ZAWROTY GŁOWY PRZY NERWICY - Netkobiety.pl

Witaj na Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone przez kobiety dla aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Porozmawiasz na takie tematy jak : miłość, związki, psychologia, edukacja, finanse, religia, zdrowie i uroda...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

#1 2010-05-17 14:08:34

Ewka1112.
Niewinne początki

ZAWROTY GŁOWY PRZY NERWICY

kto tu boryka sie z tym problemem? jak sobie z tym radzic,...pomózcie

#2 2010-05-18 07:44:10

Bożena
100% Netkobieta

Re: ZAWROTY GŁOWY PRZY NERWICY

Skąd wiesz że powodem jest nerwica? Lepiej idź do lekarza i z zawrotami głowy i nerwicą bo obie te sprawy trzeba wyleczyć.

#3 2010-05-18 08:54:10

carboczar
Net - EKSPERT

Neuroza może być przyczyną bólu głowy,zawrotów(zresztą nie tylko)ale też  taki objaw może wskazywać na wiele innych schorzeń,zwykle taki objaw wskazuje na zaburzenia równowagi wynikające z  zmianami w uchu wew.problemami z krążeniem(a może tu być wiele przyczyn np niskie czy wysokie cienienie) oraz problemy kardiologiczne.Tak że bez badań nie można ocenić.proszę się udać do swojego lekarza rodzinnego,który zleci badania i oceni czy może sam leczyć czy skierować do specjalisty.

Ostatnio edytowany przez carboczar (2010-05-18 08:54:54)

#4 2010-05-18 09:15:43

Ewka1112.
Niewinne początki

Bożena napisał:

Skąd wiesz że powodem jest nerwica? Lepiej idź do lekarza i z zawrotami głowy i nerwicą bo obie te sprawy trzeba wyleczyć.

ZRobiłam juz wszystkie badania,neurolog ok,laryngolog ok,tomografia ok,krew ok,wiec psychiatra mówi ze to od nerwów.Juz nie tyle zawroty co uczucie jak po balu,......Zdaje sobie sprawe ze to musi trwac nim wszystko sie uspokoi od nerwicy ale pytanie,jak inni radza sobie z tym w codziennym zyciu,....nie spotkałam sie tu jednak ze zrozumieniem,raczej z atakiem zdrowych,.....?

skoro pisze tu o tym wiec mam pewnosc, dlatego na tym forum,.....

#5 2010-05-18 13:08:54

margolcia
Przyjaciółka Forum

Chyba Cię rozumiem. Żyję z zawrotami głowy od ponad 18-tu lat. Rezonans, TK, laryngolog, neurolog, okulista wszystko ok. Zupełnie przypadkiem, kiedy moja neurolog zapisała mi antydepresant z lekiem uspokajającym jakoś się to uspokoiło. Pózniej miałam zmieniane leki (przy depresji), ale na antydepresantach jestem do dzisiaj. Jeśli zdarzy mi się zdenerwować, podnieść coś cieżkiego to mam zawrót, ale już nie taki jak dawniej no i już bez wymiotów lub odruchu wymiotnego.
Pozdrawiam

Tam dom Twój, gdzie kot Twój.

Wiek średni poznajemy po tym, że szeroki umysł i wąska talia zamieniają się miejscami...

#6 2010-05-18 15:38:07

CupraFR
100% Netkobieta

Też borykam się z tym problemem, ale nie są one tak silne i częste.

"...w grzywie wiatr, a w kopytach magia..."
Zdolniacha
Napaleniec
Spryciarz smile

#7 2010-05-18 16:45:42

NATI123456
Zbanowany

ja miałam tez ten problem ale od pewnego czasu jakoś samo przeszło

#8 2010-05-24 09:25:05

Roztropna
Zaglądam tu coraz częściej

Ja właśnie ostatnio mam podobny problem.
W zasadzie wszystkie badania ok, razem z sercem itd. Ponosiłam coś cieżkiego i przy schylaniu się pokręciło się w głowie. Tak samo po wyjściu ze spotkania dość stresującego nie mogłam dojść do siebie przez godzinę albo dwie.
hmm lekarze mówili że jak nic fizycznie nie wyjdzie to właśnie nerwy.

Na razie nie idę z tym dalej do lekrza tylko staram się nad sobą po prostu panować. Nie jest to łatwe hmm ale tak próbuję bo mam dość lekarzy po prostu dość.
Próbuję też masaży relaksacyjnych - super sprawa.

Pozdrawiam
R.

Relaks

#9 2011-01-21 15:03:14

kisses
Wkręcam się coraz bardziej

Czasem od pogody można mieć takie dolegliwości, a jak ma się wszystkie badania w normie, to na pewno warunki zewnętrzne są temu winne. Jakiś lek pod ręka trzeba mieć, żeby w razie potrzeby zażyć.

Stopka forum