NIE ALIMENTY ALE PRZYCZYNIANIE SIĘ DO ZASPOKAJANIA POTRZEB RODZINY - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PRAWO , ODSZKODOWANIA , FINANSE , UBEZPIECZENIA » NIE ALIMENTY ALE PRZYCZYNIANIE SIĘ DO ZASPOKAJANIA POTRZEB RODZINY

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: NIE ALIMENTY ALE PRZYCZYNIANIE SIĘ DO ZASPOKAJANIA POTRZEB RODZINY

Mam taki problem w kwietniu miałam rozprawę w sadzie o alimenty (nie miałam adwokata) jednak sad przyznał na mnie i na 2 małoletnich dzieci pieniądze ale nie są to alimenty tylko właśnie przyczynianie sie do zaspokajania potrzeb rodziny. Wiem że maż nie będzie płacił żadnej kwoty wiec chciałam się ubiegać w urzędzie gminy o pieniądze jednak Pani w gminie powiedziała ze to nie sa alimenty tylko coś innego wiec ja teraz nie wiem co mam w tej sprawie robić.

Obecnie zostałam sama z 2 dzieci nie pracuje bo synek ma 5 mcy wiec jak na razie jestem na okresie macierzyńskim.

Jak ktoś będzie wiedział coś na temat prawa w mojej sprawie bardzo proszę o pisanie

"Jedyna miłość, która nas nigdy nie zdradzi, to miłość własna."
Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: NIE ALIMENTY ALE PRZYCZYNIANIE SIĘ DO ZASPOKAJANIA POTRZEB RODZINY

Jesteście po rozwodzie? Chyba nie, bo wtedy byłyby to jednak alimenty. Zaspokajanie potrzeb to nie tylko pieniądze, ale i dbanie o dzieci, wykonywanie podstawowych prac domowych. Jedyną drogą jest w tym wypadku dochodzenie swoich praw w sądzie, czyli ponownie musisz go pozwać. Możesz napisać, że małżonek nie daje Ci nic na utrzymanie Ciebie i dzieci, nie pomaga w domu itp. czyli de facto nie robi nic z tego, co musi robić wyrokiem sądu. W pozwie poproś o to, by wynagrodzenie małżonka było przekazywane do Twoich rąk w części, która zagwarantuje Tobie i dzieciom godne życie.
I postaraj się koniecznie o prawnika, jak nie masz kasy to poproś o prawnika z urzędu.

3

Dzieki za posta smile
A o rozwod sie staram wiec w przyszlosci alimenty zagwarantowane

"Jedyna miłość, która nas nigdy nie zdradzi, to miłość własna."
Reklama

4

Emilia ma rację. Czemu nie złożysz wniosku o to, żeby przekazywali Ci część jego wypłaty? Miałabyś je co miesiąc do ręki. A jak tam sprawa rozwodowa? Mam nadzieję, że krok do przodu. Pozdrawiam smile

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PRAWO , ODSZKODOWANIA , FINANSE , UBEZPIECZENIA » NIE ALIMENTY ALE PRZYCZYNIANIE SIĘ DO ZASPOKAJANIA POTRZEB RODZINY

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018