Czy odejsc od zony czy tez zostac dla dzieci? - Netkobiety.pl

Witaj na Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone przez kobiety dla aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Porozmawiasz na takie tematy jak : miłość, związki, psychologia, edukacja, finanse, religia, zdrowie i uroda...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

#1 2010-06-29 13:09:58

brak mi odwagi
Net-facet

Czy odejsc od zony czy tez zostac dla dzieci?

Mam 36 lat pracuje za granica juz kilka lat .od 15 lat jestesmy malzenstwem mamy 2 dzieci (15 i 11 lat).Jakos od poczatku z zona nie ukladalo nam sie rewelacyjnie .A ze  w domu bylaem raz na miesiac czy raz na dwa to jakos to znosilem !Nie twierdze ze ja tez bylem taki idealny !Jakies 8 lat temu zakochalem sie w pewej dziewczynie z Polski .Z mojej wioski.Jakos udalo mi sie zdobyc numer i pisalem z nia przez 4 lat  dzwonilem chcialem sie z ia spotkac ale ona nigdy nie chciala !Wpadlem na pomysl zalatwilem jej prace za granica i ona przyjechala .nie mieszkalismy razem ale zylismy w ukrytym zwiazku przez 3,5 roku .sprawa wyszla na jaw.Kochamy ise bardzo  ona wrocila do kraju dajac mi wolny wybor!nie wiem co zrobic moja rodzina mnie szantazuje.Zony nie kocham ale boje sie ze stace dzieci ze mi je zabiora ze dzieci mnie znienawidza.A Asie kocham i kazdy dzien bez niej jest straszny.nie umie opisac jaki bol czuje.jak postapic co zrobic by dzieci nie stacic?  moga mi zabrac prawa rodzicielskie??Moze ktos wie jak z tego wyjsc???Czy lepie zostac dla dobra dzieci? ale jak o tym pomysle to brakuje mi oddechu ze juz nie bede z moja ukochana:-( czy sie rozwiesc?

Ostatnio edytowany przez brak mi odwagi (2010-06-30 14:26:42)

#2 2010-06-29 13:20:58

motylek79
Przyjaciółka Forum

Re: Czy odejsc od zony czy tez zostac dla dzieci?

Czy zona Ciebie kocha? Czy bedzie dla niej wielki cios jak odejdziesz?
Ja na Twoim miejscu byłabym z tą osoba która kocham. Tylko tak bedziesz szczesliwy. Powodzenia

Niech ten bajzel niech płonie, niech płonie, niech płonie....

#3 2010-06-29 13:29:29

brak mi odwagi
Net-facet

Tego nie wiem bo ostatnie 3 lat bylem bo bylem ja jej nie kocham powiedzialem jej to i ze Asie kocham .Nie rozmawiamy za wiele tylko sluzbowo przez telefon o dzieciach !!!Gdzies tam slyszalem ze ona sie nie rozwiedzie bo dzieci byly nauczone miec wszystko a ona nie jest w stanie im tego zapewnic!!chodzi o kase

#4 2010-06-29 13:32:10

brak mi odwagi
Net-facet

Wszystkim nam jest ciezko bo to nie takie latwe !!!Jednak ja ciagle martwie sie o dzieci .Czy one mnie nie odrzuca znienawidza ze ja ich zostawilem .Wiem ze jak zostane to bede nieszczesliwy do konca zycia.

#5 2010-06-29 13:35:25

Abra
Woman In Red

Według mnie waszego małżeństwa nie ma od lat.Bo kiepski to związek gdy Ty tam ona tu.Do tego Twoje życie z inna kobietą przez tyle lat.Już dawno powinieneś zakończyć te Twoje fikcyjne małżeństwo.Praw rodzicielskich Ci nie odbiorą-nie tak łatwo to zrobić i w dużej mierze zależy od Ciebie jak blisko będziesz ze swoimi dziećmi.
  Mam pytanie co Twoja kochanka ma takiego czego nie ma żona.Nie pytam żeby Ci dopiec tylko ciekawi mnie czy wasz rozpad małżeństwa nie jest w dużej mierze spowodowany tym że nie żyjecie razem  a te wymówki Twojej żony względem Ciebie nie były po prostu zakamuflowaną złością na Ciebie że nie ma Cię przy niej i jest jej ciężko.

