co może oznaczać jego spojrzenie???? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » PIERWSZA MIŁOŚĆ I RANDKI » co może oznaczać jego spojrzenie????

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 23 ]

1 Ostatnio edytowany przez madziula28 (2010-07-16 21:07:09)

Temat: co może oznaczać jego spojrzenie????

Witam
problemem z jakim sie borykam jest to że na każdej imprezie na której jestem i jest także ON on cały czas na mnie patrzy nawet nie stara sie tego ukryć, jeśli odwzajemnię spojrzenie odwraca na chwilę wzrok ale po chwili znów robi to samo. Nie mogę rozszyfrowac co to znaczy. Kiedyś miedzy nami coś było i wiem że jemu sie to podobało jednak była to tylko gierka przynajmniej z jego strony bo ja sie zakochałam i kocham go do dziś. Najgorsze jest to że jestem teraz w związku z naprawde fajnym chłopakiem ale do którego nic nie czuję i nigdy nie poczuję czegoś węcej niż tylko sympatii. Jestem z nim tylko dlatego że nie zasługuje na to bym go zraniła. Nie wiem co mam myśleć na temat czemu on cały czas patrzy??? czy możliwe jest żeby coś czuł do mnie???

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: co może oznaczać jego spojrzenie????

madziula28 poprostu ma ochotę na ciebie ..)))

3

Odp: co może oznaczać jego spojrzenie????

z reguły tak jest , że facet wyraża swoje uczucia patrząc na kobietę, lub gdy ta mu się podoba. nic innego nie może zrobić, jesteś w końcu zajęta. ale odwzajemnij mu to spojrzenie. spójrz się na niego, uśmiechnij się szczerze .
jeśli Ci na nim zależy, rozmowa będzie wskazana. pozdrawiam.

4

Odp: co może oznaczać jego spojrzenie????

sama nie wiem trochę boje sie tej rozmowy sad

5

Odp: co może oznaczać jego spojrzenie????

Hej hej, takie kłucie wzrokiem nie zawsze musi oznaczać coś głębokiego z jego strony. Możliwe jednak, że zatęsknił za tą jak to określasz "gierką", która była między wami. Prawdopodobne też, że tak bardzo mu się podobasz, że po prostu nie potrafi spuścić z ciebie oka, nawet jak jesteś w związku, albo po prostu - jak koleżanka napisała powyżej - ma na Ciebie ochotę. Ja na twoim miejscu nie zaczynałabym pierwsza rozmowy, poczekała na jego ruch. Jeśli oczywiście tego sobie życzysz. A związek w którym jesteś teraz proponowałabym w jakiś delikatny sposób zakończyć.. To trochę nie fair w stosunku do twojego chłopaka kiedy wiesz, że napewno nigdy go prawdziwie nie pokochasz. Może powinnaś powiedzieć mu prawdę prosto w oczy? Będziesz się z tym czuła lepiej niż z kłamstwem. Pozdrawiam smile

6

Odp: co może oznaczać jego spojrzenie????

hej. Co do tego związku to zgadzam sie z tobą muszę to w jakis najdelikatniejszy sposób zakonczyć. do niego też pierwsza raczej nie zagadam bo nie potrafię . ostatnio widziałam go z dziewczyna trzymali sie za rece tylko zastanawia mnie dlaczego gdy pojawiałam sie  w pobliżu on od niej odchodził??? i znów patrzył tylko teraz juz jesli nasze oczy sie stykną on nie odwraca wzroku... tylko patrzy ,  uśmiecha się lub puszcza mi oczka

7

Odp: co może oznaczać jego spojrzenie????
madziula28 napisał/a:

hej. Co do tego związku to zgadzam sie z tobą muszę to w jakis najdelikatniejszy sposób zakonczyć. do niego też pierwsza raczej nie zagadam bo nie potrafię . ostatnio widziałam go z dziewczyna trzymali sie za rece tylko zastanawia mnie dlaczego gdy pojawiałam sie  w pobliżu on od niej odchodził??? i znów patrzył tylko teraz juz jesli nasze oczy sie stykną on nie odwraca wzroku... tylko patrzy ,  uśmiecha się lub puszcza mi oczka

Może nie wie czy jesteś nim zainteresowana? Poprostu odpowiadaj mu uśmiechem, w końcu będzie musiał sie odwazyc na cos wiecej niz tylko puszczanie oczka.

