Co zrobic żeby mój były chłopak do mnie wrócł? - Netkobiety.pl

Witaj na Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone przez kobiety dla aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Porozmawiasz na takie tematy jak : miłość, związki, psychologia, edukacja, finanse, religia, zdrowie i uroda...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

#1 2010-04-24 13:42:34

Majka102
Niewinne początki

Co zrobic żeby mój były chłopak do mnie wrócł?

Byłam z chłopakiem jakieś 9 miesięcy. Tak właściwie to nasz związek od początku był zupełnie inny niż wszystkie. Znamy się od zawsze, mieszkamy kawałek od siebie i jakoś tak cały czas się mijaliśmy. W końcu się spotkaliśmy. Spotykaliśmy się coraz częściej i częściej,ja się zaangażowałam, on cały czas wszystko olewał. W końcu się w nim zakochałam, wybaczałam mu wszystko, pozwalałam na wszystko, byłam na każde jego zawołanie. Minęły 2 miesiące i jego stosunek do mnie diametralnie się zmienił. powiedział mi ze mnie kocha, było cudownie. Po 2 miesiącach powiedziała mi że mnie jednak nie kocha, to co czuje nie jest takie silne jak na początku, myślałam że to koniec, ale on powiedział że chce być ze mną ,jest mu ze mną dobrze i uczucie na pewno przyjdzie. przez ten czas rzeczywiście było na prawdę cudownie, był dla mnie czuły,słodki, uroczy, byliśmy dla siebie wszystkim, zbliżały się walentynki (przeczuwałam ze to właśnie wtedy powie mi ze znów mnie pokochał bo wszystko na to wskazywało) ale jednak się przeliczyłam. 2 tygodnie po walentynkach,z dnia na dzień, bez kłótni, tak po prostu powiedział ze to koniec. że próbował, ale nic nie czuje ( a wiem ze to nie prawda) nic nie chciał powiedzieć, a ja nawet nie wiem dlaczego tak naprawdę zakończył nasz związek, było tak cudownie. nie wiem czy przeszkadza mu różnica w naszym wieku, ja mam 19 lat, on 23 lata, ale nigdy mu to nie przeszkadzało, to chyba nie jest taka duża różnica, prawda? Nie wiem już co mam robić, wpadłam w całkowita depresję, nie ma dnia kiedy o nim nie myślę i nie ma nocy kiedy o o nim nie śnie... nigdy nie przestane go kochać!

Czy jest jeszcze jakaś szansa dla nas? czy jest coś co jeszcze mogła bym zrobić? proszę o pomoc.

#2 2010-04-24 14:40:48

Dama19
Zaglądam tu coraz częściej

Re: Co zrobic żeby mój były chłopak do mnie wrócł?

Wiesz szansa zawsze jest...smile ale nie wiem czy to ma sens... z tego co piszesz widać , że to facet dominował w związku i to Ty wiecznie się starałaś o utrzymanie dobrych relacji . On był niezdecydowany ... ;/ Chyba wie się to czy sie kogoś kocha czy nie. Nie można miesiąc kochać , a później zastanawiać się "Czy może jednak nie?"Myślę ,że powinnaś odpuścić . Nikogo do miłości nie zmusisz. Wiem , że jest Ci teraz bardzo ciężko ale postaraj się o nim nie myśleć. Zrób coś co mogłoby Cię odciągnąć od tych myśli wink Nie wiem.. idź na basen ze znajomymi:) a jeżeli pisane jest być wam razem to prędzej czy później się zejdziecie;)

Ostatnio edytowany przez Dama19 (2010-04-24 14:43:39)

#3 2010-04-24 14:48:37

P&P
100% Netkobieta

A Ty? Ty byłabyś z kimś, kogo byś nie kochała, bo "uczucie kiedyś przyjdzie"? Nie możesz nikogo zmusić do miłości. Albo się kocha i jest się z tym kimś, albo nie. Zresztą mówisz, że Cię olewał, potem się zmienił, a potem znowu mu się pozmieniało- odpowiadało Ci to? Dawało satysfakcję? Myślisz, ze gdyby jemu było cudownie w tym związku, tak jak Tobie, zakończyłby go? Chyba nie...Otwórz oczy i serce dla kogoś innego, kto będzie z Tobą z miłości, a nie z litości.