#6 2010-06-29 13:45:59

brak mi odwagi
Net-facet

teraz to juz chyba za pozno to rozgryzac!!!!!Nie bede jej chwallil bo nie ma takiej potrzeby .Zakochalem sie i ona tez .Wszystko robila dla mnie a ja dla niej i bylo nam cudownie .Dbalismy o siebie .Byc moze masz racje ta odleglosc dzielila mnie z zona .Tylko nie wiem czem nie chcialem jej zabrac do siebie tylko Asie.Chociaz wtedy naprawde nie laczylo nas nic .nawet ani jeden buziak:-)

#7 2010-06-29 16:04:34

Abra
Woman In Red

No to w takim razie miej odwagę i siłę i zrób to co już dawno powinieneś zrobić.Wychodzi na to że nic nie łączy Cię żoną-oczywiście oprócz dzieci i jeśli masz być do końca życia nieszczęśliwy krzywdzić swoim brakiem szczęścia żonę,dzieci i siebie to lepiej się rozwiedź.Dzieci oczywiście mogą mieć do Ciebie żal ale jeśli będziesz umiał z nimi szczerze porozmawiać i dbać o waszą relację nie powinieneś ich stracić.Życzę Ci powodzenia również w związku z Asią.

#8 2010-06-29 17:57:24

brak mi odwagi
Net-facet

Nie wiem tez jak to dziecia powiedziec!one cos tam wiedza ale napewno nie do konca .przeciez nie raz byly awantury w domu..nie mam tez z nimi super relacji bylem raz na miesiac na kilka dni. wiem ze one kojarza mnie z prezentami i kasa

#9 2010-06-29 18:10:58

pons
Na razie czysta sympatia

Jezuuu nie znoszę zdrady... Faceci, bo zona dużo wymagała.... a to mąż może wszystko, najlepiej, żeby miał harem.... Jak potrafiłeś iść do łóżka z inną i zagrać na uczuciach dzieci to mam nadzieję, że dzieci przez to same nie będą chciały mieć z tobą nic wspólnego...

#10 2010-06-29 19:37:07

zagubiona32
Niewinne początki

Boże...jak faceci sie wybielają ,żona zła bo na nią spadło wszystko, wychownie dzieci jak ojciec jest za granicą to nie bajka , nie oczerniaj żony , bo tylko ty jesteś winny .Szlag mnie trafia jak słysze takie historie , jak sie zakochałeś to trzeba było sie rozejść a potem wiązać z kimś innym. Ja bym ci nie dała rozwodu dla zasady , bo co to za różnica dla twojej żony i tak jest samotną matką , nie szukaj w niej winny , a ta twoja Asia taka dobra i kochana a dzieciom ojca zabrała , wygodna panienka .
FACECI TO JEDNAK ŚWINIE

#11 2010-06-29 19:50:57

Iwkaaa
Przyjaciółka Forum

Czytam kilka razy Twój post i nie ukrywam zatkało mnie. Pierwsze co mi się rzuciło w oczy to "żona wymagała, nie była wdzięczna, nie dziękowała" . Acha rozumiem że to jej wina i powód do zdrady. Też tak można, a jakże, wygodnie.
Najlepiej panienkę na boku sobie znaleść i mieć teraz pretensje do żony, że obawia się o byt, o przyszłość. A zrobiłeś coś, żeby starać się zmienić relacje między Tobą a żoną? No tak zapomniałam, odkochałeś się.

A co do pytania co dalej? rozstać się czy zostać z żoną to już musisz sam sobie na to odpowiedzieć. Na pewno lata życia na odległość zrobiły swoje.Niestety podejmując decyzję, musisz pamiętać że ewentualny rozwód  nie pozostanie bez wpływu na dzieci, na ich stan emocjonalny.

Ostatnio edytowany przez Iwkaaa (2010-06-29 20:22:14)

#12 2010-06-29 21:07:50

Roxana
Przyjaciółka Forum

Ja podobnie jak Iwkaaa , czytam parę razy to co napisałeś   "żona wymagała, nie była wdzięczna, nie dziękowała" . A czy ty byłeś wdzięczny , że urodziła ci dzieci , że je wychowała i że musiała znosić twoją nieobecność , sama musiała sobie dać z wszystkimi problemami radę , a ty z takim tekstem wyjeżdżasz !Z góry przepraszam , ale ty chłopie nie jesteś godzien nazywać się ojcem , tatą , czy jak tam ci pasuje , bo swoich dzieci nie wychowałeś  , zrobiła to twoja żona , którą upokorzyłeś , ośmieszyłeś , a i to samo zrobiłeś swoim dzieciom .
Jak możesz pytać na forum co masz zrobić , przecież rozwód będzie z twojej winy , praw ci może nie odbiorą , ale swoich dzieci nie będziesz mógł nazywać swoimi , wpadniesz do nich raz na miesiąc i to wszystko i tak częściej ich nie widywałeś , więc pewno różnicy nie będzie .  No chyba , że postarasz się o opiekę nad nimi , lecz mało prawdopodobne że sąd ją przyzna tobie .
Nie wiem co zrobisz , twoja sprawa , może zapytaj swojej Asi ?

