ZAKAZANA MIŁOŚĆ!!!!!!!!! - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » MOJA NIESAMOWITA HISTORIA » ZAKAZANA MIŁOŚĆ!!!!!!!!!

Strony 1 2 3 4 5 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 65 z 295 ]

1

Temat: ZAKAZANA MIŁOŚĆ!!!!!!!!!

Zaczęło się jak wiele historii.Dwa miesiące temu poznaliśmy się na czacie.Jeszcze tego samego dnia rozmawialiśmy przez telefon.Oboje sądziliśmy że to będzie chwilowa przygoda.Oszukał mnie co do swojego wieku,mówiac że ma 26.Dodam że ja 36.Zaczęliśmy pisać do siebie smsy a potem rozmawiać.Z dnia na dzień coraz więcej.Nagle zaczeliśmy za sobą coraz bardziej tęsknić,coś zaczynało nas łaczyć i to w zabójczym tępie.Po tygodniu lub dwóch przyznał się że ma naprawdę 20!!!!!!!!! lat.Zamarłam,nie wiedziałam co dalej ale już wtedy czułam że nie chcę go stracić.Bardzo przepraszał ale dłużęj nie chciał mnie oszukiwać.Dziś wiemy o sobie praktycznie wszystko.Nie mamy żadnych tajemnic.Nie wiek jednak jest najgorszą przeszkodą.Ja mam męża i dwoje prawie dorosłych dzieci-on wiedział o tym od pierwszego dnia.Druga przeszkoda to odległość jaka nas dzieli-prawie 300km.Zostaje nam tylko telefon.Rozmawiamy godzinami,razem się śmiejemy i płaczemy,śpiewamy i słuchamy muzyki.ON mnie pociesza i doradza gdy mam problem,rozwesela gdy jestem smutna.Rozmawiamy ze sobą tak jak byśmy byli obok siebie,razem.Wspólnie jemy,oglądamy tv,sprzątamy,idzemy do łazienki no i do łóżka.Praktycznie większość dnia spędzamy razem a jednak osobno.Nawet będąc w pracy piszemy do siebie.Dziś a nawet już od dawna jesteśmy pewni że to co nas łączy to wielka,szalona miłość.Każdy dzień zaczynamy od powiedzenie sobie dzień dobry.Często to ja go budzę do pracy żeby nie zaspał.Nasze serca tworzą jedność,kochamy sie do szaleństwa.Pragniemy być razem,chodzić na spacery,na zakupy,czuć swój oddech i bicie naszych serc.Chcemy się przytulać,patrzeć sobie w oczy no i kochać do utraty tchu.Ostatnio mi powiedział że tak bardzo mnie kocha że pragnąłby mieć ze mną dziecko.Pomyślicie że to tylko zauroczenie.Kochani nie,to naprawdę wielka,namiętna miłośc.Nie wstydzimy się tego uczucia,chcielibyśmy pokazać je całemu światu.Jesteśmy dla siebie stworzeni,tak dużo nas łączy ale i tak wiele dzieli.Chcemy być naprawdę razem,we dwoje!Powiedzcie,czy to grzech kogoś naprawdę kochać i być szczęśliwym?JA I ON TWORZYMY JEDNOŚĆ.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: ZAKAZANA MIŁOŚĆ!!!!!!!!!

Uzależnienie, a nie miłośc, moim skromnym zdaniem. Masz męża i dzieci? On jest dla Ciebie w takim razie atrakcyjny, bo... jest nowy, pojawił się nagle (niespodzianka!), i jeszcze mu na Tobie zależy (a to tak mile nas łechta, gdy wiemy, że komuś się podobamy).

"Dwa miesiące temu" - to za krótko by kogoś pokochać. Widzieliście się już? Może się okazać, że nie wyglądacie tak jakbyście tgo wzajem oczekiwali, co więcej, nie pociągcie się wzajemnie. A wtedy tragedia gwarantowana.

3

Odp: ZAKAZANA MIŁOŚĆ!!!!!!!!!

Emilia my wiemy,że to miłośc.Zapewniam cię!Kochana telefony mają aparaty a co do pociągania to jest niesamowite.Sama na początku nie wierzyłam,że to miłość wręcz się broniłam ale to jest silniejsze!Pozdrawiam

4

Odp: ZAKAZANA MIŁOŚĆ!!!!!!!!!

Bo wiesz, czasami po pewnym czasie w małżeństwie robi się tak, że nie ma tej "adrenalinki" i na ogół znajduje się ją gdzieś indziej. A objawia się właśnie w postaci zauroczenia, zakochania czy namiętności.
Poza tym, z autopsji wiem, że nie ma czegoś, co byłoby uczuciem lub emocją, a byłoby ode mnie silniejsze. Tzn. hasło w stylu "serce nie sługa" - przynajmniej jeśli chodzi o mnie jest całkowicie nieprawdziwe smile

5

Odp: ZAKAZANA MIŁOŚĆ!!!!!!!!!

Co do małżeństwa,to masz rację.Z biegiem lat popadamy w rutynę a my kobiety potrzebujemy ciągłego zainteresowania.Właśnie tej adrenaliny!                                                                                                                                                                                                 Czy nigdy nie byłaś zakochana tak bardzo żeby zapomnieć o wszystkim i wszystkich?

6

Odp: ZAKAZANA MIŁOŚĆ!!!!!!!!!

