Jak zdobyć żonatego mężczyznę ? - Netkobiety.pl

Witaj na Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone przez kobiety dla aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Porozmawiasz na takie tematy jak : miłość, związki, psychologia, edukacja, finanse, religia, zdrowie i uroda...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

#1 2007-07-31 09:55:51

Audrey23
Niewinne początki

Jak zdobyć żonatego mężczyznę ?

Z Maćkiem znamy się od przedszkola. Razem chodziliśmy do podstawówki i do Liceum. Potem na studiach byliśmy jakieś dwa lata „parą” – ale pisze to specjalnie w cudzysłowie bo to było takie chodzenie i nie chodzenie … Wszyscy wiedzieli o co chodzi, ale jeśli myślicie, że chodziło o to o co chodziło to muszę was rozczarować – nigdy nie spaliśmy ze sobą.    Jednak nasze uczucia były bardzo silne i planowaliśmy to oczywiście … Potem coś się stało, rozłąka była bolesna, straciliśmy się na parę lat z oczu. I właśnie teraz, dowiedziałam się, że Maciek pół roku temu się ożenił. Spotkaliśmy się przypadkiem na ulicy, wspólna kawa, wróciły wspomnienia … Wiem, ze on nie jest szczęśliwy w swoim małżeństwie – to była pochopna decyzja. A ja wiem , że bardzo go kocham i że chce z nim być.

Proszę o porady, ale nie w rodzaju: zapomnij, daj sobie z nim spokój. Takie doradzanie nie ma sensu, bo nie przyjmuję tego rodzaju porad do wiadomości. Tekstów o moralności też nie przyswajam. Potrzebuję konkretów. Jestem pewna że chce Z nim spędzić resztę życia, i zrobię wszystko żebyśmy byli razem.

#2 2007-08-01 00:57:40

Ada
Powoli się zadomawiam

Re: Jak zdobyć żonatego mężczyznę ?

Kochana to super,że wierzysz,że możecie być razem!!! Ale po co on  się żenił? Skoro do diabła nie jest szczęśliwy i pytanie co czuje do Ciebie, o ile cokolwiek czuje... A to cały jest ambarans,żeby dwoje chciało naraz, jesteś w 100% pewna,że on czuje to samo co i Ty??? Upewnij sie zanim zawalczysz próbując rozbić rodzine, musisz być pewna że z jego strony to nie tylko chwilowe zauroczenie i fasynacj atylko szczere uczucie!!!

#3 2007-08-14 21:37:47

Audrey23
Niewinne początki

To jest facet moich marzeń. Moja obsesja, moja miłość. W głębi duszy zawsze wiedziałam ,ze będziemy razem. Wiem, że z jego strony to uczucie tez jest silne , a ożenił się po prostu bo ludzie czasem robią różne dziwne rzeczy, których potem żałują ... ja wiem ,ze on żałuje tego kroku.

#4 2007-08-16 10:16:29

slhl
Na razie czysta sympatia

jedyne co mozesz to stac z boku i byc jego przyjacilka, jesli on naprawde nie jest szczesliwy to  bedzie z toba coraz blizej, ale raczej sie nie nazucaj, rozbijac rodziny nie ma sensu, to zlo. zalecałbym stanie z boku i czekanie na nadazajaca sie okazje

#5 2007-10-13 20:01:21

UK
Gość Netkobiet

slhl napisał:

jedyne co mozesz to stac z boku i byc jego przyjacilka, jesli on naprawde nie jest szczesliwy to  bedzie z toba coraz blizej, ale raczej sie nie nazucaj, rozbijac rodziny nie ma sensu, to zlo. zalecałbym stanie z boku i czekanie na nadazajaca sie okazje

#6 2007-10-14 22:53:00

Carol
Słodka Czarodziejka

Czy podjelas walke o to by z nim byc? Jestes pewna tego, ze "z nim chcesz  spędzić resztę życia". Dobrze jest wiedziec, czego sie chce od zycia, miec cel. Jednak w kwestii milosci i zwiazkow liczy sie tez ta druga polowa....czasem od niej zalezy wszystko. Szukasz porady, jak go zdobyc, ale czy on chce tego samego co Ty?
Rozeszliscie sie, straciliscie kontakt, on wszedl w kolejny zwiazek. Rozumiem, ze go kochasz i w tym ze zawarl zwiazek malzenski widzisz tylko "dziwna rzecz", ktorej bedzie zalowal. Jednak warto sie racjonalnie zastanowic nad tym ile was dzieli, a ile laczy. Czy aby dzisiaj nie dzieli was wiecej niz wtedy kiedy rozstaliscie sie po raz 1.
Mysle, ze porady jak uwiesc zonatego mezczyzne nikt Ci tutaj nie udzieli...porada bycia "przyjaciolka" tez jest tobie potrzebna, jak jezowi skakanka.

