dobry ujędrniający/ antycellulitowy - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » dobry ujędrniający/ antycellulitowy

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 50 ]

Temat: dobry ujędrniający/ antycellulitowy

Czy znacie jakiś dobry balsam ujędrniający, który naprawdę spełnia swoją funkcje? Cena nie gra roli, chce zeby był skuteczny.
I takie samo pytanie odnosnie antycellulitowego, zwalczającego cellulit? Proszę o sugestie.

Zobacz podobne tematy :
Odp: dobry ujędrniający/ antycellulitowy

Ja do tej pory uzywalam 2 specyfikow antycellulitowych: serum termoaktywne Eveline w takim czerwonym opakowaniu i serum wyszczuplajace extra slim Perfecty. Z obu balsamow bylam zadowolona i cena tych specyfikow jest bardzo przystepna, bo ten pierwszy kosztuje niecale 18 zl a ten drugi cos kolo 13 zl.
Duzo czytalam na temat cellulitu i powiem wam ze najwazniejszy przy redukcji cellulitu jest sam masaz, trzeba poprostu dokladnie wmasowywac takie serum, wazne jest aby bardzo dobrze nawilzac skore.
Powiem wam cos dziewczyny, ja mialam klopoty z posladkami i udami byly troszke obwisle i slabo ujedrnione, no po prostu nie podobaly mi sie jak stalam przed lusrem a moj nowy facet mnie zmotywowal do walki z slabo ujedrnionym cialem i cellulitem , poniewaz chcialam przed nim wygladac atrakcyjnie i kobieco, i powiem wam, ze w bardzo krotkim czasie pozbylam sie tego cellulitu i ujedrnilam skore.
Jezeli mam sie szcerze wypowiedziec to uwazam, ze sam krem wyszczyplajaco- ujedrniajacy nie usunie wam cellulitu.
I nie wazne ile on bedzie kosztowal czy 12 zl czy 80zl. Niestety trzeba cwiczyc i dopiero wtedy bardzo szybko widac efekty. Ja codziennie albo co 2 dzien cwiczylam areobik w domu z serii pump it up, teraz zaczelam pump it up aeroburn.
Jezeli ciezko jest u was z kondycja to nie musicie robic wszystkich cwiczen wazne zeby z 20 minut sie poruszac, dzieki cwiczeniom ujedrnicie skore w bardzo szybkim czasie.
Po tych cwiczeniach bralam kapiel, nastepnie smarowalam sie zwyklym balsamem ujedrniajacym, potem smarowalam sie takim musem do ciala: tutti frutti: figi i daktyle i dopiero na koncu serum wyszczuplajacym na cellulit.
Raz w tygodniu warto zrobic sobie peeling kawowy domowej roboty pod prysznicem.
I naprawde w bardzo szybkim czasie pozbedziecie sie celulitu i super ujedrnicie skore.
Ja to stosuje od 2 tygodni i moja pupa i uda sa super ujedrnione, do tego nie ma cellulitu. Pozatym poprawila sie moja kondycja. Pamietajcie jak najwiecej nawilzac skore roznymi kremami no i poruszac sie troche przy muzyce, na uda i posladki bardzo dobre sa przysiady.

3

Odp: dobry ujędrniający/ antycellulitowy

A na czym polegają ćwiczenia pump it up smile?