Byłabym hipokrytką, gdybym napisała, że nigdy tak zakochana nie byłam, będąc w związku z kimś. Oczywiście, że tak smile
Tylko że zawsze jakimś cudem, najczęściej bardzo bolesnym cudem, udawało mi się to pokonać.

Wiesz, ja Cię nie potępiam, Twojego sposobu myślenia znaczy się, tylko wiem, że każdy z nas jest na tyle silny, żeby takie rzeczy zwalczyć w sobie. Dlaczego zwalczyć? Bo jest mąż, któremu kiedyś przysięgało się przed ołtarzem, którego kiedyś niesamowicie silnie się kochało, czasem są też dzieci, które mogą nie tyle ucierpieć, ile przeżyć szok, że ich własna matka, z innym facetem...

7

Odp: ZAKAZANA MIŁOŚĆ!!!!!!!!!

Hmm, może i masz racje ale mąż też przysięgał. Nie byłam tam sama a teraz chyba zostałam.
Dzieci może przeżyją szok a może będą szczęśliwe że ich mama jest szczęśliwa i ktoś ją bardzo kocha.
Czasami wybory są bardzo trudne ale czy ktoś powiedzieł, że życie jest łatwe.
Nie mam ci za złe,że masz swoje zdanie.
Ja naprawdę się zakochałam, kocham do szaleństwa i jest mi z tym dobrze.

                         Życie to gra, ono ból i rozkosz zna...

8

Odp: ZAKAZANA MIŁOŚĆ!!!!!!!!!

W tym momencie masz dwa wyjścia: zaryzykować, zakończyć znajomość i cierpieć lub zaryzykować, zaangażować się, odejść od męża i... nie wiem, ale zawsze, cokolwiek wybierzesz, to ktoś cierpiał będzie. Trudne, to prawda...

9

Odp: ZAKAZANA MIŁOŚĆ!!!!!!!!!

Bardzo trudne. Na razie niech będzie tak jak jest. Nie muszę się spieszyć, może życie i czas same zdacydują za mnie.
Ciężko tak żyć ale jeszcze trudniej podjąć ryzyko.

10

Odp: ZAKAZANA MIŁOŚĆ!!!!!!!!!

Pewnie, równie dobrze twój "chłopak" może zakończyć znajomość, w końcu jest jeszcze młodziutki i wystarczy, że pozna równolatkę i się zadurzy, albo mąż może się domyślić i Cię po prostu zostawić... Różnie bywa i sądzę, że powinnaś być przygotowana także na takie scenariusze.

11

Odp: ZAKAZANA MIŁOŚĆ!!!!!!!!!

Ale z Ciebie Emilia optymistka....
Nie zawsze trzeba widzieć tylko te złe życia scenariusze. Trzeba uwzględniać to, że coś może nie wyjść, ale nie należy się przede wszystkim na tym opierać i tylko tego spodziewać. Ja tam wierzę w to, że co by się nie działo, zawsze zakończy się dla nas dobrze, nawet jak tego na początku nie rozumiemy.

12

Odp: ZAKAZANA MIŁOŚĆ!!!!!!!!!

To zazdroszczę. Jakbym miała tak myśleć, to też pewnie już dawno wybrałabym zupełnie inną drogę, niż ta, którą kroczę; ale nie tylko ja jestem na świecie, a robiąc to, co chcę, ktoś cierpi. A tak - ja się męczę, ale ktoś inny nie smile

13

Odp: ZAKAZANA MIŁOŚĆ!!!!!!!!!

Dziewczyny, ja jestem przygotowana na każdy scenariusz. Nawet rozmawiamy z ukochanym o tym. Życie jest pełne niespodzianek więc...
Emilia dlaczego mamy cierpieć a innym dawać radość? Czy aby jesteś szczęśliwa? Ja i xibalbaa mamy chociaż marzenia a Ty.
Nikt na świecie nie jest sam, ale to Twoje życie. Co jest lepsze:miłość i szczęście czy poświęcenie?

14

Odp: ZAKAZANA MIŁOŚĆ!!!!!!!!!

Życie jest pełne niespodzianek, tak i owszem. Trzeba jednak być świadomym i odpowiedzialnym. Zwłaszcza gdy weszło się w związek małżeński oraz w romans. Z jakiej strony by nie patrzeć na tą sytuację trzeba być świadomym konsekwenscji swoich czynów. Branie sytuacji na "odczekanie", życie w marzeniach i odsuwaniu od siebie rzeczywistości i faktów (mąż i dzieci tu i teraz, kochanek na telefon) nie zmieni realiów.

Życie jest czasem zbyt ciężkie i przytłaczające, stąd lubimy uciekać w sworzony przez nas świat. Jednak przyjdzie chwila na zmierzenie się z tym, co było odsuwane.

Zgadzam się, iż matka może wciąż być cudowną mamą dla swych dzieci przy tym szczęśliwszą z nowym partnerem. Przy odpowiednich staraniach i opiece nad dziećmi, dzięki pracy obu stron można oszczędzić dzieciom bólu i cierpienia. Będzie to jednak zawsze ciężkie przeżycie i wielka zmiana w ich życiu.

Pamiętajmy o tym, że życie z drugą osobą, przy tym wychowywanie dzieci i inne ciężkie wyzwania dnia codziennego, wymagają współpracy obojga partnerów. Częstego wypracowywania kompromisów. Poświęcenia. Romans tym się ma do twardej rzeczywistości, iż jest od niej odskocznią. Słodką odskocznią.