Psycholog z wyksztalcenia.
Obszar zainteresowan: piękno człowieka.

#7 2009-05-16 22:24:49

marteczka
Wróżka Bajuszka

hm... najlepiej go uwieść po rozwodzie smile Słowa 'co Bóg złączył niech człowiek nie rozdziela' powinny mieć dla każdego człowieka fundamentalne znaczenie. Przydałaby się również odrobina empatii. Swoją drogą dużo słyszy się o biednych, nieszczęśliwych w małżeństwie mężczyznach z pozwem w ręku, tyle że do rozwodu nigdy nie dochodzi. To często sytuacja z góry skazana na klęskę i rozczarowania i to zawsze będzie budowanie własnego szczęścia na nieszczęściu innych. Tak nie można po prostu.

Operacja wyrwania serca przeprowadzona w normalnych warunkach jest całkowicie bezbolesna.
Trwa od dwóch do trzech minut. Zostaje po tym blizna, zwana również świętym spokojem.
-Agnieszka Osiecka-

#8 2009-05-16 23:06:06

karmelka24
Szamanka

a ja bym mu powiedziała co czuję, i że jeśli chce to niech się rozwiedzie- jeśli tego nie zrobi to lepiej poszukaj kogoś innego bo związek z nim nie będzie miał sensu.

Miłość jako nasionko leśne z wiatrem szybko leci, ale gdy drzewem w sercu wyrośnie to chyba tylko razem z sercem wyrwać można.

#9 2009-05-16 23:30:50

DeliciousNight
Cioteczka Dobra Rada

kolejna "Ola" do kolekcji...zalosne

Bo mój cały świat jest dla Ciebie-a Ty jesteś mi  światem...  <3

#10 2009-05-17 00:12:43

stokrotka17
Zaglądam tu coraz częściej

Ja również powiedziałabym mu wprost o swoich uczuciach i jeśli mu zależy tak samo jak tobie będzie wiedział co zrobić...Ty nie masz nic do stracenia, on ma,dlatego musi być pewien.....

#11 2009-05-17 00:37:34

kasiamruczek1
Przyjaciółka Forum

marteczka napisał:

hm... najlepiej go uwieść po rozwodzie smile Słowa 'co Bóg złączył niech człowiek nie rozdziela' powinny mieć dla każdego człowieka fundamentalne znaczenie. Przydałaby się również odrobina empatii. Swoją drogą dużo słyszy się o biednych, nieszczęśliwych w małżeństwie mężczyznach z pozwem w ręku, tyle że do rozwodu nigdy nie dochodzi. To często sytuacja z góry skazana na klęskę i rozczarowania i to zawsze będzie budowanie własnego szczęścia na nieszczęściu innych. Tak nie można po prostu.

Popieram cię w 100% !!!

Miłość, wierność, zaufanie.. - W dzisiejszych czasach to już chyba archaizmy...