4 Ostatnio edytowany przez zjawiskowe_oczy21 (2010-04-26 17:11:44)

Odp: dobry ujędrniający/ antycellulitowy

jezeli chodzi o pump it up jest wiele zestawow do cwiczen: pierwsza czesc prowadzi ta babeczka z teledysku call me erica prydza (ta czesc nazywa sie the ultimate dance workout by deanne berry). Ja uwielbiam cwiczyc do zestawu pump it up areoburn i high energy. Naprawde znakomite cwiczenia, ja po 30 minutach to jestem cala mokra, duzo sie kalorii przy tym spala i naprawde ja po 2 tygodniach zauwazylam naprawde duze efekty. Posladki i uda mi sie ujedrnily. Niestety sa to ciezkie cwiczenia, cale nagranie trwa ponad godzine, ale ja nie daje rady robic calego nagrania, zwykle cwicze: rozgrzewke, potem sa takie cwiczenia na nogi i posladki a potem szybki areobik z podskokami, 2 zestaw pomijam i wracam do cwiczen na brzuch i na koncu robie streching.
A cwiczenia sa rozne, bardzo szybko plynie czas podczas tych cwiczen poniewaz poruszamy sie przy szybkiej muzyce. Sa tam elementy tanca Np: cha- chy, salsy,samby. Sa rowniez cwiczenia na uda i posladki: roznego rodzaju przysiady, wypady, podskoki, przeplatanki, unoszenie nogi w gore, dlugo by wymieniac:)
Wiekszosc tych zestawow jest dostepnych na chomiku: wkleje wam linka, mozna obejrzec tam kawalek zebyscie wiedzialy co mam na mysli:)
http://chomikuj.pl/asiupka2/Fitness*2c+ … pump+it+up
Ja osobiscie polecam: aeroburn, burn it lose, the ultimate dance workout by deanne berry i high energy jest tez fajne.
Ale mi sie najlepiej cwiczy do aeroburn:):) uwielbiam te cwiczonka:)
I naprawde nie robie calej plyty, bo to nie wiem jaka trzeba miec kondycje--> tylko wybieram sobie czesci i musze przyznac ze te cwiczonka przynosza duze efekty. ja gdzies na forum wyczytalam ze jedna laska schudla cos kolo 10 kg cwiczac od listopada do stycznia.
A pozatym jak obserwuje sie na tych nagraniach te zgrabne dziewczyny ktore tam cwicza to motywacja aby wygladac tak jak one rosnie:):)
Znalazlam na youtube rozgrzewke od aeroburn:
http://www.youtube.com/watch?v=UrxYEYrwcZ0
A tutaj sa cwiczonka na posladki i nogi:):) moje ulubione cwiczenia:):)
http://www.youtube.com/watch?v=UrxYEYrwcZ0
a tutaj macie wprowadzenie do tych cwiczen, pokazane jest jakie poszczegolne cwiczenia  beda ukazane w kazdej czesci:)
http://www.youtube.com/watch?v=aSOhCf2h … re=related

5

Odp: dobry ujędrniający/ antycellulitowy

Calkiem fajne ćwiczenia, i jestem w szoku że w ciągu kilku tygodni zauważylaś różnice. Chyba też w końcu wezmę się za siebie;) A możesz jeszcze zjawiskowe_oczy21 napisać o tym peelingu kawowym??....

6 Ostatnio edytowany przez kika75 (2010-04-26 22:50:33)

Odp: dobry ujędrniający/ antycellulitowy

a znam taki krem mi bardzo pomógł ujędrniający krem do ciała ,a z tej samej firmy  kupiłam sobie na celulitis aktywny koncentrat wyszczuplający nocą ....szczególnie na brzuch widać trochę spadł mi brzuszek.

7 Ostatnio edytowany przez zjawiskowe_oczy21 (2010-04-28 13:56:07)

Odp: dobry ujędrniający/ antycellulitowy

Te cwiczonka sa bardzo fajne, przy okazji poprawila sie moja kondycja, nabralam kocich ruchow w tancu:) I naprawde te cwiczonka sa bardzo intensywne, daja bardzo duze efekty, no moja pupa jest ujedrniona, jeszcze jak posmaruje sie balsamem i serum wyszczuplajacym to efekt jest super:)
Niestety zbedny tluszczyk trzeba spalic a dodatkowow skore pielegnowac balsamami.
Nie tylko ja zauwazylam takie efekty, ostatnio natknelam sie na opinie dziewczyny na jakims forum , ktora wypowiadala sie ze ten caly pump it up usunal jej cellulitis w ciagu 2-3 tygodni z ktorym niemogla sobie poradzic przez 4 miesiace.
Ona akurat cwiczyla ta czesc: pump it up:dancemix.
Pamietam ze ogladalam jakis czas temu rozmowy w toku i bylo wlasnie o usowaniu cellulitisu i obwislej skory. I pewna babeczka , ktora wykonuje zabiegi wypowiadala sie ze zeby miec piekna skore trzeba :
1. Zdrowo sie odzywiac.
2. Cwiczyc i jeszce raz cwiczyc.
3. Zadbac o skore, czyli po treningu dopiero wcierac balsamy i kosmetyki ujedrniajace. Bo te kosmetyki maja tylko dzialanie pielegnacyjne i one musza byc polaczone z jakimis cwiczonkami.

