Jak wyleczyć E-coli? - Netkobiety.pl

Witaj na Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone przez kobiety dla aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Porozmawiasz na takie tematy jak : miłość, związki, psychologia, edukacja, finanse, religia, zdrowie i uroda...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

#1 2010-07-05 14:39:24

miriamdaria
Niewinne początki

Jak wyleczyć E-coli?

Chciałam was zapytać ,czy może znacie metody leczenia bakterii Escherichia coli .Nie umiem się jej pozbyć od 8 lat .

#2 2010-07-05 17:33:55

carboczar
Net - EKSPERT

Re: Jak wyleczyć E-coli?

miriamdaria
Należy zaznaczyć,że pałeczka okrężnicy,jest naturalnym składnikiem flory i bytuje w organizmie.W leczeni stosuje,się antybiotyk celowy.Ważne jest wzmocnienie immunologiczne organizmu.

#3 2010-07-06 16:08:06

moni1990
Wróżka Bajuszka

miriamdaria ja borykam się z e coli od 2 miesięcy, moja bioterapeutka kazała mi kupić żurawinę taką prosto z krzaczka, i ugotować z cukrem, jeść raz dziennie po łyżce stołowej (ja jem 4łyżki bo mi smakuje tongue ) i podobno po takiej kuracji żurawinką bakteria zostanie wytępiona, ja już wybrałam 3 antybiotyki.  Udało mi się zmniejszyć ilość tej bakterii w moim pęcherzu więc myślę że kuracja żurawiną jest skuteczna.

#4 2010-07-07 13:17:00

karolinka
Zaglądam tu coraz częściej

najwazniejsze to wyeliminować przyczyne pojawienia sie tej bakterii w pecherzu,staranna higiena,ale nie mydłem tylko środkiem z kwasem mlekowym,jeśli lubisz kąpiele w wannie to z nich zrezygnuj na rzecz prysznica,pranie bielizny(bawelnianej!)i pościelowej  w 95*C,nie używanie gąbek,bo one też są siedliskiem bakterii.ponadto ph moczu musi być kwaśne bo bakteria ta nie lubi kwaśnego środowska(żurawina jak najbardziej)+dużo wody do picia bo trzeba ją jakoś wyplukac.dodam jeszcze jedno-każda kuracja antybiotykiem powoduje ze bakterie są coraz silniejsze, a organizm coraz słabszy,a w konsekwencji nie ma już na nie leku,bo na wszystko się uodparniają.

"tyle wiemy o sobie ile nas sprawdzono"

#5 2010-07-18 16:04:37

sylka14
Zaglądam tu coraz częściej

E.coli w pochwie czy pecherzu? Ja mialam w pochwie i pozbylam sie bez problemu za 1 podejsciem antybiotykiem.

BYC SOBA TO SZTUKA!

#6 2011-02-25 21:47:13

miko
Niewinne początki

miriamdaria napisał:

Chciałam was zapytać ,czy może znacie metody leczenia bakterii Escherichia coli .Nie umiem się jej pozbyć od 8 lat .

Koniecznie zainteresuj się metodą leczenia wodą utlenioną tylko nie tą z apteki tylko czystą 30%
Stosowałam ją w kroplach(10) na szklankę wody trzy razy dziennie. Należy ją oczywiście pić 1 godz przd posiłkiem
wyleczyłam nie tylko coli ale i grzybicę.
powodzenia to naprawdę działa.
Miko.

#7 2011-03-05 00:56:06

beata79
Niewinne początki

witam wszystkich na tym forum ,chcialabym uzyskac porade zaczne od opisu a wiec zaczelo sie od wyniku cytologi, ktory zrobilam w ramach kontroli, wynik brzmial zminy srodnablonkowe stopnia niskiego obejmujace hpv,niedalo mi to spokoju i po miesiacu u innego gin zrobilam ponownie cytologie wynik niestety ten sam,zrobilam posiew moczu a tam bakterie e coli ,dostalam na te bakterie antybiotyk i globulki dopochwowe ginalgin
po 10 dniach posiew moczu wskazuje ze nic nie ustepuje dostalam drugi antybiotykpo 10 dniach zdecydowalam sie na zabieg zamrazania szyjki macicy gdyz lekarz powiedzial ze nie ma na to lekow,po zabiegu okropne uplawy i plamenia po miesiacu dostalam 3 antybiotyk i globulki dopochwowe .bakterie e coli sa nadal jak byly,potworny bol i pieczenie przy  sikaniu,zaopatrzylam sie w tantum rosa,urinal urosepti nic .mam pytanie czy sam zabieg zamrazania usunal wirus hpv i jak mam wytepic te e coli.moj maz tez zrobil posiew moczu i wyszlo mu nie nie posiada tych bakteri ,nie jestem pewna czy moze sie do niego przedostac ta bakteria.bede wdzieczna za kazda dobra odpowiedz co powinnam zrobic.

#8 2011-03-09 15:39:28

ladyE
Niewinne początki

To się nazywa przewlekłe zapalenie pęcherza. Z tym się trzeba nauczyć żyć, bo wyleczyć niestety nie można. Długoterminowa terapia antybiotykowa w moim przypadku nic nie dała. Skończyło się na szpitalu, bo w pęcherzu powstał niezłośliwy nowotwór. Usunięty został farmakologicznie. Generalnie nie ma żartów z tą chorobą. Poniżej krótki manual co ja robię, żeby było lepiej:
- prysznic zamiast kąpieli;
- rezygnacja ze stringów na rzecz zwykłych bawełnianych majtek (niestety);
- higiena intymna za pomocą szarego mydła lub samej wody;
- jedzenie duuużej ilości żurawiny, najlepiej przecierów;
- profilaktycznie Urosept (lub inny ziołowy lek - to bez znaczenia);
- sikanie przed i po seksie (oby nie zapomnieć);
- zawsze ciepłe ubranie w okolicach nerek (zapomnij o spodniach biodrówkach);
- rezygnacja z alkoholu (pogarsza dramatycznie mój stan);
- dużo picia i sikania przed godz. 14.00 (jak się odpowiednią ilość razy wysikam, to już do wieczora jest gwarancja, że nic się nie wydarzy - w sensie ból lub pieczenie).
Współczuje wszystkim którzy to mają. Hardcorowe przeżycie.

#9 2011-03-09 15:55:07

CookieBitch
100% Netkobieta

My umrzemy a nasze E.coli będą nadal żyć. Dużo pij, by dużo sikać oraz by mocz nie był zagęszczony. Pij przed pójściem spać. W nocy mocz jest kwaśny, zabija bakterie i dlatego rano może ot być bolesne. Jak moczu będzie dużo daje radę.

Świat to potwór zębaty, gotowy gryźć, gdy tylko zechce.

#10 2012-02-13 11:42:23

tizi
Do zakochania jeden krok

z tym zakwaszeniem moczu to prawda - ja zakwaszałam wit.C i żurawiną - pod postacią kapsułek Prouro. No i generalnie polecam odwiedzenie od razu dobrego urologa, jak się ma e.coli w moczu, bo z nią nie ma żartów. a później, jak się ją już wytępi, to trzeba przestrzegać kilku reguł - nadal starać się zakwaszać mocz, sporo pić płynów, jeść suszoną żurawinę lub pić soki. nosić przewiewną bawełnianą bieliznę i uważać na baseny i inne tego typu zbiorowiska ludzkie.

Stopka forum