Jak pokazać że mi na niej zależy? - Netkobiety.pl

Witaj na Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone przez kobiety dla aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Porozmawiasz na takie tematy jak : miłość, związki, psychologia, edukacja, finanse, religia, zdrowie i uroda...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

#1 2010-05-16 19:45:11

Samotny_:(
Zaglądam tu coraz częściej

Jak pokazać że mi na niej zależy?

Witam drogie Panie smile

Od jakiegoś czasu piszę z wspaniałą dziewczyną, lecz ona mi zarzuca że się nie staram o nią. Ja staram się jak potrafię, tylko nie wiem jak to robić, żeby pokazać jej że mi na niej zależy. Proszę, a wręcz błagam was o pomoc

#2 2010-05-16 20:00:02

La Que Sabe
Netbabeczka

Re: Jak pokazać że mi na niej zależy?

Heya Samotny, chyba zły Nick przecież masz w swoim sercu swoją Gwiazdkę.
Jak jej pokazać, że ci zależy? Hm, sposobów tyle ile dni w roku, a może i więcej wink. Pozwol swojej fantazji działac, a jak brak fantazji, weź sposoby z literatury, poezji, sztuki.
Mężczyźni najpiękniej wiedzą jak uwodzić kobiety!

Rusz wyobraźnią, co sam odkryjesz będzie Twoje i prawdziwe.

Powodzenia

Ostatnio edytowany przez La Que Sabe (2010-05-16 20:01:03)

"Człowiek, który ma serce, niczego nie może stracić, gdziekolwiek by się znalazł" H.Murakami

#3 2010-05-16 20:06:22

Możesz mi podać jakieś przykłady, bo ja nie jestem za bardzo doświadczony w takim czymś. Nie wiem nawet za bardzo jak z dziewczynami pisać, jestem nieśmiały i wogóle. Ja naprawdę nie wiem jak się do tego zabrać sad

#4 2010-05-16 20:26:15

La Que Sabe
Netbabeczka

Osoby nieśmiałe, są często introwertykami i mają bardzo bogatą osobowość, potrafisz wyrazić siebie, możesz przez opisanie muzyki, którą słuchasz, przyrody, którą zachwycasz się, książki ktora wywarła na tobie wrażenie.
Możesz porównać Twoją dziewczynę do czegoś pięknego. Możesz jej powiedzieć, ile znaczy jej imię, jak często je wypowiadasz i co wtedy czujesz. Możesz zabrać ją na spacer w najbardziej czarowne miejsce, a gdy pada deszcz weź ogromny parasol. Nie bój się być lekko zwariowany, bądz pewny siebie, jakkolwiek będzie jej reakcja.

Nauka wyrażania miłości to piękny okres w życiu. Ja, z moją pierwszą miłością byłam w Planetarium i uwierz mi, zawirował mi w głowie wśród tych gwiazd.

Sam, jeśli uwierzysz w swój czar i urok, ona nie będzie miała wyjścia. Pamiętaj w tym wszystkim, że drugi człowiek to dar, to wzajemne poznawanie się i rozwój. Nie bój się wiec powiedzieć jej, że robisz to po raz pierwszy, ale właśnie ona jest tą Czarodziejką, z którą pragniesz to robić: mam na myśli proste pomysły - jak na przykład zabranie jej na wystawę kwiatów, psów, pokazanie kwitnących bzów.

Dziewczyny cenią to, że ktoś dla nich robi coś tylko dla nich, i że są te jedyne i szczególne. Mów jej o tym i pozwól magi działać.

Ostatnio edytowany przez La Que Sabe (2010-05-16 20:27:11)

"Człowiek, który ma serce, niczego nie może stracić, gdziekolwiek by się znalazł" H.Murakami

#5 2010-05-16 20:35:04

Dziękuję za pomoc, zobaczę co z tego wyjdzie.

#6 2010-05-16 22:51:15

Tiff
Przyjaciółka Forum

a różę jej podarowałeś?
to takie banalne, ale jaką radość sprawia kobiecie smile

Doznawać uczuć, kochać, cierpieć, poświęcać się będzie zawsze istotą życia kobiet. 

#7 2010-05-16 23:13:18

Pixy
Przyjaciółka Forum

A jak zrobi się ciepło możesz zabrać ją na brodzący w wodzie spacer... Albo wyciągnąc ją ciemną nocą w deszcz na wędrówkę ulicami, albo... rzucić się w krzaki róż big_smile (autentyczne wydarzenie) albo...
zbyt dużo pięknych rzeczy jest na świecie.
Pokaż jej to co Ciebie zachwyca smile.

#8 2010-05-17 13:01:48

Najgorsze jest to że ona nie nawidzi kwiatów. Po prostu kiedyś ją jeden chłopak do nich zniechęcił hmm Ale bardzo lubi czekoladę big_smile

ps. Jeśli możecie, to podawajcie jeszcze coś co dla niej mogę zrobić. Na pewno mi się wasza pomoc przyda smile
A i z góry dziękuję za pomoc.

Ostatnio edytowany przez Samotny_:( (2010-05-17 13:03:33)

#9 2010-05-20 01:16:54

Join2Game
Netchłopak

Nie patrzę na daty tematów więc nie czepiajcie się....

NIE RÓB Z DZIEWCZYNY NAGRODY! jesteś tak samo wartościowy jak one!

Kwiatek za darmo? U mnie by to nie przeszło, chcesz zeby kopła Cię w tyłek?
Dziewczyny doradzają jak mogą, a same działają inaczej, uwierz.

O to przykład mojego kolegi... miał problem i poszedł z różą, masz odpowiedz dziewczyny.

"O róża mmm kocham róże....ale wolę tulipany!"

Przyniósł więc tulipana...i stał się jej pieskiem

A co do czekolady ja lubie ją dawac...
Autentyk...

"To tylko czekolada, kolejne 600 kcal ode mnie dla Ciebie... mam nadzieje tylko że nie przytyjesz, ale następnym razem bardziej się postaraj"

Pomogę Ci...ale nie tutaj

Znowu to robię, napisz mi tutaj koniecznie... gg -1001572

Ostatnio edytowany przez Join2Game (2010-05-20 01:19:36)

Ostatnie tematy :

Stopka forum