15

Odp: ZAKAZANA MIŁOŚĆ!!!!!!!!!

Hana, miłość (mam tu na myśli namiętność, zauroczenie, romans) i szczęście (mam na myśli chwile upojenia) są ulotne trwają chwilę, a życie, jak pisze Carol, wymaga m.in. poświęcenia :-)

16

Odp: ZAKAZANA MIŁOŚĆ!!!!!!!!!

A czy to, że Hana zostawi swojego męża, którego również kocha, by być z kimś, z kim czuje się szczęśliwa, nie jest poświęceniem? Poświęca dobry kontakt z dziećmi, nie wiadomo, jak zareagują na jej decyzję. Poświęca swoje małżeństwo, bo wie, że może się przejechać na tym "młodszym" i zrobić źle zostawiając, że tak powiem, spokojny dom. Poświęca "ułożone życie". A to wszystko dla miłości. Romans jest odskocznią, to prawdaAle skoro ktoś potrzebuje odskoczni to znaczy, że nie czuje się szczęśliwy w tym, co ma.
Marzenia są po to, by zdobyć się czasami na to, żeby je zrealizować. Życie trzeba przeżyć tak, by nie żałować, że się czegoś nie zrobiło.

17

Odp: ZAKAZANA MIŁOŚĆ!!!!!!!!!

Właśnie,poświęcenie. Dlaczego to my kobiety mamy zawsze się poświęcać.? Czy tylko my jesteśmy odpowiedzialne za dzieci, rodzinę.
Co z naszym szczęściem, pragnieniami...
               ...kolejny dzień przynosi nam nowe szanse...

18

Odp: ZAKAZANA MIŁOŚĆ!!!!!!!!!

Oj bo z tym facetami to zawsze problem. Oni jak coś przeskrobią to tylko patrzą żeby im dobrze było, a my kobiety to się musimy starać o wszystko i jeszcze o siebie. A jak już o siebie to wielki problem jest, bo egoistkami wtedy jesteśmy przecież i jeszcze wyrzuty sumienia mamy i tylko przeżywamy czy kogoś nie uraziłyśmy. No cóż... czasami trzeba gonić za tym, na czym nam zależy. A że gonimy za tymi facetami, z którym zawsze jest problem, to kółko się zamyka. I tak do końca świata...

19

Odp: ZAKAZANA MIŁOŚĆ!!!!!!!!!
hana220372 napisał/a:

Zaczęło się jak wiele historii.Dwa miesiące temu poznaliśmy się na czacie.Jeszcze tego samego dnia rozmawialiśmy przez telefon.Oboje sądziliśmy że to będzie chwilowa przygoda.Oszukał mnie co do swojego wieku,mówiac że ma 26.Dodam że ja 36.Zaczęliśmy pisać do siebie smsy a potem rozmawiać.Z dnia na dzień coraz więcej.Nagle zaczeliśmy za sobą coraz bardziej tęsknić,coś zaczynało nas łaczyć i to w zabójczym tępie.Po tygodniu lub dwóch przyznał się że ma naprawdę 20!!!!!!!!! lat.Zamarłam,nie wiedziałam co dalej ale już wtedy czułam że nie chcę go stracić.Bardzo przepraszał ale dłużęj nie chciał mnie oszukiwać.Dziś wiemy o sobie praktycznie wszystko.Nie mamy żadnych tajemnic.Nie wiek jednak jest najgorszą przeszkodą.Ja mam męża i dwoje prawie dorosłych dzieci-on wiedział o tym od pierwszego dnia.Druga przeszkoda to odległość jaka nas dzieli-prawie 300km.Zostaje nam tylko telefon.Rozmawiamy godzinami,razem się śmiejemy i płaczemy,śpiewamy i słuchamy muzyki.ON mnie pociesza i doradza gdy mam problem,rozwesela gdy jestem smutna.Rozmawiamy ze sobą tak jak byśmy byli obok siebie,razem.Wspólnie jemy,oglądamy tv,sprzątamy,idzemy do łazienki no i do łóżka.Praktycznie większość dnia spędzamy razem a jednak osobno.Nawet będąc w pracy piszemy do siebie.Dziś a nawet już od dawna jesteśmy pewni że to co nas łączy to wielka,szalona miłość.Każdy dzień zaczynamy od powiedzenie sobie dzień dobry.Często to ja go budzę do pracy żeby nie zaspał.Nasze serca tworzą jedność,kochamy sie do szaleństwa.Pragniemy być razem,chodzić na spacery,na zakupy,czuć swój oddech i bicie naszych serc.Chcemy się przytulać,patrzeć sobie w oczy no i kochać do utraty tchu.Ostatnio mi powiedział że tak bardzo mnie kocha że pragnąłby mieć ze mną dziecko.Pomyślicie że to tylko zauroczenie.Kochani nie,to naprawdę wielka,namiętna miłośc.Nie wstydzimy się tego uczucia,chcielibyśmy pokazać je całemu światu.Jesteśmy dla siebie stworzeni,tak dużo nas łączy ale i tak wiele dzieli.Chcemy być naprawdę razem,we dwoje!Powiedzcie,czy to grzech kogoś naprawdę kochać i być szczęśliwym?JA I ON TWORZYMY JEDNOŚĆ.