  A tak poza tym to witam jestem tu nowa...Chciałabym jakąś odpowiednią radę, bo sama nie wiem co mam robić....
   W mojej szkole był pewien chłopak(w tym roku skończył klasę maturalną). Około rok temu zauważyłam, że patrzy się na mnie tak jakoś inaczej i długo. Nie znam go osobiście, ale jest w wieku mojej siostry, a więc dużo na jego temat słyszałam. Jak przechodził to patrzył się tak długo, aż w końcu odwracał wzrok. Ja też na początku utrzymywałam ten kontakt wzrokowy. W tym roku było tak samo- no może prawie. Bardzo często mi się przyglądał, ale dlatego, że nie był za bardzo w moim typie to często ten wzrok odwracałam. A on jak widział, że odwracam wzrok szedł z taką miną jakbym coś mu zrobiła. Nigdy nawet się nie uśmiechnął tylko szedł i patrzył, to stwierdziłam, że to nie ma sensu i sie nie angażowałam. ale nie powiem , imponowało mi to. W końcu on też powoli zaczął mnie olewać. Ale po miesiącu znowu to samo - czasami nawet specjalnie przechodził obok sal w których mam lekcje i sie patrzyl, ale gdy tylko widzial ze ja nie zwracam na niego uwagi albo szybko odwracam glowe to od razu rezygnowal. Albo zachowywal sie jak ja. Bylo duzo takich sytaucji, dlatego da sie stwierdzic, ze o cos mu chodzi. Pamietam tez jak raz na miescie bylam z kumpela i on szedl , ja go nawet nie zobaczylam na poczatku bo byl juz dosc daleko od nas, ale normalnie szedl tylem i mi sie przygladal, ze az strach bylo zeby nie wszedl na ulice. Podobalo mi sie to, ale sama nie wiem czemu , chyba za czesto to ignorowalam. Potem on zachowywal sie podobnie. Byl jakis dziwny, no bo jaki chlopak sie nie usmiecha do dziewczyny jesli mu sie podoba? Gdyby chociaz raz sie usmiechnal to bym mu odpowiedziala i przynajmniej bylby jakis krok do przodu... A teraz rok szkolny sie skonczyl, a ja nie moge przestac o nim myslec( chociaz ze nie jest w moim typie), ciagle chce mi sie beczec, bez przerwy bym o nim gadala z siostra. Tak zaluje, ze bylam taka glupia, moglam go nie olewac....Ale skad moglam wiedziec, ze tak strasznie bede tego zalowac....Nawet spac nie moge, mysle tylko o tym ze juz go nigdy nie zobacze( od przyszlego roku idzie na studia) itd....Normalnie to jest straszne;( Nic mi sie nie chce. Siostra wywnioskowala, ze sie zakochalam i to na dobre...no coz, a ja nie moge jej zaprzeczyc....;( Ale teraz juz za pozno....dowiedzialam sie ze mieszka niedaleko mnie...czesto mialam jakies zwidy, ze jedzie na rowerze z dziewczyna, albo ze widze go w centrum handlowym(w sumie do tej pory nie wiem czy to nie byl on)...ale pewnego razu calkiem niedwano lezalam sobie na lozku i tak o spojrzalam sobie w okno...i patrze a tu on z jakas dziewczyna pod reke(no nie mam 100% pewnosci bo widzialam ich tylem, ale figura, wzrost, fryzura, a nawet sposob chodzenia byl identyczny- to raczej musial byc on);( wiem ze to powinnam byla przewidziec, przeciez on myslal ze ja nie jestem nim  zainteresowana...Ale ten widok normalnie byl dla mnie bolesny...;( Tak sie rozbeczalam, ze zamknelam sie w pokoju...Boże, czemu tak sie dzieje...Tak tego zaluje, zeby tylko go zobaczyc...ale co mi z tego skoro on juz ma inna( nawet sie modlilam, zeby to nie byl on- wiem jestem glupia)...;( Wszystko stracone i to z mojej winy;(
  Nie moge przestac o tym myslec , nie moge spac... Bardzo bym byla wdzieczna jakby ktos mi udzielil jakiejs rady, co mam robic Zapomniec jakos nie potrafie, a nawet nie wiem czy tego chce...Wiem ze nie chce o nim tak myslec....Najrozsadniej byloby znalezc sobie chlopaka, ale nawet nie mam na to sily...i tak bym myslala tylko o nim....Mam nadzieje, ze mi to kiedys przejdzie - boje sie ze to byla ta prawdziwa milosc(jesli istnieje) i juz wszystko na marne....Prosze o pomoc - moze jakies porady dla zlamanych serc, moze ktos juz mial podobna sytuacje i mu przeszlo....?  Bylabym taka wdzieczna.

  I przepraszam, ze pisalam takie glupoty, ale musialam to z siebie wyrzucic..
   Pozdrawiam.

