CZY CHOC JEDNEJ Z WAS UDALO SIE OCALIC MALZENSTWO PO ZDRADZIE - Netkobiety.pl

Witaj na Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone przez kobiety dla aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Porozmawiasz na takie tematy jak : miłość, związki, psychologia, edukacja, finanse, religia, zdrowie i uroda...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

#1 2010-04-21 03:17:41

aga333
Przyjaciółka Forum

CZY CHOC JEDNEJ Z WAS UDALO SIE OCALIC MALZENSTWO PO ZDRADZIE

Czy choc jedna z Was przetrwala to pieklo po zdradzie, wybaczyla, zostala z mezem i moze powiedziec, ze nie zaluje, ze wybaczyla, ze nie pamieta i ze bylo warto? Czy jst jakis sens przechodzic przez ten bol, czekac az czas wygoi rany i czy po tym wszystkim mozna jeszcze szczerze kochac, zapominajac krzywdy, zaczynajac wszystko od nowa? Czy moze byc jak dawniej? Czy tak szczerze nie zalujecie, ze wybaczylyscie? Ile Was jest?

To smutne, ze nie ma zadnej. Czy to oni nie chca z wami zosawac, czy to Wy juz nie chcecie z nimi byc?

Jeśli chcesz coś dopisać to użyj opcji "edytuj", o czym mówi pkt 10 regulaminu. Moderatorka Agatka

Ostatnio edytowany przez Agatka (2010-04-22 07:10:23)

#2 2010-04-24 10:13:26

CupraFR
100% Netkobieta

Re: CZY CHOC JEDNEJ Z WAS UDALO SIE OCALIC MALZENSTWO PO ZDRADZIE

No niestety. Może to nie był mój mąż, ale nie wybaczyłam. Dla mnie czegoś takiego nie da się wybaczyć. A nawet jeśli, to już nic nie będzie takie same. Ciągłe podejrzenia itd. ...

"...w grzywie wiatr, a w kopytach magia..."
Zdolniacha
Napaleniec
Spryciarz smile

#3 2010-04-24 18:42:56

kalina09
Niewinne początki

przetrwałam to piekło po zdradzie - i nie żałuję tej decyzji . Fakt, że się tego nie zapomina ale wybaczyć można. Nie wiem, czy wybaczyłabym dłuższy romans - w moim przypadku to był jeden raz. I to już chyba ironia losu ale naszemu związkowi ta zdrada pomogła. Tego nie da się wytłumaczyć w dwóch słowach i kto tego nie przeszedł, nie wie, o czym mówię. I po dwóch latach "po" mogę szczerze powiedzieć - warto było dać mężowi drugą szansę . Może być jak dawniej, można jeszcze szczerze kochać .

#4 2010-04-24 20:57:36

gizelabarano5
Netbabeczka

Jestem zdania że wilka ciągnie do lasu ,i jak raz sie wybaczy to wie ze moze liczyć ze następny też się  wybaczy ,ja sie tak przekonałam że trzy razy no a potem to juz rozwód

http://www.iv.pl/images/ntxdbi4bpubhioul67tn.gif

#5 2010-04-25 03:53:46

aga333
Przyjaciółka Forum

Kalina09,jak przetrwlas to pieklo? Niczego nie brakowala w moim malzenstwie, niczego nie chcialam zmienic.Oboje bylismy szczesliwi, przynajmniej tak mi sie zdawalo. Mozesz przeczytac moja historie w watku zdrada nie zdrad,jak wybaczyc. To byla dziwna zdrada,nawet podejrzewam ze moj maz dostal jakigos swinstwa i ja przy okazji, ale czy warto sie ludzic. Miala piekne zycie, a teraz nie mam nic. Osiem miesiecy walcze, wspomnienia nie bledna, bol nie staje sie mniejszy. Jak z tym zyc, jak przekreslic 18 lat wspolnego zycia?

#6 2010-04-27 23:38:48

La Que Sabe
Netbabeczka

Aga, wyrwij sie z przeszlosci, mysle ze czas abys potraktowala z szacunkiem to co dal ci los, nawet tego bolesnego kopa w najczulsze miejsce, wyrzuc to gooopie slowo zdrada, to co ciebie spotkalo to jakis wypadek/cos totalnie idiotycznego, Bosche Agus jestesmy tylko ludzmi, staram sie byc madra i dobra, ale tez mialam w zyciu gooopie momenty, Agus - masz zakaz czytania wątków o zdradach - gadach wink bierz się za pozytywne aspekty swojego zycia, a jak zaatakuja cie demony wspomnien, potraktuj je z szacunkiem - bo tez byly potrzebne. Taka sól życia.

Serdecznie pozdrawiam i wierz mi pęka mi Serducho, jak widzę jak tak wspaniala kobieta, mająca tak wspanialego partnera zadręcza się!
Aguś - dawaj do przodu, bierz się za szczęśliwą stronę swojego życia.

