BŁAGAM POMOZCIE!!!!! JAK PRZEPROSIC CHLOPAKA????? - Netkobiety.pl

Witaj na Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone przez kobiety dla aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Porozmawiasz na takie tematy jak : miłość, związki, psychologia, edukacja, finanse, religia, zdrowie i uroda...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

#1 2010-05-23 19:54:00

kari1309
Niewinne początki

BŁAGAM POMOZCIE!!!!! JAK PRZEPROSIC CHLOPAKA?????

Witam wszystkich. Mam taki bardzo poważny problem. Otóż.... Jestem z chłopakiem 3 lata, mamy ze sobą 7 miesięcznego synka.... On wyjechał do Anglii (wtedy ze sobą nie byliśmy), mówił że nie chce ze mną już być. Ja nie mogłam przestać o nim myśleć... Lecz z tego wszystkiego odstawiłam synka do babci, przyjechała moja bratowa, zaprosiliśmy kolegów (również i jego), mojego byłego faceta o którego mój jest bardzo zazdrosny i zrobiliśmy ''imprezke''... Później nie powiem bo bardzo dużo razy do byłego i kolegów dzwoniłam ale nie było miedzy nami nic. A dzwoniłam tylko po to by mojemu nabić jak największy rachunek na tel. chciałam być złośliwa po tym jak on mnie potraktował. Paweł wracając z Anglii o wszystkim sie dowiedział. Jest  w Polsce już miesiac. NAgle dzis oznajmił mi że odchodzi. Mówił że mnie kocha ale tak żyć nie może. Ja nie moge bez niego zyc. Rozumiem swój błąd ale co mam robić. Błagam Was... pomóżcie!! Tu nie chodzi tylko o mnie ale też o dziecko- tymbardziej ze jest chore... Doradzcie mi jak mam to wszystko zalatwic...

#2 2010-05-23 20:20:49

P&P
100% Netkobieta

Re: BŁAGAM POMOZCIE!!!!! JAK PRZEPROSIC CHLOPAKA?????

O dziecku trzeba było pomyśleć wcześniej. Ale mogę sobie gdybać, czasu nie cofniesz.
Musisz sobie odpowiedzieć na pytanie- co chciałaś pokazać swoim zachowaniem? Myślałam, że tak zachowują się tylko nastolatki. Nie chcę Cię oceniać, trzeba zastanowić się, co możesz teraz zrobić. Przede wszystkim przeprosić. Ze spuszczoną głową przyznać się do głupstwa, jakie popełniłaś i czekać na jego decyzję. Nie powinnaś się narzucać. Po prostu powiedz, co masz do powiedzenia i zaobserwuj jego reakcję. Nie zmuszaj go do niczego, nie naciskaj, nie zasłaniaj się dzieckiem, to ma być jego dobrowolna decyzja.

Umieć żyć to najrzadziej spotykana umiejętność na świecie.

Oscar Wilde

#3 2010-05-23 20:34:11

shati
Niewinne początki

Dziewczyno

Najpierw gośc Cie zostawia a teraz Ty chcesz go za cos przepraszac?? wydaje ci sie ze mówie to bo nie wiem jak sie czujesz: otóż dokladnie wiem. kiedys bylam na tyle zrozpaczona ze prosilam faceta (z ktorym bylam 3 lata)  zeby mnei nei zostawial, stalam przed nim, plakalam i blagalam go zeby nie odszedl - a on jak poczuł ze to on w tej grze rządzi odwrocil sie i sobie poszedl z usmiechem na twarzy, bo wiedział ze jest osoba ktora przed nim bedzie na kolanach lazic, zrobi dla niego wszystko... byleby go odzyskac

wtedy moj przyjaciel (obecny narzeczony) powiedzial ze zrobilam najgorszą rzecz jaką moglam zrobic - uniżając sie przed facetem. Powiedzial ze nigdy wiecej przed nikim nie wolno mi czegos takiego zrobic i to nie ze wzgledu na godnosc bo w takich sytuacjach dziewczyna jest naprawde w stanie wiele poświęcic zeby odzyskac faceta, ale chodzi o to, że facet widzac jak dziewczyna sie przed nim płaszczy zaczyna to wykorzystywac, bo wie, że będzie na każde jego pstryknięcie palcem robic wszystko, byleby sie przypodobac.

Skoro bylas w z facetem 3 lata, skoro macie dziecko to lepiej pogadaj z nim pod tym kątem. powiedz ze z Toba nie musi byc, ale chcesz zeby dziecko mialo ojca - a jak bedzie przychodzil do dziecka to po jakims czasie napewno tez zaczniecie normalnie ze soba gadac i w koncu na spokojnie jak emocje opadna - wszystko sobei wyjasnicie.

Oczywiscie mozesz mu powiedziec pare slow ze ci przykro, ze sie zloscilas itd ale pamietaj zeby nie prosic go o powrot. jesli jest dojrzaly to sam bedzie wiedzial ze jego miejsce jest przy matce jego dziecka.

wiadomo ze faceci mają swoją bardzo tkliwą dume ale z czasem miękną.

#4 2010-05-23 20:51:13

P&P
100% Netkobieta

Kiedy robi się drugiej osobie przykrość, to chyba powinno się przeprosić, nie sądzisz? Czy ktoś tu mówi o uniżaniu się przed facetem? Pielgrzymkach do niego na kolanach? NIE. Jeśli zostawia z konkretnego powodu, to chyba coś w tym musi być.
Kari1309, czytam Twojego posta, ale nadal nie rozumiem- Paweł powiedział, że nie chce z Tobą być, ale wychodzi na to, że jesteście ze sobą, a później on zrywa, bo zrobiłaś głupstwo...??? Po kolei, wolniej smile

Umieć żyć to najrzadziej spotykana umiejętność na świecie.

Oscar Wilde

#5 2010-05-23 20:55:42

Elnett
Przyjaciółka Forum

Zgadzam się z P&P. Co chciałaś mu pokazać swoim zachowaniem, teraz dopiero żałujesz...? tak to jest jak człowiek najpierw cos robi potem pomyśli. Wcale nie dziwię się Twojemu, że w ten a nie inny sposób zareagował. Jeżeli naprawde Ci na nim zależy i wiesz, że już więcej takich i innych numerów robić nie będziesz, porozmawiaj z nim powiedz co czujesz, że źle zrobiłaś i tego żałujesz. Odpuść sobie teksty w których będziesz wspominać o waszym dziecku. To Wy popełniacie błędy i musicie sami je rozwiązać, a nie "zmuszać " do bycia razem głównie z powodu dziecka. Jeśli jest to facet dojrzały- doskonale wie, że dobro dziecka jest najważniejsze.

Stopka forum