Temat: Ból piersi i wydzielina z sutka...

Pomóżcie kochane! Ostatnio moja mama skarżyła się na ból piersi...mówi ze takie kłucie jakby czuje i boli ja sutek. Wczoraj zauważyła ze z sutka coś jej wycieka... jestem przerażona!!! Oczywiście kazałam jej pójść do lekarza ale to będzie możliwe po weekendzie... bardzo się boję... któraś z was miała coś podobnego? Ciąża jest wykluczona- kilka lat temu mamie usunięto macice.

" Bo  Miłość boli" powiedział zając ściskając jeża...

2

Odp: Ból piersi i wydzielina z sutka...

Jeżeli wylewa się cokolwiek z piersi (oczywiście pomijam przypadek kobiety karmiącej), to ona KONIECZNIE i w trybie NATYCHMIASTOWYM musi udać się z tym do lekarza!

3

Odp: Ból piersi i wydzielina z sutka...

Rzeczywiście taką zmianę musi jak najszybciej zobaczyć lekarz, najlepiej, żeby był to od razu onkolog, do którego nie trzeba skierowania. Takie objawy są bardzo niepokojące i absolutnie nie można z tą wizytą zwlekać. Najważniejsze to szybko działać, więc koniecznie naciskaj na mamę, żeby nie zbagatelizowała problemu. To może być nic groźnego, niemniej trzeba przede wszystkim postawić diagnozę.

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj, a będzie Ci z nami łatwiej smile 

Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz.

4

Odp: Ból piersi i wydzielina z sutka...

Netbabeczka byłaś z mamą u lekarza?

5

Odp: Ból piersi i wydzielina z sutka...

Jej brzmi strasznie. Daj znać jak po wizycie u lekarza. Pozdrawiam.

6

Odp: Ból piersi i wydzielina z sutka...

pomóżcie. mam 19 lat lat i od 2 dni mam podobny problem... w prawej piersi czuje pieczenie i kłujacy ból sutka... i wygląda tak jakby ropiał...