Styl Moda Ubiór dla chłopaka - proszę o pomoc... - Netkobiety.pl

Witaj na Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone przez kobiety dla aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Porozmawiasz na takie tematy jak : miłość, związki, psychologia, edukacja, finanse, religia, zdrowie i uroda...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

#1 2010-06-13 10:43:34

chlopaczek2
Net-chłopak

Styl Moda Ubiór dla chłopaka - proszę o pomoc...

Witam.

Od razu na wstępie powiem że jestem facetem i zarejestrowałem się na tym forum z myślą że kobiety najlepiej mogłyby mi pomóc.
A więc chodzi o to że poznałem dziewczynę jesteśmy ze sobą już trochę około roku i ona zawsze ładnie się ubiera i jest pełna swojego stylu, tu jest problem ponieważ ja go nie mam prawie wcale nie potrafię sam dopasować sobie jakiegoś ubioru który by się jej spodobał zawsze nosiłem zwykle szare rzeczy typu jeansy bluza t-shirt . Ale wiem ze jej się to nie podoba  chciałbym dla niej jakoś stylowo się ubrać.... nie wiedziałem na jakim forum założyć ten temat wiec założyłem na forum kobiet myśląc że jeśli to o jedną z nich chodzi na pewno będą umiały pomóc....  dla pomocy powiem że mam 18 lat , mierze 189cm ważę około 80 kg a wiec dość szczupły brunet fryzura lekki irokez czasem na żel naturalne umięśniony nie za mocno ... to chyba wszystko bardzo proszę was o pomoc .....

Z góry dziękuje wink

#2 2010-06-13 11:33:45

Szczurunia
Przyjaciółka Forum

Re: Styl Moda Ubiór dla chłopaka - proszę o pomoc...

Moim zdaniem zestaw czarna koszula plus klasyczne jeansy zawsze dobrze wygląda. Do tego jakieś trampki, żeby nie wyglądać zbyt sztywno i jak dla mnie wystarczy smile

Czyż nie ma hipokryzji w tym, że upominamy dzieci gdy krzywdzą kotki czy pieski, podczas gdy sami zasiadamy do stołu, na który zabito dziesiątki stworzeń?

#3 2010-06-13 12:14:03

sueno6
100% Netkobieta

Zgadzam się ze Szczurunią smile
Elegancka koszula + jeansy i trampki - to dla młodego chłopaka najlepszy pomysł na modny ubiór wink
Mój chłopak właśnie często się w ten sposób ubiera i wygląda super big_smile
Jego szafa jest pełna różnych koszul - od prostych czarnych i białych, po trochę "zwariowane" - np. różowe czy w nietypowym kroju - wszystko zależy od sytuacji...
Gdy chce wyglądać bardziej elegancko ubiera do nich spodnie od garnituru i jakieś eleganckie buty...nic więcej...
Ps. Warto zainwestować w jakieś lepsze koszule i przede wszystkim niech nie będą na tzw "styk" - koszula powinna być luźna, nie powinna krępować ruchów...nie ma niczego gorszego od za ciasnej koszuli big_smile wygląda się wtedy śmiesznie!

Być jak płynąca rzeka...

#4 2010-06-13 19:11:03

chlopaczek2
Net-chłopak

No ok nawet lubię koszule i mam kilka ale jest jeden mały problem ja jeszcze się uczę jestem w drugiej klasie techniukum samochodowego na kierunku technik mechanik  ....  i po prostu nie mogę tak chodzić do szkoły ;/
chodziło mi raczej o taki codzienny ubiór...

#5 2010-06-13 19:27:18

Anemonne
Moderator

A dlaczego po prostu nie poprosisz o radę swojej dziewczyny? Przecież to właśnie jej w końcu masz się podobać. Idźcie razem na zakupy, poprzymierzaj różne ubrania, ustalcie, co wam się najbardziej podoba i w czym Ty się najlepiej czujesz. To chyba najprostszy sposób.

#6 2010-06-13 21:55:05

chlopaczek2
Net-chłopak

Czasem chodzimy na zakupy razem i ona wybiera mi jakiś ciuch.... ale gdy proszę żeby wybrała coś jeszcze mówi że nie że nie będzie mi narzucać nic mimo to potem narzeka ;/ takie trochę dziwne ale tak jest...