Aaa i jeszcze jedno wypowiadala sie ze wpierw zanim zakupimy jakis balsam wyszczuplajacy to powinno sie najpierw udac do dermatologa i skonsultowac to znim, bo mozemy kupic specyfik ktory nie jest odpowiedni dla nas i nie bedziemy mieli zadnych efektow. Bo nie kazdy balsam czy serum moga wszystcy uzywac.
A jezeli chodzi o peeling kawowy: to ja robie ten peeling na oko w zaleznosci jaka ilosc chce uzyskac. Kilka lyzek kawy(3-4) nieparzonej mieszam z  1,5lyzki cukru , dodaje niecala lyzke cynamonu , troszeczke soli aby nie podraznic zbytnio skory i mieszam to wszystko z zelem pod prysznic. Cynamon bardzo napina skore i tworzy ladny zapach.
Oczywiscie mozna urozmaicac ten przepis ostatnio natknelam sie np na takie dodatki:
Można się więc spotkać z wieloma rodzajami tego peelingu dostosowanymi do typu skóry, jej wrażliwości i sposobu wykonania zabiegu. Tak więc:

?gdy dodamy do podstawowego przepisu 1 łyżeczkę cynamonu uzyskamy peeling o silnym korzennym zapachu i pobudzających oraz rozgrzewających właściwościach. Ta wersja nie jest raczej polecana do skóry wrażliwej.
?gdy zamiast soli dodamy cukier, to peeling będzie mniej wysuszał skórę oraz będzie delikatniej złuszczał
?gdy nie odcedzimy kawy uzyskami dodatkowy środek ścierający (fusy) jednak wówczas należy tak wykonać zabieg, by nie zatkać rur odpływowych.
?gdy dodamy do przepisu łyżkę gęstej śmietany, sprawimy, że skóra zostanie bardziej odżywiona. Zamiast śmietany można również dodać trochę oleju.
?by peeling zyskał właściwości myjące można dodać do niego trochę żelu pod prysznic.
Slyszalam rowniez ze mozna oprocz cynamonu dodac imbiru , wtedy daje sie pol lyzeczki cynamonu i pol lyzeczki imbiru:)
Tutaj jeszce w linku sa przepisy:) Musze wyprobowac kiedys z folia:)
http://www.cellulit.ovh.org/Cellulit-do … kawowy.php

8

Odp: dobry ujędrniający/ antycellulitowy

ja na ujędrnianie   używam krem ujędrniający mary cohr  stosuje go też na biust i brzuch.

9 Ostatnio edytowany przez mamba (2010-05-02 08:07:00)

Odp: dobry ujędrniający/ antycellulitowy

zjawiskowe oczy, a nie znasz innej stronki, z której można ściągnąć cały zestaw ćwiczeń? na chomiku nie posiadam już tyle transferu...

Już nieważne. Zobaczyłam te ćwiczenia na youtube i to zdecydowanie nie dla mnie tongue. Zbyt dużo tanecznych kroków, a ja nie umiem się dostosować do ustalonego kroku (byłam już na pewnych zajęciach i nie nadążałam za grupą ^^, teraz też kiepsko mi idzie). No trudno smile

Znalazłam za to inne ćwiczenia, które podobno(!) dają efekty. Od dziś zaczynam ćwiczyć smile plus używać kremu antycellulitowego z Loreala. Nawiasem mówiąc trochę śmierdzi.
Ćwiczonka wrzucam tutaj: (źródło mamzdrowie.pl)
Ćwiczenie 1
Stań w rozkroku (kolana na szerokości bioder), stopy rozstaw na zewnątrz, dłonie połóż na biodrach. Powoli uginaj kolana, schodząc w dół, i wracając do pozycji wyjściowej. Wykonaj ćwiczenie w 5 seriach po 8 razy z 10 sekundową przerwą. Po zakończeniu każdej serii zatrzymaj się w przysiadzie i utrzymaj pozycję z ugiętymi kolanami przez kilka sekund.
http://mamzdrowie.pl/img/artykul/390/cwiczenia-na-posladki_3390_w633.gif
Ćwiczenie 2
Uklęknij, dłonie oprzyj na szerokości ramion na podłodze. Tułów prosty! Podnoś kolejno raz jedną, raz drugą nogę do góry, uginaj w kolanie, tak aby czuć pracę pośladków. Opuść nogę. Ćwiczenie wykonuj w 5 seriach po 8 ćwiczeń, z 10 sekundową przerwą po każdej serii.
http://mamzdrowie.pl/img/artykul/390/cwiczenia-na-posladki_3392_w633.gif
Ćwiczenie 3
Podobne ćwiczenie wykonaj, kładąc się płasko na podłodze. Ręce podłóż pod głowę, twarz swobodnie oprzyj o ramiona. Kolejno unoś raz jedną, raz drugą nogę ugiętą w kolanie. Staraj się unosić ją do tyłu, jak najdalej dasz radę. Ćwiczenie powtórz w 5 sriach po 8-10 razy, z 10 sekundową przerwą.
http://mamzdrowie.pl/img/artykul/390/cwiczenia-na-posladki_3391_w633.gif
Ćwiczenie 4
Teraz to samo ćwiczenie powtórz ze złączonymi nogami. Różnica polega jednak na tym, że nie unosisz zgiętych w kolanach nóg do tyłu, w kierunku tułowia, ale jak najwyżej starasz się unieść je obie do góry. Powtórz w 4 seriach po 10 razy, z 15 sekundową przerwą.
http://mamzdrowie.pl/img/artykul/390/cwiczenia-na-posladki_3388_w633.gif
Ćwiczenie 5
Kolejne ćwiczenie w tej samej pozycji. Równomiernie podnoś i opuszczaj jedną nogę. Nie powinnaś jej opuszczać do czasu, kiedy nie odczujesz napięcia mięśni w pośladku. Stopa powinna być wykręcona na zewnątrz. Ćwiczenie wykonuj na przemiennie raz jedna, raz druga noga w czterech seriach po 8-10 razy z przerwami 15 sekundowymi.
http://mamzdrowie.pl/img/artykul/390/cwiczenia-na-posladki_3387_w633.gif
Ćwiczenie 6
Ostatnie ćwiczenie powinnaś wykonać w pozycji na plecach. Połóż się na ziemi, ugnij nogi w kolanach i ręce ułóż wzdłuż ciała. Następnie powoli i równomierne unoś i opuszczaj miednicę tak, aby poczuć napięcie mięśni w dolnej części pleców i w pośladkach. Jeśli chcesz wzmocnić intensywność ćwiczenia - przesuń pięty w kierunku pośladków. Ćwiczenie wykonuj w dwóch seriach po 8 razy z przerwą 15 sekund.
http://mamzdrowie.pl/img/artykul/390/cwiczenia-na-posladki_3389_w633.gif

