Rozstanie, separacja czy naprawa zwiazku - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Rozstanie, separacja czy naprawa zwiazku

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 2 ]

Temat: Rozstanie, separacja czy naprawa zwiazku

Witajcie

Postanowiliśmy z moim parterem się rozstarć albo spróbować speracji, ale od początku

Poznałam go gdy miałam 23 lat (on 25), poczatkowo sielanka może nie było to filmowe, ale piękne. Szybko bo po roku dowiedziałam się że jestem w ciąży ogromne załamanie bo nie tak miało być.

Przetrwaliśmy. Potem pojawiły się problemy z praca, z nauką, z łaczeniem tego z dzieckiem, przetrwaliśmy.

Około miesiąca temu moj partner powiedział, że chce się rozstarć, co ja zbagatelizowałam, kilka dni później zupełnie powaznie to powtorzył. Ja uznałam, że powienien mieć jakąś propozycję skoro chce sie rozstać jak to pogodzić. Po kilku dniach wróciliśmy do tematu, miał propozycję separacji. Ja zostanę tu gdzie teraz mieszkamy on się wyprowadzi. Opieka nad dzieckiem ja 4 dni w tym weekend on 3 dni. Ja się zdenerowałam wskazując, że dziecko bez ojca co to za dom, albo bez mamy jeszcze gorzej.

Po kilku dniach widzac jak się męczy przystałam na to.

I wtedy coś pękło, nagle ogromna ulga zupełnie spokojniej. On wskazał, że jego nie boli to, że słabo gotuję czy sprzatam, ale moja zmienność nastrojów przyznałam mu rację I podjęłam działania celem zmiany tego.

Potem, on powiedział, że jest super I woli, zeby tak zostało, że w sumie to chce związek naprawiać, ale przyznał się do problemów w sferze seksualnej.
Od długie czasu mówił mi o swojej fantazji czyli trojkącie co ja uznałam za dewiacje. Kilka dni temu powiedział że nie jest zadowolny z seksu oralnego I tak od słowa do słowa okazało, się że problem lezy w tym, że on sie nie “wyszalał”, że za mało skorzystał z zycia, nie eksperymntował co kolwiek to znaczy. Ja odcinam przeszłość, nie pytam o to co było kiedyś, owszem nie spotykałabym się z kimś kto miał 100 kobiet ale to co było a nie jest tego nie ma, co to da że będę rozpamietywać czy pytać, nic dlatego o to nie pytam I czasem lepiej nie wiedziec.
Wobec powyższego czy separacja ma sens, skoro problem jest w innym miejscu?

PS. Wybaczcie, że “I” jest duże wynika to z tego, że mam angielską klawiature I nie umiem tego przestawić.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Rozstanie, separacja czy naprawa zwiazku

Martyno777, moderacja zwracała Ci już uwagę, że zakładając kolejny wątek dotyczący tego samego związku, łamiesz obowiązujący na naszym forum regulamin. Ten temat zamykam, a Ciebie proszę o skopiowanie swojego posta i kontynuację wątku już istniejącego.

Niestety z uwagi na ignorowanie moderatorskich próśb i łamanie obowiązujących na Netkobietach zasad, tym razem otrzymujesz ostrzeżenie - za naruszanie 4 punktu RF. Informuję, że przysługuje Ci jeszcze jedno ostrzeżenie, a w dalszej kolejności konto zostanie zablokowane.

Z pozdrowieniami, Olinka

Posty [ 2 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Rozstanie, separacja czy naprawa zwiazku

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024