kolagen naturalny - Netkobiety.pl

Witaj na Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone przez kobiety dla aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Porozmawiasz na takie tematy jak : miłość, związki, psychologia, edukacja, finanse, religia, zdrowie i uroda...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

#1 2008-05-23 21:38:18

aberdeenka
Niewinne początki

kolagen naturalny

Witam bardzo serdecznie.
Tyle się ostatnio słyszy o kolagenie naturalnym, może któraś z kobietek na forum stosuje lub stosowała ten "cudowny" kosmetyk? Bardzo chciałabym się dowiedzieć czy naprawdę jest taki rewelacyjny. Jestem po czterdziestce i niestety te okropne zmarszczki - nasz wróg nr 1, nie dają mi spokoju, a kremy jak to kremy nie działają tak jak w reklamach.... niestety.
Jeszcze jedna bardzo dziwna rzecz, otóż jak to się dzieje, że ów kolagen naturalny jest prawie dwa razy droższy bezpośrednio u producenta niż na Allegro, dziwne, prawda?
Czekam z niecierpliwością na Wasze opinie i pozdrawiam cieplutko.

#2 2008-05-23 21:57:44

Bianca
100% Netkobieta

Re: kolagen naturalny

Moja znajoma używała naturalnego kolagenu, kupiła go u producenta za około 200zł- ale powiedziała, że watr tej ceny... Co prawda nie widziałam jej stanu cery sprzed kuracji ( po prostu jej nie znałam), ale jeśli to co mówi to prawda, a raczej tak, to faktycznie zdziałał cuda. Znikły przebarwienia, zmarszczki itp. Znajoma ma około 40-stki. A co do ceny to warto się zastanowić czy na allegro to nie są tanie podróbki, po których możesz być zawiedziona..

Życie ciągle płata mi figle. Myśli, że mam dość sił by iść ciągle pod wiatr...
...A ja mam już oczy pełne piasku, nie widzę nic...

#3 2008-05-24 11:13:36

Aleksandra
Powoli się zadomawiam

Witam, co prawda osobiście nie stosowałam kolagenu regularnie, ale wiem, że jako jeden z nielicznych środków stosowanych w kosmetyce ma właściwości stymulujące podział komórek, a więc i odnowę skóry.  Trudno orzec, czy rzeczywiście jest wchłanialny przez skórę - niektórzy naukowcy twierdzą, że jego cząsteczki są zbyt duże, a drogie preparaty kolagenowe to jedynie marne kremy nawilżające. Z drugiej strony wiele osób rzeczywiście dostrzega działanie kolagenu nie tylko na dojrzałą cerę, ale nawet na blizny i inne poważne problemy skóry. Spróbować zawsze można.

Mi dodatkowo przeszkadza rybny zapach, ale on odczuwalny jest jedynie przez chwilę. Kolagenu nie da się również stosować pod makijaż - roluje się i mi osobiście przeszkadza.

Co do allegro - ja osobiście uważałabym na podróbki. Obecnie panuje moda na produkty z naturalnym kolagenem i trzeba bardzo uważać na naciągaczy.

Osobiście chyba nie zawierzyłabym kolagenowi i wybrała profesjonalne zabiegi kosmetyczne + dobry bogaty krem apteczny. Jednak znam osoby zadowolone, więc pozostaje Pani jedynie spróbowanie na sobie bądź wybór innej ścieżki.

