Potrzebuje porady - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 2 ]

Temat: Potrzebuje porady

Jeszcze kilka tygodni temu miałam udany związek z moim chłopakiem. Był to mój pierwszy chłopak z którym byłam naprawdę długo. Niedawno powiedział mi że przyjeżdża jego siostra z Anglii i chce mnie z nią poznać ale od razu zrezygnował z tego pomysłu. Kiedy przyjechała mój chłopak przestał się ze mną spotykać i ciągle był z nią. Nie odbierał telefonu przy niej ani nie odpisywał. Uznałam że skoro dawno się nie widzieli to nie jest nic dziwnego. Niestety 3 dni po jej przyjeździe zerwał ze mną przez sms mówiąc że mnie nie kocha od dawna. Zablokował mój numer i portale społecznościowe. Kiedy spotkaliśmy się aby oddać sobie rzeczy przyznał że to nie jego siostra ale tak ją traktuje. Po tygodniu kiedy zaczęłam sobie radzić z zerwaniem dowiedziałam się że jest z tą dziewczyną w związku i bardzo się kochają. On nic o tym nie wspominał i normalnie utrzymywał ze mną kontakt. Nie wiem jak mam teraz iść dalej był to mój pierwszy i bardzo długi związek. Nigdy nie byłam w takiej sytuacji i nie mogę się pozbierać. Nie potrafię usunąć go z mojego życia i ciągle I nim myślę. Macie jakieś rady, co zrobić żeby złagodzić ból po takim rozstaniu, jak zapomnieć o takiej osobie?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Potrzebuje porady

Zablokować numer, zablokować na portalach społecznościowych, nie śledzić, nie pytać o niego znajomych. Dać sobie spokój i czas. CZAS przede wszystkim.

Posty [ 2 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024