#12 2009-05-17 03:03:18

kasiulka188
Przyjaciółka Forum

Audrey23 słuchaj czy ty jesteś pewna że on żałuje tego małżeństwa? bo wiesz z 90% facetów żonatych to jest tak, jak poznają jakąś fajną laske lub spotkają swoją byłą a jest atrakcyjna i nadal cos jeszcze między nimi iskrzy to z reguły wciskają kit w stylu że w małżeństwie się nie układa że to błą że zona zła że zupa za słona itp. Oczywiście później często się okazuje że to tylko taki kit ale wtedy z reguły sprawy zachodzą juz za daleko i pozostaje tylko siąść i płakać.
Jednak pomijając już ten wcześniiejszy fakt moje drugie pytanie brzmi czy ty jesteś w 100% pewna że to ten jeden jedyny i że chcesz być z nim na zawsze? może tylko odżyły wspomnienia i dlatego czujesz coś podobnego do miłości czyli zauroczenie. A do tego podkręca cie fakt że on jest czymś poza zasiegiem nie osiągalny...
Ponadto choćby nawet ookazało się że go kochasz to mam pewne wątpliwości czy fatycznie jego. O co tak konkretnie mi chodzi. Otóż kkochasz osobe którą znałaś kiedys a czas zmienia ludzi w mniejszym lub większym stopniu ale zawsze jakoś. Więc to że kochałaś tamtego chłopaka nie znaczy że tego też może kochasz jego wyobrażenie.
Chcesz go zdobyć? próbuj. Jednak wiedz jedno jeśli rozbijesz to małżeństwo zobowiązujesz się do tego że bedziesz z nim na zawsze bo nie sztuka komuś zniszczyć jakkoś tam poukładane życie i później go zostawić. Oczywiście nie potępiam cię tylko zachecam do przemyślenia wszystkich za i przeciw.
Jeśli jednak oboje jesteście pewni swoich uczuć i naprewadę chcecie być razem to sprawa jest jasna, powiedz mu co czujesz i niech on się rozwidzie wtedy macie drogę wolną do swojego szczęścia.

Co do wypowiedzi którejś z dziewcząt "co Bóg złączył niech człowiek nie rozłancza" - pamiętajmy że nie każdy jest wierzący i nie każdy uznaje takie symbole to sprawa indywidualna.

Super jest niekiedy a niekiedy to wcale...
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Wczoraj to już historia, jutro to tajemnica, a dzisiaj to dar losu!

#13 2009-05-17 07:10:01

malenstwo<3
Przyjaciółka Forum

Audrey23, moze po prostu wez sobie cos ciezkiego i twardego, i wyceluj sobie tym w glowe. Oczywiscie, ze nie jest szczesliwy w malzenstwie, w koncu spotkal ciebie i ma okazje na przygode. A jak sie mu znudzidz, to znowu pokocha zone. Ludzie robia rozne glupie rzeczy, a on akurat wzial slub, bo mial takie widzi-misie. Jego zona na pewno go nie pociaga w zadnym stopniu, nie kocha jej, jest brzydka, niezadbana, i dlatego wzial z nia slub. Zastanow sie nad tym co ty wypisujesz...
Nie bede chowala swojego niesmaku do takich kobiet, tak wiec chesz porady, dostalas ja w pierwszym zdaniu:)

Jesli on na prawde kocha ciebie, a nie zone, zobaczymy ile czasu zajmie mu podjecie decyzji o rozwodzie. W koncu jest taki nieszczesliwy...

Ostatnio edytowany przez malenstwo<3 (2009-05-17 07:11:55)

"Badz madrzejszy, ustap glupszemu."

#14 2009-05-17 07:44:49

mon61
Przyjaciółka Forum

Audrey23 napisał:

Z Maćkiem znamy się od przedszkola. Razem chodziliśmy do podstawówki i do Liceum. Potem na studiach byliśmy jakieś dwa lata „parą” – ale pisze to specjalnie w cudzysłowie bo to było takie chodzenie i nie chodzenie … Wszyscy wiedzieli o co chodzi, ale jeśli myślicie, że chodziło o to o co chodziło to muszę was rozczarować – nigdy nie spaliśmy ze sobą.    Jednak nasze uczucia były bardzo silne i planowaliśmy to oczywiście … Potem coś się stało, rozłąka była bolesna, straciliśmy się na parę lat z oczu. I właśnie teraz, dowiedziałam się, że Maciek pół roku temu się ożenił. Spotkaliśmy się przypadkiem na ulicy, wspólna kawa, wróciły wspomnienia … Wiem, ze on nie jest szczęśliwy w swoim małżeństwie – to była pochopna decyzja. A ja wiem , że bardzo go kocham i że chce z nim być.

Proszę o porady, ale nie w rodzaju: zapomnij, daj sobie z nim spokój. Takie doradzanie nie ma sensu, bo nie przyjmuję tego rodzaju porad do wiadomości. Tekstów o moralności też nie przyswajam. Potrzebuję konkretów. Jestem pewna że chce Z nim spędzić resztę życia, i zrobię wszystko żebyśmy byli razem.