#4 2008-08-13 21:03:44

3dcosmetics
Niewinne początki

Witam serdecznie.
Drogie Panie, właściwości kolagenu naturalnego rzeczywiście są takie jak wszyscy mówią. Jestem producentem kosmetyków (innych niż kolagen) i prowadzę dwa sklepy internetowe, do których wprowadzam tylko produkty, których nie będę się wstydzić. Zazwyczaj są to rzeczy, których sama używam. Ostatnio postanowiłam dodać tu kolagen, który produkowany jest przez kilka firm. Ja wprowadziłam dwie. Orginalny kolagen uzupełniony w skórze faktycznie leczy wiele schorzeń skóry takich jak trądzik, nadmierne wysuszenie, czy alergię na słońce. W naturalny sposób cofa również procesy zmarszczkowe oraz zapobiega ich powstawaniu (znacznie spowalnia). Jednak dobrze jest kupować je z potwierdzonych źródeł. Nie wiem czy odważyłabym się kupić go na allegro, chociaż sama zastanawiałam się nad wystawieniem go w tym portalu. Jednak polecam sprawdzenie czy sklep lub sprzedawca, który oferuje kolagen jest przedstawicielem producenta a nie np jakims "domowym rozcieńczaczem". Ja mam umowę z firmą, której produkty oferuję. Zamówiony u mnie produkt nie jest wysyłany do klienta przeze mnie, tylko bezpośrednio z centrali firmy. Nie ma wówczas możliwości wysłania podróby. Jeśli więc zastanawiają się Panie nad kolagenem, to zdecydowanie mówię TAK. Za około 1zł dziennie można zadbać o zdrowy i młody wygląd skóry bez zamartwiania się zmarszczkami, więc kompletnie nie ma się nad czym zastanawiać. A jeżeli chodzi o dobór dystrybutora, to chętnie polecę swoje sklepy, bo za siebie mogę ręczyć. Za innych nie koniecznie. Zapraszam więc serdecznie do odwiedzenia mojego sklepu : 3dcosmetics com/sklep oraz kolagen.otwarte24 pl  a także to zapoznania się z szeroką literaturą i certyfikatami. Polecam szczególnie artykuł "kosmetyki - prawdy i mity" na stronie sklepu 3dcosmetics.

Serdecznie wszystkich pozdrawiam. Lena

#5 2010-02-23 15:12:25

slodka ksiezniczka
Zaglądam tu coraz częściej

Uzywalam kolagenu naturalnego przez okolo rok ,moimi glownymi problemami z cera byly tradzik i blizny .I musze przyznac ,ze bylo warto ,stan mojej skory bardzo sie poprawil ,nie ma zupelnie porownania z tym ,co bylo przed kuracja .Zamawialam kolagen przez internet ,bezposrednio od producenta ,nie bylo wiec mowy o podrobce .Polecam smile

#6 2010-02-25 01:01:16

Su
Niewinne początki

kolagen to jeden z tych wartościowszych składników kosmetycznych
ja zbieram pieniążki wink

#7 2010-02-25 10:15:36

Claudymek
Cioteczka Dobra Rada

dostalam kiedyś kilka próbek kolagenu od kosmertyczki, tzn nie wiem czy to byl naturalny kolagen czy poprostu ten krem mial jego dużą zawartość, ale muszę powiedzieć. że odrazu bylo widać efekty, skóra stala się bardziej napięta, promienna i taka czysta,

be careful of who you love and be careful of what you do, cause the lie becomes the truth!

#8 2010-03-24 09:40:09

barbaratp
Niewinne początki

wystarczy wpisać w google barbaratp

gwarantuję oryginalny , świeży produkt bezpośrednio od firmy Colway który jest jedynym i wyłącznym Dystrybutorem i Dysponentem Brandu Handlowego: Kolagen Naturalny Q 5-26 oraz produktów powstałych na jego bazie: serii kosmetycznej COLWAY i pierwszego na świecie nutrikosmetyku i suplementu diety zawierającego liofilizowany, trzeciorzędowy kolagen rybi - COLVITA. Kapsułki COLVITA są produktem unikalnym na skalę światową i nowością rynkową

pozdr serdecznie i zapraszam

#9 2010-03-29 17:30:13

aniaelizabet
Niewinne początki

Jeśli ktoś jest zainteresowany kolagenem Naturalym w Krakowie zapraszam do firmy na Kościuszki 84.
Opowiem jak stosować , i jakie są efekty po jego stosowaniu
.
Próby stosowanie w kosmetyce i implantologii kolagenu początkowo syntetycznego, a później bydlęcego, przynosiły sukces połowiczny przede wszystkim dlatego, że nie pozyskano dotąd kolagenu biologicznie aktywnego, o budowie łańcuchów aminokwasowych identycznych jak u człowieka.

Kolagen biologicznie aktywny wynaleziono w Polsce! Epokowe odkrycie naukowców Uniwersytetu Gdańskiego było wielką sensacją lat 90-tych, której praktyczne zastosowanie hamowały trudności z utrzymaniem pełnych wartości pozyskanego ekstraktu w warunkach niechłodniczych.

