seks bez zobowiazan z bylym chlopakiem (ale nie dokonca) - Netkobiety.pl

Witaj na Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone przez kobiety dla aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Porozmawiasz na takie tematy jak : miłość, związki, psychologia, edukacja, finanse, religia, zdrowie i uroda...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

#1 2010-05-25 20:33:59

basti
Niewinne początki

seks bez zobowiazan z bylym chlopakiem (ale nie dokonca)

witam, moze ktos bedzie potrafil mi pomoc. mam problem fotyczace mezczyzny z ktorym sypiam. mzoe zaczne od tego ze bylismy nie cale pol roku temu para poznalismy sie pracy nadal razem pracujemy straaasznie sie klociclismy mi wydawalo sie ze kocham go po uszy ale on juz nie znosil tych klotni odszedl mial dosyc stwierdzil ze te klotnie zgasily jego uczucia. akochal tego jestem pewna. rozstalismy sie w wielkiej wojnie i awanturze. nieodzywalismy sie do siebei w pracy nawet czesc nei mowilismy nawyzywalismy sie a raczej ja go zle sobei zyczylismy ja nie moglam si epogodzic ze mnie zostail minelo pol roku ochlonelam w miedzy czasie probowalismy sie godzic spotkalismy sie ale ja myslam ze on chce wrocic caly czas wspominal o zwiazku ze bylo mu dobrze gdyby nei klotnie itpa ja sie dawaln nabrac i chcialm wrocic kiedy on mowil ze nie i znow klotnia nie odzywanie si epo dwa miesiace az w koncu ja naprawde ochlonelam ale cos mocno do niego czuje potrzebuje bliskosci. spotkalismy si poszlismy do lozka i teraz sie psotykamy i ze soba sypiamy ale ja nei wiem jak jest naprawde co mam robic to nei jest tak do konca on jest wobec mnei baaaardzo czuly caly czas wraca do zwiazku mowi ze teraz si enie klocimy ja caly czas stram si eby myslam ze ja tylko po to zeby sie kochac z nim spotykam ale on nie jest taki rzeczowy po wszytskim on chce sie przytulac mowi ze mnie nigdzie nie wypsci powedzial ze niegdy nie znajdzie sobei zony bo nei zreztnuje ze mnie (jako kochankI) mowi do mnei misiu kochanie caly czas o mnie dba w pracy pyta czy jestm glodna czy cos potrezebuje proponuje ze i zostawi mieszkanie jak bedzie jechal w rodzinne storny na wekend tweirdzi ze jestem dla neigo bardzo wazna i ze zajmuje w jego serce wyjatkowe miejsce ale nie chce ze mna byc czy ktos mi to wytlumaczy??? chce zebym zostawal u niego na noc zabiera mnei do kina do restauracji aly czas patrzy mi gleboko w oczy komplemetnuje jest zazdrosny nie wiem co mam z tym zrobic boje sie ze ja sie zaangazuje bardzo i bede znow cierpiec... on chce miec mnei blisko zawsze po seksie mnei przytula nie puszcza poki nei zasne glaszcze mnie po twarzy caluje w czolo jak spie pyta mnie o czym mysle czy czegos mi nei brakuje przykrywa mnei koldra dba jak o nikogo. kiedy mowi ze chce jechac do domu on mowi ze chce zebym zostala przy nim ze chce miec mnei blisko itp co ja mam robic? jak to traktowac czy mam zrezygnowac czy ciagnac to dalej czy to jest tak ze on sie chce przekonac ze umiemy ze soba zyc ale dla mnie to jest jak zwiazek ale nie az tak brak zaangazowania takiego do konca on mi sie zwierza ja mu tez mowi mi o wszytskim ja mu tez jestesmy jak para ale nie nazywamy tego tak czemu to dla niego wygodne czemu nie mzoe byc normalnie BŁAGAM NIECH KTOS MI NA TO ODPOWIE!!!

#2 2010-05-25 20:39:30

Ryszard13
Wkręcam się coraz bardziej

Re: seks bez zobowiazan z bylym chlopakiem (ale nie dokonca)

A co pokrzyżował twoje plany pójścia do zakonu Karmelitanek Bosych?

#3 2010-05-25 20:59:55

pennylane
100% Netkobieta

Coz, w takiej sytuacji ciezko cokolwiek powiedziec. Byc moze facet boi sie klotni a moze cos innego uwieralo go w waszym zwiazku. Nie od dzisiaj wiadomo, ze mezczyzni nie lubia zobowiazan i bardzo czesto, gdy tylko maja taka mozliwosc, wybieraja relacje, w ktorych moga czuc sie wolni. Teraz moze ci w kazdej chwili powiedziec, ze to koniec waszych spotkan i nie bedzie czul potrzeby sie tlumaczyc - bo przeciez nie jestescie para.
Czuje, ze wiekszosc dziewczyn bedzie Ci radzic calkowite odciecie sie i zapomnienie o nim. Ja jednak mam pewne watpliwosci. Nie bede ukrywac - moj zwiazek zaczal sie tak samo. Mimo, ze u mnie wynikalo to w duzym stopniu z tego, ze moj chlopak zaczal sie ze mna spotykac tuz po rozstaniu z dziewczyna, z ktora byl piec lat. Oprocz tego jednak wszystko sie zgadza - bylismy razem, klocilismy sie, rozstawalismy, po chwili znow probowalismy, byly slodkie slowka, czulosci, przytulanie. Potem znowu klotnia i bach. W zasadzie sama nie wiem kiedy i czemu sie to zmienilo. Moze dlatego, ze pojechal ze swoja eks, jej nowym chlopakiem i ich przyjaciolmi na krotki, weekendowy wypad i zrozumial, ze juz do niej nic nie czuje, a do mnie tak. A moze po prostu trafil go piorun - nie wiem. Po prostu pewnego dnia umowilismy sie po kolejnej miesiecznej przerwie i powiedzial mi, ze byl idiota i kocha mnie. I ze chce byc ze mna naprawde. I tak juz 2 lata minely.
I dlatego waham sie co ci radzic. Bo z jednej strony wiem, ze czasem moze sie taka sytuacja skonczyc dobrze a z drugiej pamietam jak sie wycierpialam przez te poltora roku przeturbowan i niepewnosci. A bylo to malo przyjamne.

