chlopak z zagranicy - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: chlopak z zagranicy

Witam.
Jestem chłopakiem od razu zaznaczam, że będzie to o sytuacji między dwoma mężczyznami.
Więc poznałem ok miesiąc temu chłopaka przez internet (ja 25 lat on 24) pisaliśmy do siebie, dzwoniliśmy aż w końcu przyjechał z zagranicy na urlop do mojego miasta i moglismy spedzic ze soba wiecej czasu. Nie ukrywam, że był to czas spędzony miło i tak jak bym tego chciał. Jednak wszystko co miłe szybko się kończy, więc ten chłopak wrócił do domu a ja dostałem ataku histerii, depresji jak by ktoś zabrał zabawkę małemu dziecku. Czuję się potwornie, kompletny brak apetytu, jak pomyślę o jedzeniu to mi automatycznie nie dobrze. Rozmawialiśmy o ewentualnym moim przyjeździe do niego na mój urlop który niedługo zaczynam lub jeśli będzie wszystko dobrze to mojej zmianie życia do której się już trochę przymierzam. mamy kontakt ale od jego wyjazdu mineło 3 dni i postanowiłem na portalu na którym się poznaliśmy napisać do niego z fake konta próbując go poderwać. Oczywiście liczyłem na wiadomość typu "nie pisz" "nie jestem zainteresowany", ale on był całkiem chętny na spotkanie jednak nie podobało mu się zdjęcie które wrzuciłem, ( nie było moje )
Chyba ze mną jest coś nie tak. W głowie miliard myśli, źle się czuje, nie dobrze mi i co jakiś czas zaczynam płakać i nie mogę się pozbierać. Może on sobie żartował pisząc takie rzeczy. Przed wyjazdem ja obiecałem że będę czekać że zero spotkań i szukania nowej miłości. Bardzo mi zależy na tej relacji, ale ja chcę żeby było dobrze. Co mam robić, jak do tego podejść bo nie mam ochoty na inne aktywności w ciągu dnia tylko płacz i przeglądanie zdjęć.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: chlopak z zagranicy
jonathan napisał/a:

Witam. 0
Jestem chłopakiem od razu zaznaczam, że będzie to o sytuacji między dwoma mężczyznami.
Więc poznałem ok miesiąc temu chłopaka przez internet (ja 25 lat on 24) pisaliśmy do siebie, dzwoniliśmy aż w końcu przyjechał z zagranicy na urlop do mojego miasta i moglismy spedzic ze soba wiecej czasu. Nie ukrywam, że był to czas spędzony miło i tak jak bym tego chciał. Jednak wszystko co miłe szybko się kończy, więc ten chłopak wrócił do domu a ja dostałem ataku histerii, depresji jak by ktoś zabrał zabawkę małemu dziecku. Czuję się potwornie, kompletny brak apetytu, jak pomyślę o jedzeniu to mi automatycznie nie dobrze. Rozmawialiśmy o ewentualnym moim przyjeździe do niego na mój urlop który niedługo zaczynam lub jeśli będzie wszystko dobrze to mojej zmianie życia do której się już trochę przymierzam. mamy kontakt ale od jego wyjazdu mineło 3 dni i postanowiłem na portalu na którym się poznaliśmy napisać do niego z fake konta próbując go poderwać. Oczywiście liczyłem na wiadomość typu "nie pisz" "nie jestem zainteresowany", ale on był całkiem chętny na spotkanie jednak nie podobało mu się zdjęcie które wrzuciłem, ( nie było moje )
Chyba ze mną jest coś nie tak. W głowie miliard myśli, źle się czuje, nie dobrze mi i co jakiś czas zaczynam płakać i nie mogę się pozbierać. Może on sobie żartował pisząc takie rzeczy. Przed wyjazdem ja obiecałem że będę czekać że zero spotkań i szukania nowej miłości. Bardzo mi zależy na tej relacji, ale ja chcę żeby było dobrze. Co mam robić, jak do tego podejść bo nie mam ochoty na inne aktywności w ciągu dnia tylko płacz i przeglądanie zdjęć.

Oj, chyba się za bardzo i za szybko zaangażowałeś. Przecież Ty go wcale nie znasz... Przymierzasz sie do zmian - czyli domyślam się do wyjazdu na stałe do niego? Radziłabym Ci ochłonąć. Nie znasz go, a planujesz dla niego wywrócić życie do góry nogami. By cos takiego planować musielibyście się najpierw dobrze poznać, byś miał pewność że warto wywracać dla niego życie. A poznać się będzie trudno, bo jest spora odległość między Wami. Ciężka sytuacja i przyznam, że dla mnie to nie wygląda optymistycznie.

Jakbyś pisał o dziewczynie, to napisałabym, że tego kwiatu jest pół światu i że poznasz kogoś, kto bedzie bardziej dostępny, ale u gejów to nie wiem, czy trudno jest poznać kogoś...

3 Ostatnio edytowany przez jonathan (2019-07-06 17:38:52)

Odp: chlopak z zagranicy

Hej.
Dzięki za odpowiedź. Też myślę, że najlepiej ochłonąć jednak ja niestety taki jestem, że chyba za szybko się angażuję. Akurat dzisiejszy dzień mam z głowy bo nie dość, że jest mi smutno to muszę w kółko do łazienki biegać. Dawno się tak nie stresowałem. Oczywiście, że chciałbym wyjechać do niego i dla niego za granicę i razem pracować jednak nie wiem czy po 2 miesiącach by nie powiedział, że sorry ale jednak to nie to. Wtedy bym miał postawione wszystko na jedną kartę sad
A co do tego czy łatwiej kogoś poznać ? Wydaje mi się że łatwiej poznać jest na raz niż na dłużej z tym że nie interesują mnie jednorazowe spotkania

4

Odp: chlopak z zagranicy

Ja też nie bardzo wiem, jak to wygląda u osób homoseksualnych, tzn. jaka jest trudność w znalezieniu partnera, czy się szybko angażują itp. Ale tak z, wydaje mi się, uniwersalnej perspektywy - co nagle, to po diable. Za szybko to u Ciebie idzie, pewnie napisałeś już sobie historię dalszego życia, piszesz zresztą, że planujesz zmiany, a on jest chyba na etapie zapoznawania kolejnych chłopaków i sprawdzania, który mu bardziej odpowiada. Wyjazd za granicę dla kogoś, kogo znasz miesiąc, albo kilka? Nie rób tego. Bo możesz mieć rację z tym, że za następne 2 miesiące jemu się odwidzi. Nie ma sensu niczego przyspieszać.

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024