Unikalną, nową formułę kolagenu naturalnego Q5-26 dopracowali dopiero laboranci Inventia Polish Technologies, tworząc pierwszy na świecie kosmetyk na bazie polskiego kolagenu rybiego, wykazujący obiektywne działanie naprawcze naskórka i nie tracący zarazem klucza do swojego sekretu - tzw. potrójnej helisy - w temperaturze pokojowej.

Kolagen stanowi 30% całkowitej masy białka ludzkiego, jest odpowiedzialny za sprężystość, jędrność, właściwe nawilżenie skóry oraz ciągłą odnowę jej komórek. Postępujący z wiekiem deficyt kolagenu jest przyczyną m. in. marszczenia się skóry.

Żel transdermalny proponowany przez COLWAY, tworzy po przeniknięciu do skóry siateczkę proteinową, stanowiącą rusztowanie dla nowego kolagenu produkowanego przez fibroblasty. Siatka ta wiąże wodę i substancje lipofilowe. Badania przeprowadzane na komórkach hodowli tkankowej skóry ludzkiej, pod mikroskopem elektronowym, potwierdziły zwiększone wytwarzanie kolagenu przez fibroblasty, pogrubienie naskórka, zwiększenie ilości mucyny i substancji śluzowych w warstwie brodawkowej skóry. Są to obiektywne wyniki testów różnych ośrodków, korelujące ze sobą. Identyczne wnioski z badań wysnuto w Polsce i laboratoriach farmaceutycznych Francji i USA. Kolagen Naturalny uzyskał również bardzo pozytywne oceny gabinetów kosmetycznych, zakładów fryzjerskich, studiów paznokcia, ośrodków odnowy biologicznej, a przede wszystkim w ankietach konsumenckich.

#10 2010-04-19 19:52:50

neti
Wkręcam się coraz bardziej

Jakoś nie wierzę w takie "wklepywanie" preparatu... Zanim substancja zdąży dotrzeć tam, gdzie powinna (czyli głęboko w głąb skóry) pewnie już jej dawno nie ma.

#11 2010-10-14 11:52:15

m.siergiej
Niewinne początki

Collagen By-Health firmy Noble Health ma całkiem ciekawy skład. Oczywiście naturalny kolagen, witaminy C i E no i ekstrakty z pestek winogron. Moja skóra jest po tym preparacie gładka i nawilżona, praktycznie w ogóle już nie stosuje kremów nawilżających. Próbowałam preparatów typu Skrzypowita ale okazały się picem na wodę. Collagen nie tylko działa pozytywnie na zmarszczki ale na całą strukturę skóry wiec nawet na cellulit i rozstępy. Na stronie Noble Health można to kupić. Produkty z kolagenem są zazwyczaj bardzo drogie (np. Colvita 60 kapsułek za 200 zł) ale ten jest najtańszy na rynku jaki udało mi się znaleźć a ma bardzo fajny skład.

#12 2010-11-20 15:03:18

sebilek
Niewinne początki

Witam, chciałbym podzielić się moimi doświadczeniami z tym produktem.. stosuję go na rozstępy (siłownia zrobiła swoje.....) - efekt - po ok 2 miesiącach używania rozstępy zdecydowanie zbladły i są bardzo mało widoczne - z odległości metra ich nie widać jak patrzę w lustrze,  skóra  zrobiła się jakby gładsza i bardziej ściągnięta. Przynajmniej u mnie. Jestem zadowolony i stosuję nadal. Oczywiście rozstępów nie znikną bo ich nic nie usunie - żadne lasery i terapie za 10 000pln...to jest nierealne. ...wydajność -  do tej pory zużyłem połowę  opakowania 100ml także ok- rozstępy mam na ramionach i w okolicach pach.  Kolagen nabyłem u znajomego, który bierze towar bezpośrednio od producenta. Dostałem od niego upust 20% od ceny detalicznej - myślę że warto.
Z tego co wiem, to jego dziewczyna stosuje od 2 miesiąca ciąży - teraz jest w 8 - brzuszek duży a rozstępów nie widać. Jeśli ktoś z Was jest zainteresowany podaję tel do niego:664123062

#13 2010-11-20 18:49:36

anttena@wp.pl
Zbanowany

Spam
Moderatorka sueno6

#14 2010-12-05 12:23:07

koko1111
Niewinne początki

Witam. Długo borykałam się z często przypadłością naszych czasów, z trądzikiem, który zostawił po sobie blizny, dziury i przebarwienia. Po zostosowaniu kolagenu (najtańszego z dostępnych) nie zauważyłam żadnych efektów! Dopiero później okazało się, że sam kolagen w pojedynkę niewiele zdziała. Należy stosować go w połączeniu z witaminą C - dokładniej opisuje to ten artykuł  - efekty były widoczne, natomiast jeżeli chodzi o dziury to nie wierzę żeby w jakikolwiek sposób mógł on pomóc w pozbyciu się ich...