Ostatnio edytowany przez La Que Sabe (2010-04-27 23:39:32)

"Człowiek, który ma serce, niczego nie może stracić, gdziekolwiek by się znalazł" H.Murakami

#7 2010-04-27 23:59:18

aga333
Przyjaciółka Forum

La dzieki, zawsze moge na Ciebie liczyc. Stokrotne dzieki, wiele razy w najciezszych momentach wracalam do Twoich madrych slow. Chyba powoli zaczynam oswajac demony. Coraz latwiej wyrwac mi nogi z tego bagna. Nie zmusisz mnie do zrezygnowania z zagladania na forum (ha,ha). Mam tu przciez Was, najmadrzejsze kobiety na tym swiecie. No i jeszcze te nieszczesne nowe duszyczki, ktore licza na chocby najmniejsze slowo wsparcia. Tak ze La do uslyszenia niebawem, mam nadzieje ze w coraz lepszym humorze.
Buziaki

#8 2010-04-28 10:36:49

Olinka
Redaktor Naczelna Forum

kalina09 napisał:

przetrwałam to piekło po zdradzie - i nie żałuję tej decyzji . Fakt, że się tego nie zapomina ale wybaczyć można. Nie wiem, czy wybaczyłabym dłuższy romans - w moim przypadku to był jeden raz. I to już chyba ironia losu ale naszemu związkowi ta zdrada pomogła. Tego nie da się wytłumaczyć w dwóch słowach i kto tego nie przeszedł, nie wie, o czym mówię. I po dwóch latach "po" mogę szczerze powiedzieć - warto było dać mężowi drugą szansę . Może być jak dawniej, można jeszcze szczerze kochać .

Aguś, Ty już wiesz, że ja dałam radę. Cieszę się, że nie jestem tu wyjątkiem. A słowa Kalinki mogłabym uznać jako swoje. Z nami jest dokładnie tak samo. To wszystko zbliżyło nas do siebie, może otworzyło oczy i pozwoliło docenić, że jesteśmy razem, ale przecież wcale tak być nie musiało, więc teraz oboje staramy się podwójnie. I co tu dużo mówić, weszliśmy w nową jakość związku, lepszą jakość. Czego i wszystkim zdradzonym Netkobietkom z całego serca życzę. Każda musi jednak znaleźć własne wyjście, własne rozwiązanie, odpowiedzieć na tyle trudnych pytań: czy chcę, czy warto? czy wciąż jestem w stanie zacząć mu kiedyś tak naprawdę i głęboko zacząć od nowa ufać?

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj, a będzie Ci z nami łatwiej smile

Mężczyzno, jesteś w świecie stworzonym przez kobiety i dla kobiet, prosimy, abyś nie deptał naszego azylu.

#9 2010-04-28 10:40:15

anja79
O krok od uzależnienia

moi znajomi byli o krok od rozwodu bo kilku zdradach mezą. Były kłotnie, rozstanie. Ona po dłuższym czasie wybaczyła, są razem, ale miłości w nich nie widać.

#10 2010-04-28 13:36:42

Olinka
Redaktor Naczelna Forum

Tak, ale sama piszesz, że tam było kilka zdrad, a każda kolejna zabija ogromny kawał uczucia. Po czymś takim już nie da się kochać.

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj, a będzie Ci z nami łatwiej smile

Mężczyzno, jesteś w świecie stworzonym przez kobiety i dla kobiet, prosimy, abyś nie deptał naszego azylu.

#11 2010-04-28 18:00:58

kalina09
Niewinne początki

Aga, podpisuje sie pod tym co napisaly La Que Sabe i Olina - skoro dałyśmy naszym mezom druga szanse to nie marnujmy jej, nie rozpamietujmy w kolko tego , co sie stalo i dlaczego.
Faktycznie, weszlysmy teraz w nowa lepsza jakosc zwiazku i tego sie trzymajmy;-)
pozdrawiam serdecznie

#12 2010-04-29 13:22:33

Denis1234
Na razie czysta sympatia

Ja osobiscie wierze w to ze po zdradzie jest jeszcze szansa na wspoIne zycie... Znam od wieIu wieIu Iat pare ktora borykaIa sie z tym probIemem a dzis zyja w szczesIiwym zwiazku i maja troje dzieci. Mianowicie zaraz po sIubie on wyjechaI. Ona urodziIa mu synka. WyjechaI ze wzgIendu na prace. Ona mIoda gIupia szaIaIa nie z jednym facetem on rozwniez nie byI Iepszy... O maIy wIos sie nie rozstaIi... Od tamtej historii mineIo 8Iat. Moge z reka na sercu powiedziec ze zazdroszcze im tego ze potrafiIi zawaIczyc o siebie.

#13 2010-05-03 21:13:02

aga333
Przyjaciółka Forum

Denis, dziekuje Ci za Twoje slowa,sa naprawde krzepiace. Trzeba takich wiecej.

#14 2010-05-10 22:39:43

wiktoria0801
Niewinne początki

Mój mąż mnie zdradzał przez prawie rok, wręście wygrałam zostawił ją. Wrócił do mnie a teraz żałuję że o niego walczyłam, nie był tego warty.

