Jaki balsam do ciała? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » WIZAŻ - STUDIO MODY I WIZAŻU » Jaki balsam do ciała?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 18 ]

Temat: Jaki balsam do ciała?

Potrzebuje dobrego balsamu do ciała, chodzi mi o nawilżenie suchej skóry. Co radzicie?

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez zjawiskowe_oczy21 (2010-04-25 19:00:11)

Odp: Jaki balsam do ciała?

bardzo dobre sa balsamy Nivei np body lotion, czy intensywnie nawilzajace mleczka do ciala Nivei, regenerujacy balsam SOS Nivei do suchej skory.
Polecam rowniez musy do ciala owocowe tutti frutti , pieknie pachna:)

3

Z garniera ten czerwony lub biały.

Don't let your dreams just be dreams
Reklama

4

super jest Migdałowy do Suchej i Wrażliwej skóry z firmy AA
naprawdę będziesz z niego zadowolona smile
no i pięknie pachnie też ^^

Doznawać uczuć, kochać, cierpieć, poświęcać się będzie zawsze istotą życia kobiet. 

5

Ja mam strasznie suchą skórę - działa na nią tylko garnier niebiesko - biały, ten z hydro urea smile

Każdy Mężczyzna Ma Coś Z Rycerza - Zakuty Łeb.....
Reklama

6

Ja na suchą skórę używałam na zmianę balsamu ziaji i oliwki. do tego piłam dużo wody (jak najmniej kawy) i przeszło. smile

"...w grzywie wiatr, a w kopytach magia..."
Zdolniacha
Napaleniec
Spryciarz smile

7

Ja mam teraz balsam CND mango z kokosem - bardzo fajnie nawilża i nieziemsko pachnie wink

Śmieję się na samą myśl o ludziach, którzy robią różne rzeczy myśląc, że zrobią mi na złość.

8

Nie wierzę, że jakiś kosmetyk będzie lepszy niż balsam do ciała z oligoelementami GUAM TALASSO.
Dlaczego? Przede wszystkim nawilża, odżywia i nadaje równowagi skórze. Jest to genialny kosmetyk - kupiłam po raz pierwszy balsam od nich i się nie zawiodłam. Trochę się obawiałam czy na pewno będzie dobry, ale wszystko jest ok! Jeśli korzystacie z kiepskich balsamów to kupcie sobie GUAM TALASSO, a na pewno zauważycie sporą różnicę!

9

Ja się trochę powtarzam biorąc pod uwagę inne wątki, ale.. ziaja rulez!
Do suchej polecam mleczko (nie balsam) kozie mleko i oliwkowe.
http://www.kosmetykieko.com.pl/820-926-large/ziaja-naturalne-oliwkowe-mleczko-do-ciala-400-ml.jpg

be not afraid
and fight like a man .

10

a ja polecam orzezwiajacy z Dove, z zielonego ogorka.
Slicznie pachnie,nawilza, szybko sie wchlania, i do tego daje uczucie chlodu.

''Bo wszystko czego chcę
Całe życie być przy Tobie
Niech nie zgaśnie nigdy ogień, który płonie w Tobie''

11

Ja polecam mleczko z soray ;]

"Olej każdy dylemat jest zbędny. Posiadasz cel, nie wiesz którędy iść? Ja Ci powiem, tędy"
KCK;**** Moje Słonko ;*

12

Juliette napisał/a:

a ja polecam orzezwiajacy z Dove, z zielonego ogorka.
Slicznie pachnie,nawilza, szybko sie wchlania, i do tego daje uczucie chlodu.

Też mogę go polecić jest godny polecenia i wspaniała firma i produkty są świetne ale krem do rąk im się nie sprawdził mi nie odpowiada przynakmniej ale to jest moje zdanie.

Zauroczenie Tobą przeistoczyło się nagle w kxxx silną miłość.  ?  Namiętności Jego pocałunku nie da się ubrać w słowa. Za każdym razem jest coraz bardziej niesamowity.  Bez Ciebie nie chcę przeżyć ani jednej chwili, bo nie ma nikogo takiego jak Ty. ONLY GOD CAN JUDGE ME

13

A ja rzadko używam balsamu, lecz czasem np soraya summer slim

http://img534.imageshack.us/img534/4883/25652500.jpg

Uploaded with ImageShack.us

"Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła"

Wisława Szymborska

14

J uzywam z ziaji, avony ewentualnie z nivea. Mam kilka balsamów, ale szczerze, to nie chce mi sie nimi smarować tongue mam lenia, i nakupuje, nakupuje tych kosmetykow, a potem leżą, bo nie moge się zmusić. Teraz to chłopak niekiedy mnie smaruje, ale tak to misie po prstu nie chce, chyba, że idę sie opalac czy cuś.

Igor ur. 08.12.2013r. godz.18:10, 3400g, 54cm smile

15

Mika09 napisał/a:

nakupuje, nakupuje tych kosmetykow, a potem leżą

Mika09, ja mogę Twoich poużywać! big_smile Co prawda zawsze mam jeden i tego jednego używam, ale uwielbiam!

be not afraid
and fight like a man .

16

Ja z kolei mam obsesję na kosmetyki UWIELBIAM kupować a jeszcze bardziej je używać.

Zauroczenie Tobą przeistoczyło się nagle w kxxx silną miłość.  ?  Namiętności Jego pocałunku nie da się ubrać w słowa. Za każdym razem jest coraz bardziej niesamowity.  Bez Ciebie nie chcę przeżyć ani jednej chwili, bo nie ma nikogo takiego jak Ty. ONLY GOD CAN JUDGE ME

17

Lubię ultranawilżający balsam Extra Soft Eveline Cosmetics i wszelkie możliwe masła do ciała-za konsystencję i właśnie w większości przypadków dobre nawilżanie smile

Posty [ 18 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » WIZAŻ - STUDIO MODY I WIZAŻU » Jaki balsam do ciała?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016