Chciałam napisać co bym zrobiła na miejscu twojej żony , ale została bym zbanowana !!!

Ostatnio edytowany przez Roxana (2010-06-29 21:12:33)

Nic nie zadowoli tych, których niewiele też nie zadowala.

#13 2010-06-30 09:16:44

brak mi odwagi
Net-facet

A tam czepiacie sie tak napisalem wcale nie byla taka zla ! tylko tak wyszlo i nie wiem co zrobic ?? nie pytam co bylo co sie stalo co inelo talko co zrobic ?a przyblizylem troche sytuacje dla podpowiedzi.Ale Panie odrazu atak.ja nie jestem jakis tam to moja druga kobieta nie mialem wiecej.Mialem szacunek do zony i do innych .jak przestalem sie kochac z zona to zaczelem z Asia.

#14 2010-06-30 09:54:57

Tamara985
Cioteczka Dobra Rada

Witaj
Uderzyło Mnie w Twoim poście jedno To Ty szukałeś kontaktu z "Asia" zdobyłeś jej numer i zacząłeś romans ściągnąłeś za granicę byście mogli gruchać do woli  .Dlaczego nie ściągnąłeś Swojej żony nie zainwestowałeś w wasz związek,nawet nie wiesz jak ona by sie ucieszyła z takiej decyzji .dlaczego nie dbacie o to co macie pod nosem tylko szukacie przygód ?

Ta Twoja Asia nie jest do końca taka lojalna wobec Ciebie bo skoro zgodziła się na taki związek z Toba to chyba wiedziała w co sie pakuje a miłość niestety jest ulotna w takich związkach .

po za tym bardzo wcześnie przypomniało Ci sie o dzieciach że możesz je stracić i podejrzewam że dopiero ta wizja wzbudziła wątpliwości .
Powiem Ci że Coś za Coś w przyrodzie nic nie ginie zmienia tylko postać .

Swoją droga to zawsze mam ochotę przywalić takiemu w łeb Ty nawet nie spróbowałeś zawalczyć o żonę po co Ty się w ogóle żeniłeś?żeby zmarnować życie sobie i innym ?
Ludzie to potrafią zagmatwać sobie życie .

Ja po postępowaniu Mojego męża też mogłam zdradzić ale nie zrobiłam tego bo ważniejsze były Moje dzieci tak Moje dzieci nie mogłam ich narazić na taki wstyd i stres .

Niestety nie odpowiemy Ci na pytanie zostać z ukochana czy odejść Ja stawiam na poczucie obowiązku wobec rodziny .

jak powiedział Papież odchodząc do Watykanu żal serce ściska ale cóz zrobić jak obowiązki wzywają .

Jarosław Iwaszkiewicz
Wierzysz w potęgę miłości, napełnia cię ona do tego stopnia, że nie zostawia miejsca na pytania. I dobrze tak jest. Bo skoro dopuścisz do jednego pytania, jednej wątpliwości, pustka zacznie wkradać się do twojego serca.

#15 2010-06-30 10:13:10

Pella
Netbabeczka

brak mi odwagi napisał:

A tam czepiacie sie tak napisalem wcale nie byla taka zla ! tylko tak wyszlo i nie wiem co zrobic ?? nie pytam co bylo co sie stalo co inelo talko co zrobic ?a przyblizylem troche sytuacje dla podpowiedzi.Ale Panie odrazu atak.ja nie jestem jakis tam to moja druga kobieta nie mialem wiecej.Mialem szacunek do zony i do innych .jak przestalem sie kochac z zona to zaczelem z Asia.

SZACUNEK ?! Że co miałeś ? Dobrze przeczytałam ?! Szacunek ? Ty wgl wiesz,co to oznacza ? Jak kobitka zrobiła się be,to znalazłem inną,ale oczywiście wszystkich szanuję,ta ? Przeraża mnie twoja naiwność,głupota...Nie wiem,jak to nazwać.
Oczywiście ty jesteś najbiedniejszy...

Jeśli stoisz przed trudnym zadaniem, pamiętaj, że stary dąb był kiedyś małą roślinką.

