Suplementy diety - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1 2 3 4 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 38 z 118 ]

1

Temat: Suplementy diety

Witam i proszę o podzielenie się ze mną waszym doświadczeniem jeśli chodzi o preparaty poprawiające nastrój i energię. Na wiosnę zawsze mam z tym problem i postanowiłam kupić coś ale na rynku jest tego tak dużo , że trudno się zdecydować. Mam tylko prośbę żebym po kupieniu czegoś nie została z pustymi kieszeniami. Idę spać bo już ledwo patrzę na oczy. : )

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Suplementy diety

hej smile

ja ostatnio bardzo interesuję się suplementacją diety, głównie pod kątem wspomagania odchudzania. no i buszując w necie trafiłam na linię herbatek la karnita - oczyszczających i wspomagających odchudzanie własnie. piję je sobie już jakiś czas i widzę same plusy: smakują doskonale (cytrusowo i owocowo), przemiana materii mi się polepszyła, czuję się lepiej, lżej, weselej. no i do tego jest to produkt w 100% naturalny, więc nie obawiam się trucia chemią smile

3

Hej napisz konkretnie jakie to herbatki,jak działają,  gdzie można je kupić, cena na ile starczają - po prostu konkrety. Z góry dziękuję za info:)

Życie ciągle płata mi figle. Myśli, że mam dość sił by iść ciągle pod wiatr...
...A ja mam już oczy pełne piasku, nie widzę nic...
Reklama

4

ewag napisał/a:

Hej napisz konkretnie jakie to herbatki,jak działają,  gdzie można je kupić, cena na ile starczają - po prostu konkrety. Z góry dziękuję za info:)

ja piłam i piję "la karnita slim +" o grejprutowym smaku, "la karnita oczyszczająca" - w 1 opakowaniu jest cytrynowa i mandarynkowa, i "la karnita wspomagająca odchudzanie" też 2 smaki - grejpfrut i mandarynka. kosztują różnie - 6-9 zł w zależności od sklepu, ja je kupowałam w auchan najczęściej, ale wiem że bio-active ma na swojej stronie możliwość zamówienia tych herbatek. w opakowaniu jest zwykle 20 torebek. liściasta la karnita rytm kosztuje koło 5-6 zł i jest jej 100g w opakowaniu.
mnie one wszystkie bardzo smakują:)

5

ballia napisał/a:
ewag napisał/a:

ja piłam i piję "la karnita slim +" o grejprutowym smaku, "la karnita oczyszczająca" - w 1 opakowaniu jest cytrynowa i mandarynkowa, i "la karnita wspomagająca odchudzanie" też 2 smaki - grejpfrut i mandarynka. kosztują różnie - 6-9 zł w zależności od sklepu, ja je kupowałam w auchan najczęściej, ale wiem że bio-active ma na swojej stronie możliwość zamówienia tych herbatek. w opakowaniu jest zwykle 20 torebek. liściasta la karnita rytm kosztuje koło 5-6 zł i jest jej 100g w opakowaniu.

Na co działa La karnita Rytm? A swoja droga bardzo fajne nazwy maja te herbatki.

Reklama

6

nazwy fajne, takie kobiece smile
la karnita rytm jest herbatką wspomagającą odchudzanie, z tym że w większości ma w składzie czerwoną herbat.ę pu-erh, która jak wiadomo jest uznana za jeden z najlepszych naturalnych "odchudzaczy" smile a dodatkowo jest w wersji liściastej - to dla miłośników herbaty w czajniczku smile smakuje bardzo fajnie smile

7

słuchajcie, czytałam ostatnio o takich nowych tabletkach odchudzających, nazywają się formoline L112. Czy któraś z Was coś wie na ich temat? Może któraś z Was je brała? Ja bym chciała spróbować, bo podobno są dobre, jak myślicie?

8

Tabletki odchudzające najbardziej oczywiście odchudzają nasze....................................portfele:(
Nie wierzę w żadne nowości, wszystkie tabletki te tańsze czy te droższe mają za zdanie wyciągnąć od nas jak najwięcej kasy. Wystarczy popatrzeć na ich skład: niewiele się różni, co najwyżej zmieniona jest nazwa. Ja już w tabletki nie wierzę - lepiej trochę ruchu i odpowiednia dieta.
Tabletki są dla naiwnych...

