Zakończyć samotność i nawiązać kontakt, JAK? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Zakończyć samotność i nawiązać kontakt, JAK?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 12 ]

Temat: Zakończyć samotność i nawiązać kontakt, JAK?

Mam pewien problem, który jak widzę czytając forum, nie dotyczy tylko mnie. Od roku mam sąsiada, mieszka centralnie na przeciwko mnie. Nie znamy się, ale chodziliśmy długo do tej samej szkoły(skończył ją w tym roku). Bardzo mi się podoba i nie chodzi tutaj tylko o wygląd, czuję, że wiele by nas połączyło. Niestety widzę, że i on(podobnie jak ja) nie należy do bardzo pewnych siebie.
Nie wiem jak zwrócić na siebie jego uwagę i dać mu do zrozumienia, że mi na nim bardzo zależy. Mieszkamy tak blisko a mimo to rzadko się widujemy. Mieliśmy okazję raz rozmawiać, jesteśmy \'na cześć\' ale nic więcej.
Totalnie nie wiem, co robić. Mam już tego dość. Czuję się bardzo samotna, mam 19 lat..nigdy z nikim nie byłam i na prawdę nie interesują mnie chłopcy z dyskotek, którzy lecą na wszytko co się rusza.

Jak ma nawiązać z nim kontakt? Proszę o pomoc!

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Zakończyć samotność i nawiązać kontakt, JAK?

Droga selene33


Może macie jakiś wspólnych znajomych, którzy pomogli by Ci w nawiązaniu bliższej znajomości z tym chłopakiem, albo wiesz jakie ma zainteresowania, np. czy uprawia jakiś sport. Warto by było, abyś sie jak najwięcej o NIm dowiedziała, co lubi robić w wolnym czasie.

3

Odp: Zakończyć samotność i nawiązać kontakt, JAK?

Mimo to, że chodziliśmy do jednej szkoły nie mamy wspólnych znajomych, dlatego też trudno mi się czegokolwiek o nim dowiedzieć. Na podstawie jego stylu mogę domyślać się jakiej muzyki słucha, wiem, że ma sukcesy w dziedzinie fizyki, ale co mi po tym? Z tego co wiem, nie uprawia żadnych sportów 'zawodowo'...nie wiem co robić. sad

4

Odp: Zakończyć samotność i nawiązać kontakt, JAK?

Proszę o rady!!!!

5

Odp: Zakończyć samotność i nawiązać kontakt, JAK?

Jakie to straszne nie mieć faceta przez 19, trudno sobie wyobrazić coś gorszego tongue
Dziewczyno ja mam 21 lat i też nikogo nie miałam i co mam powiedzieć?
19 lat to było 2 lata temu i nic sobie wtedy z tego nie robiłam.
Jak nie sąsiad to inny smile

6

Odp: Zakończyć samotność i nawiązać kontakt, JAK?

Spróbuj do niego jakoś zagadać;) Nie wiem cokolwiek.. hm.. trudna sytuacja;/ Albo odpuść sobie. Też mam 19lat i jestem zupelnie sama. Czasem sie z tego ciesze, czasem chce mi sie plakać... Sama nie wiem. Ja osobiście chyba nie nadaje się do związków i moze nawet dobrze, że jestem sama. A Ty? Szukaj dalej, ja nie mówie w dyskotekach... Bo tam to faktycznie są sami napaleńcy no, ale.. kurcze nie wiem gdzie mozna poszukać faceta. Hm..;D W kościele;p Zawsze sobie mowie, ze fajnych można wyczaić w kościele;D

7

Odp: Zakończyć samotność i nawiązać kontakt, JAK?

no pewnie ze brak faceta w wieku 19 lat to nie koniec swiata, ale... jest czlowiekowi smutno, bo raczej wiekszosc z nas kogos bliskiego potrzebuje...
heh, kiedys tez chcialam poderwac  sasiada big_smile wyczailam go na 1 z portali spolecznosciowych, zaprosilam no i ...sam zagadal smile sama do niego wypalilam po jakism czasie rozmowy co powie o spotkaniu, odmowil jednak, ale przynajmniej mialam spokoj i nie to nie...czasem lepiej wziac   sprawy w swoje rece i wiedziec na czym sie stoi !!!!
a nie spotykacie sie jakos po drodze? niby mieszka na przeciwko...wtedy zamiast czesc, mozna by go jakos przytrzymac i sciemnic , czy np bedzie w przyszy weekend bo wyjezdzasz i eee yyy nooo moze moglby looknac na Twoj dom tak ogolnie....chyba ze to blok to gorzej !!!

8

Odp: Zakończyć samotność i nawiązać kontakt, JAK?

Dzięki za miłe słowa. smile Zobaczę co da się zrobić, ale jak znam siebie przy przypadkowym spotkaniu(jeśli takie będzie) nic z siebie nie wykrztuszę. Powiem szczerze, że to, że mieszkamy w jednej klatce wcale nie ułatwia sprawy bo bardzo rzadko się spotykamy. Myślę, że prędzej czy później dam sobie spokój(tak jak radzi mi tutaj większość), ponieważ już po wakacjach on jedzie na studia i nie będzie już żadnej szansy na spotkanie...

9

Odp: Zakończyć samotność i nawiązać kontakt, JAK?

selene33

Ja również miałam taką sytuację...
Mój sąsiad był starszy o 4 lata i zawsze wydawał mi się nie dostępny... Wiadomo on dorosły facet, przystojny, mądry, ze swoimi znajomymi mający jakieś plany na życie i ja gówniara żyjąca we własnym świecie i nie wiedząca co robić w życiu.

Zawsze się przy nim wstydziłam odezwać i w ogóle. Ale któregoś razu jak siedział na schodach a ja wracałam ze szkoły, powiedziałam do niego, że nie powinien tak sam siedzieć i jak chce mogę mu potowarzyszyć.

On się uśmiechnął i zgodził się i od tamtego momentu mówiliśmy sobie CZEŚĆ. Jak kupiłam kompa to on widział i sam zaproponował pomoc w instalowaniu pewnych programów. Jakoś tak wyszło, że coraz częściej ze sobą gadaliśmy, spędzaliśmy czas i po 2 latach od tamtej rozmowy na schodach byliśmy parą (trochę czasu to zabrało, ale byłam z nim).

Dobrze mego związku nie wspominam, ale jednak jak widać, jak się chce to można wiele osiągnąć:)

10

Odp: Zakończyć samotność i nawiązać kontakt, JAK?

Czyli jednak jest możliwe bliższe poznanie się:)
Pocieszające...szkoda tylko, że Wam się nie udało, ale przecież nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło smile

11

Odp: Zakończyć samotność i nawiązać kontakt, JAK?

no pewnie ze jest mozliwe, tylko trzeba chciec i cos dopomoc:) a najwyzej jak nie wyjdzie, to sobie nie bedziesz pluc w brode, ze nie sprobowalas, tylko prrzynajmniej bedzie satysfakcja ze sie odwazylas ;P !!!
troche Ci zazdorszcze ze masz do kogo wzdychac, bo mi to sie nawet nikt nie podoba i wydaje mi sie ze wszyscy faceci sa jacys malo interesujacy....

Posty [ 12 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Zakończyć samotność i nawiązać kontakt, JAK?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024