Odp: dobry ujędrniający/ antycellulitowy

mamba, no mi tez bylo na poczatku ciezko z tym pump it up ,a le po pewnym czasie zalapalam te kroki i robie je teraz bez zadnych problemow i przy okazji super sie bawie:)
A cwiczenia , ktore wkleilas tez napewno pomoga tobie w wysmukleniu cialka, bo jest to klasyka.
Tylko ja na twoim miejscu oprocz tych cwiczen jeszce bym poskakala przy muzyce, bo z tego co jest mi wiadomo to dopiero spala sie kalorie po 20 minutach cwiczen, bo najpierw to sie cwiczy miesnie przez jakies 15-20 min, natomiast spalanie kalorii jest dopiero po 20 minutach.
Dlatego lepiej cwiczyc ponad 20 minut a nie np 10 bo nie bedzie szybko widac efektow.
Teraz ladna pogoda sie szykuje, pomysl np o rowerku, na rowerze bardzo duzo kalorii sie spala, moja kolezanka zgubila troszke kilogramow na rowerku stacjonarnym, to bardzo fajna sprawa, bo mozna sobie jezdzic podczas ogladania telewizji.
Jezeli z tamtymi cwiczeniami masz klopoty to moze obejrz sobie takie filmiki z cwiczonkami opracowane przez mariole bojarska ferenc:)
tutaj jest zestaw cwiczonek na cellulit:
http://fitness.wp.pl/fitness/fitness-dl … ulitu.html
a ponizej wklejam linka na cwiczenia, ktore wysmuklaja nogi:)
http://fitness.wp.pl/fitness/fitness-dl … -nogi.html
a tutaj cos na brzuszek:)
http://fitness.wp.pl/fitness/fitness-dl … rzuch.html
Wydaje mi sie , ze cwiczenia wykonywane na filmikach daja wiecej motywacji.
Pamietam ze tez super cwiczonka na smukle uda i posladki prowadzila tez jane fonda, to juz akurat byly stare nagrania jeszcze jak jane byla mloda babeczka, ale one tez sa bardzo dobre i napewno duzo latwiejsze od pump it up:)

11 Ostatnio edytowany przez mamba (2010-05-03 14:43:21)

Odp: dobry ujędrniający/ antycellulitowy

Ale ja wcale nie chcę spalić kalorii smile. Nie chcę chudnąć.
Moje ciało jest smukłe. Jedynie chcę ćwiczyć na te pośladki, by pozbyć się początków cellulitu (bo nie jest on jakiś zaawansowany). Na wyrażenie 'spalać kalorie' już mnie mdli, wszystko moje znajome dookoła zastanawiają się jak spalić kalorie wink (i zazwyczaj na zastanawianiu się kończy). Dzięki, że tak się rozpisałaś i wkleiłaś nawet linki smile. Ale mi właśnie zależało na ćwiczeniach, do których pracują tylko mięśnie pośladków i ud. Reszty ciała absolutnie nie mam zamiaru się pozbywać tongue.