#7 2010-06-13 22:10:20

Anemonne
Moderator

chlopaczek2 napisał:

ale gdy proszę żeby wybrała coś jeszcze mówi że nie że nie będzie mi narzucać nic mimo to potem narzeka

To powiedz jej, że tak to wygląda. Niech się zdecyduje dziewczę - albo niech sama zasugeruje Ci, w co chciałaby, żebyś się ubierał, albo niech nie narzeka. Albo w tę, albo wewtę...

Nie chcę tu nikogo pochopnie oceniać ani krytykować, ale dziwne wydaje mi się, że dla Twojej dziewczyny posiadanie jakiegoś konkretnego stylu ubierania się jest aż tak ważne...

#8 2010-06-13 22:20:30

alaclaudie
Przyjaciółka Forum

Wiesz ciężko zebyś chodził pod garniakiem. Zakładam ze nie należysz do zadnej subkultury. wiec jeansy z t- shirtem są ok.
popatrz na kolory. w jakim Ci dobrze. pooglądaj sobie męską mode - sam znajdz to co Ci się podoba.

#9 2010-06-14 18:40:59

chlopaczek2
Net-chłopak

Dzięki wam korzystam z rad na pewno się przydadzą...

#10 2010-06-17 11:48:57

moNniaaaa
Redaktor Działu Moda i Uroda

Moim zdaniem powinieneś zaopatrzyć się w porządne jeansy. Teraz modne są jeansy dziurawe i przecierane. Albo możesz kupić coś takiego:
http://img14.allegroimg.pl/photos/orygi … 1072461355
http://img14.allegroimg.pl/photos/orygi … 1068031820
http://img14.allegroimg.pl/photos/orygi … 1073343869
http://img10.allegroimg.pl/photos/orygi … 1069205272

Pamięta, że jeśli jeansy są już dość ozdobne, staraj się dobierać do nich w miarę stonowane, jednokolorowe T-shirty lub koszulki polo:.
http://img20.allegroimg.pl/photos/orygi … 1067574818
Jeśli chcesz założyć T-shirt z wielkim nadrukiem, zestaw go z jednokolorowymi spodniami i trampkami.

Ten strój też jest całkiem niezły wink. Elegancko i na luzie.
http://bi.gazeta.pl/im/1/7734/z7734901O.jpg
Do jeansów możesz nosić eleganckie koszule.

Zawsze podobało mi się zestawienie czarnych prostych jeansów z czarną koszulą. No i najlepiej z podwiniętymi mankietami  wink
http://allegro.phclaudia.pl/allegro/1531/1b.jpg

Powinieneś też zaopatrzyć się w czarne jeansy, które pasują praktycznie do wszystkiego.
Jeśli masz jakieś pytania, albo problemy z ubiorem, możesz pisać mile smile

Ostatnio edytowany przez moNniaaaa (2010-06-17 11:52:42)

Dum spiro, spero

#11 2010-06-17 12:04:25

Izulka24
Netbabeczka

To moze popros dziewczyne zeby sama kupowala Ci ubrania bez Twojej obecnosci...Ja swojego M czesto czyms zaskakuje i zawsze trafiam w jego gust smile nawet jesli jest to rozowe polo big_smile

Kto nie ryzykuje ten nie pije szampana !!!!

#12 2010-07-05 16:17:02

daftgirl
Zbanowany

Skoro uczysz się jeszcze w szkole, to koszulę zachowaj na wyjścia ze swoją dziewczyną, na pewno to doceni! Do szkoły zainwestuj w kilka par porządnie skrojonych spodni (przypuszczam, że jeansy są tu najbardziej wskazane, jednak stylowy mężczyzna może mieć również spodnie z innego materiału, na przykład bardziej przewiewne na lato. Radziłabym unikać sztruksu, bo trochę się za bardzo z blokowiskiem kojarzy). Jeśli chodzi o górę, to można trochę zaszaleć, na Twoim miejscu kupiłabym kilka zwariowanych t-shirtów. Można takie dostać w H&M i Reserved, sama tam kupuję ciuchy dla swojego brata i chętnie w nich chodzi. Żeby nie było nudy, kup sobie dwie pary butów: jedne na randki z dziewczyną, bardziej eleganckie, drugie na co dzień do szkoły. Polecam również ciucholandy, za niewielką kasę można sobie wyszukać coś oryginalnego, albo prostego. No i oczywiście wszystko po kolei i nie wszystko na raz smile))

#13 2010-07-29 09:36:16

Noelle
Przyjaciółka Forum

Post przeniesiony:

malutki napisał:

Witam Szanowne Panie ! wink

Taka malutka prośba . Mianowicie ... wink Mam 19 Lat około 170 cm wzrostu ciemny blondyn . waga 65 kg ;P
Problemem jest dobór stylu ubioru.. . Dodam,że włosy scinane na irokeza i niebieskie oczy .