20

Odp: ZAKAZANA MIŁOŚĆ!!!!!!!!!

sorki ale ja mam 20 lat i nie wierze ze 20-latek chciałby miec dziecko z tak dojrzała kobieta,nie mowie ze jestes stara ale bez obrazy to moj rówiesnik i az sie dziwie ze masz prawie 4 dychy i wierzysz w takie bzdury!

21

Odp: ZAKAZANA MIŁOŚĆ!!!!!!!!!

Izunia, możesz sobie myśleć co chcesz. Mi to nie przeszkadza a innym pewnie też nie. Możemy o tym porozmawiać za kilka lat, gdy będziesz starsza.

22

Odp: ZAKAZANA MIŁOŚĆ!!!!!!!!!

Izunia, wybacz, ale znam faceta, który mając 20 lat, jak Ty teraz, poznał kobietkę starszą o te 20 lat i ma z nią dziecko. Dziś, 20 lat później, nadal się kochają, pomimo że ona jest już stara, a on jeszcze w kwiecie wieku.

23

Odp: ZAKAZANA MIŁOŚĆ!!!!!!!!!

Wiek nie gra roli... czasami "starzy" zachowują się jakby byli dziećmi, a czasami "młodzi" są bardzo dojrzali. Więc czasami patrzeć na wiek, to tak, jak patrzeć wyłącznie na wygląd. Liczy się tylko to, co połączy dwoje ludzi i co oni widzą w sobie, i za co się kochają.

24

Odp: ZAKAZANA MIŁOŚĆ!!!!!!!!!

hej wszystkim pisze bo to co  tu przeczytalem to mnie  przerazilo w szczegolnosci tyczy to sie jednej z was. chodzi mi o to ze pewna osoba uwaza ze nie mozna kochac starszej kobiety. to nie prawda!!!! ja jestem przypadkiem zakochania sie w pewnej kobiecie ktora jest starsza odemnie o 16 lat i mam w nosie ze dzieli nas taka roznica wieku kocham ja  a ona kocha mnie i to jest najwazniejsze. nic sie procz niej nie liczy!!!!! jest dla mnie wszystkim . kocham ja nad zycie i wiem ze to uczucie jest szczere. A to ze waszym zdaniem nie mozna kochac starszej kobiety to jakies bzdury!!!!! Widac ze nie potarfisz kochac skoro nie wierzysz w taka milosc!!!!  bez urazy oczywiscie!!!

25

Odp: ZAKAZANA MIŁOŚĆ!!!!!!!!!

O prosze, nie jesteśmy tu same a mnie tym bardziej jest miło. Fajnie jest usłyszeć opinie drugiej strony. Więc prawdą jest, że wiek nie gra roli. Dla prawdziwej miłości nie ma żadnych przeszkód.  Jeśli ktoś myśli inaczej to jego sprawa.
                                                                                                                                          Pozdrawiam

26

Odp: ZAKAZANA MIŁOŚĆ!!!!!!!!!

Boziuniu, jak ktoś myśli inaczej, tzn że w miłości mogą być tak głupie przeszkody, jak np wiek, to znaczy, że nigdy nie kochał ponad wszystko... Ech... Biednyś człeku...

A tak w ogóle... To ja kiedyś byłam prawie 2 lata z mężczyzną starszym ode mnie o 17 lat!! I powiem, że to była prawdziwa miłość... ech...

27

Odp: ZAKAZANA MIŁOŚĆ!!!!!!!!!

Prawdziwa miłość nie zna żadnych przeszkód.
o ile świat byłby lepszy i piękniejszy gdyby wszyscy byłi zakochani(oczywiście szczęśliwie).
Cóż znaczy wiek i odległość...
Miłość to najpiękniejsze uczucie, więc kochajmy i bądźmy kochane!!!!!!!

28

Odp: ZAKAZANA MIŁOŚĆ!!!!!!!!!

"Nigdzie nie kupisz szczęścia. Miłość daje je gratis"
pozdrowionka!!!

29

Odp: ZAKAZANA MIŁOŚĆ!!!!!!!!!

Historia ta jest piękna jednak mnie nie bardzo przekonuje. Kochac na odległośc i to osobe z którą się nie przebywa to ryzyko. A co gdy okarze się że po zamieszkaniu razem nie można ze sobą wytrzymac bo trudy codziennego życia są zbyt ciężkie. Telefon to odbicie słów a nie harakteru a co z życiem ale takim prawdziwym, podział obowiązków finanse mieszkanie. Nawet wielka miłośc w obliczu codzienności może upaśc.

30

Odp: ZAKAZANA MIŁOŚĆ!!!!!!!!!

Moim zdaniem jak facet zakocha sie w starszej kobiecie "leży" Ona ma go w garsci smile Pokocha ze wszystkich sił... Pozdrawiam tongue

31

Odp: ZAKAZANA MIŁOŚĆ!!!!!!!!!

Ja bym się spierała że raczej na odwrut

32

Odp: ZAKAZANA MIŁOŚĆ!!!!!!!!!

Każda miłość ma szanse. Trzymam kciuki za każdą:)

33

Odp: ZAKAZANA MIŁOŚĆ!!!!!!!!!

