boję się, że facet mnie zdradzi za granicą - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ZWIĄZEK NA ODLEGŁOŚĆ, MIŁOŚĆ PRZEZ INTERNET » boję się, że facet mnie zdradzi za granicą

Strony 1 2 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 38 z 42 ]

1

Temat: boję się, że facet mnie zdradzi za granicą

Hej mój facet wyjechał do szkocji na 3 miesiące za półtora wraca ale mimo to boję się ze mnie zdradzi choć obiecał ze mnie tylko kocha mimo to boje się ze on nie wróci choć pisał kiedy wraca choc gadal że chce się ze mną zaręczyć mimo to mam obawy.

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: boję się, że facet mnie zdradzi za granicą

Dlugo jestescie ze sobą?

Gdy jedyna osoba, która może sprawić, że przestaniesz płakać to ta, przez którą płaczesz...

3

Jak to mówią: jeśli wróci, to jest Twój. Jeśli nie, to znaczy, że nigdy Twój nie był.

Musisz pokazać, że mu ufasz. Jak rzeczywiście kocha, to zdrada nie przyjdzie mu do głowy. A jak to tkai typ, to i w Polsce mógłby Cię zdradzić. Po prostu czekaj, pisz do niego i po prostu okaże się.

Reklama

4

a_normalna ma rację! Powinnaś pokazać, że mu ufasz... A ten Twoj facet dawal Ci kiedyś powody do tego, abyś myślala, że on Cie zdradza? Przystawial się do jakiś panienek , albo coś??

Gdy jedyna osoba, która może sprawić, że przestaniesz płakać to ta, przez którą płaczesz...

5

jestem z facetem 3lata czy facet może wyczymać bez seksu 3 miesiące jak sądzicie?

Reklama

6

Uspokój sie przede wszystkim smile Jestescie juz ze soba na tyle długo ze chyba czas na zaufanie!taka rozłąka to dobry czas dla związku wtedy najlepiej mozna sie dowiedziec ile dla siebie znaczycie!...i pewnie ze facet moze wytrzymac bez seksu przeciez nie jest chyba z Toba tylko dla tego...spokojnie jak kocha to wróci i wtedy dopiero bedzie szał smile trzymaj sie cieplutko

Kiedy rodziłeś sie płacząc,wszyscy sie uśmiechali,Żyj tak abyś umierając uśmiechał sie gdy wszyscy bedą płakali...

7

ja od dwóch lat jestem w związku na odległość i uwierz mi, że facet może wytrzymać parę miesięcy bez seksu wink to nie zwierzę - kocha i potrafi myśleć, zatem potrafi się opanować.
uspokój się wink jesteście razem dosyć długo, więc najwyższy czas na zaufanie! wyczekuj z radością jego powrotu i nie zaprzątaj sobie głowy zdradami, których najprawdopodobniej nie ma.

8

Jesteście kochani muszę w końcu mu zaufac chociasz bardzo tesknie, czy powinnam mu pokazac ze bardzo za nim tęsknie wogóle jak powinnam się zachowac w tej tródnej sytuacji?

9

Jeśli Cię naprawde kocha,to myslisz,ze mogł by cię zdradzic?zniszczyc to co ma?nie ma sie co martwic na zapas.Jest wiele zwiazków na odległośc,które sa ze soba bardzo długo,bo sie kochaja,i wiedza,ze warto czekac.

10

jak mówicie jak powinnam sie zachowac czy powinnam często do niego pisac, to ze mam problemy w domu jak go powinnam wspierac czy myślicie że on mnie kocha ze tęskni za mną?

11

jesli Cie kocha to napewno tęskni:)a odzywaj sie do niego kiedy tylko będziesz miała na to ochote.