#15 2010-05-11 00:10:16

aga333
Przyjaciółka Forum

Droga Wiktorio, Twoja historia jest bardzo smutna i bardzo mnie zasmuca. Mam nadzieje, ze uda Ci sie poukladac zycie, tak abys mogla byc szczesliwa z nim, czy bez niego. Moj maz jest wart, aby dac mu szanse, tylko ze na razaie, nie potrafie pozbyc sie uczucia rozczarowania, zawiedzenia i dystansu. Cala magia mojej milosci zniknela i pozostaje jedynie pytanie, gdzie ta milosc sie podziala. Mam nadzieje, ze na razie lezy jeszcze tym wszystkim ogluszona i ze wkrotce sie ocknie, bo szkoda by bylo naszego zwiazku. Pozdrawiam Cie bardzo serdecznie i zycze powodzenia

#16 2010-05-11 12:49:25

Batrix
Cioteczka Dobra Rada

Echh a ja nadal kocham mojego ZDRAJCĘ....choć siedzi z nią juz tydzień ,bo Go do niej pogoniłam w końcu i tylko wymieniliśmy kilka spojrzeń,gdy wpadał po synka.....ale On właściwie  trwa już w związku....Ja już tracę nadzieję ,że coś się zmieni.Walczyłam 7 miesięcy....tułał się to u niej to u nas....Rano chciał być dla synka, który zawsze Go tulił na dzień dobry.Ale ile można wytrzymać niepewność???On twierdzi ,ze mi nic nie brakowało przecież....dawał na życie, zaprowadzał rano dziecko...i jadał kolacyjki...ale kurde potem leciał do tej chętnej ksiutki ,która świadomie rozwala mi rodzinę bez skrupułów,i twierdzi że Go trzymam a tylko ONA daje mu szczęście....ale żal...a te 15 lat małżeństwa??Bez  kłótni i kryzysów większych...ponoć mnie kochał....a teraz???Wybrał 13 lat młodszą ode mnie...ale to przedmiotowe....
I teraz pytanie...czy jeśli wróci (choć nie widzę przebłysków) to czy tego chcę??Po tym jak mówił mi jak ją kocha????Mdli mnie...echh
Czasem myślę ,że bym jeszcze wybaczyła, że zawsze wydawał mi się dobrym człowiekiem, i kochającym rodzinę.A tu taki zonk...
aguś...myśle, że to takie indywidualne, zależące od bohaterów danej historii ,czy może znów się udać,jak charakterów ludzi i ich samych.Ja życzę Tobie ,by Wam się udało,ale sama musisz pogrzebać w sercu czy chcesz tego ryzyka.Ale kto nie ryzykuje nie ma nic...

Niestety teraz już to wiem....dozgonna miłość jest przereklamowana......

#17 2010-05-11 14:54:52

Ana37
O krok od uzależnienia

ja zaczynam nienawidzieć mego bylego. Odszedł nagle po 18 latach nie patrząc na nic, miał wszystko zostawił to... bo zabujał się w laluni 20 lat młodszej. Rozpaczałam, chciałam rozmawiać, wybaczać, robiłam wszystko by sie opamiętał. Treaz został tylko gniew i żal i mocne postanowienie, że teraz to ja mu zniszczę tą idyllę. Umyslił sobie że zaczne szczęsliwe zycie, no to bedzie musiał na nie poczekać..
Skoro facet okazuje sie taką świnią bez skrupułów to i ja mu sie odwdzięcze.
Tak jak wcześniej go kochałam tak go teraz nienawidzę.
Zniszczył moje marzenia, wiarę w drugiego człowieka, w zaufanie.

Życ z nim bym  i tak juz nie mogła. Zawsze by między nami był mur nie do pokonania. Zdradził mnie, zostawił, oszukał, niech teraz też cierpi. Kobieta silną jest a zdradzona kobieta dodatkowo niebiezpieczną jest.

#18 2010-05-11 17:40:17

aga333
Przyjaciółka Forum

Ana, hstorie jak Twoja napelnija mnie smutkiem. Nie moge zrozumiec, jak ludzie zakladajacy rodzine w imie wielkiej milosci, po jakims czasie przestaja sie kochac, zdradzaja, odchodza... Mam nadziej, ze jeszcze na swojej drodze spotkasz wartosciowego czlowieka, ktorego pokochasz prawdziwa i szczera miloscia a przede wszystkim, ze bedzie to wzajemne uczucie, bo tylko milosc nadaje naszemu zyciu sens. Pozdrawiam Cie bardzo serdecznie i zycze, zbys odnalazla wreszcie spokoj.

#19 2010-05-11 23:23:39

krycha51
Niewinne początki

Aga też wybaczylam dobrze bylo 14 lat.Inastępna zdrada ale nie żaluję.
Każdy zasluguje na drugą szanse ale może już u innej kobiety.Mówią że kto raz zdradzil to już będzie zdradzal.

#20 2010-05-13 08:59:08

aga333
Przyjaciółka Forum

Wlasnie tego sie boje, 18 lat malzenstwa za mna, a jak mam zyc nastepne lata czekajac na powtorke, to po co?

Krtcha51 ico zrobilas? Skad wiesz, ze przez te 14 lat nic sie nie wydarzylo?

Stopka forum