A ja wlasnie napisze.Daj sobie kobieto na wstrzymanie.Maciek jest jakims niedojda.Jak mozna sie ozenic nie kochajac zony?I mowi to po pol roku?to chyba jakas kpina!
A Ty dziewczyno,skoro tyle sie znacie,to dopiero teraz sie dowiedzialas ,ze sie kochacie?A moze poprostu oboje macie ochote na przygode?
Malzenstwo ,to nie jest zabawa.To jest bycie ze soba  na dobre i na zle.Nie jest tak ,ze dzis kocham ale jutro juz nie,bo spotkalem te dawna milosc.

Dajcie sobie na wstrzymanie,a Ty nie wyciagaj reki po nie Twoje....

#15 2009-05-17 10:04:59

BJaninaK
Powoli się zadomawiam

uwieszmi daj sobie spokoj on jest zwykłym egoistą ktory niekocha zony .zona go kocha kobiety bardziej kochają m\niz faceci  postaw się w jej sytuacij napewno niewytrzymałabyś zdrady znajdz sobie kawalera niezachęcaj go  jestem mezatka i wiem co mowie  niespotykaj sie wyjedz na wakacje napewno kogos spotkasz

Ostatnio edytowany przez BJaninaK (2009-05-17 10:06:37)

#16 2009-05-17 10:10:05

Delicious
Moderator

Dziewczyny, zwracam uwagę, że temat jest z 2007 roku i autorka już nie zagląda na nasze forum, więc nie ma sensu zwracać się bezpośrednio do niej i oczekiwać odpowiedzi wink Proszę Was tylko, aby dyskusja nie wyglądała tak jak w temacie "Rozbijam jego małżeństwo". smile

Regulamin forum - przeczytaj! <klik>
Jeśli masz pytania dotyczące forum,  skontaktuj się ze mną

#17 2009-05-17 12:46:56

matrika
Do zakochania jeden krok

Delicious, słuszna uwaga  wink
wg mnie rozbijanie małżeństwa to jedna z najpodlejszych rzeczy jakie można zrobić. jeśli ktoś pyta mnie co ma zrobić w takiej sytuacji odpowiadam prosto - postaw się w sytuacji i na miejscu tej kobiety. chciałabyś żeby inna kobieta snuła takie plany wobec twojego mężczyzny?
poza tym wychodzę z założenia, że wszystko co robimy do nas wraca.

chcesz zobaczyć świat cały...?
zamknij oczy.... patrz...

#18 2009-05-17 13:37:52

Kolorowa jak Diabli
Tajemnicza Lady

Moja bratowa wpadła w taki toksyczny związek...on ma żonę, dwoje dzieci(ale oczywiście żony nie kocha, razem mieszkają, ale śpią w dwóch różnych pokojach).... jest z nią tylko ze względu na dzieci. Ile w tym prawdy? Wg. mnie nawet grama!
Miał z nią iść na wesele kuzynki-tydzień wcześniej się rozmyślił. Miał z nią przyjść do nas na wesele-w sobotę rano powiedział, że nie może bo "coś".
A moja bratowa wyglądać powoli zaczyna jak wrak człowieka przez to że jest tak w niego zapatrzona, ma skończone 30-ści lat, nie jest brzydka, nie jest głupia ( pomijając zauroczenie czy tez miłość do niego), nie chce wychodzić i poznawać nowych mężczyzn. Po prostu się uparła i che być z nim. Ja to widzę tak-prześpi się z nim, on ją zostawi, a ona będzie samotną matką.
Czemu mnie to tak drażni? Bo sama kiedyś byłam na tyle głupia, żeby wpakować się w taki związek. Na szczęście  w porę się opamiętałam. Chociaż wiem, że to co chciałam zrobić było by poniżej mojej godności. Gdybym kilka lat temu miała ten rozum co teraz....

Mam dla Ciebie nocy letniej sen...

