Kurs świadomego rodzicielstwa - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » WYCHOWANIE, ZDROWIE I EDUKACJA DZIECKA » Kurs świadomego rodzicielstwa

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: Kurs świadomego rodzicielstwa

Hej Kochane! Czy któraś z Was robiła kiedyś internetowy kurs świadomego rodzicielstwa? Jakie macie o tym zdanie? Znalazłam ostatnio darmowy kurs i chciałabym skorzystać, ale nie wiem czy to nie jest marnowanie czasu. Pomóżcie smile

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez Monoceros (2019-05-31 20:54:06)

Odp: Kurs świadomego rodzicielstwa

Z tymi darmowymi kursami to bywa różnie. Nie wiem, na ile mogę robić tu reklamę ale porozumienie bez przemocy, ludzie bazujący na książkach takich autorów jak Jesper Juul, Alfie Kahn, Elaine Mazlich itd. czy blogi np. Blog Ojciec, Dzieci Są Ważne to są pozycje warte uwagi.
Nie wszystkie niestety są. Była jakiś czas temu afera ze szkoleniem dla rodziców, niby prowadziła psycholog, a wychwalała zalety kar cielesnych.

Wszystko, co pomoże tobie bardziej rozumieć siebie, będzie wspierające dla twoich dzieci, więc powodzenia. smile

3

Odp: Kurs świadomego rodzicielstwa

A słyszałaś może o kursach Grzesiaka? Bo właśnie na niego się natknęłam, a słyszałam że jest całkiem dobrym psychologiem. Masz o nim zdanie? Pytam bo widzę, że jesteś obeznana smile Dziękuję za odpowiedź!

4 Ostatnio edytowany przez Monoceros (2019-05-31 21:30:51)

Odp: Kurs świadomego rodzicielstwa

Mateusz Grzesiak? Na pierwszy rzut oka człowiek orkiestra, a do takich mam małe zaufanie. Trochę taki psychologiczny business te jego książki, tu jakaś motywacja, tam nauczanie, tu rodzicielstwo... Byłabym ostrożna, czy to nie jest jakiś showman bardziej niż psycholog, który rozumie ludzi.

__
EDIT
Rzuciłam okiem na rozdział jego książki. Mnie osobiście odrzucają porównania rodziny do firmy i biznesowy model życia, ale szczerze, zaintrygowały mnie dalsze części i znalazłam parę cytatów wartych powtórzenia, więc chyba nie jest tak źle smile

5

Odp: Kurs świadomego rodzicielstwa

Autorko, a dasz jakies namiary na te kursy on line? Bo jak na razie to wygląda mi to na kryptoreklamę..

6

Odp: Kurs świadomego rodzicielstwa

Nieee, jakbym miała rozsiewać kryptoreklamę to bym nie pytała czy warto xd. Tu jest ten kurs, wyskoczył mi w sponsorowanych na fb. learnparenting.pl się nazywa

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » WYCHOWANIE, ZDROWIE I EDUKACJA DZIECKA » Kurs świadomego rodzicielstwa

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024