9

ale dla ludzi takich jak ja, czyli takich, którzy nie znoszą ćwiczyć, a kochają jeść, tabletki to idealne rozwiązanie smile czytałam trochę na internecie o tych formoline l112 i muszę powiedzieć, że pozytywnie się zaskoczyłam smile okazuje się, że są pochodzenia naturalnego, czyli nie ingerują w organizm, wątroba nie wysiądzie smile poza tym zbijają kalorie z pokarmów. może więc są skutecznie. nie wiecie w której aptece można je już dostać????

10

Luuuuudzie nie bądzcie naiwni:( nabijacie tylko kasę producentom.

11

wróciłam właśnie z pracy za granicą i widziałam tam te tabletki formoline, rozmawiałam nawet o nich z koleżanką i mówiła, że u nich w Niemczech są bardzo popularne. co prawda drogie, ale mówiła, że wiele kobiet je stosuje

12

no właśnie, nie chodzi przecież tylko o wypychanie portfela producentom smile ja myślę, że tych formoline można spróbować big_smile

13

Ja jestem tego samego zdania. Jeżeli formoline działają na kobiety za granicą to dlaczego nam by nie miały pomóc? Ja akurat nie muszę się odchudzać, ale gdybym musiała, to myślę, że sama bym spróbowała.

14

wreeeszcie znalazłam w jednej aptece Formoline big_smile i oczywiście je kupiłam smile zaczynam stosować i wkrótce powiadomię wszytstkich o rezultatach! ale myślę, że bedzie dobrze!

15

wiem, że są jeszcze takie tabletki jak bio cla i linaea, ale pytałam tak z ciekawośći o Formoline i farmaceuta powiedział, ze sporo ludzi o to pyta. więc pewnie będą juz niedłufgo w większości aptek

16

jeśli chodzi o suplement to ja polecam Recellox na celulit ,mi pomógł w ciągu miesiąca jak narazie jest to dla mnie najskuteczniejszy środek na tą przypadłośc ,polecam

17

ostatnio czytałam o nowym suplemencie Incree  poprawiającym stan skóry ,podobno koryguje zmarszczki i ujędrnia skórę ,ciekawe?

18

ewag napisał/a:

Tabletki odchudzające najbardziej oczywiście odchudzają nasze....................................portfele:(
Nie wierzę w żadne nowości, wszystkie tabletki te tańsze czy te droższe mają za zdanie wyciągnąć od nas jak najwięcej kasy. Wystarczy popatrzeć na ich skład: niewiele się różni, co najwyżej zmieniona jest nazwa. Ja już w tabletki nie wierzę - lepiej trochę ruchu i odpowiednia dieta.
Tabletki są dla naiwnych...

Zgadzam sie w 100% smile

19

ballia napisał/a:
ewag napisał/a:

Te herbatki zawieraja w swoim skladzie L-Karnityne.I nie czarujmy sie , ze pijac je bedziemy chudnac w oczach.L-Karnityna spelnia swoje zadanie tylko lacznie z intensywnym ruchem fizycznym.

20

madziu_usa moja przyjaciółka ,ma problem z nadwagą i bierze właśnie to formoline  one kosztują coś ok 90 zł ,ale tylko tyle moge ci napisać bo bierze dopiero od tygodnia wiec na efekty jeszcze troszke trzeba poczekać

21

Witam, jeżeli chodzi o formoline L112, to ja się zdecydowałam i biorę je od ponad tygodnia. Nigdy nie wierzyłam w skuteczność tabletek, jednak te bardzo mnie zainteresowały. Słyszałam, że naprawdę działają, ale na efekty trzeba cierpliwie czekać i ja będę czekała. Podobno nie powodują efektu jo-jo i można je brać okazjonalnie, do większych posiłków. Jak tylko pojawią się pierwsze efekty to dam znać.
Kupiłam je przez internet, gdzie kosztują już od 69zł za 40 tabletek.