12

Tak, enni ma rację, nie ma schematu według którego powinnaś pisać czy odzywać się do niego. Jest to najbliższa ci osoba, więc jeśli masz się wyżalić, przekazać gdzieś myśli, to komu, jak nie jemu? Zobacz - ty tutaj na miejscu masz takie myśli, a przecież on może mieć takie same tam. Tylko szczerość i kontakt ze sobą pozwoli wam przetrwać i co więcej - umocnić więź i zaufanie. Mów mu to co czujesz, mów mu, że tęsknisz. Nie z wyrzutem, ale z miłością. Napisz, że skreślasz dni w kalendarzu... Że też tęsknisz za waszą bliskością.
Długi list (mail) pozwoli odetchnąć Tobie i zrzucić z siebie wszystkie myśli a jemu pozwoli uczestniczyć w tym co dzieje się u Ciebie - na pewno chce tego. I przede wszystkim - nie licz na równie długą pisemną odpowiedź:) bo doświadczenie pokazuje, że mężczyźni nie lubią pisać listów(oczywiście są wyjątki, ale rzadkie smile)... Pewne jest jednak, że lubia je dostawać.
Jeśli Wasze uczucie jest prawdziwe na pewno przetrwacie te 3 miesiące. To długo, ale minie. Trzymam kciuki za sukces.

13

Odzywaj się często, pokaż że go kochasz, a na pewno nie będzie mu w głowie Cie zdradzić, bo nie chciał by tego stracić, czułej, troskliwej dziewczyny.

14 Ostatnio edytowany przez Agatka (2010-06-25 12:24:07)

dziewczyny nie wytrzymam chyba z tesknoty za nim strasznie go kocham strasznie się boję o niego. ostatno się pokłóciliśmy o głupote czy to jest normalne w związku?

15

edi kłotnie w zwiazku sa jak najbardziej normalne, nie przejmuj sie tym .Wiem jak to jest jak sie teskni, nie mozesz sie przytulic, pocalowac ,spojrzec mu w oczy,,,ale musisz byc dzielna to moze umocnic wasz zwiazek.Ciezko nieraz myslec optymistycznie ale wierze ze dacie rade....tego Wam życze z calego serca :-)

16

mój facet chyba mi nie ufa tak myślę ze buntują go koledzy że ja go zdradzam itp ale to ni jest prawda nie mogla bym mu tego zrobić. Czasami myślę że chodzi mu o pieniądze a nie o mnie napisałam mu to a on się obraził na mnie. powiedzcie mi czy możliwe aby zagranicą zabrali dowód? ostatnio mi napisał że zjedzie na 4 dni i chce wrócić ja ni zniose takiego następnego rostania serce mi pęknie z bólu jak moge  zrobić aby facet zrozumiał żę nie chodzi w życiu tylko o pieniądze. pierszy raz od trzech lat mamy poważny kryzys. czy to jest normalne ?

17

edi zwiazki na odleglosc sa bardzo trudne , ale nie raz takie zwiazki wytrzymuja próbe czasu , zreszta duzo jest tu dziewczyn ktore sa w takich zwiazkach ,tylko ze wizja zarobienia wiekrzych pieniedzy zaslepia, i wtedy dziewczyna schodzi na dalszy plan.Sila go nie zatrzymasz skoro juz postanowil z powrotem wrócić.Ja jestem negatywnie nastawiona do takich wyjazdow z tego powodu ze bardzo czesto sie przedluzaja powroty najpierw sie mowi na 3 miesiace jade potem na pol roku , a potem stwierdzaja ze w Polsce tyle nie zarobia i wola jeszcze zostac, dlatego uwarzam ze albo jechac razem albo wogle .Porozmawiaj z nim powaznie jakie ma plany w stosunku do was .Moze bedziesz mogla pojechac do niego na wakacje? .Co do dowodu to zalezy w jakiej okolicznosci on go stracil? kto mu zabral? bo dowodu zabrac nie mozna, wiec ciekawa sprawa.Pozdrawiam.

18

czasami trudno mi z tym żyć wczoraj zadzwonił mówił mi miłe sówkanto ze chce mnie ściągnąć do szkocji  itp mowił ze nie widzi zycia bezemnie ze mnie kocha wiezyłam mu ale okłamał mnie ze nie imprazuje ale zapomniał po rozmowie się rozłączyc słyszałam szmiechy jego i jakis panienek on tak naprawde mnie nie kocha.............................