12

Odp: dobry ujędrniający/ antycellulitowy

najlepszym Antycellulitowym kremem jakiego używałam i który w ogóle coś zdziałał jest Vichy Cellulodestock! używam go od miesiąca i efekty są widoczne. Bardzo głębokie nawilżenie, ujędrnienie, skóra gładka w dotyku, mniejsze grudki tłuszczu! krem w prawdzie jest drogi ale za to jaki wydajny smile opakowanie starczy mi na około 2 miesiące z tego co zauważam a smaruje się 2 razy dziennie smile

13

Odp: dobry ujędrniający/ antycellulitowy

Kosmetyki Vichy są w ogóle rewelacyjne, ale niestety są drogie sad

14

Odp: dobry ujędrniający/ antycellulitowy

Ja wprawdzie nie ćwiczę - za słaba silna wola wink
Ale na mój (już) niewielki cellulit stosuję regularnie (2 razy w tygodniu) peeling firmy Lirene. Dokładna nazwa to Body Antycellulite Program, Peeling-Masaż. Kosztowało to jakieś 15zł, nie pamiętam dokładnie ile, opakowanie z obrazkiem pomarańczy. Pachnie bardzo kusząco. Bliska mi osoba, która oceniła działanie specyfiku na mój tyłek i uda stwierdziła - działa smile I to mi wystarczy, bo skóra nie tylko straciła galaretowaty wygląd, ale jest też bardzo gładka.
Stosowałam też z loreal'a chyba, taki program dwufazowy, z masażerem, ale strasznie mnie to bolało, gdy musiałam masować uda.

15

Odp: dobry ujędrniający/ antycellulitowy
mamba napisał/a:

Kosmetyki Vichy są w ogóle rewelacyjne, ale niestety są drogie sad

Drogie ale skuteczne! krem kosztuje około 80 zł. taka kwotę spokojnie można wydać w miesiącu na pierdoły. Mi takie opakowanie starcza na około 2 miesiące. Dlatego warto odłożyć i kupić krem kiedy ma się pewność, że zadziała i jest hypoalergiczny!

16

Odp: dobry ujędrniający/ antycellulitowy

tez tak uwazam, lepiej dolozyc do dobrego kosmetyku i miec efekty, co  z tego, ze kupimy kilka tanszych skoro moga nie dzialac, albo wlasnie nawet uczuluci.

17

Odp: dobry ujędrniający/ antycellulitowy

Taaak, na mnie te tańsze wogóle nie działają...
więc chce czy nie chce, musze wydac kasę zeby mi pomogło na ten cellulit, ale przynajmniej pomaga smile
dobra marka nie może zawodzić po prostu ;P

18

Odp: dobry ujędrniający/ antycellulitowy

l'oreala produkty są bardzo dobre.

19

Odp: dobry ujędrniający/ antycellulitowy
bedica napisał/a:

tez tak uwazam, lepiej dolozyc do dobrego kosmetyku i miec efekty, co  z tego, ze kupimy kilka tanszych skoro moga nie dzialac, albo wlasnie nawet uczuluci.

Dokładnie.Nigdy nie ma się pewności na co się trafi.A o samym cellulicie...Podobno każda kobieta go ma,ciekawe,czy to prawda tongue

20

Odp: dobry ujędrniający/ antycellulitowy

Moja koleżanka nie ma i była wielce zdziwiona, że ja mam tongue. Więc nie wiem jak to już jest.

21

Odp: dobry ujędrniający/ antycellulitowy
natalia171092 napisał/a:

l'oreala produkty są bardzo dobre.

Ale chyba nie są hypoalergiczne co....?
a mi na tym bardzo zależy. Cellulodestock to jeden z nielicznych kremów od którego nie miałam podrażnień skóry.

22

Odp: dobry ujędrniający/ antycellulitowy

Gorąco polecam ujędrniający balsam z ZIAJI - czarne opakowanie, super efekt! wink

23

Odp: dobry ujędrniający/ antycellulitowy

Chodzi ci o tę całą serię - re... coś tam w czarnych pudełkach?

