Temat: Kosmetyki do włosów firmy SAYOS.

Hej smile
Wczoraj zakupiłam odżywkę do włosów suchych i łamliwych firmy Sayos. Jeszcze nie widać efektów. Ale może ktoś z Was używał kosmetyków tej firmy i jest w stanie powiedzieć czy są dobre?? Co o nich myślicie? Pozdrawiam smile

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Kosmetyki do włosów firmy SAYOS.

Witam używałam kosmetyków Sayos dla mnie osobiście nie zdały rezultatu wręcz przeciwnie miałam cały czas problemy z wypadaniem i łamaniem włosów. Ale moge polecić rewelacyjną maske Garniera dla łamliwych i suchych włosów. Robisz ją raz na tydzien i siedzisz godzine w zawiniętej głowie ręcznikiemjuż po pierwszym zastosowaniu widzisz efekt.

3

Odp: Kosmetyki do włosów firmy SAYOS.

Używałam szamponu z Sayos do włosów farbowanych. Jak dla mnie był jak normalny szampon... Niby taka rewelacja, ale dla mnie nie.

4

Odp: Kosmetyki do włosów firmy SAYOS.

Używałam szamponu i odżywki. Szampon wydaję się być dobry ale bez rewelacji. Znacznie lepszy efekt uzyskuję przy H&S. Za to odżywka okazała się ciężka.

5

Odp: Kosmetyki do włosów firmy SAYOS.

ja używałam tylko szamponu i nie był najgorszy. Ale szampon podobno nie ma znaczenia tylko ważne są odżywki. Z drugiej strony jak ktoś ma zniszczone włosy to wydaje mi się, że tylko nożyczki mogą pomóc

6

Odp: Kosmetyki do włosów firmy SAYOS.

Szampony z tej serii jak dla mnie nie różnią się niczym od normalnych szamponów.

Co do odżywek, warto jednak poszukać coś bardziej skutecznego.

7

Odp: Kosmetyki do włosów firmy SAYOS.

Jak dla mnie porażka ,kupiłam szampon i moje włosy były po umyciu wysuszone w ogóle się nie układały ... Obecnie używam szamponu do włosów Szchauma i odżywki Elseve (do włósów zniszczonych łamliwych) ,odrazu widać efekt(włosy są miękkie ,gładkie ,łatwo się je rozczesuje ).Przy tym zestawie zostane bo najlepiej mi służy;P

8

Odp: Kosmetyki do włosów firmy SAYOS.

Stwierdzam fakt, ze jednak kosmetyki tej firmy są przereklamowane hmm  Ta odżywka do włosów nie przyniosła mi zadnych efektów hmm Chyba spowrotem wróce do "garniera" smile Pozdrawiam

9

Odp: Kosmetyki do włosów firmy SAYOS.

Hmm... a ja spróbowałam Syosa, i już przy nim zostanę. Mam bardzo niesforne, kręcone włosy, i po zestawie szampon+odżywka w końcu mogę nad nimi zapanować, i nie puszą się. Jestem natomiast przeciwniczką Garniera, który powoduje, że moje włosy wariują. :x

10

Odp: Kosmetyki do włosów firmy SAYOS.

Używam szamponu i bardzo sobie chwalę:)mam długie włosy,po tym szamponie pięknie lśnią,są takie jedwabiste i miekkie ze az chce sie dotykac:)
Jak dla mnie rewelacja.

11

Odp: Kosmetyki do włosów firmy SAYOS.

Jak dla mnie to jest szajs, zarówno szampon jak i odżywka. Włosy są jakby niedomyte, obciążone, tłuste. Najgorsza seria jaką kiedykolwiek miałam.

12

Odp: Kosmetyki do włosów firmy SAYOS.

U mnie też nie zdał  egzaminu włosy miałam po nim bardzo ciężkie jakby tłuste i nieumyte.

13

Odp: Kosmetyki do włosów firmy SAYOS.

uważam, że marka o której piszecie nie należy do najlepszych. W reklamie zapewniają nas, że włosy będą jak po wizycie u fryzjera, ja mam zupełnie inne odczucia, włosy po szamponie były ciężkie, szybko sie przetłuszczały. Farba do włosów też nie nie zachwyciła, szybko się zmyła pomimo iż używałam szamponu właśnie z w/w serii. Nie warto

14

Odp: Kosmetyki do włosów firmy SAYOS.
London69 napisał/a:

Używałam szamponu z Sayos do włosów farbowanych. Jak dla mnie był jak normalny szampon... Niby taka rewelacja, ale dla mnie nie.

Ja używałam Sayosa do włosów farbowanych i byłam bardzo zadowolona.Nie sprawdzaja sie u mnie inne szampony i juz zostane przy Sayosie

15

Odp: Kosmetyki do włosów firmy SAYOS.

A jak dla mnie szampon i odzywka nie zdały egzaminu. Szampon do włosów farbowanych był jak do normalnych a po odżywkach włosy mi się MEGA szybko przetłuszczały... Szkoda gadać... Zdecydowanie więcej nie zakupie tego produktu...

16

Odp: Kosmetyki do włosów firmy SAYOS.

Jak dla mnie - porażka, przez którą do tej pory nie umiem ogarnąć tego, co mi na głowie zostało. Tylko ja popisałam się szczytem głupoty i korzystałam z całej serii - szampon + odzywka + farba do włosów..
Póki co jestem na etapie fryzjerskich nożyczek i śmietany 30% sad

17

Odp: Kosmetyki do włosów firmy SAYOS.

Jak dla mnie szampon i odżywka firmy SAYOS jest rewelacja bardzo sobie chwalę . Cena jest w miarę teraz nawet jest promocja w drogerii Rossmann .

18

Odp: Kosmetyki do włosów firmy SAYOS.

Ja uzywam farby do włosow tej firmy i jestem zadowolona. Nie zauwazylam, aby wlosy byly po nich jakies zniszczone. Gorzej bylo z farba pallette. Teraz mam zamiar zainwestowac w odzywke SYOSSA i zobaczy efekty, bo poki co jestem przy gliss kurze, ktory jak dla mnie sprawdza sie swietnie, no ale dam szanse ten syossowi smile

19

Odp: Kosmetyki do włosów firmy SAYOS.

Ja używam szampon zwiększający objętość włosów, wcześniej używałam szamponu z jedwabiem (oba jak dla mnie rewelacyjne). Farbę także przetestowałam i byłam zadowolona.
Ponad to powiem Wam kobietki, że na studiach analizowałam dokładnie skład szamponu (właśnie na objętość) i dalej go używam:P Tzn że nie posiada związków 'groźnych' ;-)

20

Odp: Kosmetyki do włosów firmy SAYOS.

U mnie tez bez rewelacji.Nie polecam.