19

mysle ze gdyby Cie nie kochal to by Cie nie chcial sprowadzic do Szkocji, a co do imprezowania to moze specjalnie tak powiedzial zebys sie nie denerwowala.

20

Mieszkam na dwa domy w różnych miastach - ja w jednym, moja ukochana w drugim - któregoś razu, po powrocie z kilkutygodniowego poligonu zadzwoniłem do niej. Odebrała, było nienaturalnie cicho, była lekko zdyszana, a jak się rozłączała usłyszałem męski głos. Pierwsza myśl 'puściła się suka'. Później dwa głębokie wdechy, kubeł zimnej wody, a później się okazało, że po prostu wchodziła po schodach w klatce schodowej, a męski głos to głos jej szefa - była jedynie na firmowej imprezie integracyjnej....

Podobna sytuacja miała miejsce w odwrotną stronę. Wracałem z zakupami jak zadzwoniła. Akurat mijałem grupę rozbawionych dzieci, a obok stał samochód rodziców jednej z pociech z otwartymi drzwiami i było słychać muzykę z radia - pierwsze pytanie mojej ukochanej: na jakiej ty imprezie siedzisz?!

Nie wszystko jest tym, czym wydaje się być na pierwszy rzut oka. Tym bardziej, że w takich sytuacjach daje znać o sobie strach - a ten jak wiadomo ma wielkie oczy.

'....i posłał ich Pan na Ziemię, by siali zamęt i z niszczenie...'

21

Ech, ta praca... mam analogiczną sytuację, Edi. Jutro mój chłopak wyjeżdża na 3 miesiące do Grecji do pracy sad pożegnaliśmy się wczoraj (właściwie była to namiastka pożegnania), dzisiaj rano pojechał do swojego miasta, a jutro rano wylatuje sad

Wiem, my mamy trochę łatwiej, bo już znosiliśmy rozstania ("urok" związków na odległość...). Ale 12 tygodni osobno- nie wyobrażam sobie tego... Zwłaszcza, że będziemy mieli raczej ograniczony kontakt.

Ech, głupia miłość... sad

?Jeśli jakaś kobieta może mi odbić faceta, to niech go sobie bierze, bo ja już bym go nie chciała"

22

To jest moje pierwsze roztanie z moim ukochanym, obiecywał mi przed wyjazdem że jedzie tylko na 3 miesiące a teraz kręci że w Polsce tyle nie zarobi. dziewczyny jak mu mogę napisać tak aby go ruszyło uczuciowo że bardzo tęsknie że pieniądze to nie wszystko ja już nie mam pomysłów  on chyba nie rozumie że jest mi trudno żyć bez niego. 2 dni temu pisał że zjedzie jak mówił a za rok pojedziemy razem  a dziś mówił żebym pogadała z kierowniczką w Polsce czy jak wróci to będzie mógł wrócić na stare stanowisko powiedziała że tak, napisał mi dziś że jak wróci a ni będzie miał pracy to będzie wkurzony. dziewczyny co moge mu napisać tak aby go uczuciowo ruszyło napewno byłyście w takiej sytuacji.

23

moje nie jest pierwsze, ale na tak długo się nigdy nie rozstawaliśmy. poza tym teraz będziemy mieć ograniczony kontakt, nie wiem, kiedy mój chłopak kupi sobie grecką kartę, czy będzie miał dostęp do Internetu i przede wszystkim czas na dłuższe rozmowy... w końcu pojechał tam do pracy, a nie na urlop. Będzie ciężko, już to wiem... Dlatego potrzebuję wsparcia...

Droga Edi,
z jednej strony nie dziwię się Twojemu chłopakowi, że nie chce wracać do Polski bez pewnej pracy, skoro w Szkocji ją ma. A czy Ty nie chciałabyś do niego pojechać? Jeśli masz studia/ szkołę, to chociaż na 2-3 miesiące? Pobędziecie razem, może Ty przy okazji coś zarobisz dorywczo?
a jeśli masz w Polsce stałą pracę, to może porozmawiaj z przełożonym na temat urlopu.

ps. tak z ciekawości: ile macie oboje lat?