#15 2010-12-08 07:29:21

ewka3
Przyjaciółka Forum

sebilek napisał:

Witam, chciałbym podzielić się moimi doświadczeniami z tym produktem.. stosuję go na rozstępy (siłownia zrobiła swoje.....) - efekt - po ok 2 miesiącach używania rozstępy zdecydowanie zbladły i są bardzo mało widoczne - z odległości metra ich nie widać jak patrzę w lustrze,  skóra  zrobiła się jakby gładsza i bardziej ściągnięta. Przynajmniej u mnie. Jestem zadowolony i stosuję nadal. Oczywiście rozstępów nie znikną bo ich nic nie usunie - żadne lasery i terapie za 10 000pln...to jest nierealne. ...wydajność -  do tej pory zużyłem połowę  opakowania 100ml także ok- rozstępy mam na ramionach i w okolicach pach.  Kolagen nabyłem u znajomego, który bierze towar bezpośrednio od producenta. Dostałem od niego upust 20% od ceny detalicznej - myślę że warto.
Z tego co wiem, to jego dziewczyna stosuje od 2 miesiąca ciąży - teraz jest w 8 - brzuszek duży a rozstępów nie widać. Jeśli ktoś z Was jest zainteresowany podaję tel do niego:664123062

Niestety muszę Cię zmartwić, ja zużyłam już trzy butelki kolagenu Silver, też mam taniej, a rozstępy wyglądają tak samo, może na "świeże" coś daje, ale z moimi sobie nie radzi. Osobiście uważam, że produkt jest przereklamowany.

Ze wszystkich rzeczy, których wymaga się od książki,
najważniejsza jest, żeby nadawała się do czytania.
                                           Anthony Trollope
wietrzne pióro, z pewnego kałamarza

#16 2010-12-14 12:13:03

kwiatuszek28
Niewinne początki

Oj dziewczyny dziewczyny. ja wam napsize tak ja tez stosowalam kollagen w kapsulach, tez tej firmy noble health i na pewno bede stosowala, bo widze roznice. co prawda dostalam ja od meza na rocznice- ale chyba to sie liczy tongue.Na pewno poprawil mi sie koloryt skory i zniknely linie pod oczami ahhh te kurze lapki. Wiecie co teraz to nawet podkladu juz nie nakladam bo tak ladnie wygladam. Tylko roz i gotowe.
A wiecie gdzie to mozna kupic. Bo slyszalam, ze przez neta z ich strony, ale chyba sa tez jakies saony.

#17 2010-12-23 13:59:38

baskalodz
Niewinne początki

ja tez stosuje collagen by-health i bardzo polecam! przede wszystkim widac efekty, kosmetyczka mi mowila ze ma najwieksza dawke dlatego:) bardzo pomaga na wlosy, paznokcie no i na cere - znaczna poprawa! a mozna go kupic przez internet:)

#18 2011-01-05 09:36:33

wanilia
Tajemnicza Lady

Kolagen naturalny? A co to znaczy tak dokładnie? Ktoś może mi wytłumaczyć? Ja np. mam taki suplement, Stawo-vit się nazywa, co prawda jest niby przeznaczony głównie na regeneracje stawów, ale to właśnie sam kolagen więc dla cery też jest zbawienny. Nie wiem, czy to też kolagen naturalny w takim razie?

