jak poradzić sobie ze zrzuceniem brzucha po cesarce - Netkobiety.pl

Witaj na Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone przez kobiety dla aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Porozmawiasz na takie tematy jak : miłość, związki, psychologia, edukacja, finanse, religia, zdrowie i uroda...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

#1 2010-05-26 23:38:04

agnes2708
Niewinne początki

jak poradzić sobie ze zrzuceniem brzucha po cesarce

witam serdecznie wszystkie mamusie po cesarkach! ja swoją miałam już 17 miesięcy temu,ale niestety nadal dręczy mnie mój "brzuchal",troszkę zmalał ale i tak odbicie w lustrze gryzie. może macie jakieś sprawdzone metody na pozbycie się tego balastu?

#2 2010-05-27 07:13:32

Nostra
Powoli się zadomawiam

Re: jak poradzić sobie ze zrzuceniem brzucha po cesarce

Witaj.

Myslę, że najlepszym i najtrwalszym sposobem na pozbycie się brzuszka, są dieta i ćwicznia. W internecie jest ich dostepnych bardzo wiele. Na początek zacznij od tych lżejszych, a gdy poczujesz już, że wykonywanie ich nie sprawia Ci żadnego problemu, przejdź do tych trudniejszych i bardziej intensywnych. Oczywiscie w połączeniu z odpowiednim żywieniem z pewnoscią uzyskasz oczekiwane efekty. Najważniejsza jest systematycznosć!!

Ja również miałam cesarskie cięcie. Za 3 miesiące miną 2 lata. W ciąży przytyłam 30 kilo... Po porodzie mój brzuch wyglądał, jak w 6-tym mc.  Byłam załamana. Mąż kupił mi w aptece specjalny pas sciągający i samo noszenie go dało bardzo duże efekty. Wiadaomo, że rozstępy, jak i "flakowata" skora pozostały, ale trochę motywacji i ruchu potrafią czynić cuda.

#3 2010-06-03 19:55:11

Klaudynka
Na razie czysta sympatia

Dieta na zasadzie dobrania odpowiedniego bilansu energetycznego będzie ok. Musisz dbać aby był ujemny, aczkolwiek nieprzesadnie. Kolejna rzecz ćwiczenia np. 6 weidera, wymaga dużo motywacji i czasu od groma, ale skuteczność w stosunku do brzuszków 3-4 krotnie większa, ewentualnie ćwiczenia o nazwie ABS, robi się je 8 min 3 x w tyg. bardzo dobre efekty. Dużo ruchu i wyeliminowanie tłuszczy i węglowodanów prosty w diecie. Do tego dobrej klasy kosmetyki. Są niezbędne aby poprawić wygląd skóry, odżywić ją i uelastycznić. Ja mam swoje sprawdzone zestawy i na nich się opieram. smile

Jeśli zastosujesz się do tych zaleceń to do końca lipca myślę że uda się, zrobić brzuszek lepszy niż u niejednej nastolatki! smile

(Przetestowane na mnie)

#4 2010-06-16 10:14:04

mala_czarna74
Niewinne początki

Witajcie:)

Zgadzam sie z Wami co do diety i cwiczen,bo niestety w inny sposob nie uda sie utracic wagi i brzuszka.
Ja osobiscie mialam pierwsza cesarke 15lat temu i wtedy bedac mlodziutka osoba utrata wagi i brzucha bylo bardzo latwe i szybkie.Druga cesarke mialam pol roku temu i tez borykam sie z problemem nadwagi i duzego brzusia.W trakcie ciazy przytylam ponad 30kilo!Po cesarce i powrocie do domu z malenstwem bardzo szybko schudlam 20kilo ale gdy nadszedl stres i czeste sieganie po slodycze kolejne ponad 10kilo nietety pozostalo.W tej chwili naprawde ograniczam jedzenie i slodycze ale nie mam czasu na cwiczenia,bo jak maly spi to mam czas na prace domowe...zreszta same wiecie jak to jest.Mam nadzieje,ze do lata uda mi sie pozbyc "balastu"9kg.i wtedy bede zadowolona z siebie smile.

Pozdrawiam serdecznie:)

"Po kazdym koncu,nastepuje nowy poczatek..."

Stopka forum