?Jeśli jakaś kobieta może mi odbić faceta, to niech go sobie bierze, bo ja już bym go nie chciała"

24

ja mam 21 a mój 19 mamy razem kupione mieszkanie mieszkamy razem od roku. nie wiem czy dobrze zrobiłam napisałam mu ze nie podobają mi się takie wjazdy teraz ma zjechać 29 lipca do Polski może pojedziemy razem do Szkocji JA PRACUJĘ W POLSCE NA UMOWE ZLECENIE bardzo bym chciała być teraz przy nim przytulić go boję się ze go strace przez ten wyjazd ale on nie rozumie ze nie odpowiadają mi takie związki tylko się kłócimy przez to.................

25

droga Edi,
jeśli aż tak bardzo nie zależy Ci na tej pracy, to jedźcie razem do Szkocji!!! Nie ma sensu się męczyć, a tam przecież też mogłabyś coś znaleźć.

u mnie fatalnie. Mój chłopak nie ma dostępu do Internetu (dziennie jakieś 10 min- odpłatnie ;/). Karty sim nie ma i nie wiem, czy i kiedy będzie mieć. Pracuje po 12 godzin na dobę, nie ma czasu na nic, paradoksalnie znajdujemy czas na to, żeby przez te 5 min się pokłócić... Czuję, że nie wytrzymamy tej próby... Nie sądziłam, że po niecałym tygodniu będzie aż tak źle...

26

doskonale cię rozumię też się kłóciłam ze swoim chłopakiem kilka razy w tygodnu o głópoty nie martw się napewno wytszymasz ą rozłąke a na dłógo wyjechał twój  facet? wieże w was musisz być cierpliwa pokazać e go kochasz. u mnie powoli nadchodzi czas do jego powrotu jeszcze3 tyg i sie zobaczymy.

27

wyjechał na 3 miesiące... ale dzisiaj napisał, że nie wie, czy mnie kocha... więc nie wiem, czy jest jeszcze mój...

ale Tobie życzę powodzenia, ja już jestem bez szans...

28

nie lam się będzie dobrze napewno zrobil to ci na zlośc napewno się pokłuciliście i dla tego tak ci powiedzial. a dlugo jesteści razem?  uwiesz  czlowiek nie takie ma problemy my np przez mojego faceta uderzyła zazdrośc i zniszczył auto koledze mojemu i sprawa trafiła do sądu ale mimo to mnie przeprosił i jesteśmy dalej razem. daj mu trochę czasu nie odzywaj się pszez pare dni uwiesz to skutkuje takie rostania to są próby związków jeżeli wróci jest twój myslę że on cię kocha  i będzie dobrze tlko musisz twardo do nieg podchodzic bo wtedy będzie ci na glowe wchodził jak do tej pory mi moj facet wchodził. wieszę w was że dacie sobie  radę wieżę w was 3 miesiące to nie tak dlugo uwiesz jeżeli ja wytszymałam to ty tym barsziej dasz sobie rade, podchoc pozytywnie do tego ze wroci  mi pogłowi chodzila jedna myśl że on może mnie zdradzic jezeli kocha to tego nie zrobi będzie dobrze  wierzę w was.

29

napisał, że zakochał się na miejscu... A dziś mija dopiero 11-sty dzień jego pobytu... Przekreśla nasz związek dla jakiejś przygody wakacyjnej... Bo przecież oni nie będą razem, ona jest z Petersburga... sad

już nie wiem, co robić...

ps. jesteśmy/ byliśmy ze sobą ponad rok...

30

jezeli go kochasz to jedz do niego powiedz mu wszystko co do niego czujesz zawalcz o niego pszeciesz w ciągu tygodnia nie można sie zakochac tak o sobie od nagle.  chyba że będzie pszykro stwierdzic byl babiaszem czyli nie był ciebie wart sprubuj zawalczyc o niego. zobaczysz jakoś się ulozy potszeba czasu.

31

hej dziewczyny mój facet nareszcie wraca za tydzień, ale się boję  się że roszczaruje się na nim że po czasie się wyda że zrobił coś złego nie wiem jak to zniosę on nieraz szuka powodów do klótni nieraz o glupote czy to jest normalne?

