refleksje - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » refleksje

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 12 ]

1 Ostatnio edytowany przez delores (2010-06-15 18:24:25)

Temat: refleksje

dziekuje za uwage  i pozdrawiam serdecznie smile

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: refleksje

Dorotko masz nas tu zawsze mozesz pogadac wyrzucic smutki zale... Ja napewno chetnie Cie wyslucham smile Glowka do gory bedzie dobrze. Skad jestes tak wogole??

3

Odp: refleksje
Izulka24 napisał/a:

Dorotko masz nas tu zawsze mozesz pogadac wyrzucic smutki zale... Ja napewno chetnie Cie wyslucham smile Glowka do gory bedzie dobrze. Skad jestes tak wogole??

z dolnego sląska moja droga z Legnicy smile

4

Odp: refleksje

Aha... Przykro mi bardzo ze tak wyglada Twoja sytuacja... Coz zycie daje nam w kosc ale jestesmy silne i musimy dawac sobie rade. Rozumiem ze nie masz dzieci. A ile masz lat??

5

Odp: refleksje

fajniue jest czasem coś z siebie wyrzucic kazdy ma inna psychikę. a lat mam 18

6

Odp: refleksje

No dokladnie ja tez tak mam ... Kazdy czasami potrzebuje sie wygadac. Mloda jestes a juz tak w kosc od zycia dostalas... Znam to sad
Ja tez sie teraz schizuje bo nie wiem czy nie jestem w ciazy i bardzo mie to dreczy...

7

Odp: refleksje

heh cale zycie sie denerwowac ale to w koncu sie skonczy. o kurde to nie jestes w za fajnej sytuacji nie zazdroszcze stresu bo ciąza jak nie jestg sie na nią gotowym gmatwa całe zycie nie robisz testu ciązowego ??

8

Odp: refleksje

Ja juz kochana mam troje dzieci.. Nie jest tak ze nie jestem gotowa ale narazie nie chce. Test mam zamiar zrobic jutro

9

Odp: refleksje

ahh bo tak wlasnie sie zastanawialam czy masz juz dzieci, coż jezeli test będzie pozytywny to troszke zamętu kolejna niunka zapruszy a mąz pomaga coś w domu z dziecmi ?

10

Odp: refleksje

Moj narzeczony nie jest ojcem dzieci i bardzo duzo pracuje (ma wlasna firme) ale stara sie pomagac jak tylko potrafi... Tylko oboje myslimy ze jest za wczesnie i ze nie damy rady nie pod wzgledem finansowym bo z tym nie ma problemu ale jednak wychowac czworke malych szkrabow jest ciezko

11

Odp: refleksje

no takm rozumiem to jeszcze jedna zywa istotka ktorej tez trzeba poswiecic sporo uwagi jutro ukaże odpowiedz daj znac jak tam wynik testu, nie ma tego zlego smile

Posty [ 12 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » refleksje

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024