Ta moja miłość trwa już ponad trzy miesiące i uwierzcie, poznaliśmy swoje dobre i złe strony.
Po głosie potrafimy rozpoznać w jakim jesteśmy nastroju i potrafimy przewidzieć reakcję na różne sytuacje.
Gdyby mnie to nie spotkało to też bym nie uwierzyła, że taka miłość jest możliwa.
Co do trudów życia codziennego: ile małżeństw się z tego powodu rozpada. Tego nieda się przewidzieć.
A wiek? Cóż on znaczy gdy się naprawdę kocha!

34

Odp: ZAKAZANA MIŁOŚĆ!!!!!!!!!

ale i tak moim zdaniem powinniście się jak najszybciej spotkać. Wyjedź z nim na wakacje, mężowi powiedz, że musisz sama odpocząć

35

Odp: ZAKAZANA MIŁOŚĆ!!!!!!!!!

Bardzo tego pragnę. Ale ta pieprzona praca.Takie to wszystko trudne.
Tak bardzo się pragniemy...
Tak bardzo kochamy... naprawde!!!

36

Odp: ZAKAZANA MIŁOŚĆ!!!!!!!!!

Jedno jego słowo i rzucam wszystko. Niczego tak nie pragnę jak być z nim.
Dłużej nie mogę tak żyć. Coś musi się zmienić. Albo będę szczęśliwa albo będę cierpieć.
Dziś powiedziałam mężowi, że mam kogoś ale to do niego nie dotarło.

37

Odp: ZAKAZANA MIŁOŚĆ!!!!!!!!!

Podziwiam Cię,że uciekłaś od rodziców by być z ukochanym,od razu widać,że to prawdziwa miłość.Gratuluję Ci podjęcia słusznej decyzji i życzę szczęścia

38

Odp: ZAKAZANA MIŁOŚĆ!!!!!!!!!

To naprawdę wspaniałe, że ta historia tak właśnie się skończyła:) Cieszę się, żę Ci sięudało. Zasłużyłaś na spokój i miłość.

To chyba znak, że dla miłości warto zaryzykować wszystko, bo ona zawsze wygra. Jak sądzicie drogie panie???

smile

39

Odp: ZAKAZANA MIŁOŚĆ!!!!!!!!!

kochane, uwierzcie mi jestem prze szczęśliwa. Rodzice zaczęli się odzywać, jednak nasze rozmowy nie są takie jak dawniej, pouczają mnie, twierdzą że są moja jedyną rodziną, z Marcinem pobieramy  się w przyszłym roku, ( chociaż nasi znajomi już nas uważają za małżeństwo, a Marcin mówi do mnie żono ) bez rodziców, tylko my i świadkowie,sprawa się komplikuje bo zaczynają się wtrącać, za plecami wybierają salę dowiedziałam się tego od mojej teściowej stad Marcin poprosił abym już przeszła na jego nazwisko ja sie zgodziłam, kurcze  kobietki jakie to szczęście budzić się u boku osoby która wie kiedy coś się dzieje, kiedy jest mi źle, kiedy mam dobry humor. Po prostu mam męża, kochanka, przyjaciela, kumpla, mam nadzieje że wy też jesteście szczęśliwe ja my.

40

Odp: ZAKAZANA MIŁOŚĆ!!!!!!!!!

Jetem szczęśliwa Gosiu Twoim szczęściem. Nie każdemu jednak się to udaje, mój przypadek jest o wiele trudniejszy.
Kocham nad życie i wiem,że jestem bardzo kochana ale to takie ciężkie uczucie. Prawdziwe a zarazem zakazane. Wiem, że wiele osób myśli,że w tak krótkim czasie nie można się zakochać a tym bardziej na odległość. Rozumię ale zapewniam, to jest możliwe. Jestem z nim taka szczęśliwa a jedocześnie zmęczona życiem w dwóch światach. Gotowa jestem na ryzyko ale mój ukochany jeszcze nie. Szanuję jego wiek i nie naciskam ale jak długo da się tak żyć. Łatwo jest krytykować gdy się czegoś takiego nie przeżyło. To naprawdę bardzo trudna,wielka miłość!!!

41

Odp: ZAKAZANA MIŁOŚĆ!!!!!!!!!

Kochana, wiesz ja bym mimo wzystko pojechała do niego. Ja marcina postawiłąm w sytuacjii, praktycznie bez wyjscie, powiedziałm mu ze albo przyjade do niego albo jade pracować do niemiec, szybko byłam u niego. Porozmawiaj ze swoim ukochanym, nie możecie tak życ, bedzie dobrze, pojedz do niego na kilka dni, tydzień dwa, sami zobaczycie a może Twój ukochany zmieni zdanie, bedzie chciał abyś przyjechała do niego, bedzie dobrze ale musisz pozytywnie mysleć.

42

Odp: ZAKAZANA MIŁOŚĆ!!!!!!!!!

Staram się myśleć pozytywnie ale powoli tracę nadzieję. Ta ogromna różnica wieku i ta odległość, wszystko jest przeciw.
Wiem, że on nie jest gotowy na spotkanie a ja boję się rozczarowania z jego strony. On naprawdę nie jest jeszcze przygotowany na tak poważny związek a mnie niestety lata uciekają. Boję się,że to tylko bajka, która kiedyś się skończy. Tego dnia moje serce pęknie.

43

Odp: ZAKAZANA MIŁOŚĆ!!!!!!!!!