#19 2009-05-18 08:30:18

Nadia
Słodka Czarodziejka

DeliciousNight napisał:

to samo pomyślałam, a spalać się na kolejny wątek w tym temacie nie mam już siły wink

mam już swoje niebo, nie chcę mieć innego smile

#20 2009-05-18 09:44:05

oliwka
100% Netkobieta

Nie ma co zdobywać jeżeli on jest zajęty.Spróbuj sobie znależ jakiegoś faceta wolnego z którym będziesz szczęśliwa.Bo tutaj tylko tracisz czas i snujesz niepotrzebne nadzieje. Ja uważam tak jak wiele dziewczyn tutaj sie już wypowiadających,żeby nie okazało się,że jesteś dla niego przygodą.Jeżeli jest nieszczęśliwy i nie kocha jej to niech się zdecyduje i rozwiedzie a nie tkwi w związku i krzywdzi dziewczyne,która jest jego żoną.Wiesz nie potępiam ani Ciebie za uczucie do niego ani jego,że tak postępuje bo w życiu są różne   sytuacje i ludzie popełniją różne błędy.Porozmawiajcie i niech on zdecyduje się, co z tym zrobić.Ale jeżeli nie rozwiedzie się to zostaw go,bo skrzywdzisz osobe,która z nim jest teraz.A Ty będziesz jego odskocznią, dodatkiem i przyjemnością na boku.A chyba nie jest fajnie być tą drugą ...

Ostatnio edytowany przez oliwka (2009-05-18 09:48:43)

"Człowiek jest wielki nie przez to,co posiada,lecz przez to,kim jest;
nie przez to,co ma,lecz przez to,czym się dzieli z innymi."

#21 2009-05-18 10:57:23

alex29
O krok od uzależnienia

Audrey23 napisał:

Ponieważ chcesz konkretów i zrobisz wszystko, żeby z nim być to może pozbądź się raz na zawsze tej wstrętnej żony, która unieszczęśliwia twego lubego:)))

#22 2009-05-18 14:46:41

DeliciousNight
Cioteczka Dobra Rada

Nadia napisał:

DeliciousNight napisał:

to samo pomyślałam, a spalać się na kolejny wątek w tym temacie nie mam już siły wink

mi tez sie nie chce, tymbardziej, ze najbardziej zainteresowana chyba juz tu nie zaglada wink

Bo mój cały świat jest dla Ciebie-a Ty jesteś mi  światem...  <3

#23 2009-05-19 12:52:57

kwiatek
Niewinne początki

"Co Bóg złączył, człowiek niech nie rozdziela"

Rozwody istnieją w urzędach, w kościele nie ma rozwodów. Co z tego że mężczyzna czy kobieta dostanie rozwód z urzędu, czy powoduje to, że staje się on wolnym człowiekiem?Że nie ma żony czy męża? Według mnie nie. Jeśli związek został skonsumowany, marne są szanse unieważnienia małżeństwa. Jeśli ktoś popełnia błąd wychodząc za mąż czy żeniąc się, trudno. Wstępując w związek małżeński jesteśmy osobami pełnoletnimi. Będąc osobą pełnoletnią ponosimy odpowiedzialność za swoje decyzje.

A ślub? Na dobre i na złe, w zdrowiu i w chorobie, w chwilach dobrych i w czasie kryzysu ...

Ostatnio edytowany przez kwiatek (2009-05-19 12:54:04)

#24 2010-10-07 00:35:09

Agnieszka2626
Wkręcam się coraz bardziej

Istnieją jeszcze rozwody kościelne.
Nic na siłę po co się męczyć do końca życia?
Życie jest zbyt piękne!!!!
''Co na ziemi rozwiązane- w niebie też''

#25 2010-10-07 06:57:12

Zazdrosc
Przyjaciółka Forum

chcesz konkretow.. prosze bardzo big_smile
NIE BEDZIESZ SZCZESLIWA bo jestes za bardzo popaprana... i ten Twoj milosny obiekt pozadania tez jest dziwny... juz pol roku po slubie jest nieszczesliwy.... taaa zapewne nalezy do tych mezczyzn co podejmuja swiadome i dojrzale decyzje....

no tak zapomnialam, z Toba bedzie inaczej, taaa i jego decyzje w sprawie Ciebie beda w przeciwienstwie do innych bardzo BARDZO przemyslane. Zmienil sie jak Cie zobaczyl. Twoj widok go odmienil. W zasadzie to on zawsze przy tobie byl dojrzaly i swiadomy swych wyborow. Dlatego do lozka Cie nie zaciagnal nawet... w przeciwienstwie do innych (no ale przy innych nie byl taki odpowiedzialny i dojrzaly)

ja sie tylko pytam po co Ty chcesz go odbijac tamtej fe, niedobrej zonie skoro ona jest tak odpychajaca, ze mu sie juz w zasadzie odechcialo sie z nia byc. Czy moze to ze z zona nie jest szczesliwy wyczytalas z fusow od kawy albo z jego pieknych oczu i wyrazu twarzy?
Zal mi Ciebie. Jak kiedys zrozumiesz dlaczego mi Cie zal...napisz

Sh-bam

#26 2010-10-07 07:03:01

Zazdrosc
Przyjaciółka Forum

kwiatek napisał:

"Co Bóg złączył, człowiek niech nie rozdziela"
A ślub? Na dobre i na złe, w zdrowiu i w chorobie, w chwilach dobrych i w czasie kryzysu ...