#19 2011-02-01 12:40:05

MK
Niewinne początki

Stosuję Kolagen NobleHealth od 3 m-cy i jestem Megazadowolona, wcześniej przez długi okres czasu stosowałam Silver i żadnych efektów nie było widać. A teraz skóra poprawiła się w 200% , jest bardzo dobrze nawilżona, jest bardziej elastyczna, wygładziły się zmarszczki mimiczne, miałam zawsze skórę skłonną do wyprysków, zaskórników a teraz jest diametralna różnica. Nawet pudru i korektora  nie potrzebuję. Zaufana kosmetyczka mi go poleciła, powiedziała że NobleHealth ma największą dostępną  a zarazem dopuszczalną dawkę kolagenu w 1 tabletce, poza tym ma on w składzie witaminy E i Coraz ekstrakt z winogron, są to doskonałe antytoksydanty co pomaga w walce z wolnymi rodnikami. Nie wiem czy słyszaliście o badaniach, które mówią że aby kolagen się aktywizował należy przyjmować wraz z nim WIT. C , a ten produkt ma już ją w swym składzie, a inne nie. Polecam !!!

#20 2011-02-03 09:12:08

ona32
Zbanowany

aberdeenka napisał:

Witam bardzo serdecznie.
Tyle się ostatnio słyszy o kolagenie naturalnym, może któraś z kobietek na forum stosuje lub stosowała ten "cudowny" kosmetyk? Bardzo chciałabym się dowiedzieć czy naprawdę jest taki rewelacyjny. Jestem po czterdziestce i niestety te okropne zmarszczki - nasz wróg nr 1, nie dają mi spokoju, a kremy jak to kremy nie działają tak jak w reklamach.... niestety.
Jeszcze jedna bardzo dziwna rzecz, otóż jak to się dzieje, że ów kolagen naturalny jest prawie dwa razy droższy bezpośrednio u producenta niż na Allegro, dziwne, prawda?
Czekam z niecierpliwością na Wasze opinie i pozdrawiam cieplutko.

polecam kwas hialuronowy do lykania - sama mozesz wybrac marke w aptece, ok 20zl placilam za 30 tabletek lykam na zmiane z jakimis witaminami wiec starcza na 2 miesiace

#21 2011-02-07 21:43:54

maria19
Niewinne początki

Polecam ColldeVie - regeneracyjne płatki pod oczy polskiej firmy EUROIMPLANT, które otrzymały nagrodę w  Konkursie " Najlepsze dla Urody Beauty Expert 2010 ".

Konkurs " Najlepsze dla Urody Beauty Expert 2010 " organizowany jest od dziewięciu lat przez Edipresse Polska S.A., wydawcę miesięcznika URODA. W skład jury konkursu weszło 10 kobiet wśród nich eksperci od urody : dermatolodzy, kosmetolodzy, redaktorzy naczelni czasopism "Uroda" i "Viva!" oraz celebryci. Do konkursu zgłoszono kilkaset kosmetyków, nagrodzono tylko 20 najlepszych.
Płatki ColldeVie okazały się bezkonkurencyjne i zostały nagrodzone w kategorii "Pielęgnacja twarzy i ciała" gdzie towarzyszą im same uznane marki.

#22 2012-03-23 20:54:49

zadowolona
Niewinne początki

hmmm ale tu jedzie reklamą handlowców i dystrybutorów Colway. Naturalny tzn taki jak ludzki czyli z potrójną helisą a taki ma rybi - morski. Pogrzebałam w necie i różne glupotki ludzie piszą. Osobiście spróbowałam tego collagenu Noble Health - po ok 3 op. uważam go za świetny produkt - ale jak to z kolagenem najpierw funduje sie pelna dawkę a potem zmniejsza dla podtrzymania efektów. Nie będę zachwalała bo wiadomo jakie zadanie kolagenu jest.
Colwaya też kiedyś stosowałam - efekty te co chciałam czyli ladna cera rzeczywiście była, ale cena??? oczywiście łykłam ich tabl bo wiem ze tylko od wew sa najlepsze efekty. Jezeli kogos stac nie ma różnicy który stosuje oba świetne tylko jeden tańszy a drugi znacznie droższy. Colway warto kupic w ewnych miejscach (ten w plynie powinien byc przechowywany w lodówce) - tabletki bez róznicy a Collagen Noble Health w salonach, rossmanach lub w ich sklepie porcjapiekna.pl

Mam nadzieje ze pomoglam jak sa dobre produkty nie trzeba ich reklamowac na forach lepeij pisac cos z wlasnych doswiadczen wtedy na wzajem sobie pomagamy.

