Panele, firany, makarony- wystrój okien :D - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA » Panele, firany, makarony- wystrój okien :D

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 14 ]

Temat: Panele, firany, makarony- wystrój okien :D

Moje drogie gospodynie, co proponujecie zawiesić w kuchni na oknie? Ostatnio stały sie modne ozdobne panele, nad którymi sie zastanawiam. Dodam ze mam dużą kuchnie, ale mało nasłonecznioną, dlatego chciałabym tylko po bokach okna przypiąć takie ozdobne panele (firanki), jak to widzicie? smile

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Panele, firany, makarony- wystrój okien :D

mało słoneczną z powodu? nie ta strona świata, czy okno małe albo gdzieś w narozniku?

3

Odp: Panele, firany, makarony- wystrój okien :D

jest to kuchnia na niskiej kondygnacji, w domu ale mało światła do niej wpada. Wczesniej miałam cienkie firanki ale jak teraz okno niczym nie jest przysłoniete t widze ze o wiele jasniej jest w kuchni. Okno jest średniej wielkosci, jak to w starym budownictwie. Na srodku sciany głównej smile

4 Ostatnio edytowany przez agileo (2010-07-07 16:45:29)

Odp: Panele, firany, makarony- wystrój okien :D

hm, takie panelowe są super, ale jak masz wysokie mieszkanie, nie za niskie, bo nie będzie efektu. a powiedz po bokach tego okna masz tyle luzu, ze mogą wisieć do samego dołu? będziesz mogła je za- i odsłaniać? smile

5

Odp: Panele, firany, makarony- wystrój okien :D

No własnie mam dużo luzu, sciany są szerokie i niczym nie przyozdobione, panele bedą siegać dołu, także mysle ze moze to być ładna ozdoba i nie zabierze mi swiatła.

6

Odp: Panele, firany, makarony- wystrój okien :D

czytałam twój inny post, masz nowa kuchnię smile a pasowałyby Ci takie panelowe, ale szklane do mebli?? Są efektowniejsze, łatwiejsze do czyszczenia, nie gniotą się i nie tłuszczą tongue
ja mam też mało światła w kuchni i nie takie duże okno. Wymyśliłam sobie kiedyś, zeby je poszerzyć tylko optycznie, tzn. po bokach dorobić. Trudno to wytłumaczyć......... najpierw myślałam o fototapecie takiej porządnej z zakładu graficznego, żeby pasowały wymiary, a potem o stolarzu, zeby mi dorobił boki z drewna. Dopiero na tak poszerzone okno chciałam wieszać karnisz i tylko szale po bokach. Super to wyglądało na projekcie komputerowym. Niestety, nie przeszło z rodzinką. smile

7

Odp: Panele, firany, makarony- wystrój okien :D

Ale jak to szklane? Panele szklane? Nie spotkałam sie z tym tongue:P Masz może zdjecie tego?

8 Ostatnio edytowany przez noelle (2010-07-08 14:23:48)

Odp: Panele, firany, makarony- wystrój okien :D

witaj smile nie mam zdjęć. takie coś robią tam, gdzie drzwi przesuwne. Widziałam takie na żywo, są bajeranckie i eleganckie, te włókninowe to nic. Można dobrać rodzaj/ ornament szkła albo inne dekory.
Moderatorzy mnie zaraz zgromią, ale
Obejrzyj tongue pozdr


Tak, tak. Na forum nie zamieszczamy linków do innych stron, jeśli chcesz pokazać konkretne zdjęcie to jest ku temu inna opcja.

9

Odp: Panele, firany, makarony- wystrój okien :D

hehe dzięki smile

10

Odp: Panele, firany, makarony- wystrój okien :D

no, napisz moze potem co wymyśliłaś tongue

11

Odp: Panele, firany, makarony- wystrój okien :D

piękne to nie powiem:) ale raz że tu na zdjeciach są jednak wieksze przestrzenie, dwa -ceny hmm tongue poza tym ja mam stare okno (nie plastykowe) więc chyba nie ma sensu.. Piękne ale nie na moje włości tongue

Chyba jednak zostane przy tych materiałowych .. hmm pomysle jeszcze wink

12

Odp: Panele, firany, makarony- wystrój okien :D

ach, i dostało mi się. Przepraszam, poprawię się smile

iziaaaak- hm, cen nie znam, domyślam się jednak, że droższe niż tradycyjne sad no, a obejrzeć i pomarzyć można, bo to w końcu marzenia napędzają naszą rzeczywistość. tongue

13

Odp: Panele, firany, makarony- wystrój okien :D

hehe wieć kiedyś jak bede miała wille z ogrodem i basenem to takie cuda bedą na pierwszym miejscu big_smile:D Marzenia lubią sie spełniać tongue:P

Posty [ 14 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA » Panele, firany, makarony- wystrój okien :D

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024