Kurcze szkoda mi ciebie, a jesteś pewna ze to prawdziwa i jedyna miłość. Powiem Ci coś, dziś jest mój szczęśliwy dzień. Uzgodniliśmy z Marcinem wszystko co do ślubu, niestety nie bierzemy w Holandii, jak było uzgodnione szybciej, mój kochany boi się całej ceremonii, bo ślubu w konsulacie udziela sam ambasador i wszyscy sie zbierają, a to nie na jego siły, ale zaskoczył mnie mówiąc CZY WYJDĘ ZA NIEGO W POLSCE, po czym powiedział że oświadcza mi się drugi raz i jutro idzie kupić mi nowy pierścionek zaręczynowy, kochany wariat, ja mu tylko odpowiedziałam krótko, czy ty zostaniesz moim mężem,zgodziliśmy sie, w grudniu wracamy do Polski i pobieramy się, piękne będzie to że będziemy sami tylko ze świadkami. Mam nadzieje i trzymam kciuki że i tobie sie powiedzie.

44

Odp: ZAKAZANA MIŁOŚĆ!!!!!!!!!

Hana, to miłe i fajne, że tak piszesz, ale dla mnie nierealne.
Nie piszę po to żeby Ciebie budzic z Twojej bajki, ale ot tak sobie, bo akurat natrafiłam na Twój temat.

Obawiam się, że chłopak może miec niezłą zabawę.
Dla mnie internet to jeszcze większe bagno niż rozmowa w cztery oczy, przynajmniej wtedy widzę oczy.

45

Odp: ZAKAZANA MIŁOŚĆ!!!!!!!!!

Kaya rozumię Cię doskonale, jesteś jedną z tych co nie wierzą w tą miłość. To nie jest internet. To są bardzo długie rozmowy telefoniczne każdego dnia, jest ich po kilka dziennie, to są nieustające smsy. To są "wspólne noce", czasami zasypiamy przy właczonych tel. a rano budzimy się. Znamy się tak dobrze jak niektórzy po roku znajomości i uwierz mi dla niego to nie jest zabawa. Żeby wszyscy faceci byli tak dojrzali, mądrzy i rozsądni jak on. Nie będę opisywać dokładnie ale powiem krótko: to jest bardzo piękna, szalona miłość. Gdyby miała trwać nawet chwilę to warto. Nikt nie dał mi tyle szczęścia co on.
                                                      Pozdrawiam wink

46

Odp: ZAKAZANA MIŁOŚĆ!!!!!!!!!

Jeszcze pare słów do Ciebie Gosiu. Marcin jest Twoim największym szczęściem. Jesteście dla siebie stworzeni, przeznaczeni sobie.
Przeszłaś prawdziwe piekło ale nie poddałaś się i teraz zbierasz tego owoce. Ciepło robi mi się na sercu gdy czytam jaka jesteś teraz szczęśliwa.
Zasłużyłaś, oboje zasłużyliście sobie na wielkie szczęście.
Życzę Wam wszystkiego co najpiękniejsze, żeby miłość i szczęście nigdy Was nie opuściły. Pielęgnujcie to uczucie, bo nie ma w życiu nic ważniejszego. Niech Wasza miłość da Wam w przyszłości największy dar-dziecko.
           KOCHAJCIE SIĘ!!!

47

Odp: ZAKAZANA MIŁOŚĆ!!!!!!!!!

hanan bardzo Ci dziekujemy, za życzenia. miło że koś się cieszy naszym szczęsciem, a co do dziecka los nam dał i zaraz zabrał, ale jak tylko bedziemy mieć swojej mieszkanie postarmy sie o małego tukanka lub tukaneczke, oraz o adopcje dziecka. a za Ciebie moja droga i za twoja miłość trzymam kciuki.

48

Odp: ZAKAZANA MIŁOŚĆ!!!!!!!!!

No tak Gosiu, los Wam odebrał dziecko. Przepraszam, że zapytam ale czy tylko dzięki adopcji możecie je odzyskać?
Jeśli tak to nie zastanawiajcie się. Wspólne wychowywanie dziecka to największe szczęście.
Nie jest ważne kto urodził, ważne jest kto obdarzy je miłością.
Los Was nie oszczędzał, pokonaliście wiele przeszkód. Prawdziwa miłość przezwycięży wszystko.

49

Odp: ZAKAZANA MIŁOŚĆ!!!!!!!!!

Jeszcze raz Gosiu do Ciebie. Właśnie doczytałam na innym wątku, że Wy chcecie mieć swoje dziecko i jeszcze jedno adoptować.
Jestem pełna podziwu. Jest w Was tyle miłości, że chcecie nią obdarować inne niechciane, samotne dziecko. Jest to pewnie ta miłość która miała być skierowana do Waszego pierwszego dziecka, które los Wam tak okrutnie wyrwał. Ukłony w Waszą stronę!!!
                                                                         
                                                                            pozdrawiam gorąco smile

50

Odp: ZAKAZANA MIŁOŚĆ!!!!!!!!!