#23 2012-03-29 12:56:04

asia56
Niewinne początki

Witam.Od niedawna jestem dystrybutorem produktów kolagenowych firmy Colway.Nie brała bym się za to gdybym sama nie spróbowała na sobie.Efekty kuracji kalogenowej przeszły moje najśmielsze oczekiwania i dlatego mogę z czystym sumieniem polecać i sprzedawać go innym i nawet na tym trochę zarobić.Sprzedaż kalogenu firmy Colway( a w zasadzie Inventia)prowadzona jest w formie marketingu bezpośredniego ,dlatego są takie różnice w cenach w sklepach internetowych czy na allegro,w uproszczeniu zależy to jaką kto zajmuje pozycję w sieci, im wyższą tym taniej "kupuje" i taniej może odsprzedawać. Jest to temat rzeka,jeśli ktoś jest tym poważnie zainteresowany chętnie udzielę więcej informacji  szczególnie na temat samego działania kolagenu  tel 661 946 194

#24 2012-11-13 12:49:22

daśka

Tak Was podczytuję na temat tego kolagenu i sama nie wiem już co myśleć.
Po jakim czasie są faktycznie widocznie efekty?
Ogólnie chciałabym spróbować, tylko przeglądałam te produkty o których mowa i wszystko ładnie pięknie, ale mi się wydaje, że to trochę drogo sad Tzn może ja mam takie przekonanie bo nie używałam dotąd tak drogich kosmetyków.

#25 2012-11-14 14:31:37

Agness
Słodka Czarodziejka

Zależy tez o jakich kremach mowa, bo nie wszystkie zaraz kosztują fortunę. Jeśli chodzi o sam kolagen to jak najbardziej wierzę w jego działanie, bo niestety po 25 roku życia włókna kolagenowe lecą na łeb na szyję big_smile Co do samych kosmetyków to pamiętaj że tylko kolagen rybi! Ten jest w stanie podziałać na naszą skórę. Ja tak na prawdę używam na przemian raz kolagenu a raz innego kremu przeciwzmarszczkowego, żeby mi się skóra za bardzo nie przyzwyczaiła do ciągle tych samych składników (tak mi kiedyś ktoś poradził).

#26 2012-11-15 17:58:15

daśka

A jakiego używasz? Skoro zmieniasz kremy raz jeden raz drugi to na ile one są wydajne? Na ile czasu Ci wystarczają?

#27 2012-11-16 12:37:16

Agness
Słodka Czarodziejka

daśka napisał:

A jakiego używasz? Skoro zmieniasz kremy raz jeden raz drugi to na ile one są wydajne? Na ile czasu Ci wystarczają?

Kolagen naturalny colyfine, ja ze względu na wiek używam 30+ wink Muszę też wypróbować z zieloną herbatą, bo ostatnio widziałam,  go w hebe w drogerii, ale to dopiero jak skończy mi się to opakowanie. I mi opakowanie starcza tak jakoś na 7-8 tygodni - tak około. Jest w formie żelu, bardzo wydajny, bo nie muszę go dużo nakładać, ma taką fajną konsystencję. Czasem właśnie na noc posmaruję się innym kremem przeciwzmarszczkowym, ale już właściwie coraz mniej, bo bardziej mi odpowiada używanie kolagenu. Szczególnie rano pod makijaż mi dobrze służy, bo krem jest dla mnie za ciężki i za tłusty.

#28 2012-11-23 13:00:43

patryckab
Szamanka

Ja znam tylko kolagen od Noble Health. W sumie tez zaczełam przyjmowac tak zupełnie przypadkiem bo dostałam 1 opakowanie od koleżanki kiedy ta na kosmetolog sklep kupiła jakis zestaw promocyjny. I tak się nie wiem czy nie domówić bo po miesiącu stosowania widze ze moja skóra na twarzy naprawde sie jakoś poprawiła, bez przebarwień, ma jednolity koloryt...

#29 2012-12-04 11:32:16

panizima
Niewinne początki

Niedawno zaczęłam swoją przygodę z kolagenem. Testuję na razie żel do mycia twarzy z serii spam i całkiem fajnie się sprawdza. Bez problemu zmywa makijaż i nie szczypie w oczy. Czy któraś z Wad go miała? Czy przy dłuższym stosowaniu usuwa przebrawienia?

Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2012-12-04 12:05:57)

#30 2012-12-11 07:50:11

Karolcia_M
Zbanowany

A co sądzicie o żelu Kolagen Graphite 40+? W skłądzie na opakowaniu napisane jest, że zawieta tylko wodę, kolagen, kwas mlekowy i glikol kaprylowy. Chciałabym w jakiś naturalny sposób zawalczyć o jędrność mojej skóry, ale nie chce trafić na jakiś napełniony chemią kosmetyk, który i tak nie przyniesie efektu...

#31 2012-12-12 13:54:41

Agness
Słodka Czarodziejka

Karolcia_M napisał:

A co sądzicie o żelu Kolagen Graphite 40+? W skłądzie na opakowaniu napisane jest, że zawieta tylko wodę, kolagen, kwas mlekowy i glikol kaprylowy. Chciałabym w jakiś naturalny sposób zawalczyć o jędrność mojej skóry, ale nie chce trafić na jakiś napełniony chemią kosmetyk, który i tak nie przyniesie efektu...

aa, no to to jest dokładnie z tej firmy co ja używam tylko że ja mam właśnie 30 + wink zielonego pewnie po nowym roku dopiero spróbuję.

#32 2012-12-13 18:54:31

Karolcia_M
Zbanowany

Agness napisał:

Karolcia_M napisał:

aa, no to to jest dokładnie z tej firmy co ja używam tylko że ja mam właśnie 30 + wink zielonego pewnie po nowym roku dopiero spróbuję.

i jaką masz opinię o produktach tej firmy? Długo już stosujesz 30+? Ja dopiero niedawno wyczytałam o tym czym jest i jak ważny wpływ na naszą skórę ma kolagen, więc dla mnie to zupełna nowość, która mam nadzieję pomoże mi zawalczyć o młodą cerę smile

#33 2012-12-17 12:13:36

Agness
Słodka Czarodziejka

Karolcia_M napisał:

i jaką masz opinię o produktach tej firmy? Długo już stosujesz 30+? Ja dopiero niedawno wyczytałam o tym czym jest i jak ważny wpływ na naszą skórę ma kolagen, więc dla mnie to zupełna nowość, która mam nadzieję pomoże mi zawalczyć o młodą cerę smile

No wiesz co teraz to jest moje właśnie drugie opakowanie tego 30+, ale czaję się na trzecie zielone wink Także już trochę stosuję i póki co jestem bardzo zadowolona. Fajnie nawilża i napina mi skórę, napina - tzn mam wrażenie, że jest taka bardziej jędrna. Póki co zamierzam przy nim pozostać. Wcześniej już się czaiłam na coś z kolagenem tylko ceny mnie trochę przerażały, nawet koło 500 zł za krem znanych firm - to dla mnie stanowczo za dużo. Dlatego ten najpierw mi przypasił cenowo no to postanowiłam spróbować wink

#34 2013-01-17 22:45:22

patryckab
Szamanka

Dziewczyny czy zauważyłyscie ze zmarszczki mimiczne, np. te w okolicach ust troszkę się jednak spłyciły czy nie ma zadnego efektu?

#35 2013-06-05 16:06:55

jolka290686
Zbanowany

ja zauważyłam poprawę. Stosuję kolagen spam od 2 miesięcy, zmarszczki są płytsze, a cera ładniej wygląda, jest gładsza. Dodatkowo jest tańszy od collway'a, a efekt super! Według zaleceń można na wchłonięty kolagen nakładać krem nawilżający, ja nakładam najzwyklejszy krem jak kolagen się wchłonie. smile

Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2013-06-05 16:39:59)

#36 2013-12-11 12:49:05

Hanna5005
Niewinne początki

Ja też stosuje tak jak patryckab kolagen od Noble Health. Jego skład się teraz dodatkowo wzbogacił o kwas hialuronowy , cynk, biotynę i selen. Po pierwszym opakowaniu już widzę wzmocnienie paznokci i skóra na twarzy jest faktycznie jakby lepiej nawilżona.smile Kupuje kolejne opakowania i czekam na następne efekty.smile!

#37 2013-12-15 22:30:44

McMiodek
Przyjaciółka Forum

I ciekawe, że prawie wszystkie, któe korzystają i reklamują kolagen mają po jednym poście big_smile
Co za ukryta reklama!