8

Odp: co może oznaczać jego spojrzenie????

a moze lepiej bedziesz jak go odnajdziesz i pogadacie razem . jezeli tak bardzo cie to meczy to cos z tym trzeba zrobic smile

9

Odp: co może oznaczać jego spojrzenie????

hej smile więc uważam że nie ma co na siłe sobie znaleźć chłopaka bo tylko wpakujesz się w nieszczęśliwy związek jeśli kochasz tamtego a z pewnością tak jest smile jeśli nie jesteś pewna czy on ma kogoś spróbuj sie tego dowiedzieć, ale jeśli on tak na cb patrzył to podejrzewam że to było coś głębszego z jego strony . dlatego nie rezygnuj bo może on dalej coś do cb czuje i gdy tylko dasz mu szanse będziecie razem smile

10

Odp: co może oznaczać jego spojrzenie????

a ja znów na imprezie widziałam obiekt moich uczuć sad oczywiście spojrzenia, oczka - standard. ale  najbardziej zabolało mnie jego spojrzenie i kiwanie głową jakby chciał powiedzieć ,, czy tego właśnie chciałaś? żebym ja był z nią a ty z nim sad" Boże myślałam że zacznę tam wyć sad kiedy to sie skończy???

11

Odp: co może oznaczać jego spojrzenie????

Madzia ile ty masz lat?

Jesteś z chłopakiem, którego nie kochasz. Jest fajny, ale pokochać go nie potrafisz. Nie zostawisz go, bowiem nie chcesz go zranić. Tylko zrozum jedno dziewczyno, ty właśnie go ranisz oszukując go. Predzej czy później on to zauważy, badz ty sama dasz mu do zrozumienia. Czy ty czasami nie jestem z nim z litości? Jemu by się to raczej nie spodobało. Szkoda mi tego chłopaka.
co do nachalnego spojrzenia tamtego faceta, jestem zdania, że on po prostu chce cię jakoś podejść, nie koniecznie z szczerymi zamiarami. Z takimi typami to ty daj sobie lepiej spokój.

12

Odp: co może oznaczać jego spojrzenie????

mam 20 lat . Tak ja to wszystko wiem i napewno zakończe ten związek. a co do chłopaka który patrzy nie wiem tak do końca jakie ma zamiary ale nie potrafie sobie dać z nim spokoju ponieważ go kocham nad życie, wiem że byłabym  w stanie zrobić dla niego wszystko.

13

Odp: co może oznaczać jego spojrzenie????

Witam Was, jestem tu nowa i mam podobny problem jak; madziula28
3 lata temu poznalam chlopaka i podobnie jak kolezanka nasza relacja opierala sie na jakiejs gierce. Od tego czasu czesto go widuje, zawsze mowi mi czesc i czesto mnie zaczepia i zagaduje, jednak ja nie mam odwagi z nim pogadac. Za kazdym razem gdy sie mijamy badz jest blisko mnie nie odrywa ode mnie zwroku, ja staram sie na niego nie patrzec bo po prostu jestem niesmiala. Na poczatku mi nie zalezalo wiec zachowywalam sie normalnie ale teraz prawie mdleje na jego widok wink i nie potrafie na niego nawet spojrzec, udaje ze go nie znam. Nie wiem tak w ogole czy powinnam sie przelamac i nawiazac z nim jakis kontakt czy sobie go olewac dalej? Zalezy mi na nim, ale nie wiem czy to ze zwraca na mnie uwage moze cos znaczyc czy tylko to ze sobie pogrywa.

14

Odp: co może oznaczać jego spojrzenie????

kochana zakończ ten związek bo ranisz go jeszcze bardziej !!
a tamten facet nie jest ciebie wart zranił Cie więc daj sobie spokój tacy ludzie sie nie zmieniają
nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki

15

Odp: co może oznaczać jego spojrzenie????

hej zwracam się do koleżanki z loginem guzik smile jeśli on patrzy , zagaduje to ja na twoim miejscu nawiązała bym z nim kontakt tym bardziej że za nim szalejesz,  spróbuj jakoś przełamać swoją nieśmiałość bo z tego naprawde może coś być wink a jeśli on patrzy a ty nie to jego myśli biegną w stronę ,, nie jest mną zainteresowana " i za nie długo może sie okazać że znajdzie sobie inny obiekt zainteresowania sad bo z nimi niestety tak bywa. U mnie w ta sobote zbliża sie impreza na której znów go spotkam i prawdopodobnie znów na siebie będziemy zerkać. Ostatnio pewna osoba powiedziała mi że on w ten sposób nie daje mi o sobie zapomnieć , nie chce żebym go zapomniała , tego co było , tych wspólnie spędzonych chwil. A ja wiem że nie zapomnę bo to już trwa 2 lata a ja zamiast zapominać z każdym dniem kocham go coraz bardziej

16

Odp: co może oznaczać jego spojrzenie????