#16 2010-06-30 11:11:45

Roxana
Przyjaciółka Forum

brak mi odwagi napisał:

No nie była zła , bo nie chodziła i nie szukała romansu z sąsiadem , w przeciwieństwie do ciebie . I nic nie wyszło , tylko tobie się w główce poprzewracało . Dla mnie ktoś kto zostawia żonę i dzieci jest śmierdzącym tchórzem . Nie umiałeś być wierny , więc Asia zostawia ci drogę wolną , bo wie , że jak się nią znudzisz to znów upatrzysz sobie następną jakąś np. Anie , Basie itp.

Tutaj kolego nie znajdziesz poparcia i rady , tu takich jak ty palimy na stosie !A o szacunku to ty lepiej nie pisz , albo najpierw zapoznaj się z tego słowa znaczeniem !

Króciutko reasumując ; jesteś przegrany , choć żona zdecyduje się na zostanie z tobą dla dzieci (czego jej współczuję ), to i tak do końca życia będziesz napiętnowany!

Nic nie zadowoli tych, których niewiele też nie zadowala.

#17 2010-06-30 11:21:12

motylek79
Przyjaciółka Forum

Kolega nie napisał co zona wymagała od niego. Przeciez pisze że się nie ukadało od początku, wiec zaczął szukać pocieszenia u innej. Wiadomo ze jak sie w zwiazku nie układa i nie ma woli naprawienia tego to sie szuka pocieszenia gdzie indziej. Wina jest zawsze po obu stronach i nie rozumiem dlaczego krytykujecie tego Pana.
Czy ten Pan powinien byc wdzieczny swojej zonie ze urodziła mu dzieci? Może i tak. Ale przezciez nie tylko dzieci oczekujemy od zwiazku, ale takze bliskosci, przyjazni, miłości miedzy doroslymi osobami (przede wszystkim tego!).
Do tego Pana: walcz o osobe która faktycznie kochasz, badz z nia. Powodzenia

Niech ten bajzel niech płonie, niech płonie, niech płonie....

#18 2010-06-30 11:41:01

Pella
Netbabeczka

motylek79 napisał:

Wiadomo ze jak sie w zwiazku nie układa i nie ma woli naprawienia tego to sie szuka pocieszenia gdzie indziej. Wina jest zawsze po obu stronach i nie rozumiem dlaczego krytykujecie tego Pana.

To nie lepiej wspólnie w takim wypadku podjąc decyzję o rozstaniu ? Po co wchodzić w takie układy ? Adrenalinka ? "Chcica" ?  hmm

Jeśli stoisz przed trudnym zadaniem, pamiętaj, że stary dąb był kiedyś małą roślinką.

#19 2010-06-30 12:02:23

maja 84
Przyjaciółka Forum

A ile lat jesteś za granicą? Moim zdaniem Twojego małrzeństwa już dawno nie ma, Ty zyjesz swoim zyciem, rodzina swoim, wizyta w domu to jak wizyta Świętego Mikołaja nic więcej, nie uczestniczysz na co dzień w wychowaniu dzieci i tak mają Cie na odległość nawet jak odejdziesz to się tu nic nie zmieni przecież będziesz wysyłał alimenty.
Rozumiem wyjechać na rok, dwa ale nie układać w ten sposób zycie,!! Jednak pieniądze w Waszym wypadku byly ważniejsze niż milosć i dalej są, wychowanie dzieci to nie tylko pieniądze ale oboje z zona podjęliscie tą decyzje, co oboje straciliscie  już nigdy nie odzyskacie zona Twoją mlosć, Ty przywiązanie dzieci, które wychowały się bez Ciebie, odzwycziliscie się od Ciebie i nawet jak zjedziesz do kraju będzie Ci bardzo trudno.
Tak naprawdę byłeś i bedziesz samotny bo nie masz odwagi by zacząć zyć, czego sie boisz? Marnujesz zycie kobiecie , która na Ciebie czeka, moim zdaniem dawno powinienes sie rozwieść.
To odległość i samotność w związku doprowadziła do romansu a nie to ,że żona jest zła albo Ty niedojrzały do roli męża, tu nie można nikogo winic.

Ostatnio edytowany przez maja 84 (2010-06-30 12:18:33)

#20 2010-06-30 14:24:59

brak mi odwagi
Net-facet

Juz 13 lat .Wiem ze nasze malzenstwo dawno sie rozpadlo a to co bylo to przyzwyczajenie.Wiem ze bedzie mi trudno wszystkiego sie boje.nie potrafie sie odnalesc w Polsce po tylu latach a do tego ta zdrada wyszla.Nie wiem jak zyc teraz pod jednym dachem .Wczesniej bylo ciezko a co dopiero teraz po tym wszystkim.A najgorsze ze kocham Asie

#21 2010-06-30 14:28:14

brak mi odwagi
Net-facet

chce sie rozwiesc tylko jak to zrobic???????? nie wiem jak to jej i dziecia powiedziec nie chce sie chyba meczyc ???