32

edi20 napisał/a:

jezeli go kochasz to jedz do niego powiedz mu wszystko co do niego czujesz zawalcz o niego pszeciesz w ciągu tygodnia nie można sie zakochac tak o sobie od nagle.  chyba że będzie pszykro stwierdzic byl babiaszem czyli nie był ciebie wart sprubuj zawalczyc o niego. zobaczysz jakoś się ulozy potszeba czasu.

edi kochana,
on jest w Grecji!!! do hotelu, w ktorym pracuje, maja wstep tylko pracownicy i goscie, a na wykupienie tam wycieczki mnie nie stac. kosztuja od 3 tys w gore ;/ plus dojazd na lotnisko, pare euro na wszelki wypadek- czyli niewykonalne sad

ja juz walczylam, staralam sie, probowalam... dalam mu nawet czas na przemyslenie tego- do konca lipca, bez kontaktu. ale tydzien temu napisal mi ze to koniec...

wiem, ze nie mozna sie zakochac w tak krotkim czasie. ale oon juz wybral. a ja musze to zaakceptowac. moja walka juz sie skonczyla... przegralam...

pozdrawiam cie

33

nitka 24 napisał/a:
edi20 napisał/a:

edi kochana,
on jest w Grecji!!! do hotelu, w ktorym pracuje, maja wstep tylko pracownicy i goscie, a na wykupienie tam wycieczki mnie nie stac. kosztuja od 3 tys w gore ;/ plus dojazd na lotnisko, pare euro na wszelki wypadek- czyli niewykonalne sad

ja juz walczylam, staralam sie, probowalam... dalam mu nawet czas na przemyslenie tego- do konca lipca, bez kontaktu. ale tydzien temu napisal mi ze to koniec...

wiem, ze nie mozna sie zakochac w tak krotkim czasie. ale oon juz wybral. a ja musze to zaakceptowac. moja walka juz sie skonczyla... przegralam...

pozdrawiam cie

Witam Cię,

Przykro mi się zrobiło po przeczytaniu Twojego postu, mogę powiedzieć, że po części Cię rozumiem, wiem co czujesz teraz ... jedynie jedną rzecz mogę Ci powiedzieć ... ból minie za jakiś czas, smutek zostanie i "ale " do niego, znajdzie się inny, który doceni to, że może być z Tobą.

Pozdrawiam i trzymaj się cieplutko.

Aby zrozumieć ludzi trzeba starać się usłyszeć to, czego nigdy nie mówią i być może nigdy by nie powiedzieli.
Nie wystarczy pokochać, trzeba jeszcze umieć wziąć tę miłość w ręce i przenieść ją przez całe życie.
Ktoś - kto mówi, że miłość nie przynosi strachu, nigdy nie był zakochany.
Żyje się tylko raz ... umiera wiele razy.

34

jezeli go kochasz to jedz do niego powiedz mu wszystko co do niego czujesz zawalcz o niego

Jakby mi panna przyjechała w takiej sytuacji z taką wiązanką to jedyne co mogłaby wzbudzić to litość.

Chcesz go brać na litość? Spoko, ale prędzej czy później to i tak się rozleci.

A ogólnie nawiązując do pytania z samego tematu. Czy facet może zdradzić jak jedzie do pracy za granice? Oczywiście, tak samo jak i pozostawiona kobieta, nie ma co się łudzić, istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo.

Ugly true.

35

Shabby napisał/a:

Witam Cię,

Przykro mi się zrobiło po przeczytaniu Twojego postu, mogę powiedzieć, że po części Cię rozumiem, wiem co czujesz teraz ... jedynie jedną rzecz mogę Ci powiedzieć ... ból minie za jakiś czas, smutek zostanie i "ale " do niego, znajdzie się inny, który doceni to, że może być z Tobą.

Pozdrawiam i trzymaj się cieplutko.