24

Odp: dobry ujędrniający/ antycellulitowy

Hej dziewczyny! Polecam Wam bardzo krem i peeling antycellulitowy z firmy Eveline, taki w intensywnie pomarańczowym opakowaniu.
Stosuję go od dwóch miesięcy i mój cellulit prawie zniknął. Wiem, że brzmię jak jakaś okropna reklama w telewizji, dlatego podam więcej szczegółów. Nigdy nie miałam pomarańczowej skórki, ale niestety przy krótkich spodenkach cellulit było widać. Atrakcyjnie to nie wygląda, a nawet mój chłopak go widział (a niby faceci nie zwracają na to uwagi). Wg opakowania zalecane jest smarowanie się rano i wieczorem, ale ja krem wmasowuję tylko tylko pod wieczór po prysznicu, rano zwyczajnie mi się nie chce. Już po dwóch tygodniach zauważyłam lekką różnicę. Uda i pośladki były gładsze i jakby nieco jędrniejsze. Po miesiącu mój chłopak był zachwycony smile Cellulit miałam zredukowany na moje oko już do połowy! Teraz, po kolejnym miesiącu, widać tylko jak napinam mięśnie. Ale to mi nie przeszkadza, nie wymagam cudu smile. Wiem, że gdybym ćwiczyła pewnie udałoby mi się całkiem zredukować cellulit, ale brakuje mi motywacji.
W każdym razie polecam smile.

25

Odp: dobry ujędrniający/ antycellulitowy
gossip_girl napisał/a:

Hej dziewczyny! Polecam Wam bardzo krem i peeling antycellulitowy z firmy Eveline, taki w intensywnie pomarańczowym opakowaniu.
Stosuję go od dwóch miesięcy i mój cellulit prawie zniknął. Wiem, że brzmię jak jakaś okropna reklama w telewizji, dlatego podam więcej szczegółów. Nigdy nie miałam pomarańczowej skórki, ale niestety przy krótkich spodenkach cellulit było widać. Atrakcyjnie to nie wygląda, a nawet mój chłopak go widział (a niby faceci nie zwracają na to uwagi). Wg opakowania zalecane jest smarowanie się rano i wieczorem, ale ja krem wmasowuję tylko tylko pod wieczór po prysznicu, rano zwyczajnie mi się nie chce. Już po dwóch tygodniach zauważyłam lekką różnicę. Uda i pośladki były gładsze i jakby nieco jędrniejsze. Po miesiącu mój chłopak był zachwycony smile Cellulit miałam zredukowany na moje oko już do połowy! Teraz, po kolejnym miesiącu, widać tylko jak napinam mięśnie. Ale to mi nie przeszkadza, nie wymagam cudu smile. Wiem, że gdybym ćwiczyła pewnie udałoby mi się całkiem zredukować cellulit, ale brakuje mi motywacji.
W każdym razie polecam smile.

Ogólnie antycellulitowe kosmetyki Eveline są cenione, mimo że ich cena wcale nie jest wysoka. Też bardzo lubię w połączeniu z ćwiczeniami.
Teraz, ze względu na cięcie kosztów, zrezygnowalam z fitnessu i muszę ćwiczyć w domu - świetny zestaw ćwiczeń na pośladki (mam wrażenie że moje od siedzenia przy komputerze zrobiły się zupełnie płaskie mimo ćwiczeń sad ) Muszę też zainwestować w skuteczny balsam smile

26

Odp: dobry ujędrniający/ antycellulitowy
Daydream napisał/a:

Też bardzo lubię w połączeniu z ćwiczeniami.
Teraz, ze względu na cięcie kosztów, zrezygnowalam z fitnessu i muszę ćwiczyć w domu - świetny zestaw ćwiczeń na pośladki (mam wrażenie że moje od siedzenia przy komputerze zrobiły się zupełnie płaskie mimo ćwiczeń sad ) Muszę też zainwestować w skuteczny balsam smile

Który zestaw? Chętnie skorzystam, bo chciałabym mieć jędrniejszą pupę tongue

27

Odp: dobry ujędrniający/ antycellulitowy

Polecam te z serii Eveline, naprawde działają jak się ich uzywa regularnie i cena tez nie duża. Obecnie mam z Bielendy na skórke pomarańczową, jak go przetestuje to napisze cos więcej wink

28

Odp: dobry ujędrniający/ antycellulitowy
gossip_girl napisał/a:
Daydream napisał/a:

Też bardzo lubię w połączeniu z ćwiczeniami.
Teraz, ze względu na cięcie kosztów, zrezygnowalam z fitnessu i muszę ćwiczyć w domu - świetny zestaw ćwiczeń na pośladki (mam wrażenie że moje od siedzenia przy komputerze zrobiły się zupełnie płaskie mimo ćwiczeń sad ) Muszę też zainwestować w skuteczny balsam smile

Który zestaw? Chętnie skorzystam, bo chciałabym mieć jędrniejszą pupę tongue

Ten, który został podany kilka wiadomości wyżej przez Mambe smile Bardzo dobre ćwiczenia - proste ale jednocześnie angażujące miesnie pośladkowe. Nie lubię jakiś przekombinowanych ćwiczeń smile

A czy któraś z Was używała może brązującego balsamu antycellulitowego z Eveline? W tym roku u mnie chyba będzie cienko z urlopem i szukam czegoś co ładnie "podkoloruje" nogi. NIe wiem tylko jaki jest efekt opalenizmy? Rok temu miałam zwykły brązujący Nivea, był całkiem ładny efekt...ale nie był antycellulitowy.

