nie wiem jak dlugo wytrzymam i czy to ma sens - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ZWIĄZEK NA ODLEGŁOŚĆ, MIŁOŚĆ PRZEZ INTERNET » nie wiem jak dlugo wytrzymam i czy to ma sens

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 20 ]

1 Ostatnio edytowany przez pawel22 (2010-11-23 15:56:31)

Temat: nie wiem jak dlugo wytrzymam i czy to ma sens

.......

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: nie wiem jak dlugo wytrzymam i czy to ma sens

Hej Paweł:)
a jest możliwość żebyś ją ściągnął do siebie?

3 Ostatnio edytowany przez pawel22 (2010-11-23 15:55:12)

Odp: nie wiem jak dlugo wytrzymam i czy to ma sens

...

4

Odp: nie wiem jak dlugo wytrzymam i czy to ma sens

Witaj!!!!
A jakbyś zaproponował jej aby przyjechała do Ciebie i zamieszkała z Tobą w UK??? roll

5 Ostatnio edytowany przez pawel22 (2010-11-23 15:55:24)

Odp: nie wiem jak dlugo wytrzymam i czy to ma sens

....

6 Ostatnio edytowany przez darinia288 (2010-04-30 16:00:07)

Odp: nie wiem jak dlugo wytrzymam i czy to ma sens

Moja znajoma również studiowała w Polsce ale wyjechała ze swoim chłopakiem do UK i tam dokończyła studia!!!




To jeżeli Ci tak Bardzo na Niej zależy i jesteś pewien Jej i Swoich uczuć to zostaje Ci tylko jedno wrócić do Polski!!!! wink

7 Ostatnio edytowany przez pawel22 (2010-11-23 15:55:33)

Odp: nie wiem jak dlugo wytrzymam i czy to ma sens

....

8

Odp: nie wiem jak dlugo wytrzymam i czy to ma sens

nie skoro studiuje niech dokończy a może do Ciebie przylecieć na weekend ( zależy czy zaoczne czy dzienne ( koszty po połowie).
Poza tym moze w wakacje (całe 3 miechy) mozecie być razem w UK- wszystko się da zrobić a Wam chyba się chce wink
Dasz radę smile choć teraz jesteś w gorącej wodzie kąpany smile

9 Ostatnio edytowany przez pawel22 (2010-11-23 15:55:44)

Odp: nie wiem jak dlugo wytrzymam i czy to ma sens

......

10

Odp: nie wiem jak dlugo wytrzymam i czy to ma sens

Paweł mamy 21 wiek. zainstalujcie sobie skype.
bedziecie mogli za friko rozmawiac codziennie widząc sie. tym samym przekonasz jej ojca że nie jesteś jakimś nie wiadomo kim.
i z samymi rodzicami tez mozesz przez ten komunikator słowo zamienic.

11 Ostatnio edytowany przez pawel22 (2010-11-23 15:55:51)

Odp: nie wiem jak dlugo wytrzymam i czy to ma sens

.......