Trzymajcie kciuki i pozdrawiam

22

daaawno nie pisałam na forum tongue

ale dziewczyny najwazniejsza informacja. odchudzam się z formoline już 4 miesiące. Szamt czasu. Ale nie poszło to na marne bo schudłam big_smile i to ile! tygodniowo wychodziło mi około kilograma. Później trochę mniej bo brałam żadziej tabletki. Ale prawie 10 kg mniej! to niesamowite, czuję się wspaniale, mieszczę się w super ubrania. Poza tym staram się oczywiście czasami brać formolone, zawsze noszę je w torebce. Odzyskałam pewność siebie!

23

I ja zaczynam się odchudzać. Chciałam trochę wcześniej, ale jakoś tak nie potrafiłam się zebrać. Teraz dopiero kupiłam te formoline (skusiłam się, bo madzia pisze, że są ok). Zobaczymy czy na mnie też zadziałają... bardzo bym chciała, nie ukrywam. No ale wiem, że na efekty trzeba trochę poczekać. natomiast będę chodzić na siłownię. To już też postanowione wink

24

Ja postanowiłam jeszcze bardziej o siebie zadbać tongue chodzę więc na solarium, byłam wczoraj u fryzjera, kupiłam sobie nowe opakowanie Formoline. Zrobiłam sobie paznokcie, kupiłam kilka fajnych ciuszków big_smile od razu lepiej się poczułam, jak patrzę w lustro to już nie widzę pulchnej Madzi big_smile

25

oj jaki wątek stary znalazłam big_smile to były początki mojego odchudzania. A teraz... jak ten czas szybko leci! Kilogramy zrzucone, Formoline odstawione i wreszcie czuję się idealnie smile

26

sylmat napisał/a:

Witam i proszę o podzielenie się ze mną waszym doświadczeniem jeśli chodzi o preparaty poprawiające nastrój i energię. Na wiosnę zawsze mam z tym problem i postanowiłam kupić coś ale na rynku jest tego tak dużo , że trudno się zdecydować. Mam tylko prośbę żebym po kupieniu czegoś nie została z pustymi kieszeniami. Idę spać bo już ledwo patrzę na oczy. : )

Witaj,

Suplemencja nie jest najlepszym rozwiązaniem, lepiej jest znaleźć problem , korzeń takiego samopoczucia  i go wyrwać:)

27

Witam,

Mam troche odmienne zdanie. Suplementacja jest jak najbardziej wskazana, ale w postaci naturalnej. Zadne tabletki- syntetyk, nie usunie przyczyny choroby.
Wazna jest przede wszystkim odpowiednia dieta i detoksykacja organizmu.

Jest wiele firm oferujacych suplementy diety, ale zadne z nich nie pomoga wam, jesli nie zmienicie swojego sposobu odzywiania.
Polecam ksiazki dr Michala Tombaka.
Jesli bedzie zainteresowanie tematem, postaram sie dodac kilka cennych porad.

28

witam i nie zgadzam się z Twoim ostatnim stwierdzeniem. dostępna nam dieta nie zapewnia nam niestety wszystkich potrzebnych składników, modyfikowana żywność, którą kupujemy w supermarketach nie dostarcza nam tego, czego potrzebuje organizm. niektóre rzeczy też nie są łatwo przyswajane. dlatego ja jestem zwolenniczka suplementacji, o ile nie wydajemy fortuny na naturalne produkty i zdrowa żywność, która nie tylko kosztuje swoje, ale też jest bardzo trudno dostępna. Wolę szczerze mówiąc kupić w aptece Onozis i mieć zdrowe włosy i piękną cerę, niż tracić czas na latanie po mieście w poszukiwaniu produktów, które zapewnią mi wszystkie potrzebne moim włosom aminokwasy. a bez nich niestety włosy wypadają, cera jest szara, paznokcie się łamią, i jak tu mieć dobre samopoczucie w takiej sytuacji.