#22 2010-06-30 15:16:09

maja 84
Przyjaciółka Forum

13 lat za granicą? Nie odnajdziesz sie w kraju, mój wujek pracował 15 lat, wrócił i cały czas się klócili, wyjechał ma nowa rodzine, rozwód dostał po 5 latach automatycznie bez udziału żony, kuzyni z początku byli źle nastawiani, ale to się zmienilo jeden mieszka i ojca i studiuje, na drugiego płaci alimenty.
Nie masz odwag powiedzieć? A romansować i prowadzić podwójne zycie miałeś odwagę? Weź pdpowiedzialność za to co robisz, Twój wyjazd to Wasza decyzja a pieniądze nie zawsze są najważniejsze, rodzina już nauczyła się żyć bez Ciebie.
Inna sprawa ,że Twojej zonie rozwód nie jest potrzebny więc będzie Ci to utrudniać, ciężko zmienić standard zycia, ale jeżeli nic nie zmienisz będziesz się męczył.
Jesteś mlodym facetem, kiedy chcesz zmnienić życie na starość?
Odchodzisz od zony,zaczynasz zyć dla siebie jesteś człowiekiem nie bankomatem,  zresztą i tak nigdy Cię nie ma,tu nic sie nie zmieni, od dzieci nie odchodzisz, kochasz ich i będziesz dbał o nich tak jak dotychczas.
Zdrada wyszła i mleko sie wylało, gdyby nie wyszła to byś dalej tkwił w podwójnym zyciu bo Ci bylo tak wygodnie, tchórz i tyle.
Ja Cię na stosie palić nie bedę, może dlatego ,że bylam po twojej stronie barykady, ale nie ma nic bardziej męczacego niż podwójne zycie,bądź facetem i podejmij decyzję nie czekaj jak któraś to zrobi za Ciebie.
Z drugiej strony widać,że wpływ na twój stan ma wydanie się zdrady, po prostu boisz się wrócić do domu, do żony, przemyśl czy twoje postępowanie to nie ucieczka przed " karą" czy też naprawdę kochasz Asię, bo tak szczerze zmarnowałeś tej kobiecie wiele lat zycia,ale wiedziała na czym stoi,zonie również zniszczyłes życie, bo cięzko jej bedzie z dwójką dzieci ułorzyć sobie zycie, ta naprawdę Ty i tak spadniesz na cztery łapy, ucierpią tylko kobiety, przede wszystkim żona.
Dzieci ciężko to odbiorą bo są już duże i dużo rozumieją, parę lat może potrwać naprawianie relacji, to zależy też od żony jak ich nastawi, mądra matka dba o dobre relacje z ojcem, wytłumacz zonie ,że jak się stracisz kontakt z dziećmi, tylko one na tym ucierpią.

Ostatnio edytowany przez maja 84 (2010-06-30 15:51:00)

#23 2010-06-30 15:54:27

Truskaweczka30
Netbabeczka

Jestem kolejna osoba która szlak trafia jak słyszy tego typu historie....,z jakiego powodu sie ozeniłes z zona?i co zrobiłes zeby było jak w normalnej rodzinie,zebyscie zyli razem?i strasznie sie dziwie ze nie sciągnałes tam do siebie zony,przeciez dorazu z Asią nie byłes,...,normalnie faceci sa tacy wygodni ze ja dziękuję...,troche zgrzytów w zwiazku to po co sie starac jak mozna miec nowy model,tylko ciekawe po ilunlatach sie okaze ten kolejny to tez niewypał....Jezu.....! czym dla was jest małzenstwo,?czym jest?przysiegałes w kosciele ze na dobre i złe..i ze do smierci,ze trzeba zwalczac wszelakie pokusy bo na tym zycie polega zeby walczyc o cos ,i dla kogos komu miłosc i wiernosc przysiegałes!gdzie to sie podziało?co za czasy ze małzenstwo jest traktowane jak byle co?
Strasznie mnie wkurzaja tego typu rzeczy,ze pojechal ,pracował,tam znalazł sobie a zona i dzieci to pryszcz....,wiedz ze dzieci Ci nie wybacza tak łatwo ze je zostawiłes z matka,na tyle lat, i ona sama je wychowywała?i dbała o wszystko?a Ty tylko pieniadze przysyłałes?to straszne.....
chcesz całkiem od nich odejsc....,w zasadzie to  i tak Cie nie było przy nich.....ale beda cierpiały to pewne,ale teraz to przynajmniej miej na tyle odwagi i przyznaj sie zonie ze od dawna masz ją gdzies....

