Co jam ma zrobić czy sobie darować ? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » PIERWSZA MIŁOŚĆ I RANDKI » Co jam ma zrobić czy sobie darować ?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

Temat: Co jam ma zrobić czy sobie darować ?

Witam,

Jestem chłopakiem mam 24 lata. Poznałem 1.5 miesiaca temu dziewczyne na juwenaliach. Jest to koleżanka mojej przyjaciółki. Wszystko się układało ok. W pewnym momencie w trakcie spotkania zapytałem sie co robi w wakacje to powiedziała mi że jest problem bo wyjeżdza na 8 miesięcy do stanów ale nie chce bo mnie poznała i się sprawa skomplikowała. W trakcie jednej z imprez chyba nie potrzebnie mi objecała że na mnie poczeka te 8 miesięcy ale powiedzcie czy zdaża się żeby ktoś na kogoś czekał 8 miesięcy. I stało się tydzień przed jej wylotem miała sesję przez 3 dni nie pidałem bo sie kuła dniami i nocami. Postanowiłem zadzwonić nie odbierała i żadko odpisywała... Dziś zapytałem sięczy coś się zmieniło odpowiedziala ze tak ze sobie wszystko przemyslala ze nie moze mi objecac ze na mnie poczeka bo nie wie co bedzie za 8 miesiecy i zebym nie robil sobie nadzieje bo uraziło ja to ze w trakcie sesji chcialem sie z nia spotkać i byhłem zbytnio nachalny,. Powiedziałą że to zbyt szybko się dzieje ...


Co mam zrobić w tej sytuacji ?? kTOŚ PODPOWIE.

Może ona chciała miło spędzić miesiąc przed wylotem ?

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez alaclaudie (2010-06-27 22:02:30)

Odp: Co jam ma zrobić czy sobie darować ?

3 dni nie pidałem bo sie kuła dniami i nocami- a po polsku ??

Ciężko żeby czekać prawie rok na osobę z którą de facto się nie jest, nie zna się.
Czy ta panna już wyleciała do Stanów?

co radzę - nie zapominac mozecie gadac przez  skype. ale tez nie nastawiac się na happy end.

Odp: Co jam ma zrobić czy sobie darować ?

No uczyła się na egzamin ustny.

Wylatuje we wtorek.

4

Odp: Co jam ma zrobić czy sobie darować ?

jest mloda i moze kogos jeszcze spotka...mysle ze o to jej chodzilo. Nie chce miec zadnych zobowiazan bo 8 m-cy to sporo czasu. Dziewczynie zmienia sie otoczenie, zostawia znajomych, wiec nie dziwie ze wszystko musi sobie przemyslec i poukladac przed wylotem.
To ze nie odpisywala i nie odbierala tel moze bylo celowe... mysle ze powinienes jej zadac pytanie czy zalezy jej na znajomosci z Toba

Odp: Co jam ma zrobić czy sobie darować ?

Powiedziałą tylko ze nie chce tracic kontaktu ale nie moze mi nic wiecej zaproponoiwać niz przyjazn.

6

Odp: Co jam ma zrobić czy sobie darować ?

To przyjmij ta przyjazn. A po jej powrocie zobaczysz czy sie cos zmienilo, czy nie. Moze w tym czasie tez kogos poznasz. Zycie jest przewrotne. A dziewczyna postapila uczciwie, dlatego powiedziala, ze obiecac nic nie moze. Pozdrawiam

7 Ostatnio edytowany przez amialobyctakpieknie (2010-06-29 07:55:24)

Odp: Co jam ma zrobić czy sobie darować ?

No i wyleciała sad. To już koniec i nie ma już nic ...

Jeszcze pytanie czy ona mogła tak postąpić ze względu że wyjeżdza i zrobiła to celowo aby nie myśleć ?

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIERWSZA MIŁOŚĆ I RANDKI » Co jam ma zrobić czy sobie darować ?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024