Trenuje piłkę nożną od 12 lat . Czuje się swobodnie w dresach (piłkarskich) i Lubie się czasami pokazać w dresie na mieście.
Jak i Również lubię chodzi ubrany swobodnie w jeansach z polo na góre . smile

Prośba ... Mogłybyście mi pomóc doradzić w czym chłopak lepiej sie prezentuje .. tzn w jakim stylu ubioru wpada kobietom chłopak w oczy .. xD

Chce wyglądać elegancko,sportowo jak i czuć się swobodnie . Czasami mam problem z doborem ubioru gdy wychodzę z dziewczyną na spacer .. a chciałbym , żeby czuła jak wzrok innych dziewczyn na mnie ( w ramach malutkiej zazdrości ) :p .

Pozdrawiam i proszę o pomoc ! Malutki ;D

Anemonne napisał:

Przede wszystkim styl to kwestia gustu - jedne kobiety lubią żelusiów po solarium w różowych koszulkach, inne zarośniętych harleyowców. Jednak jeśli chcesz znać moje osobiste zdanie (w końcu po to chyba tu napisałeś - żeby poznać opinie poszczególnych bywalczyń tego forum wink), to pomyłką dla mnie jest wychodzenie na miasto w dresie. Nie zawiesiłabym nawet oka na facecie, który nie potrafi odróżnić, jakie jest miejsce i czas na strój sportowy, jakie na elegancki, a jakie na luźny, codzienny ubiór. Dres jest ok w siłowni, podczas gry w piłkę czy joggingu w parku, ale na litość - nie na miasto, nie na spotkanie z dziewczyną. Jeansy i koszulka już lepiej - jeśli tylko są czyste i schludnie wyprasowane, będziesz wyglądał normalnie.

A jeśli chcesz przyciągać wzrok dziewczyn, to przede wszystkim zakładaj coś, co podkreśli Twoją męską figurę (zakładam, że jako piłkarz nie jesteś chudym kurczątkiem, tylko masz kawałek mięśnia jakiegoś wink) - bardziej przylegającą do ciała koszulkę, spodnie nieco opinające się na tyłku itd. Uwierz, że nie tylko faceci lubią sobie popatrzeć na ładne ciało płci przeciwnej wink

"Jesteś tym, czym wierzysz, że jesteś." Paulo Coelho

#14 2010-07-29 14:34:40

paulina20
Przyjaciółka Forum

Podpisuje sie pod druga czescia wypowiedzi Anemonne ;)Chociaz uwazam, ze jesli obcisla koszulka, to spodnie juz lepej luzniejsze. Nie wiem zreszta, jak obcisle spodnie wygladaja na facetach,bo moj chlopak takich nie nosi i zwykle takich nie widuje.. ale mam przeczucie, ze niezbyt mesko ;p Jesli masz meska sylwetke i zalozysz lekko obcisla koszulke, to to na pewno spodoba sie dziewczynie/dziewczynom wink Moj chlopak ma takie same 'parametry' jak ty (ma calkiem umiesnione cialo, mimo ze prowadzi siedzacy tryb zycia ;d). Ogolnie ma szerokie plecy i bardziej 'przypakowana' gore ciala, waska 'talie' i chude nogi (dlatego obcislych spodni nie nosi, poza tym, ze w ogole ciasniejsze rzeczy uwaza za 'niemeskie' wink). W przylegajacej do ciala bluzie i luznych dzinsach prezentuje sie baardzo dobrze, i czasem nawet ja zaluje, ze tych obcislych koszul nie nosi czesciej ;D

Poza tym zarost tez czesto dodaje urody facetom - przynajmneij wg mojego gustu.

Ostatnio edytowany przez paulina20 (2010-07-29 14:37:03)

Screw gravity.

#15 2012-10-14 19:37:53

arcania4
Niewinne początki

Co do ubioru chłopaka zapraszam na blog modny-chłopak.pl

Co do stylu ubioru chłopak zapraszam na blog [url=http://www.xn--modny-chopak-kcc.pl/]www.modny-chłopak.pl[/url]
http://www.modny-chłopak.pl/jak-sie-ubierac-chlopak/
http://www.modny-chłopak.pl/jak-sie-ubierac-mezczyzna/

Stopka forum