Odebranie praw rodzicielskich ojcu - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PRAWO , ODSZKODOWANIA , FINANSE , UBEZPIECZENIA » Odebranie praw rodzicielskich ojcu

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: Odebranie praw rodzicielskich ojcu

Witam wszystkich.

Moja córka ma 6 lat.Sama od jej urodzenia sie nią zajmowałam.Ojciec wogóle sie nie interesował,ani nie dzwonił,ani złotówki na nią nie dał przez te 6 lat.Alimenty otrzymuje od panstwa.Obawiam sie troche co bedzie pózniej,on jest poszukiwany za długi,alimenty,pracuje napewno na czarno,nigdzie nie jestzarejestrowany itp.Jesli załoze sprawe bedzie szansa na wygranie?Obawiam sie ze w przyszłosci bedzie chciał aby córka na niego płaciła,dlatego musze uwazac.Pozdrawiam

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Odebranie praw rodzicielskich ojcu

jak najbardziej powinnas załozyc sprawę o odebranie praw rodzicielskich. i to jak najszybciej. Nie interesuje go dziecko w ogóle.

3

Tak, złóż pozew o pozbawienie praw rodzicielskich.Ja mam taką samą sytuacje właśnie w czwartek mam rozprawe mysle że sędzina będzie wyrozumiała.pozdrawiam

Reklama

4

Nie znam się na prawie, ale moja koleżanka ma podobną sytuację i była u radcy prawnego to powiedziała że nie ma podstaw do tego. Jeśli ojciec nie szkodzi czyli nie nachodzi, bije straszy itp to nie ma podstaw do odebrania praw. Ale mogę sie mylić.

5

Odebranie praw jest bardzo ciezka sprawa wiem to z doswiadczenia poza tym nie zwalnia to z kontaktow ojca z dzieckiem. Niestety nasze prawo jest tak pogmatwane. Najlepiej by bylo zeby sam ojciec poprostu zrzekl sie praw do dziecka.

Kto nie ryzykuje ten nie pije szampana !!!!
Reklama

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PRAWO , ODSZKODOWANIA , FINANSE , UBEZPIECZENIA » Odebranie praw rodzicielskich ojcu

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018