Ostatnio edytowany przez P&P (2010-04-24 14:49:03)

Umieć żyć to najrzadziej spotykana umiejętność na świecie.

Oscar Wilde

#4 2010-04-24 14:48:57

Majka102
Niewinne początki

Ale zawsze wszyscy mówią że o miłość trzeba walczyć! Nie mogę tak siedzieć bezczynnie i patrzeć na to wszystko! Nie mogę odpuścić tak po prostu. Może przynajmniej mogła bym coś zrobić żeby otrzymać z nim kontakt, wiem ze przyjaźń to nie jest najlepsze rozwiązanie i każdy mi to odradza, ale ja wolę żeby był koło mnie (przynajmniej jako kolega), niż miała bym go stracić na zawsze. Tylko nie bardzo wiem co jeszcze mogła bym zrobić... czasem pisze SMS - odpisze, nie odpisze, jak odpisze to takie puste te smsy... nie wiem co robić! nie chce go stracić na zawsze!

#5 2010-04-24 14:50:08

P&P
100% Netkobieta

Tak, o miłość trzeba walczyć, ale wtedy gdy coś się psuję i DWIE strony tego chcą! smile

Oscar Wilde

#6 2010-04-24 14:53:39

Majka102
Niewinne początki

P&P napisał:

A Ty? Ty byłabyś z kimś, kogo byś nie kochała, bo "uczucie kiedyś przyjdzie"? Nie możesz nikogo zmusić do miłości. Albo się kocha i jest się z tym kimś, albo nie. Zresztą mówisz, że Cię olewał, potem się zmienił, a potem znowu mu się pozmieniało- odpowiadało Ci to? Dawało satysfakcję? Myślisz, ze gdyby jemu było cudownie w tym związku, tak jak Tobie, zakończyłby go? Chyba nie...Otwórz oczy i serce dla kogoś innego, kto będzie z Tobą z miłości, a nie z litości.

Zawsze mówił mi że jest mu ze mną dobrze, każda chwila spędzona ze mną sprawia ze jest najszczęśliwszym człowiekiem na świecie, że jestem jego sensem życia, i cały czas to powtarzał, mówił że tak jak jest teraz mogło by byc zawsze, ze coraz bardziej mu mnie brakuje kiedy sie nie widujemy, (ja nie wyssałam sobie tego z palca) i cały czas to powtarzał, a pewnego dnia powiedział ze to koniec. Właśnie dlatego nie potrafię się z tym  pogodzic. bo owszem było źle na samym początku, potem było cudownie. gdybyśmy sie nie dogadywali, kłócili, ale tak nie było... Nawet nie wiem dlaczego tak naprawdę ze mną zerwał...

#7 2010-04-24 14:56:39

Majka102
Niewinne początki

Co przynajmniej mogła bym zrobić żebyśmy mięli z sobą normalny kontakt... ?

#8 2010-04-24 14:57:37

felina
Wróżka Bajuszka

Maju kochana - przeżywałam dokładnie to samo co ty jeszcze 2 tyg. temu smile Wtedy mój Romeo powiedział, ze to koniec, że szuka już nawet innej. Bolało, ale staram się pogodzić z tym.

Wiesz co mi pomogło? Czytając to forum natrafiłam, na ciekawy podpis jednej z użytkowniczek- że kobieta powinna być księżniczką faceta 365 dni w roku, każdą godzinę, sekundę... Zadaj sobie pytanie- czy byłas nią przez te 9 miesięcy? Moim zdaniem nie. Mówisz, ze jest starszy.. i moze mądrzejszy? Myślał, że coś do ciebie poczuje, być może podobałaś mu się, ale uczucia nie da się na siłę przywołać. Byłaś w nim zakochana.. to nawet jakby ci wtedy powiedział- nie kocham cie w ogóle ale możemy razem być, pewnie byś się zgodziła bo miałabyś nadzieje. Zrobił duży błąd, że dawał ci jakąkolwiek nadzieje.