Mam w rodzinie dalszej przypadek ze ograniczono prawa rodzicielskie ojcu bo sie nie zajmował,miał zły wpływ na nie i sedzina przychyliła sie do tego,sama jestem zdziwiona ze tak łatwo było,niewiem...?

Ostatnio edytowany przez Truskaweczka30 (2010-06-30 15:58:25)

#24 2010-06-30 16:37:43

maja 84
Przyjaciółka Forum

I po co linczować tego faceta? Trzynaście lat życia a odległosć to jest przyczyna tego co sie stało a nie zgrzyty w małżeństwie. Bywał w domu od czasu do czasu, więc raczej chodzi tu o wieloletnią samotność. Aby taki związek przetrwał muszą być dwa bardzo silne ogniwa, był tym słabszym ogniwem i za wiele lat był poza domem.
Taki układ to decyzja obojga,zona wiedziała czym ryzykuje, jednak wysyłala go nadal mimo,że między nimi nie było różowo.
Swoją drogą nie wiem ile kobiet by sie zdecydowało na taki układ, rozumiem rok by się odbić, ale nie 13 lat!
Jeżeli będzie płacił alimenty,odwiedzał dzieci nie odbiorą mu praw bo ich nie porzucił a praca za granicą jest liczona tak samo jak praca w Polsce. Starszy syn za 3 lata będzie pełnoletni i sam zdecyduje, szantażując żona więcej straci niż zyska bo to tylko bezmyślna zemsta z krzywdą dla dzieci.
W sumie nie odcina się od rodziny jak cząsto robią faceci pracujący za granicą, tylko stara się normalnie ułorzyć relacje z dziećmi i im pomagać, inną sprawą jest tchorzostwo autora, niech sie wreszcie zachowa jak facet.

Ostatnio edytowany przez maja 84 (2010-06-30 16:41:06)

#25 2010-06-30 16:52:30

brak mi odwagi
Net-facet

Jakos ciezko mi podjac decyzje .Mecze zone Asie i siebie .To co teraz jest to wielki koszmarnie widac konca

#26 2010-06-30 16:55:33

Truskaweczka30
Netbabeczka

Nie linczuje tylko wtrazam swoje zdanie....,ale masz racje z tym ze po co zostac z zona z przymusu,i dlatego ze sa dzieci....,jeszce bardziej bedzie krzywdzace dla zony ktora bedzie wiedziec ze sni o innej.....
Jeszce mnie zastanawia tamta dziewczyna ze sie wzięła za zonatego chłopa z 2 dzieci,jakby nie było wolnych facetów,....brak słow...

#27 2010-06-30 19:42:31

maja 84
Przyjaciółka Forum

Zakochala sie , ale słusznie wiedziała w co sie pcha, osiem lat mało która wytrzyma.

Wiesz co autorze, ja mysle,że się miotasz bo zdrada sie wydała, tak naprawde nie jestes gotowy by zostawić rodzinę, czy zona wie co czujesz? Jakie chmury nad nia wiszą?Mysle,, że bardzo boisz się zony,może zupełnie niepotrzebnie. Powinna wiedzieć co se dzieje, napisz do niej niech Ci da czas na przemyslenie,ale nie pozwól na szantaż dziećmi to nie jest karta przetargowa,może zawalczy o Ciebie a nie o Twoje pieniadze, daj zonie szansę, ale zacznij być też szczery, bo inaczej będziesz sie miotal i miotał aż obie Cie zostawią.
Odetnij sie od jednej i drugiej na jakiś czas i przemysl to dobrze, co będzie jak zatęsknisz właśnie za rodziną? Facet , który chce ułorzyć sobie na nowo zycie z reguły nie ma dylematów i to robi, bo siła uczucia jest ogromna, w Tobie ich jest zbyt duzo, nie da sie tego rozwiazać by ktoś tu nie byl skrzywdzony, to poszło za daleko,bądź szczery z zoną,zasługuje na szczerość, zbyt długo ją okłamywałeś.
Nie śpiesz sie z decyzją, daj czas sobie i zonie, ale zacznij jej mówić całą prawdę.