29

Odp: dobry ujędrniający/ antycellulitowy

Daydream, tzn. wypróbowałaś te ćwiczenia i dają jakieś efekty ;>?

Pierwsze słyszę o takim połączeniu - brązujący i antycellulitowy, niestety nie używałam.

30

Odp: dobry ujędrniający/ antycellulitowy

Dziewczyny a ja zachęcam Was do biegania, nic nie kosztuje a efekty daje świetne. Ja dwa lata ćwiczyłam fitness, teraz mam przerwę, bo zaczęłam biegać w lutym.. i stwierdziłam, że szkoda kasy na kiszenie się na sali fitness, skoro można pobiegać na świeżym powietrzu. To trudny sport i pamiętam, ze jakieś dwa lata temu nie mogłam się przemóc, ale w tym roku zmobilizowałam się i biegam, co drugi dzień po 30-40 minut, spadłam z wagi już nie wspomnę o tym, ze całe ciało pracuje i się ujędrnia. A jesli chodzi o kosmetyki, to też zawsze kupuję z Eveline.

31

Odp: dobry ujędrniający/ antycellulitowy

Ja na cellulit używam serii kosmetyków LIRENE Body Antycellulite Program. I mogę polecić. Pomimo zapachu i fajnej jak dla mnie konsystencji ujędrnia skórę i jakby ten mój cellulit się troszkę zmniejszył smile)

32

Odp: dobry ujędrniający/ antycellulitowy

Z serii nantes jest super krem na cellulit na mnie zadziałam super i nawet nie musiałam wykonywać jakis specjalnych masazy bo rozprawił się z celulitem naprawde szybko i dokładnie.

33

Odp: dobry ujędrniający/ antycellulitowy

A możecie polecić jakiś balsam, który nie jest ani termoaktywny, ani chłodzący? Bo wciąż trafiam na takie, a uczucie przy obu jest okropne... hmm

34

Odp: dobry ujędrniający/ antycellulitowy

chariot dla mnie pomocny w usuwaniu cellulitu był nie tyle balsam co peeling z oleju rzepakowego i kawy - kawa działa antycellulitisowo, a olej ma dużo witaminy E, dzięki czemu ujędrnia skórę.

35

Odp: dobry ujędrniający/ antycellulitowy

Polecam spróbować regularnie stosować kolagen, ale w postaci żelu, a nie suplementu. Regularne wcieranie kolagenu w skórę dobrze wpłynie na tkatnkę skórną. Tylko wybierzcie kolagen, a nie krem z kolagenem, bo to zasadnicza różnica jest. Sprawdzoną na naszym rynku polską firmą jest colyfine.

36

Odp: dobry ujędrniający/ antycellulitowy

Ja od jakiegoś czasu stosuję serum drenujące z Ziaji i jestem naprawdę bardzo zadowolona z efektów. Wcześniej każdy możliwy żel/krem/balsam, który stosowałam po prostu mnie zawodził. Ważne są oczywiście również masaże.

37

Odp: dobry ujędrniający/ antycellulitowy

Czyli dobrze trafiłam ze swoim kremem. Dobry krem na cellulit, masaże i aktywność fizyczna robią swoje.

Odp: dobry ujędrniający/ antycellulitowy

Ja mogę Ci polecić krem antycellulitowy Vialise. Krem jest naturalny, ma lekką konsystencję. Stosuję go już od dwóch tyg. i po około tyg. zauważyłam pierwsze efekty : )
Oczywiście, sam krem to nie wszystko, regularnie ćwiczę i piję wodę (z tym troszkę ciężko smile ). Pamiętajcie, dziewczyny, aby zadbać również o to.

39

Odp: dobry ujędrniający/ antycellulitowy
arleta.kowalska1 napisał/a:

Ja mogę Ci polecić krem antycellulitowy Vialise. Krem jest naturalny, ma lekką konsystencję. Stosuję go już od dwóch tyg. i po około tyg. zauważyłam pierwsze efekty : )
Oczywiście, sam krem to nie wszystko, regularnie ćwiczę i piję wodę (z tym troszkę ciężko smile ). Pamiętajcie, dziewczyny, aby zadbać również o to.

Ja rownież pije przynajmniej 1.5 litra wody codziennie i jest w miarę okej. Poczytałam o tym Vialise na wizazu i wlasnie tutaj, kupilam i jest jak narazie idealny dla mnie. Zmniejsza sie cellulit na udach big_smile To pewnie dzięki licznym ekstraktom z roślin.