Nie łudź się słonko- nawet jakby wrócił to tylko z litości albo innych niskich pobudek. Skoro przez 9 miesięcy nie poczuł do ciebie nic, to to się nie zmieni. Mnie facet zapewniał o miłości 2 lata i umiał odejść z dnia na dzień- tobie mówił, że to nie to... obaj siebie warci smile

Najlepiej zrobisz, jak się wyryczysz, podołujesz a potem wstaniesz na nogi i pójdziesz z wysoko podniesioną głową do przodu. Nie jest ciebie wart. Masz być księżniczką zawsze i wszędzie, tą jedyną bez której nie może życ- nie produktem zastępczym. Ja to sobie mówię i mi pomaga. Kocham go, ale nie na tyle zeby wiecznie się poniżać. Oni wybrali- my musimy iść do przodu, moze kiedyś poczują, ze stracili coś cennego, a my w tym czasie będziemy z kimś kto nas doceni i pokocha. Tak naprawdę, a nie na niby, na czas aż się zdecyduje na coś innego.

Główka do góry smile

Facet nie był ciebie wart. Naprawdę.

To tylko ja..

#9 2010-04-24 15:38:47

Dama19

Maju głównym i najskuteczniejszym lekarstwem jest "CZAS"
Mój też powtarzał , że mnie kocha minął tydzień a on do mnie z tekstem , że chce mieć więcej czasu dla siebie i nie chce ze mną być... ;/
ale nie mogę wiecznie czekać aż się jemu odmieni ... to była jego decyzja. jest dorosłym facetem i chyba potrafi podejmować słusznie decyzję , a już nawet jak i nie to powinien być za nie odpowiedzialny. Powiedział , że nie to pokaż ,że zrozumiałaś . Widocznie to jeszcze nie "ten"
i pamiętaj takie jest juz życie smile trzeba iść do przodu i nie oglądać się na to co było tongue

Ostatnio edytowany przez Dama19 (2010-04-24 15:41:07)

#10 2010-04-24 16:02:27

P&P
100% Netkobieta

A może to "kocham" nie było do końca przemyślane. Może pomylił miłość z tymczasowym zauroczeniem. Osoba, która kocha, nie zmienia zdania z dnia na dzień, nie odkochuje się w przypływie chwili.

Oscar Wilde

#11 2010-04-24 16:06:45

Majka102
Niewinne początki

Dobrze mieć wsparcie nawet wśród obcych ludzi na forum smile
Ale wszyscy mówią "będzie dobrze", "daj sobie czas", "czas, czas, czas" to takie puste słowa... być może jakaś jest w tym prawda, i może za jakiś czas się to zmieni. Ale na dzień dzisiejszy nie potrafię robić jak wszyscy mi radzą. Mówią że powinnam być piękna, powinien to zobaczyć i żałować co stracił, powinnam mu pokazać ze jestem silna i niezależna. Ale jakoś ja nie potrafię, nie potrafię sie na niego "obrazić" czuć złości, nawet wyklnąc. Mimo ze zranił mnie tak bardzo, za każdym razem bronie go kiedy inny go obrażają.

Nigdy nie byłam w takiej sytuacji, chciała bym zrobić wszystko żebyśmy przynajmniej byli "kolegami", żebym bez problemu mogła zapytać co u niego, przecież jeszcze nie dawni byliśmy dla siebie najważniejsi, a teraz mijamy się na ulicy... czy to jeszcze kiedyś możliwe? 
Czy jak czasem będę pisać o u niego, czy zadzwonię czy coś, to czy o ma sens? czy jeszcze bardziej sie pogrążę w jego oczach?