#28 2010-06-30 20:14:24

brak mi odwagi
Net-facet

Moja zona wie wszystko ja jej powiedzialem ze sie odkochalem.powiedziala mojej mamie ze sie rozwiedzie za kilka lat jak dzieci beda juz pracowac bo one byly teraz nuczone miec wszystko a ona sam nie jest w stanie im tego zapewnic.chodzi o kase.teraz jestem sam za granica  i dalej nie wiem .Czasem pomysle a wybiore dzieci ale mnie tak sciska ze juz mojej Asi nie bEdzie ze ona z innym to mnie przeraza.a potem mysle ze Asia to tez sie zle czuje bo juz dzieci nie zobacze bo zona mi mowila ze ich tak przerobi ze juz ich nie zobacze.jestem rozdarty.Wiem ze nie da sie zeby wilk byl syty i owca cala....

#29 2010-06-30 20:59:50

zuzia
Słodka Czarodziejka

dziewczyny , czemu tak naskakujecie na pana? jesli ktoras pani czuje sie nie szczesliwa w zwiazku nie kochana i nie potyrzebna, jakos malo kktora to neguje a tu takie opinie. tego malzenstwa wcale nie bylo, byli ze soba dwa lata, reszte zyli kazde swoim zyciem. malzenstwo to oparte jest na pieniadzach, -nie da rozwodu bo sobie nie poradz, a czy pan "brak mi odwagi" nie bedzie placil alimentow? nie wierze ze zona tego pana przez 13l nie szukala pocieszenia, mysle ze malzenstwo takie nie ma sesu. pytacie czemu jej nie zabral? zapytajcie czy chcila tam pojechac, czemu pozwolila zeby on jechal? dla pieniedzy? u nas tez mogl pracowac bylo by skromniej ale razem. pieniadze,pieniadze pieniadze i nic wiecej,  razem dawno rozwalili to malzenstwo. a dzieci? jesli bedziesz dbal o nie nie znienawidza cie, nie rancie sie na wzajem i rozwiedz sie . badz szczesliwy i niech ona bedzie szczesliwa, bo w ten sposob dzieci milosci nie nauczycie.

#30 2010-06-30 21:22:27

maja 84
Przyjaciółka Forum

To co robi żona to szantaż i manipulowanie dziećmi, tracą tylko na tym dzieci,jak tak można! Absolutnie powinieneś sie rozwieść, bo zycie w awanturach i wzajemnej nienawiści zniszczy dzieciom psychike one swoje widzą i duzo rozumieja, prawie Cie nie znają, zawsze staną za matką gdy bedzie konflikt. Powinniscie sie rozstać dla ich dobra i spokoju. Wystąp o  rozwód a jak żona nastawi dzieci przeciwko Tobie to tylko na tym straci i dzieci również, zapowiedz ,że nie przyślesz ani grosza jak Ci zabroni widzeń i zrób tak, nie pozwól tu sie szantażować, dzieci bedą potrzebować Twojej pomocy długie lata, możesz zapewnić im start również za granicą, ale na każdą próbę jej szantażu czy wykorzystywania dzieci do rozgrywek zwyczajnie zakręć kurek z gotówką, bo niestety wygląda,że jednak chodzi o pieniadze a ten argument jest w Twoich rekach nie jej.
Tu już nie ma milosci nc a nic, przykre.
Postaw sie człowieku i nie daj sie szantażować.

#31 2010-07-01 09:38:41

Truskaweczka30
Netbabeczka

Sledzę od poczatku ten temat i doszłam do wniosku ze musze sie chyba zgodzic z Maja 84.aczkolwiek teraz kazdy kto napisze posta broni jego i wwychodzi ze to zona jest tą złą stroną,a chyba nie do konca taka jest prawda,dla mnie on zawinił i tyle a terz trzeba sie rozejsc i juz bo wszyscy na tym ucierpia....,Zona,mysle ze przez szantaz i manipulacje poprostu broni sie ,a moze trudno jej sie pogodzic z zaistniała sytuacja,nie wiedzac ze krzywdzi dzieci,a własciwie jesli chodzi o pieniądze to bedzie miała alimenty i to pewnie nie małe,więc chyba sie nie musi az tak martwic,a po zatym zagraniczny tatus jesli sie bedzie poczuwał to dzieciom zawsze cos przysle dzieciom typu;ubrania itp.A z tego co widzę to tatus o niczym innym nie mysli tylko o Asi..................,bez komentarza.....

#32 2010-07-01 11:05:29

Pella
Netbabeczka

brak mi odwagi napisał:

chce sie rozwiesc tylko jak to zrobic???????? nie wiem jak to jej i dziecia powiedziec nie chce sie chyba meczyc ???

Wnosisz pozew o rozwód,ot,nie ma żadnej filozofii.A dzieci muszą zrozumieć.I tak nie mają ( praktycznie ) taty,więc taka informacja nie będzie rewolucją.