29

Czerwona herbata pu erh potrafi zdziałać cuda, a przynajmniej tak twierdzi moja mama, która po każdej filiżance czuję się o kilogram lżejsza big_smile
Kumpela z kolei, która ma manię na punkcie odchudzania stosuje niemalże wszystko, co wypuszcza na rynek marka calivita. Od multiwitamin, przez tabletki ograniczające apetyt do cokolwiek tam produkują, ale co ważne też twierdzi, że działają. Ale w przeciwieństwie do mojej mamy po Agacie to widać smile
Ja wolę miętę i domowe sposoby, ale co człowiek to pomysł na siebie smile

30

Nasze jedzenie bardzo często jest tak mało zróżnicowane, że czasami warto wspomagać się suplementami diety. Moje ulubione suplementy diety, to ProLady które są odpowiedzią na najczęstsze problemy i dolegliwości każdej kobiety:
"Opalanie", "Detoksykacja", "Antystres", "Skóra, włosy, paznokcie", "PMS", "Menopauza", "Energia i koncentracja".

31

Herbatki to dobra sprawa i przede wszystkim zdrowa. Sama korzystam  z Incree i jestem zadowolona. Co do tego co napisałyście to nie wiemy tak naprawdę na ile to wszystko działa ale spróbować warto zawsze

32

sylmat napisał/a:

jet fuel. sama testowalam jeśli tak można to nazwać.

be careful of who you love and be careful of what you do, cause the lie becomes the truth!

33

ja jestem w trakcie stosowanie aqua slim czekam na rezultaty chcociaż coraz mniej zaczynam wierzyć w te wszystkie specyfiki a pozatym wiem że w paru miastach powstały nature house które pomagają schudnąć pracują tam dietetycy którzy mierza waża sprawdzają poziom tkanki układają diete dla kazdegi indywidualna a nastepnie chodzi sie tam co tydzien zeby sprawdzic efekty wiec zmuszaja do mobilizacji porady sa bezplatne ale dodatkowo oferuja jakies wlasne herbatki itp ktore wlaczaja do naszej diety i to niestety juz kosztuje:)

34

afadro napisał/a:

Nasze jedzenie bardzo często jest tak mało zróżnicowane, że czasami warto wspomagać się suplementami diety. Moje ulubione suplementy diety, to ProLady które są odpowiedzią na najczęstsze problemy i dolegliwości każdej kobiety:
"Opalanie", "Detoksykacja", "Antystres", "Skóra, włosy, paznokcie", "PMS", "Menopauza", "Energia i koncentracja".

Z tym antystresem to masz zupełną rację. Tak jak nie jestem przekonana co do brania jakichkolwiek wspomagaczy, tak jestem w stanie skusić się na coś, co pomoże uporać mi się z codziennym stresem.
Nawet rozglądałam się już w necie i trafiłam na  STRESS MANAGEMENT B-COMPLEX Calivita.
Znacie?
A może polecicie mi cos innego?

35 Ostatnio edytowany przez OsobistyT (2009-10-08 15:55:59)

Nie zapominajmy, że same suplementy nie pomogą trzeba zmienić nawyki żywieniowe i przede wszystkim ćwiczyć.

36

OsobistyT napisał/a:

Nie zapominajmy, że same suplementy nie pomogą trzeba zmienić nawyki żywieniowe i przede wszystkim ćwiczyć.

Jasne, że nawet najlepiej rekomendowane suplementy, jak wspomniane przeze mnie CaliVita nie zdziałają cudów, ale warto sobie nimi dopomóc w zmienianiu swoich nawyków.
Przed nami zima, więc o sporty na świeżym powietrzu nie będzie tak łatwo, a nie każdy lubi pocić się na siłowni, dlatego warto chociaż na pewien czas sięgnąć po alternatywną pomoc smile

37

ja przyjmuje suplementy , ale tylko ze wzgl. na moje zmeczone oczy (SuperOptic) oraz duzo witaminy C ze wzgl. na sezon zimowy.

38

Ja biorę CaliVita i jestem bardzo zadowolona. Nie przejmuję się jakimiś niedoborami, bo po prostu ich nie mam. Są naturalnymi suplementami, nie można powedzieć, że to tanie zamienniki. Naprawdę rewelacja i polecam wszystkim, którzy mają problemy z wypadaniem włosów!

Posty [ 1 do 38 z 118 ]

Strony 1 2 3 4 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016