Nie zauwazylam ze to stary watek, ale tak mi sie to zdanie spodobalo!
nie pomyslalam wczesniej zeby "mojemu" zrobic kryzys i chorobe.... Dzieki kwiatuszku

Sh-bam

#27 2010-10-07 23:24:24

magdalenka72
Dobry Duszek Forum

wybij sobie z głowy rozwalanie czyjegoś małżeństwa, gdyby Cię tak kochał jak piszesz to by się nie ożenił tylko ciebie szukał a teraz to Ty chcesz rozwalić jego poukładane życie? po co to robisz, daj sobie na wstrzymanie nie ma sensu, zapomnij...on jest żonaty!!!  nic z tego nie będzie jedynie co to cierpienie jego żony
mam nadzieję że euforia ci minie i ułożysz sobie zycie z wolnym facetem bez zobowiązań nie krzywdząc przy tym nikogo, pomyśl o jego żonie jak będziesz żyła z myślą że ona cierpi?
....ja ci mogę napisać jak sie cierpi jak ktoś zabiera mojego faceta i pewnie nie tylko ja bo jest tu takich wiele

#28 2010-10-08 10:45:14

AgNiEszKa34
Na razie czysta sympatia

wiecie co jedno jest pewne ze same sobie robicie galimatias z zycia , miała swój czas na to aby z Nim byc nie wykorzystała swojej szansy teraz potrzebuje wsparcia i rad jak rozbic rodzine bo odkryła ze nadal go kocha a moze to wielka zazdrosc o to ze mu sie udało, za miesiac jego zona napisze na forum "pomózcie mój maz mnie zdradził" paranoja , przepraszam ale nie moge inaczej, w kazdym człowieku taki teks powoduje rózne emocje mnie trafi szlag na ludzka głupote!

"Nieszczęścia zsyłane są nam po to, abyśmy uważniej przyjrzeli się swemu życiu"

#29 2010-10-08 11:23:24

Agatka
100% Netkobieta

Drogie Panie, jak już Delicious wspomniała, jest to wątek z 2007 roku i jego autorka nie zagląda już tutaj, więc nie ma sensu pisać do niej bezpośrednio.

#30 2010-10-08 22:24:49

Batrix
Cioteczka Dobra Rada

kasiulka188 napisał:

Audrey23 słuchaj czy ty jesteś pewna że on żałuje tego małżeństwa? bo wiesz z 90% facetów żonatych to jest tak, jak poznają jakąś fajną laske lub spotkają swoją byłą a jest atrakcyjna i nadal cos jeszcze między nimi iskrzy to z reguły wciskają kit w stylu że w małżeństwie się nie układa że to błą że zona zła że zupa za słona itp. Oczywiście później często się okazuje że to tylko taki kit ale wtedy z reguły sprawy zachodzą juz za daleko i pozostaje tylko siąść i płakać.

...To jest prawda,,,faceci dla własnych celów oszukuja swiadomie takie naiwne panny;)..najczęściej żonka nie ma pojęcia jaki to jej mężuńcio nieszczęśliwy...biedaczek big_smile..no ale co tam...buduj swoje papierowe szczęście z domkiem z kart..przeciez "po trupach do celu " to teraz takie trendy;)...
Powodzenia tongue
Mimo ,ze to stary wątek jak czytam....na pewno niejedna zarywaczka cudzych mężów bedzie chciała przejrzeć;)...bo może a nóz widelec ktoś poprze Ją i jej postepowanko???....i wtedy odetchnie z ulga ,ze jest ktos kto ją rozumie...wink

Ostatnio edytowany przez Batrix (2010-10-08 22:28:21)

Niestety teraz już to wiem....dozgonna miłość jest przereklamowana......

Stopka forum