Are you an idiot? No, sir, I'm a dreamer

#4 2010-05-25 21:26:54

La Que Sabe
Netbabeczka

Basti, a ja doradzę ci mieć mniej oczekiwań wobec niego, ciesz się życiem, chwilą.

Ma racje Pennylane, to strach przed zaangażowaniem, to może być jego próba pokazania, że jest niezależny ...i ma do tego prawo, tak samo jak ty masz prawo, czuć się niezależna.

My kobiety mamy tendencję, przerzucać nasze obawy na mężczyzn, a oni czasem nie mają sił ich unieść... Wsłuchaj się w jego pragnienia, jeśli jest ci z nim dobrze, podziwiaj go za to, że jest.

"Człowiek, który ma serce, niczego nie może stracić, gdziekolwiek by się znalazł" H.Murakami

#5 2010-05-26 02:51:04

kendy
Wróżka Bajuszka

Ja tez sie troche boje doradzac bo moze byc roznie. Powiem tylko, ze ja na twoim miejscu cieszylabym sie tym, co jest i nie zastanawiala sie za bardzo ani nad tym, jaka nazwe wybierzemy dla tego, co nas laczy, ani dalsza przyszloscia (blizsza pewnie przejmowalabym sie w zakresie planowania jakiegos wypadu nad jezioro). Chyba od tej ciaglej analizy umyka ci magia tych fajnych momentów (a z tego, co piszesz- sa bardzo fajne)...

Dopiero w środku zimy przekonałem się, że noszę w sobie niepokonane lato.

#6 2010-05-26 10:46:31

enni
Wróżka Bajuszka

w pewnym sensie moze to i racja co piszą poprzedniczki,ale z drugiej strony wiem też,że jesli ktoś tak  kocha, nie chce sie rozstawac,to dlaczego ma sie bac?przecież na tym polega miłość,że ludzie łaczą się,chcą byc ze soba,a co będzie jesli się zaangarzujesz,bedziesz miala nadzieje,że to rzetrwa a okaze sie,że wy wcale nie jeseście razem i nie bedziecie?Ja bym na samym poczatku chciala rozwiac watpliwości i wiedzieć przynajmniej na czym stoje i czy moge sie w to angazowac czy tez nie,zeby pózniej nie cierpieć.

#7 2010-10-01 23:21:57

frytka292
Gość Netkobiet

zastanawiam sie czy zwiazek bez zobowiazan to cos zlego????? jezeli facet nie jest kobiecie obojetny i ona jeszcze go kocha i tak bardzo potrzebuje jego bliskosci choc na chwile

Ostatnio edytowany przez frytka292 (2010-10-01 23:24:17)

#8 2010-10-01 23:26:47

vinnga
Moderator

Frytka292 - o ile seks bez zobowiązań we współczesnym świecie nie jest postrzegany jako coś złego to w sytuacji, jaką opisujesz jest bardzo zły. To sztuczne podtrzymywanie czegoś, co umarło. Przedłużasz swoje cierpienie - zapominasz o nim na chwilę, aby powróciło ze zdwojoną siłą kiedy zamkną się za nim drzwi. Robisz sobie nadzieję, podczas gdy dla niego możesz być tylko chwilą rozrywki. Czas leczy rany, ale rany ciągle rozgrzebywane goją się dużo dłużej i większe blizny po nich zostają...

#9 2010-10-02 11:54:48

frytka292
Gość Netkobiet

racja... to cos zlego. kobieta zyje nadziejami a facet ma seks za darmo. traktuje ja jak "lepsza kolezanke" lub "kochanke"a ona tego  nie moze zrozumiec bo wmawia sobie ze jemu nadal zalezy bo wpatrzony jest lub tak namietnie caluje... ach jakby tak dalo sie chociaz na 1 dzien zamienic . chcialabym na 1 dzien zostac facetem zeby poznac ich myslenie . moze wtedy bym takich bledow nie popelniala .... to jest nie fair ze kobieta taka naiwna jest a facet taki bez skrupulow... milosc heh... chyba nie istnieje naprawde. jest tylko rzadza albo przyzwyczajenie

#10 2010-10-03 14:41:29

Małgorzatka
100% Netkobieta

frytka292 napisał:

to jest nie fair ze kobieta taka naiwna jest a facet taki bez skrupulow...

Nie zgodzę się z tym zdaniem. Nie wszystkie kobiety są naiwne, tak samo jak nie wszyscy faceci bez skrupułów. Trzeba spotkać odpowiednią osobę.

Miłość to nie pluszowy miś ani kwiaty, to też nie diabeł rogaty
Ani miłość kiedy jedno płacze, a drugie po nim skacze.
Bo miłość to żaden film w żadnym kinie, ani róże ani całusy małe duże
Ale miłość kiedy jedno spada w dół, drugie ciągnie je ku górze (Happysad)

Stopka forum