#12 2010-04-24 16:31:55

P&P
100% Netkobieta

Jak mówi przysłowie- "czego oczy nie widzą, tego sercu nie żal". Ja nie jestem zwolenniczką budowania relacji kolega- koleżanka (bo w "przyjaciel- przyjaciółka" kompletnie nie wierzę) po związku. Zamęczysz się tylko, a jesteś młoda i niejeden pewnie do Ciebie wzdycha:) Moje słowa nie są czystą teorią, też przeżywałam rozstanie (facet, który pierwszy wyznał mi miłość i latał za mną jak głupi, po jakimś czasie się odkochał). Tak jak Ty chciałam być blisko niego. A teraz? Teraz się z tego śmieje i ułożyłam sobie życie z kimś o niebo lepszym ( zresztą, nawet nie ma porównania) facetem i jestem szczęśliwa! Można? Można!smile

Oscar Wilde

#13 2010-04-24 16:37:33

Agatha
Niewinne początki

Przezywałam coś podobnego. Gdy zerwał ze mną, to ja próbowałam utrzymywać dalej z nim kontakt, ale on nie chciał tego. Ne odpisywal na smsy, nie odbierał telefonów ode mnie, gdy mnie widział na ulicy to przechodził na drugą stronę. Bolało, ale to wszystko wyszło mi na dobre:) Zapomniałam o nim szybciej niż się tego spodziewałam.  Pół roku później odezwał się pierwszy. Twierdził, że chciał mi dać czas na przemyślenie wszystkeigo. I powiem, że ta cisza mi wyszła na dobre.  W sumie teraz znów jesteśmy na stopie koleżeńskiej. Choć myślałam, że jest to niemożliwe.  I teraz czasami się nawet śmiejemy z okresu kiedy byliśmy razem:)

Więc głowka do góry:) kiedyś zrozumie, że stracił fajną dziewczynę i będzie tego żałował:) Trzymaj się mocniutko:) Zapomnisz o nim szybciej niż myślisz:) powodzenia!smile

#14 2010-04-24 16:58:04

mylenne
Przyjaciółka Forum

Po prostu, jeśli będzie chcial to wróci, nie zrobi tego, bo Ty tego chcesz. On musi tego chcieć. Jeśli tak Ci zależy poczekaj, ale nie zbyt dlugo, bo nie warto tracic czasu na kogoś kto nie czuje tego co Ty....

Nigdy Nie Mów Nigdy.Nigdy Nie Mów Zawsze.

#15 2010-04-24 17:24:58

Majka102
Niewinne początki

Czyli tak po prostu mam odejść w cień i pozwolić mu o sobie zapomnieć?  :-(

#16 2010-04-24 18:05:41

Dama19

Nic nie poradzisz... jeżeli ma zapomnieć to zapomni nawet jak będziesz się mu narzucać... choć narzucanie nie jest dobrym wyjściem , możesz się tylko ośmieszyć , bądź doprowadzić do tego że Cię znienawidzi...

#17 2010-04-24 18:24:53

Agatha
Niewinne początki

Majka102 napisał:

Czyli tak po prostu mam odejść w cień i pozwolić mu o sobie zapomnieć?  :-(

Wydaje mi się, że to w tej chwili najlepsze wyjście. Po pewnym czasie będzie lepiej.smile Na pewno wyleczysz się z miłości do niego!smile Trzymaj się cieplutko:)

#18 2010-04-24 18:31:45

szirina
Przyjaciółka Forum

może facet kogoś ma a tu w między czasie z tobą sobie pokręcił. nie wiem ale takie zachowanie jest jednoznaczne dość. nie radzę zostawać z nim w przyjacielskich stosunkach bo to jakbyś kopała dla siebie grup. ty do niego coś czujesz a utrzymując z nim kontakty zakochasz sie bardziej. lepiej wyleczyć się teraz z niego niż brnąc w to dalej.

If you wanna be somebody
If you wanna go somewhere
You better wake up ......
... and pay attention !!!!!!!!

#19 2010-04-24 19:52:16

felina
Wróżka Bajuszka

Jak chcesz to poczytaj sobie mój temat- Pocieszanie byłego :] myślałam tak jak ty, że z byłym można się przyjaźnić, ale BARDZO się na tym przejechałam. Rozumiem, ze słowa- czas ci pomoże wydają ci się puste, ja też mam momenty gdy naprawdę wątpię, ale widze że im mniej o nim myślę tym lepiej. Najgorzej gdy coś mi nas przypomni to wpadam w okropny nastrój. Ale jest lepiej. Boli, ale ja się pierwsza nie odzywam- jezeli on chce napisać to pisze, ja jestem zbyt dumna. Pierwsze kroki zrobione, teraz chyba pora całkiem się od niego odkleić, ale na to wszystko potrzeba czasu. Nikt ci nie da gwarancji że za miesiąc nie będziesz czuć bólu.