Tak naprawdę kolagen naturalny wklepywany, czy wcierany poprawia tylko i wyłacznie wygląd zewnętrznej warstwy skóry. Cząsteczki kolagenu są zwyczajnie za duże, aby przeniknąć w głąb skóry, więc nie "naprawia" on skóry od srodka. Nie zmienia to faktu, że na zewnątrz można różnicę zobaczyć, ale czy to o to chodzi? Jeśli przestaniemy dostarczać naskórkowi kolagenu w ten sposób, skóra wróci do poprzedniego stanu, a z czasem przyzwyczai się do niego i efekty będą małe.

Potencjał terapeutyczny kolagenu wykorzystuje się obecnie głównie w medycynie estetycznej w zabiegach modelowania struktury skóry (wstrzykiwania kolagenu). I mimo, że cała "produkcja" preparatów zawierających kolagen poszła do przodu (od preparatów zwierzęcych (bydlęcych) poprzez preparaty pochodzące od zmarłych dawców, kolageny uzyskiwane z hodowli ludzkich fibroblastów, aż po preparat zawierający autologiczny kolagen), nadal jst on skuteczny dopiero w zabiegu inwazyjnym.

O wiele lepiej jest dostarczyć kolagenu od srodka- są już "kolagenowe" suplementy diety, które opóźniają niszczenie naszego własnego kolagenu i przyczyniają się do jego szybszej produkcji w  skórze.

Zastanówcie się panie dwa razy, czy wolicie wydać kasę na jakiś kolagen z allegro, czy przeznaczyć te pieniądze na profesjonalny zabieg, który faktycznie przyniesie efekty.

Życie jest małą ściemniarą,
wróblicą, wygą, cwaniarą...
Plącze nam nogi i mówi "Idź"...

#38 2014-05-20 12:35:09

aga8800
Zaglądam tu coraz częściej

McMiodek napisał:

I ciekawe, że prawie wszystkie, któe korzystają i reklamują kolagen mają po jednym poście big_smile
Co za ukryta reklama!

Tak naprawdę kolagen naturalny wklepywany, czy wcierany poprawia tylko i wyłacznie wygląd zewnętrznej warstwy skóry. Cząsteczki kolagenu są zwyczajnie za duże, aby przeniknąć w głąb skóry, więc nie "naprawia" on skóry od srodka. Nie zmienia to faktu, że na zewnątrz można różnicę zobaczyć, ale czy to o to chodzi? Jeśli przestaniemy dostarczać naskórkowi kolagenu w ten sposób, skóra wróci do poprzedniego stanu, a z czasem przyzwyczai się do niego i efekty będą małe.

Potencjał terapeutyczny kolagenu wykorzystuje się obecnie głównie w medycynie estetycznej w zabiegach modelowania struktury skóry (wstrzykiwania kolagenu). I mimo, że cała "produkcja" preparatów zawierających kolagen poszła do przodu (od preparatów zwierzęcych (bydlęcych) poprzez preparaty pochodzące od zmarłych dawców, kolageny uzyskiwane z hodowli ludzkich fibroblastów, aż po preparat zawierający autologiczny kolagen), nadal jst on skuteczny dopiero w zabiegu inwazyjnym.

O wiele lepiej jest dostarczyć kolagenu od srodka- są już "kolagenowe" suplementy diety, które opóźniają niszczenie naszego własnego kolagenu i przyczyniają się do jego szybszej produkcji w  skórze.

Zastanówcie się panie dwa razy, czy wolicie wydać kasę na jakiś kolagen z allegro, czy przeznaczyć te pieniądze na profesjonalny zabieg, który faktycznie przyniesie efekty.

Masz rację :-) Sama łykam tabletki kolagnowe od 3 miesięcy i wiem że tylko kupione u producenta lub polecane przez moje koleżanki dają gwarancję poprawy kondycji skóry ,włosów czy paznokci.Fakt jest taki że po pure collagenie z Noble Medica (to polski producent) mam już spłycone zmarszczki ,rozjaśniały mi przebarwienia słoneczne i nawet piegi.Co jednak  ważne łykam je stale i nie liczyłam w pierwszym miesiącu na cud:-)

Ostatnie tematy :

Stopka forum