Dziękuję, Shabby.
czas nie leczy ran, tylko przyzwyczaja do bólu. więc za jakiś czas będzie "lepiej"... Nie chcę zaczynać nic nowego, nie zniosłabym kolejnego rozczarowania, a nie umiem już ufać (tego też będę musiała się nauczyć od nowa, a to będzie dłuuuuuga lekcja...). Dlaczego nie mogę go znienawidzić? Przecież mnie tak skrzywdził, zranił, zdeptał moje uczucia, odrzucił moją miłość. a ja co? zamiast być wściekła i myśleć o nim jak najgorzej, nadal go kocham, tak samo, jak wcześniej... dlaczego moje uczucie do niego się nie zmniejsza?

Kamil napisał/a:

Jakby mi panna przyjechała w takiej sytuacji z taką wiązanką to jedyne co mogłaby wzbudzić to litość.

Chcesz go brać na litość? Spoko, ale prędzej czy później to i tak się rozleci.

przecież napisałam, że nie pojadę do niego... mam wyjść na desperatkę? nie, dziękuję... nawet gdybym mogła pozwolić sobie na taką wycieczkę, nie wiem, czy bym skorzystała. chyba tylko po to, żeby mu pokazać, co/ kogo stracił...

36

Kamil napisał/a:

A ogólnie nawiązując do pytania z samego tematu. Czy facet może zdradzić jak jedzie do pracy za granice? Oczywiście, tak samo jak i pozostawiona kobieta, nie ma co się łudzić, istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo.

Kamil nie oceniaj wszystkich swoją miarą. Prawdopodobieństwo zdrady wcale nie jest aż takie duże. Nie mówię że zdrady za granicą  nie występują w ogóle ale wszystko to sprawa indywidualna. Jeżeli kogoś kochasz i jest Ci z nim/ nią dobrze to nie potrzebujesz szukać dodatkowych wrażeń. Ja wiem, że mój chłopak nigdy by mnie nie zdradził. Tak został wychowany. Nie mówię, że nasz związek nie mógłby się rozpaść z innego powodu (może nim być np. odległość i wynikające z niej niedomówienia) ale nie wszyscy faceci nie są w stanie przez 3 miesiące czy więcej utrzymać "wacka" w majtkach.

Niteczko jak się trzymasz? Jeżeli zaglądałaś na nasze stare forum to pewnie wiesz, że w moim związku też był ostatnio kryzys. Moja zazdrość nad jego wolnym czasem wzięła górę. Na szczęście już się wszystko poukładało. Ja nabrałam odrobinę dystansu on stał się bardziej odpowiedzialny. Co prawda musiałam zastosować mały trik, żeby udowodnić mu jak to jest kiedy ta druga osoba też nie ma czasu na kontakt ale cel został osiągnięty.

Pozdrawiam wszystkie NETkobiety i NETchłopaków (nawet jeżeli czasem wystawiają błędne opinie wink)

"Znów jesteś ze mną..."

37

Jaką miarą? Nigdy nie zdradziłem partnerki choć miałem bardzo wiele sposobności ku temu, więc nie oceniaj nie znając. Oczywiście każdy przypadek jest indywidualny, ale tych przypadków "beznadziejnych" jest wiele, jeżeli uważasz że jest inaczej to się zwyczajnie oszukujesz.
Miło że tak mocno ufasz swojemu chłopakowi, to ważne, ale obyś się nigdy nie zdziwiła wink

Ugly true.

38

Skoro jak sam twierdzisz nigdy nie zdradziłeś choć miałeś ku temu sposobności to dlaczego uważasz, że ja miałabym się zdziwić. Ufam mu bo bardzo go kocham. Z tego co zauważyłam w innych wątkch bardzo lekko podchodzisz do związków (jednej dziewczynie radziłeś żeby znalazła sobie chłopaka na miejscu chociaż ta pisała, że jest zakchana w kimś kto jest daleko) stąd moja błędna ocena Twojej osoby. Przepraszam jeśli Cię uraziłam. Pozdrawiam!

"Znów jesteś ze mną..."

Posty [ 1 do 38 z 42 ]

Strony 1 2 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZWIĄZEK NA ODLEGŁOŚĆ, MIŁOŚĆ PRZEZ INTERNET » boję się, że facet mnie zdradzi za granicą

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018