Wiesz, jeżeli on ma do ciebie wrócić niech to zrobi z miłości, a nie dlatego że go osaczyłaś i mu naskakujesz. Faceci nie lubia tego. Oni lubią zdobywać, gonić króliczka wink Pomyśl o tym

To tylko ja..

#20 2010-04-24 20:46:52

Majka102
Niewinne początki

No właśnie teraz wszystko kojarzy mi się z nim,dokładnie rok temu o tej porze wszystko się zaczęło.. teraz czuje okropna pustkę i tylko gryzę się w palce, żeby do niego nie napisać czy zadzwonić. Mam dziwne uczucie. Bo chyba jeszcze nie do końca to do mnie doszło. Cały czas na coś czekam. Czekam że może zadzwoni. Czekam że może przyjedzie i powie że zrobił najgłupsza głupotę. czekam bo wierzę że to koszmar a ja się z niego obudzę... czuję się strasznie...
Umrę jeśli się dowiem, że on poukładał sobie życie, że ma kogoś innego...

Kompletnie nie wiem co mam z sobą zrobić....

#21 2010-04-25 10:19:18

mija-mija

dokładnie Cie rozumiem. To czekanie jest chyba najgorsze, meczenie sie , niespanie itd. Jestem w podobnej sytuacji , ale dosc mocno skomplikowanej bo u mnie On odwolal zareczyny, twierdzac, ze dalej mnie kocha, ale musi nabrac pewnosci, a teraz nawet nie wie czy mnie kocha, mowi, ze slabnie...  nie chce mnie widziec, tylko pisze. Ja nie umiem sobie poradzic z tym. Nie widze jakiejs wielkiej winy w sobie, staralam sie a On olal mnie, pomimo, ze wiele mu w zyciu pomoglam, moznaby rzec ze pokolorowalam jego swiat bo bardzo ponury byl, Czuje sie teraz jakbym nic nie znaczyla, On twierdzi, ze jest niedojrzaly, ze za glupi da mnie, ale wie, ze dobra jestem.

zycze Ci duzo sily, duzo zdrowego rozsadku przy dobieraniu kolejnego partnera, badz przy wybaczeniu mu jesli przyjdzie potulnie... bo my kobiety kierujemy sie sercem, jestesmy wyrozumiale i moze toczasem nas gubi... moze powinnysmy byc jak te wrdne baby... Oni je bardziej szanuja... tylko wciaz zastanawiam sie jak zrobic sie taka wredna baba.

myslalam o metodzie klin na klina.... ale weź tak zrob skoro kochasz kogos ponad zycie....

te meczarnie , wieczne czekanie i potok mysli jest chyba najgorsza kara w zyciu za to, ze sie kocha...

#22 2010-04-25 12:22:59

felina
Wróżka Bajuszka

mija-mija - mam dokładnie to samo poczucie- my facetom pomagamy w trudnych sytuacjach, a oni potem jak staja na nogi odwracają się od nas. Mój też mi mówił, ze pokolorowałam jego szary świat, naprawdę mu pomagałam jak miał problemy w szkole, wstawiałam się za niego nawet u jego mamy, tylko żeby mu pomóc- mówił, ze to docenia, ale jak wszystko sobie zaczął układać to nagle stałam się nie dość fajna żeby ze mną być... Kiedy ja potrzebowałam pomocy on albo udawał że tego nie widzi, albo w ogóle nie reagował. Tacy oni niestety są- egoiści którzy do pomocy potrzebują miłej, dobrej a do życia ślicznej i pustej.

mija-mija- współczuje takiego faceta... naprawdę... myślę, że jego miłość zaczęła słabnąć już wcześniej skoro tak się zachowuje

To tylko ja..

Stopka forum