40

Odp: dobry ujędrniający/ antycellulitowy

Te Vialise to naprawdę super sprawa. Mam taki problem, że wiele kosmetyków mnie uczula, a po tym żadnego zaczerwienienia, to chyba przez te naturalne składniki.

41

Odp: dobry ujędrniający/ antycellulitowy

Pewnie to przez silikony, one zazwyczaj uczulają, a Vialise ich nie ma. Widzicie nawet kosmetyki bez tych wszystkich silikonów i parabenów potrafią być skuteczne

42

Odp: dobry ujędrniający/ antycellulitowy
vena_40 napisał/a:

Widzicie nawet kosmetyki bez tych wszystkich silikonów i parabenów potrafią być skuteczne

Chyba nie nawet tylko przede wszystkim. Parabeny to konserwanty, a silikony dają gładkość i "poślizg" w kosmetykach, ale niczego nie wnoszą tak naprawdę. Zero wpływu na działanie. Może oprócz tego, że kremik postoi w łazience 2 lata i przyjemnie się go rozsmarowuje.
Do Vialise się nie odniosę. Skład gdzieś mi mignął i okej, wygląda fajnie (no bo ruszczyk i brak badziewia), ale cena trochę mnie odstrasza.
Byłabym skłonna przetestować jakąś tańszą alternatywę w tym stylu, ale pewnie z tym też jest problem.

43

Odp: dobry ujędrniający/ antycellulitowy

Woda i ćwiczenia to podstawa! Ale na mnie działa też super peeling od Fit Lovers. Wiem, że jest to jedyny składnik na rynku, który w swoim składzie ma glinkę ghassoul, co na pewno pozytywnie wpływa na wyszczuplenie, ujędrnienie i oczywiście antycellulitowo smile

44

Odp: dobry ujędrniający/ antycellulitowy

Irminaa243 w internecie szukaj, teraz coraz więcej produktów z przyzwoitym składem się pojawia, więc naprawdę nie ma tragedii. Tylko no właśnie, trzeba czytać te etykietki dokładnie smile Z doświadczenia wiem, że stacjonarnie raczej bardziej niszowych produktów nie dostaniesz, one rzadko wchodzą do drogerii tongue

45

Odp: dobry ujędrniający/ antycellulitowy
swiezamieta napisał/a:

Irminaa243 w internecie szukaj, teraz coraz więcej produktów z przyzwoitym składem się pojawia, więc naprawdę nie ma tragedii. Tylko no właśnie, trzeba czytać te etykietki dokładnie smile Z doświadczenia wiem, że stacjonarnie raczej bardziej niszowych produktów nie dostaniesz, one rzadko wchodzą do drogerii tongue

Zdaję sobie sprawę z tego, w ogóle w zwykłych sklepach ograniczam  kosmetyczne zakupy do części kolorówki i jakichś podstawowych rzeczy typu żele i szampony z tego powodu dokładnie. Ty masz jakichś swoich faworytów jeśli chodzi o firmy i produkty?

46 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2019-06-11 21:38:06)

Odp: dobry ujędrniający/ antycellulitowy

Zawsze kupując kosmetyki sprawdzam ich skład. Pomaga mi w tym darmowa aplikacja na telefon spam. Skanuje kod i mam podany skład i jego analizę. Przynajmniej wiem czy brać czy odłożyć na półkę. Fajne w aplikacji jest to,że można dodać recenzje na temat różnych produktów spożywczych oraz kosmetyków jak i poczytać opinie innych użytkowników.

47

Odp: dobry ujędrniający/ antycellulitowy

Ja stosuje multimodelling z ziajki - no mistrzostwo smile naturalne składniki jak pokrzywa czy kofeina robią swoje smile ale oczywiście tez ćwiczę, bo bez tego żaden balsam nie będzie pomocny

48

Odp: dobry ujędrniający/ antycellulitowy

Warto iść na  zabiegi endermologii,  to bardzo efektywny masaż podciśnieniowy,  niezwykle skuteczny na cellulit, mi bardzo pomógł gdzie wcześniej próbowałam wielu innych metod i efekty praktycznie zerowe. Chodzę do salonu Mariposa https://endermologia-warszawa.pl/

Odp: dobry ujędrniający/ antycellulitowy

Sprawdźcie ten produkt https: //powiekszposladki .online (usuńcie spacje)

50

Odp: dobry ujędrniający/ antycellulitowy

a busajna? z pachnacej krainy.. pieknie ujedrnia i prasuje skore smile

Posty [ 50 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » dobry ujędrniający/ antycellulitowy

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024