12

Odp: nie wiem jak dlugo wytrzymam i czy to ma sens

Paweł, gdy czytałam Twoją historię poczułam się jakbym była tą dziewczyną, którą poznałeś. Ja kiedyś też poznałam kogoś, gdy był na urlopie, a pracował w UK. Widzieliśmy się kilka razy. I wyjechał. Płakałam przy pożegnaniu. Nie umiałam sobie znaleźć miejsca po jego wyjeździe. Nic mnie nie cieszyło. Ale postanowiłam czekać. I czekałam wierna, kochająca, tęskniłam tak bardzo, że nie wiem czy ktokolwiek może sobie to wyobrazić. Nie chodziłam na dyskoteki, zamknęłam się w czterech ścianach swojego życia. Dla niego, dla nas. Nie widzieliśmy się 7 miesięcy. A później pojechałam po niego na lotnisko. Cudna chwila. Magia? Czy tylko moje wyobrażenia o nim? Nie wiem tego dziś. W każdym razie tyle razy mnie okłamał, zranił, tyle razy obiecał wrócić i nawet nie wiem na czym stoję. Wiem natomiast, co może czuć ta dziewczyna. Ja nie chciałam tam wyjeżdżać na stałe. Byłam dwa razy na wakacjach, ale to nie mój świat. Nie umiałam się tam odnaleźć... po prostu...  Ten wyjazd, rozłąka strasznie mnie zmieniły. Piszę o tym, bo chcę żebyś wiedział, jak może reagować dziewczyna. To nie jest takie proste. Nic nie jest proste. Ale zastanów się, czy warto za miłość płacić tak surową cenę? Ja zapłaciłam... i to i tak nie zostało docenione. Czuję się teraz jak śmieć, jak wrak człowieka. Bo dałam z siebie wszystko, a otrzymałam minimum. Wmawiał mi, że to ze mną jest coś nie tak, że się czepiam. Mówił jak powinnam się zachowywać. To wszystko nie tak...

13 Ostatnio edytowany przez pawel22 (2010-11-23 15:55:59)

Odp: nie wiem jak dlugo wytrzymam i czy to ma sens

.....

14 Ostatnio edytowany przez pawel22 (2010-11-23 15:56:07)

Odp: nie wiem jak dlugo wytrzymam i czy to ma sens

.....

15

Odp: nie wiem jak dlugo wytrzymam i czy to ma sens

Tak, ja ciągle czekam... już prawie 3 lata... I przez ten czas nie byłam na żadnej dyskotece bez niego, nie umawiałam się w zasadzie z nikim poza koleżankami i właściwie moje życie wyglądało tak, że był tylko dom-uczelnia i na ogół tyle. Gdy Go poznałam miałam 19 lat i właśnie zdałam maturę. Ja najbardziej bałam się tego, że on tam ma swoje życie, że ja nie o wszystkim wiem, że być może umawia się tam z innymi. Wiadomo, jak go poznałam nie wiedziałam o nim wiele. On mógł mnie tutaj sprawdzić, ja tam jego nie. Wierzyłam i choć było trudno, jakoś ufałam, chociaż kilka razy to zaufanie było poważnie nadużyte. Ciężko jest tutaj samej. Gdy jest się z kimś, a tak naprawdę, gdy go potrzebujesz, nie możesz na niego liczyć. Jeśli mogę coś poradzić, to wracaj szybko. Nic tak nie łamie serca, jak odległość, pod warunkiem, że jest prawdziwe uczucie. Dziewczyna może czasem nie mówić tego, jak jest jej ciężko, ale uwierz mi - jest. Tobie na pewno też. Więc czy warto płacić taką cenę?
Pozdrawiam serdecznie smile

16 Ostatnio edytowany przez pawel22 (2010-11-23 15:56:14)

Odp: nie wiem jak dlugo wytrzymam i czy to ma sens

.....

17

Odp: nie wiem jak dlugo wytrzymam i czy to ma sens

Paweł22, nie ma za co. Jeśli mogłabym jeszcze kiedyś w czymś pomóc, czy doradzić, to pisz śmiało smile pozdrawiam

18 Ostatnio edytowany przez pawel22 (2010-11-23 15:56:22)

Odp: nie wiem jak dlugo wytrzymam i czy to ma sens

....

19

Odp: nie wiem jak dlugo wytrzymam i czy to ma sens

Stary ja ci powie jedno DACIE RADE;) zobaczysz wszystko jest możliwe. Tatusia z czasem przekonasz nawet go rozumie w końcu jego córka. A co do odległości to wyjdzie wam na dobre przekonasz się czy uniesiecie tą sytuację pozdrawiam.

Posty [ 20 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZWIĄZEK NA ODLEGŁOŚĆ, MIŁOŚĆ PRZEZ INTERNET » nie wiem jak dlugo wytrzymam i czy to ma sens

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024