Pościel dla 1,5 rocznego dziecka - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » WYCHOWANIE, ZDROWIE I EDUKACJA DZIECKA » Pościel dla 1,5 rocznego dziecka

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 13 ]

1

Temat: Pościel dla 1,5 rocznego dziecka

Przeglądam różne strony w poszukiwaniu pościeli dla 1,5 rocznego malucha. Zobowiązałam się kupić takową jako spóźniony prezent. Niestety niespecjalnie się orientuję w temacie i nie wiem czym się kierować przy wyborze pościeli. Macie może jakieś firmy produkujące pościel dla maluchów, które mogłybyście polecić?

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Pościel dla 1,5 rocznego dziecka

Pościel dla małego dziecka, po pierwsze, powinna byc w 100% bawełniana. To podstawa. W pościeli z domieszką innego, sztucznego tworzywa maluch się przegrzewam, poci. Jednym słowem, pościel dla małego człowieka musi byc oddychająca smile Zwróc uwagę na to, żeby prześcieradło też było z bawełny. Większośc zestawów, owszem, kołderkę i poduszkę ma bawełniane, ale prześcieradło często zdarza się byc juz np. z jerseyu. Do tego piękny dzięcięcy motyw i rzeczywiście prezent będzie jak znalazł smile

3

O super, dzięki za wskazówki.  Znalazłam w innym temacie wiele pochwał na temat śpiworków i teraz zaczęłam się zastanawiać czy to nie jest lepsze rozwiązanie dla tak małego dziecka?

Reklama

4

Dopóki nie sprawdzisz, to się nie przekonasz;) Ja ostatnio nie wiedziałam co kupić córeczce mojej siostry ciotecznej, zadzwoniłam do Ciotki z prośbą, żeby mi doradziła i ona powiedziała mi, żebym kupiła śpiworek firmy Nino. No i z tego, co słyszałam później od nich, to się sprawdza, chociaż malutka nigdy wcześniej nie spała w śpiworku. Myślę więc, że to niegłupi pomysł kupienie dziecku śpiworka. A sama widziałam, że jest duuuży wybór:)

5

Śpiworek może jest i dobry (choć my nie próbowałyśmy) ale dla młodszych dzieci, tak do roku max, tak mi się wydaje. Dla starszych dzieci, które już wiedzą jak wyjść z łóżeczka samemu, byłoby niewygodnie w śpiworku..

Reklama

6

mam 1,5 rocznego synka,sadzę że gdybym go teraz włożyła w taki śpiworek,to raczej byłby wściekły że nie może się z tego wydostać i się w tym plącze ,to chyba jest dobre dla dzieci które jeszcze nie potrafią wstać same w łóżeczku

7

zgadzam się - lepsza jest zwykła kołderka. Poza tym do kołderki można kupić zdejmowane poszewki które łatwo uprać, śpiworka tak często prać nie będziemy bo się szybko zniszczy...

8

Ja mam 1,5 roczną córeczkę i ona potrafi się już sama przykryć. Kiedy jest jej gorąco to sie po prostu odkrywa. Warto wiedziec jaką mają pościel - czy 140x60 czy 140x70. Zapytaj. Ja ostatnio kupiłam taką i jestem z niej zadowolona. Fajna lekka bawełna.

http://endo.pl/files/sc_images/product/img_11265.jpg

9

Bardzo fajna ta pościel, dobry pomysł, żeby była ciekawa a raczej, żeby zaciekawiła dziecko smile. I materiał - jak już pisałyście musi być dobrej jakości.. Jak Nali napisała musi oddychać:). Także też trzeba uważać na nadruki, żeby z jakiejś gumy nie były..

10

Ramonna napisał/a:

Bardzo fajna ta pościel, dobry pomysł, żeby była ciekawa a raczej, żeby zaciekawiła dziecko smile. I materiał - jak już pisałyście musi być dobrej jakości.. Jak Nali napisała musi oddychać:). Także też trzeba uważać na nadruki, żeby z jakiejś gumy nie były..

W tym wypadku są to nadruki wodne, ale jak to działa nie wiem do końca. Generalnie są namalowane na tkaninie więc o gumie nie ma mowy.

11

To super, na takie szczegóły trzeba zwracać uwagę smile.

12

Witam,
ja mogę polecić Wam sklep spam. Kupuję tam pościel dla swojego dziecka od samego początku, czyli już 4 lata smile Pościel jest bardzo dobrej jakości, a w dodatku jest prześliczna. Nie zawiodłam się jeszcze nigdy. Pozdrawiam smile

Posty [ 13 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » WYCHOWANIE, ZDROWIE I EDUKACJA DZIECKA » Pościel dla 1,5 rocznego dziecka

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018