Po pierwsze: bez sensu jest być z kimś tylko dlatego, że cierpiałby po rozstaniu. Ludzie cierpią. Z różnych powodów. Poza tym oszukujesz tego chłopaka, robisz mu nadzieje i po co? Skoro wiesz, że nic z tego nie będzie nigdy poważnego z twojej strony, to lepiej to zakończ. Skoro chłopak jest fajny, to zasługuje na więcej. Nie możesz mu tego dać, to nie trzymaj go przy sobie. Co do tego drugiego faceta, skoro on tobą manipulować, to spróbuj ty też nim pomanipulować i zobaczysz, co z tego wyjdzie. Może się na ciebie nakręci i będzie chciał z tobą czegoś więcej?

17

Odp: co może oznaczać jego spojrzenie????

Patrzy bo przed rzuceniem się na polowanie, trzeba obserwować ofiarę :>

Po prostu mu się podobasz i pewnie z jego strony to pierwsza forma flirtu, jesli jednak masz chłopaka to trzymaj się z dala od tego faceta, zwłaszcza jeśli już coś kiedyś było między Wami (bo rozumiem, że skończyło się to "coś" z jego inicjatywy?)

PS. Kochasz go? Masz chłopaka i jesteś z nim mimo, że kochasz innego? Ile masz lat?

18

Odp: co może oznaczać jego spojrzenie????

hej , nie to coś skończyło się z mojej inicjatywy ponieważ miałam dość tej gierki , ja chciałam czegoś wiecej - stałego związku a ponieważ on nie robił nic w tym kierunku ja postanowiłam mu dać jakby taką ,, nauczkę " i kiedy chciał po raz kolejny podejść na dyskotece i się poprzytulać ja odwróciłam sie i odeszłam bez słowa i zaczełam się bawić z chłopakiem z którym obecnie jestem, zamiast on nauczkę dostałam ja że nigdy nie powinno się wchodzić w związek bez miłości bo to tylko prowadzi do tego że jest się nie szczęśliwym. Najgorsze w tym wszystkim jest to że skrzywdziłam mojego chłopaka który na to nie zasługiwał sad a co do tego czy kocham tego z którym prowadziłam ta gierkę - to tak kocham bardzo najmocniej jak tylko można kochać

19

Odp: co może oznaczać jego spojrzenie????

No cóż..

W takiej sytuacji, czas wreszcie zebrać się na odwage i zachowac odpowiedzialnie. Porozmawiaj ze swoim facetem, powiedz jak wygląda sprawa i zakończ ten związek, ponieważ kiedy nie robisz nic okłamujesz go, dając mu złudną nadzieję, że wszystko jest ok.
Powinnaś zakończyć ten związek niezależnie od tego czy będziesz z tym którego kochasz czy nie.

Co zaś do pana, którego kochasz to.. heh.. skoro wcześniej nie chciał związku to wydaje mi się, że nie masz co liczyć na cuda. Możesz spróbowac z nim porozmawiać, albo prowadzić dalej jego flirciane gierki, ale nie liczyłabym na coś więcej w tej sprawie..

Ale kto nie próbuje, nic nie osiąga więc życzę powodzenia smile

20

Odp: co może oznaczać jego spojrzenie????

Uważam, ze powinnas do niego zagadac. Podejdz do tego na luzie. Po rozmowie z nim bedziesz wiedziala jak wyglada sytuacja:) ja tez biore sie do 'roboty' i zagadam do tego chlopaka jak tylko go spotkam:)

21

Odp: co może oznaczać jego spojrzenie????

Moim zdaniem takie ukradkowe spojżenia oznaczają,że nie jesteś mu obojetna...powinnaś wykonać pierwszy krok jeśli Ci zależy...a co do Twojego obecnego faceta...powinnaś to skończyć,bo z czasem zranisz go jeszcze bardziej.Ja kiedyś byłam 3 lata,ze wspaniałym facetem,którego też nie kochałam...ale nie chciałam tego kończyć,bo uważałam tak samo jak Ty,że go zranie...a z perspektywy czasu widze,że raniłam go jeszcze bardziej swoją obojętnością...Kochana trzymam kciuki!A Ty walcz o szczęście i miłość,bo ona jest najważniejsza:)

22

Odp: co może oznaczać jego spojrzenie????

Ja mam prawie podobną sytuację co Jagna204....
Od jakiegoś czasu zauważyłam,że koleś się na mnie patrzy,a najlepsze jest w tym to,że nie odwraca wzroku,gdy się na niego po patrze tylko patrzy dalej.Nieraz go unikam wzrokiem bo nie mogę wytrzymać jego spojrzenia,choć jest wtedy taki słodki.
Zdarza się ze np przez pare dni np nie robi nic.Ani nie patrzy,spieszy sie i unika.A potem znowu od nowa tak jakby za tesknil?Co robić?Kolezanki mowia zebym mu jakos pokazala ze tez go lubie?Ale co jesli on nie na serio to?Jak myslicie?

Posty [ 23 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIERWSZA MIŁOŚĆ I RANDKI » co może oznaczać jego spojrzenie????

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024