Hana, przeczytałam w którymś poście, że powiedziałaś mężowi, ale do niego to nie dotarło....i co dalej?? Jak zareagował...wróciliście do rozmowy jeszcze raz??
I mam jeszcze jedno pytanie...jak udaje Ci się rozmawiać z mężczyzną godzinami przez telefon, rano mówić mju dzień dobry itd. skoro mieszkasz razem z mężem?? Czy on z Tobą nie sypia (przepraszam za takie głupie pytanie)...mój by sobie na to nie pozwolił, dlatego pytam....
Być może Wasza miłość już po prostu wygasła skoro mąż nie reaguje na długie rozmowy telefoniczne z innym facetem, mnie wydawałoby się to conajmniej podejrzane big_smile

A co do różnicy wieku, między moimi rodzicami było 14 lat różnicy ( co prawda w drugą stronę mama młodsza - ale myślę że to bez znaczenia w którą stronę) - piszę było, ponieważ ojciec zmarł dwa lata temu na raka sad , mama strasznie to przeżyła i po prostu uciekła...mieszka już rok w Irlandii...

Trzymam za Was kciuki, choć nie umiem sobie wyobrazić chłopaka w wieku 20lat myślącego dojrzale...może ja nigdy takiego nie spotkałam...życzę jak najlepiej !!!
Pozdrawiam i wierzę w Waszą miłość.

51

Odp: ZAKAZANA MIŁOŚĆ!!!!!!!!!

No właśnie:jak mi się to wszystko udaje.
Mój mąż nie wyobraża sobie,że ja mogłabym go zdradzić. Moje słowa traktuje jak wiatr, czasami mnie traktuje jak powietrze. sad
Coraz częściej śpimy w osobnych pokojach, coraz mniej czasu spędzamy razem. Na rozmowy z ukochanym wykorzystuję wszystkie wolne chwile: przed pracą, czasami w pracy,gdy zostaję sama w domu lub poprostu wychodzę gdzieś. Tego wolnego czasu jest coraz więcej.
Z ukochanym rozmawiam o wszystkim, o jego życiu o moim o mojej rodzinie i problemach. Mąż niekiedy myśli, że rozmawiam z koleżanką(ona wie o wszystkim i mnie kryje).
Masz rację, nasza miłość wygasa. Starałam się ją ratować ale już nie potrafię a może nie chcę.
Mąż myśli, że wszystko jest ok ale tak nie jest. Trochę żal mi go.:(
Kiedyś życie za niego bym oddała ale nie potrafił tego docenić, on chyba nie wie lub już zapomniał co to znaczy naprawdę kochać.
Jest mi naprawdę bardzo ciężko, bo nie jest łatwo kochać dwóch facetów naraz. Ale uwierzcie jest to możliwe. hmm

52

Odp: ZAKAZANA MIŁOŚĆ!!!!!!!!!

Hana, ja po prostu nie wierzę w szalone miłości i dojrzałych 20latków.
Może i są wyjątki, ale naprawdę bardzo, bardzo niewiele. A nie przekonuje mnie tym bardziej to, że znasz go przez internet - a z całym szacunkiem rozmowa telefoniczna nie jest dla mnie niczym więcej niż tylko rozmową.
Bo nie da się tak poznac człowieka, jego trzeba czuc, jego trzeba widziec, jego trzeba dotknąc.
Byc może to ja jestem mało ufna i staram się byc mniej naiwna i do wszelkiego rodzaju znajomości podchodzę na dystans.
Zbyt wiele razy w życiu się już rozczarowałam, chociaż ja się Tobie dziwię trochę, bo nie masz już 20 lat, a mimo wszystko nie do końca podchodzisz do tego jak dorosły człowiek.
Przede wszystkim dlatego, że nie rozmawiasz otwarcie z mężem. Nie wydaje mi się, żebys próbowała ratowac tę miłośc, Ty wolisz życ swoim wyobrazeniem o Nim.
Mam nadzieję, że to nie będzie tylko wyobrażenie, a prawda.

53

Odp: ZAKAZANA MIŁOŚĆ!!!!!!!!!

Może to jest właśnie ten wyjątek.
Może to tylko chwila szczęścia a może nie. Ta miłość jest warta każdej sekundy.
Nawet nie macie pojęcia jak wielkie uczucie nas łączy. Zostawiamy to dla siebie, bo tylko dla nas ona istnieje.
Czasami żyjemy z kimś przez wiele lat i tak naprawdę go nie znamy. Dotyk-cóż on znaczy?
Liczy się serce, to co czujemy.

54 Ostatnio edytowany przez Ansja (2008-08-20 11:25:09)

Odp: ZAKAZANA MIŁOŚĆ!!!!!!!!!

Hana... tak sobie siedzę i czytam te wszystkie posty... Moje zdanie jest takie, ze Ty wiesz co jest dla Ciebie najważniejsze.. Żadna z nas nie wie co tak dokładnie dzieje się w Twoim związku, co czujesz, albo odwrotnie- CZEGO NIE CZUJESZ... Bardzo mądrze robisz czekając na dalszy bieg sytuacji, nie warto się z niczym śpieszyć. To, że Twoja miłość ma 20 lat o niczym nie świadczy, nie musi to być rozbrykany nastolatek, który Cię wykorzysta i porzuci. Tylko musisz zdawać sobie sprawę z tego, że może być i zupełnie odwrotnie.. Tak jak i w realu, niczego nie możesz być pewna.  Nie czuję się odpowiednią osobą, żeby dawać Ci jakieś rady, żeby wypowiadać się krytycznie o Twoim zachowaniu, postawie wobec np. męża. Każda z nas ma prawo kierować swoim życiem i musi zdawać sobie sprawę, że wiele spraw może przegrać. Czytałaś moją historię, wiesz już dobrze, że odległość nic nie znaczy, jeśli się kocha. Jestem idealistką, sprawy przyziemne nie mają dla mnie tak wielkiego wymiaru jak te "górnolotne"- np. uczucie. Dlatego dobro dziecka, owszem jest ważne, ale czy będzie ono szczęśliwe widząc, że jego mama żyje w smutku?
Cokolwiek postanowisz, będę Cię wspierać w tej walce.
To Twoje życie, Twoje uczucia i Twoje decyzje.

