jak mam rozwiązać mój problem - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PRAWO , ODSZKODOWANIA , FINANSE , UBEZPIECZENIA » jak mam rozwiązać mój problem

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: jak mam rozwiązać mój problem

Jestem prawie trzy lata po rozwodzie,ze względu ,ze mamy współwłasnośc mieszkamy nadal razem  w jednym domu. .Mąz nie płaci za nic ,wogule nie ponosi zadnych kosztów.w wyroku mamy ponosic wspólnie koszty utrzymania dzieci a dodatkowo ma płacić po 100 zlotych alimentów.Niestety,to jest tylko na papierze.Jedynie alimenty płaci ,  nie zawsze w terminie.Ja już się nieodzywałam nic.Wolę spokój a moje gadanie i tak nic nie wskóra,ale dziś już nie mam siły.Stwierdził ze na dwójke starszych nie będzie już płacił bo już się nie uczą i skończyli 18 lat.Co ja mam zrobić ?gdzie się udać ,jakie pap iery mam dostarczyć aby wreszcie zaczoł ponosić jakąs dodpowiedzialnośc ,ja już nie mam siły się z nim uzerac.W dodatku buntuje młodsze dzieci ,ze ja je okradam.Bo on daje pieniądze a ja ich ciągle nie mam.Mam 5 dzieci co to jest te 5oo zl ,które on daje?ale przeciesz nie bede sie dzieciom tłumaczyć co ile kosztuje.Mąz ma tez ograniczone prawa rodzicielskie,ale twierdzi ze z dziecmi moze rozmawiac kiedy chce i o czym chce .

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: jak mam rozwiązać mój problem

niech mi ktoś pomoże,podpowie co robic .

3

cześć.
mało się na tym znam, ale wydaje mi się że w wyroku sądu przy rozwodzie pownno być zawarte jakie koszty ponoszą byli małzonkowie w ich wspólnym mieszkaniu, przynajmniej mogłaś o to wnioskować.
Dlaczego przy rozwodzie nie wnosiłas o jego eksmisję? Nawet mając mieszkanie kupione w trakcie trwania małżeństwa jeden z małzonków może otrzymać nakaz opuszczenia zajmowanego mieszkania.
Wydaje mi się ze i na chwilę obecną możesz wystąpić do sądu o eksmisję byłego męża ze względu na brak ponoszonych przez niego opłat z tyt. np czynszu, lub też ze wzgl. na psychiczne znęcanie się byłego.
( bo należy pamiętać ze psychiczne znęcanie moze przybierać rózne formy!)
trzymaj się smile

p.s mój były dostał eksmisję smile wywalczyłam ją ! Tobie też się uda

Reklama

4

Dziękuje .

5

witaj ! wejdz na strone  ---- www.bylezony.pl -----poczytaj  , opisz swoja sytuacje , a dziewczyny na pewno ci odpowiedza i doradza --- powodzenia -- nie dawaj sie , skontaktuj sie z jakims prawnikiem.....

JESTEM JAK RZEP - BEDE SIE TRZYMAL
Reklama

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PRAWO , ODSZKODOWANIA , FINANSE , UBEZPIECZENIA » jak mam rozwiązać mój problem

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018