#33 2010-07-01 13:00:59

zuzia
Słodka Czarodziejka

truskaweczka, a nie uwazasz ze oboje sa winni?

#34 2010-07-01 13:40:08

brak mi odwagi
Net-facet

winni jetesmy razem! ale mi nie chodzi o rozstrzyganie kto zawinil kogo wina lecz jak to w miare zakonczyc.tak by przestalismy cierpiec bo to jest meczace.czy lepiej jeszcze poczekac.?

Ostatnio edytowany przez Agatka (2010-07-01 13:47:09)

#35 2010-07-01 13:44:45

nimfa
Netbabeczka

No szok, Twoja żona manipuluje dziećmi i chce je nastawić przeciwko Tobie.
Ja starałabym być sie z tą osobą którą autentycznie kocham, a z dziećmi staraj się utrzymać kontakt.

#36 2010-07-01 13:49:29

różyczka
100% Netkobieta

Miałam nie pisać w tym wątku długo się zastanawiałam ... Brak mi odwagi najpierw do ciebie... Napisałeś ze żona nie byłam wdzięczna i nie dziękowała odpowiednio za to co dostawała od ciebie..
.Zaraz zaraz a czy żona nie jest współwłaścicielka wszystkiego co zarobisz w związku?Ma tak samo prawo do połowy wszystkich dochodów.
Poza tym wyjechałeś zostawiając ja sama z kłopotami sprawami, wychowująca dwójkę Waszych dzieci a to wiadomo niesamowicie ciężka praca..Zapracowała sobie na każda rzecz która dostała dla siebie czy dzieci..
Druga sprawa powinieneś gdy w związku się psuło wrócić do kraju ratować rodzinę i tu pracować ale tobie wygodnie było daleko od plączących smarkatych dzieci i zony zmęczonej...
Tej kobiecie należał się od ciebie wielki szacunek bo była tu sama z kłopotami podczas gdy ty jak kawaler a nie ojciec i mąż szukałeś rozrywki .
To ty szukałeś kontaktu z ta cała Asią i to ty jesteś winien i nie zwalaj tu na zone bo ona nic z ciebie nie miała , płaciłeś jej i traktowałeś jak służąca wręczając forsę i zmywając się.
Myśle ze choćby za te wszystkie momenty gdy płakała twoja zona sama, chora a ciebie ni było bo byleś z inna już za to tego rozwodu bym ci nie dała.
W ogóle nie rozumiem jak własnej zonie śmiałeś powiedzieć ze odkochałeś się, współczuje tego co przeszła.

Co do komentarzu Maji piszesz ze ta cała Asia zakochała się ot bidulka dowiedziała się ze facet ma żonę ale to nic,bo daleko a po reszto miłość tłumaczy każda podłość...
Była świadomie w związku z żonatym i nazwała bym ją tylko niecenzuralnie. Ale zmęczyło ją czekanie, bo kawaler z odzysku miał za wygodnie, dupe w łóżku i nianie do dzieci w postaci zony w domu.
Tchórzostwo z pana pisanych słów bije drogi panie, najbardziej martwi sie pan ze rypło się Asia do muru przystawiła a i zona się odpłaci bo ma za co...Teraz bądź mężczyzna i wypij piwo odejdź od zony, dzieci ci po co kochanka ich nie zaakceptuje a one jej..

Mówisz ze zonie chodzi tylko o kasę, nic dziwnego ze sie martwi utrzymać samej dorastające dzieci nie łatwo. Dać na studia czy materiały do nauki a poza tym ona 15 lat pracowała w domu nie znajdzie pracy może a pan czy alimenty będzie płacił na czas nie wiadomo. Ja bym nie dała ale to moje zdanie.
Martwi cie tylko spojrzenie dzieciom zonie w twarz , i dobrze zapłacisz za własne decyzje bo ty egoistycznie podjąłeś za nich wszystkich decyzje ...  Doradzam bycie chodz raz szczerym i nie przeciąganie wszystkiego i rozmowę z żona i szanowanie jej decyzji.

#37 2010-07-01 13:56:42

nimfa
Netbabeczka

Pytanie do "brak mi odwagi" : czy od poczatku nie układało się z żoną, czy dopiero jak wyjechałeś za granicę?

#38 2010-07-01 14:06:12

brak mi odwagi
Net-facet

Od samego poczatku nie bylo kolorowo !juz przed slubem byly awantury o byle bzdure!!! a potem ciaza i slub.a mielismy wtedy po 20 lat.

Ostatnie tematy :

Stopka forum