Tak znajdziesz prawdziwą miłość ... (kilka rad dla kobiet- to dziala) - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Tak znajdziesz prawdziwą miłość ... (kilka rad dla kobiet- to dziala)

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

1 Ostatnio edytowany przez nika5 (2010-05-03 11:21:09)

Temat: Tak znajdziesz prawdziwą miłość ... (kilka rad dla kobiet- to dziala)

TROCHE TEORII:
===============
z badan wynika, ze dla mężczyzny, aby się podniecił seksualnie nie trzeba całkowicie rozebranej kobiety.
Niewiele mniej podnieca się on, gdy widzi kobietę w spodniach (szczególnie opiętych)
w mężczyznach budzą również pożadanie odkryte ramiona zbyt duży dekolt, odkryty brzuch

więc jeżeli szukasz prawdziwej miłości (a nie pseudomiłości wynikającej z pożadania ) najlepiej zakładać
spodnice (za kolano lub do ziemi )dlaczgo? - bo wtedy jesteśmy kojarzone z lekkościa, zwiewnościa a
jednocześnie otaczamy się tajemniczościa , która wyzwala w mężczyznach chęć bliższego poznania , a to oznacza
,że związek bedzie trwalszy i nie oparty jedynie na cielesności

ponadto : z badań wynika ,że kobiety "w strojach mężczyzny,"lub o męskich krojach , w spodniach , kurtkach skórzanych typu uniseks , glanach , z tatuażami staja sie pewna bariera w kontaktach damsko -meskich .(wyjasnienie- mezczyzni czesto obawiaja sie takich kobiet a jesli nawet nie to nie chca sie z takimi iazac-bo czuja sie emocjonalnie slabsi ,wiec predzej czuy pozniej odchodza

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Tak znajdziesz prawdziwą miłość ... (kilka rad dla kobiet- to dziala)

Hahaha, dzięki, dawno się tak nie uśmiałam wink Do tej pory myślałam, że prawdziwa miłość ma niewiele wspólnego z wyglądem, acz może się rozpocząć pożądaniem.

Moją "prawdziwą miłość" poznałam, kiedy nosiłam spodnie bojówki, workowate T-shirty z metalowymi zespołami i glany. On wtedy ubierał się podobnie, to nas do siebie przyciągnęło wink Do tej pory często ubieram się po męsku, zawsze lubiłam się tak ubierać, miałam i mam kolczyki w różnych miejscach, a jednak w związku jestem szczęśliwa.

P.S. Nigdy nie lubiłam spódnic i raczej ich nie noszę wink

3 Ostatnio edytowany przez P&P (2010-05-03 15:04:18)

Odp: Tak znajdziesz prawdziwą miłość ... (kilka rad dla kobiet- to dziala)

Tearia rodem z cosmo big_smile Jak dla mnie ma niewiele wspólnego z rzeczywistością. Wiele dziewczyn nie nosi spódnic i to wcale nie oznacza, że nie mają szans na prawdziwą miłość.

4

Odp: Tak znajdziesz prawdziwą miłość ... (kilka rad dla kobiet- to dziala)

Trochę praktyki:
Nie mamy wpływu na to gdzie Amor trafi wink

Odp: Tak znajdziesz prawdziwą miłość ... (kilka rad dla kobiet- to dziala)

Hm... nie widzę by coś tutaj autor odkrył nowego. Wiadomo,że raczej facet nie szuka w kobiecie, która eksponuje swoje walory każdemu w całości- żony tylko zwykłej kochanki, a kochanką to raczej tylko nieliczne chcą być

6

Odp: Tak znajdziesz prawdziwą miłość ... (kilka rad dla kobiet- to dziala)

Większość mężczyzn jednak już dawno z drzewa zlazła i oprócz czystych instynktów ma na nich też rozum spory wpływ... Więc, mimo, że wg zacytowanej teorii ciagle podniecam facetów opiętymi spodniami (a co ja poradzę, że na moim wielkim tyłku wszystkie się opinają? smile ) oni jakoś bardziej na mój charakterek patrzą... I glany ich jakoś nigdy nie odstraszały wink

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Tak znajdziesz prawdziwą miłość ... (kilka rad dla kobiet- to dziala)

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024