55

Odp: ZAKAZANA MIŁOŚĆ!!!!!!!!!

Ansja dziękuje za Twoje wsparcie. Gdy to przeczytałam to trochę lżej zrobiło mi się na sercu. To prawda, że nikt dokładnie nie wie co dzieje się w moim małżeństwie i niech tak zostanie. Są sprawy o których nie mówię nikomu tylko powiem tak: życie na pokaz czasami bywa uciążliwe.
Ten mój ukochany dwudziestolatek jest naprawdę wspaniałym,wartościowym człowiekiem i obraża się gdy mówię o nim chłopak. On się czuje dorosłym facetem i zazdroszczę mu tak poważnego podejścia do życia. Uwielbiam te nasze wspólne chwile, rozmawiamy dosłownie o wszystkim.
W tym momencie to za niego oddałabym życie a on, cóż nie pozwala mi ani na chwię zapomnieć,że istnieje.
Dlaczego życie bywa takie trudne?! sad

56

Odp: ZAKAZANA MIŁOŚĆ!!!!!!!!!

A powiedz mi, czy się widzieliście? Bo nigdzie się tego nie doczytałam. Może to by wskazało Ci jakąś konkretną drogę, co robić...

57

Odp: ZAKAZANA MIŁOŚĆ!!!!!!!!!

Hanna, jestem pewna, ze Wasza miłość jest prawdziwa. Dla Was nie jest ważna różnica wieku, kilometry które zawsze można pokonać. Piękne uczucie Was połączyło. Czujesz sie dowartościowana przez twojego chłopca, ja bym na Twoim miejscu a właściwie na Waszym miejscu, zrobiła wszystko aby sie zobaczyć, zróbcie ten pierwszy krok nie patrząc na przeszkody, walczycie o wasze wspólne szczęście, a z tego co pisałaś to małżeństwo Twoje nie jest już takie samo, sam fakt ze oddalacie się od siebie. porozmawiaj z Twoim dwudziestolatkiem, zadecydujcie co dalej. Skoro jesteście pewni swoich uczuć, walczcie o to co jest najważniejsze, choć będzie to trudne. Podziwiam cię że tak długo wytrzymujesz,  ale to świadczy tylko o tym że jesteś silna i pokonasz wszelkie przeszkody. będę trzymać kciuki za Was i za Wasza miłość.

58

Odp: ZAKAZANA MIŁOŚĆ!!!!!!!!!

Gosia popieram Cię w 100 %  smile

59

Odp: ZAKAZANA MIŁOŚĆ!!!!!!!!!

Dziewczyny dziękuję Wam za wsparcie. To dla mnie dużo znaczy. Ja i mój ukochany rozmawiamy o przyszłości ale on dopiero zaczął dorosłe życie i dlatego to trochę potrwa. Co do spotkania to chyba jeszcze do tego nie dojrzeliśmy ale myślimy, marzymy.
Dla niego mój wiek nie ma znaczenia i co jakiś czas mówimy o tym jakby to było gdybyśmy mieli dziecko. Trochę jest przy tym śmiechu ale co tam. Nawet powiedział, że gdybym zaszła z nim w ciąże a chciałabym zostać z mężem to on nigdy nie wyparł by się swojego dziecka i chciałby uczestniczyć w jego wychowaniu. On szanuje każdą moją decyzję i wiem, że nieraz przyjmuje je z bolącym sercem.
                                                                                             pozdrawiam smile

60

Odp: ZAKAZANA MIŁOŚĆ!!!!!!!!!

to świadczy tylko że jak na swój wiek jest dojrzały, widać ze jesteś szcześliwa, super

61

Odp: ZAKAZANA MIŁOŚĆ!!!!!!!!!

Jestem niesamowicie szczęśliwa, bo kocham i jestem kochana. big_smile

62

Odp: ZAKAZANA MIŁOŚĆ!!!!!!!!!

No to w takim razie czekamy na opis dalszego rozwoju sytuacji smile

63

Odp: ZAKAZANA MIŁOŚĆ!!!!!!!!!

Napewno Was nie zawiodę. Dzisiaj poruszyliśmy temat naszego spotkania. Jutro wrócimy do niego, bo mój ukochany musiał już się szykować do pracy. Znów tyle godzin bez niego. sad

64

Odp: ZAKAZANA MIŁOŚĆ!!!!!!!!!

Trzymamy kciuki, powodzenia

65

Odp: ZAKAZANA MIŁOŚĆ!!!!!!!!!

Spotkanie na pewno da Ci pewność, w którą stronę iść.. Ja z moim chłopakiem zbieraliśmy się 3 miesiące, ale było warto smile Tego samego życzę Tobie Gosiu smile Musi się udać:)

Posty [ 1 do 65 z 295 ]

Strony 1 2 3 4 5 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MOJA NIESAMOWITA HISTORIA » ZAKAZANA MIŁOŚĆ!!!!!!!!!

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024