Koszty weselne - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 22 ]

Temat: Koszty weselne

Hej dziewczyny mam do Was takie pytanie : Ile pieniędzy wydałyście/bądź macie w planach wydać na Wasz ślub ??  W moim przypadku to jest 100-120 tys. i zastanawiam się czy to nie jest przegięcie ;/

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Koszty weselne

WOW, nie znam się na kosztach ślubu (jeszcze:P) ale jak dla mnie podana przez Ciebie kwota jest ogromna! Ale- jak kto woli:)

Umieć żyć to najrzadziej spotykana umiejętność na świecie.

Oscar Wilde

3

Hmmm...my planujemy wydać na wesele 20-25 tys. i jest to i tak duża kwota. A ta którą Ty podałaś jest po prostu astronomiczna. A ilu gości chcesz zaprosić? 1  czy 2 dni wesela? Suknia i garnitur od wielkiego projektanta mody czy szyta w  salonie?

Reklama

4

Az się wystraszyłam, bo ja zamierzam zrobić ślub w przyszłym roku... Z tego co liczyłam to by mi nie wychodziła taka suma, ale nie wiem bo wszystko co roku się zmienia...

Mi wychodziło by coś ok tego co napisała Agatka...

5

Osób 250 koszt jednej osoby to 200 zł, więc za wynajem sali płacimy 50 tys !!!! sukienka szyta w salonie ze względu na ciąże, garnitur kupowany w salonie i wesele 2 dniowe smile Dla mnie ta kwota także jest astronomiczna ale nie moglismy znalesc nic ninego żeby zmiescić 250 osób ;/

Reklama

6

Z tego co wiem to w wypożyczalni też byś znalazła sukienkę która by była dobra w ciąży, byłam się właśnie ostatnio pytać ile, co i tam szyją sukienki na zamówienie, mierzysz i szyją no i czeka na Ciebie na odebranie... A co potem zrobisz z tą sukienką???

Strasznie dużo osób, też mam niezłą rodzinę i nie zapraszam wszystkich bo szkoda mi kasy na te dwa dni, nie mam zamiaru spłacać pożyczki nie wiadomo ile bo ktoś chce się napić... Nie szkoda tobie kasy??? Rozumiem to ten jeden dzień najważniejszy, ale z umiarem trzeba go odbierać...

Może się mylę, jeśli tak to przepraszam...

7

Afrodytko mój partner jest 13 lat starszy ode mnie i takie wielkie wesele to jego zachcianka, pewnie że szkoda mi kasy ale "skoro mnie stać to robię takie wesele" tak uważa Ukochany. Jako mała dziewczynka marzyłam o wielkim ślubie i o księciu. Księcia mam tylko że ja osobiście wolała bym mniejsze wesele.

8

Chyba, że tak, no to jak skoro macie wszystko dokładnie poustalane to wszystko ok, byłam na takim dużym weselu i było super choć tyle im później wszystkiego się zmarnowało, że to co jeszcze udało się to porozdawali innym w ogóle nie ruszone jedzenie... wink
Mój jest 11 lat starszy, ale znów nie chce dużego i bądź tu mądry....
Heh, każdy ma swój gust, życzę Ci tylko by wszystko Ci się układało w dobrym kierunku na nowej drodze życia... wink

9

My wpadliśmy na pomysł że to jedzenie które nam zostanie oddamy do domu samotnej matki ale to naprazie luźny pomysł smile

10

No to ładnie z Waszej strony, widzę, że wy jesteście na wszystko przygotowani, więc nie widzę tu żadnego problemu...
Robią droższe wesela, dla mnie to jest przesada, innych marzenie, a innych sale chwały, że ich stać....

Powodzenia wink

11

Dorka88 napisał/a:

W moim przypadku to jest 100-120 tys. i zastanawiam się czy to nie jest przegięcie ;/

Wg mnie jest SPORE przegięcie. Na Wawelu chcecie robić to wesele, czy jak?

My chcemy się zamknąć maksymalnie w kwocie 10 tys.

12

wg mnie nawet jak na zachciankę o dużym weselu to i tak zdecydowanie za dużo! może teraz Twój partner chce mieć duże wesele, ale z biegiem czasu zobaczycie oboje że to zdecydowanie za dużo!! wg mnie ok 20 tys. na porządne, tradycyjne wesele wystarczy. jak ktoś chce to niech wydaje i 50 tys ale 100 tys to wg mnie przesada ;-)

jednak życzę Wam wszystkiego najlepszego i mam nadzieję że wszystko się uda!! ;D

"Jesteś tym, czym wierzysz, że jesteś." Paulo Coelho

13

O matko, aż tak dużo gości? My mamy mieć w sumie 70 a to i tak wydaje się dużo. No, ale najważniejsze, żeby wesele się udało. A kiedy ten Wielki Dzień?

14

Mój wielki dzień  to 17.07.2010 wink

15

No to już całkiem niedługo smile Fajnie.

witaj dorotko autorko tak drogiego przyjęcia smile strasznie duże koszta wychodzą ponad 100 tyś szok big_smile
My mamy wesele we wrześniu tego roku, również 2-dniowe i tak spore jeżeli chodzi o liczbę gości około 280 osób ale szacując moje koszta przede wszystkim nie aż takie sporo ja cennik przewiduje na około 60 tyś
Powodzenia

17

Tak wyszło. W naszym związku pieniądze nie graja roli. Póki mamy pieniadze to możemy je wydać. Jak by mnie nie bylo stać to starałabym sie ograniczyć koszty, ale Jurek nie chce o tym słyszeć. Ślub już za 5 dni big_smile:D

18

100-120 tys. zł na wesele?? Zastanawiałaś się, Dorka, czy to nie przegięcie... Moim zdaniem przegięcie wink wink Mnie by mnie było stać na takie wesele. Na nasze wydaliśmy coś ok. 30-35 tys a i tak uważam, że za dużo. Gości miałam mało bo 80 osób, więc wiadomo, że koszty od razu mniejsze, ale mimo wszytko ponad 100 tys. bym nie wydała na wesele. No, ale to Wasz dzień i skoro Was stać, to czemu nie? Życzę udanego wesela smile

19

Jak ktoś ma to wydaje big_smile

Ja miałam huczne, wspaniałe wesele, na 130osób i wyniosło nas gora 25 tyś wink

Gdyby ja miała 100tyś... umm... pewnie domek bym zbudowała albo auto dla mnie i dla męża sprawiła big_smile

Nie trać wiary w marzenia, tylko dąż do ich spełnienia !!!

20

Iziaaaaak my już mamy auta i dom w budowie smile sprzedaliśmy mieszkanie J. i moje i teraz budujemy dom, nie duży ale nasz włąsny smile

21

Dorka no to tylko pozazdrościć takiego pięknego startu wink

Nie trać wiary w marzenia, tylko dąż do ich spełnienia !!!

Posty [ 22 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016