałam wczoraj a jest napisane że może się złuszczać do 2 tygodni

Reklama

6

Też mam kurzajkę i szukałam sposobu na nią. Wypalić sobie nie dałam ze strachu:). Od kilku dni mam Wartix. Łatwy w użyciu i mrozi jak diabli. Kurzajka jeszcze siedzi ale już zakleiłam tym plastrem co jest w opakowaniu żeby nie drapać. Mam nadzieję, że zniknie niedługo?

7

A gdzie wy kupujecie ten Wartix i ile on kosztuje ? Bo w mojej aptece go nie mają :-(

8

Sylmat w mojej aptece dostałam Wartix bez problemu. Kosztował w promocji 26,90 zł. Starczy go na około 20 kurzajek. I naprawdę jest skuteczny, mi pomógł.

9

Na czole? O matko.. ?Ja miałam na łokciu, używałam duofilm z kwasem mlekowym i salicylowym i brodawka zniknęła.

"...w grzywie wiatr, a w kopytach magia..."
Zdolniacha
Napaleniec
Spryciarz smile

Posty [ 10 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016